Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tallinna Tehnikakõrgkooli 2018.a lahtised meistrivõistlused kiirmales - EV 100 sari   ( id=345 )
21. oktoober 2018 (kell 11:00) - 21. oktoober 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt. 62. Aula
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
TTK üliõpilasesindus, Triin Lumiste; Rein Ruus
KontaktKONTAKT
ee.ktkt@nier
Info sisestajaSISESTAJA
Rein Ruus  (20. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (16. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15+3
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks 10 € , veteranid (sünd. 1953 või varem) ja noored (sünd. 2000 või hiljem) 7 €. TTK üliõpilased ja töötajad ning rahvusvahelised suurmeistrid on osavõtumaksust vabastatud. Litsentsi puudumisel +1€.
59
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAkimov Filipp 1937 1997 2008 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Rein Ruus
2018-10-11 10:35:26
2.ABarinov Robert 1389 1590 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Robert Barinov
2018-10-16 00:16:41
3.ABlokhin Sofia 1774 2014 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-10-15 10:24:36
4.ABrokko Margit 2028 2021 1967 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Rein Ruus
2018-09-23 10:51:18
5.ADubrovin Robert 2248 2379 2331 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-10-11 16:08:39
6.ADudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-10-16 22:38:25
7.AHaapsal Maria Ioanna 1393 1545 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-10-16 15:52:16
8.AHaitin Ilja 2319 2370 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2018-10-15 22:43:12
9.AHansson Markus 1831 1908 1846 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2018-10-14 19:49:46
10.AIlves Jüri 2028 1938 1894 M 1938 - - - mk 030086 Rein Ruus
2018-10-10 08:21:59
11.AJärvet Jüri 1945 2040 2030 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-10-17 23:54:50
12.AKalvet Tõnu 1602 1759 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Rein Ruus
2018-09-21 21:26:29
13.AKasesalu Hardo 0 0 0 M - - - 180740 Rein Ruus
2018-10-12 20:12:59
14.AKazakovskiy Alexey 0 1838 1847 M 1975 - - - 170592 Rein Ruus
2018-10-16 16:52:01
15.AKikajoon Ingrid-Helen 0 0 0 N - - - 120177 Rein Ruus
2018-10-17 14:00:41
16.AKruusiauk Heda 1875 1759 1779 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2018-10-15 01:50:09
17.AKuhi Hillar 1731 1778 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-09-28 12:59:21
18.ALomp Jaan 1365 1524 1520 M 1969 - - - 080406 Rein Ruus
2018-10-16 16:52:43
19.AMedar Marti 2062 2136 2274 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-10-14 18:34:08
20.ANaestema Joonas Aditya 1637 1713 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-10-16 20:00:55
21.ANarva Jaan 2146 2248 2155 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-10-16 14:25:58
22.ANestor Kaarel 2202 2291 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-09-28 09:47:21
23.AOlde Grete 2005 2097 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-10-17 23:17:39
24.AOlde Margareth 2160 2174 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-10-17 23:17:28
25.AParviste Janek 1916 1817 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Rein Ruus
2018-10-17 13:58:11
26.APedmanson Albert 1945 1937 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-10-15 15:22:10
27.APedmanson Herman 1849 1973 1986 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-10-15 15:24:18
28.APetrov Dmitri 2239 2297 2329 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-10-12 09:33:45
29.APoom Mati 1775 1793 1897 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-10-16 19:15:01
30.AReiland Indrek 1717 1776 1712 M 1984 - - - 180119 Rein Ruus
2018-10-07 22:18:32
31.ARemmel Anto 2237 2183 2150 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Rein Ruus
2018-10-10 08:22:14
32.ARemmelg Siret 0 0 0 N u-11171 Rein Ruus
2018-10-17 13:43:54
33.ARõtova Merike 1638 1806 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Rein Ruus
2018-10-14 08:08:18
34.ARõtšagov Nikita 1853 1913 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-17 15:09:52
35.ASamberk Vahur 1630 1720 1654 M 1993 - - - 141131 Vahur Samberk
2018-09-20 22:45:47
36.ASarapik Kristjan 2167 2185 2144 M 1990 Vabaettur mk 030366 Rein Ruus
2018-10-12 20:11:38
37.ASavinov Matvei 1755 1836 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-10-17 18:04:32
38.ASchmidt Mait 1754 1729 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-10-14 11:38:48
39.ASepandi Jaak 1710 1739 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-09-27 10:19:03
40.ASiemer Tambet 2130 2359 2280 M 1969 Rapla MK mk 030385 Rein Ruus
2018-10-17 07:40:46
41.ASirp Karl Aleksander 1967 2149 2121 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-09-30 13:05:32
42.ASlavinski Nikita 1735 1774 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-14 16:34:29
43.ASnitsarenko Igor 1719 1896 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-10-16 08:10:09
44.ASnitsarenko Ilja 1209 1443 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-10-16 08:10:09
45.ASnitsarenko Tarass 0 1724 0 M - - - 170302 Tarass Snitsarenko
2018-10-16 08:10:09
46.AStaub Madis 1704 1745 1726 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Rein Ruus
2018-10-10 08:22:42
47.ATeemäe Leo 1914 1879 1951 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Rein Ruus
2018-10-10 08:22:31
48.ATiidemann Mart 0 0 0 M u-11180 Rein Ruus
2018-10-17 16:50:40
49.ATruus Tõnu 2080 2087 2068 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Rein Ruus
2018-10-10 08:21:16
50.ATurov Maxim 2610 2616 2498 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-10-16 15:24:17
51.AUibokant Karl Oskar 1774 1806 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-10-15 17:03:33
52.AUibokant Mathias Robert 2098 2109 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-10-15 17:02:12
53.AUrgas Jaan 1675 1849 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-10-08 01:54:36
54.AVeski Rauno 1481 1753 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-09-24 19:35:03
55.AVolodin Aleksander 2453 2499 2466 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-10-14 00:43:47
56.AŠarankov Grigori 2170 2308 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-10-03 12:06:38
57.AŠiškov Andrei 2384 2356 2461 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2018-09-24 12:07:49
58.AŠnurov Daniil 1608 1910 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-10-16 21:43:15
59.AŠvõrjov Igor 2361 2361 2290 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-10-01 20:50:11