Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tallinna Tehnikakõrgkooli 2018.a lahtised meistrivõistlused kiirmales - EV 100 sari   ( id=345 )
21. oktoober 2018 (kell 11:00) - 21. oktoober 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Tallinna Tehnikakõrgkool, Pärnu mnt. 62. Aula
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
TTK üliõpilasesindus, Triin Lumiste; Rein Ruus
KontaktKONTAKT
ee.ktkt@nier
Info sisestajaSISESTAJA
Rein Ruus  (20. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (16. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15+3
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Osavõtumaks 10 € , veteranid (sünd. 1953 või varem) ja noored (sünd. 2000 või hiljem) 7 €. TTK üliõpilased ja töötajad ning rahvusvahelised suurmeistrid on osavõtumaksust vabastatud. Litsentsi puudumisel +1€.
38
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarinov Robert 1389 1593 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Robert Barinov
2018-10-16 00:16:41
2.ABlokhin Sofia 1792 2009 1836 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-10-15 10:24:36
3.ADudakov Andrei 1478 1682 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-10-16 22:38:25
4.AHaapsal Maria Ioanna 1405 1591 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-10-16 15:52:16
5.AHaitin Ilja 2319 2296 2307 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Haitin
2018-10-15 22:43:12
6.AHansson Markus 1839 1898 1855 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2018-10-14 19:49:46
7.AJärvet Jüri 1945 1994 2040 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-10-17 23:54:50
8.AKasesalu Hardo 0 0 0 M - - - 180740 Rein Ruus
2018-10-12 20:12:59
9.AKazakovskiy Alexey 0 1838 1847 M 1975 - - - 170592 Rein Ruus
2018-10-16 16:52:01
10.AKikajoon Ingrid-Helen 0 0 0 N - - - 120177 Rein Ruus
2018-10-17 14:00:41
11.AKruusiauk Heda 1875 1771 1779 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Heda Kruusiauk
2018-10-15 01:50:09
12.ALomp Jaan 1365 1530 1520 M 1969 - - - 080406 Rein Ruus
2018-10-16 16:52:43
13.AMedar Marti 2062 2166 2282 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-10-14 18:34:08
14.ANaestema Joonas Aditya 1639 1688 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-10-16 20:00:55
15.ANarva Jaan 2146 2199 2164 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-10-16 14:25:58
16.AOlde Grete 1985 2153 2032 N 2002 Tallinna MK WCM 080355 Grete Olde
2018-10-17 23:17:39
17.AOlde Margareth 2161 2138 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-10-17 23:17:28
18.AParviste Janek 1916 1787 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Rein Ruus
2018-10-17 13:58:11
19.APedmanson Albert 1945 1927 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-10-15 15:22:10
20.APedmanson Herman 1849 1970 1986 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-10-15 15:24:18
21.APoom Mati 1775 1791 1826 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-10-16 19:15:01
22.ARemmelg Siret 0 0 0 N u-11171 Rein Ruus
2018-10-17 13:43:54
23.ARõtova Merike 1638 1737 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Rein Ruus
2018-10-14 08:08:18
24.ARõtšagov Nikita 1814 1946 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-17 15:09:52
25.ASarapik Kristjan 2167 2185 2144 M 1990 Vabaettur mk 030366 Rein Ruus
2018-10-12 20:11:38
26.ASavinov Matvei 1847 1871 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-10-17 18:04:32
27.ASchmidt Mait 1754 1705 1696 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-10-14 11:38:48
28.ASiemer Tambet 2130 2339 2291 M 1969 Rapla MK mk 030385 Rein Ruus
2018-10-17 07:40:46
29.ASlavinski Nikita 1735 1789 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-14 16:34:29
30.ASnitsarenko Igor 1725 1892 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-10-16 08:10:09
31.ASnitsarenko Ilja 1281 1492 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-10-16 08:10:09
32.ASnitsarenko Tarass 1624 1701 1724 M 1982 - - - 170302 Tarass Snitsarenko
2018-10-16 08:10:09
33.ATiidemann Mart 0 0 0 M u-11180 Rein Ruus
2018-10-17 16:50:40
34.ATurov Maxim 2610 2628 2535 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-10-16 15:24:17
35.AUibokant Karl Oskar 1746 1835 1700 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-10-15 17:03:33
36.AUibokant Mathias Robert 2098 2114 2034 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-10-15 17:02:12
37.AVolodin Aleksander 2453 2517 2476 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-10-14 00:43:47
38.AŠnurov Daniil 1627 1898 1674 M 2006 Vabaettur 160433 Daniil Šnurov
2018-10-16 21:43:15