Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte kiirmale meistrivõistlused 2018   ( id=338 )
14. oktoober 2018 (kell 10:30) - 14. oktoober 2018 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn, Vene 29
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (14. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (13. oktoober 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
6€
A-turniir (U18); B-turniir (U16); C-turniir (U14); D-turniir (U12); E-turniir (U10); F-turniir (U8). Eesti noorte kiirmale MV-te arvestuses saavad osaleda noormehed ja neiud.
Hendrik Olde - 5251623
148
Kokku
12
Grupp A
12
Grupp B
26
Grupp C
38
Grupp D
38
Grupp E
22
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AFilimonov Ilja 1574 1739 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2018-09-20 18:43:34
2.AGaranin Aleksei 2240 2181 2154 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2018-09-26 16:01:50
3.AHansson Markus 1831 1908 1846 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2018-10-02 21:22:51
4.ALiebert Robin 1303 1480 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Hendrik Olde
2018-10-08 19:16:37
5.ANazarova Veronika 1530 1600 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2018-09-21 21:23:01
6.AOlde Margareth 2160 2174 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-10-07 18:27:00
7.APedoson Georg Aleksander 2184 2409 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-10-07 09:19:22
8.ASkladtsikov Andrei 2017 2060 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-10-03 22:10:10
9.ATomson Mikk 1637 1711 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Hendrik Olde
2018-10-08 19:16:54
10.ATõnso Liina 1923 1932 1934 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-10-07 09:20:54
11.AVeski Rauno 1481 1753 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-09-24 19:31:19
12.AZubehhin Aleksei 1936 1854 1865 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2018-09-29 16:09:26
13.BBarinov Robert 1389 1590 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Hendrik Olde
2018-10-08 19:15:04
14.BBitkova Elizavetta 1755 1725 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-09-21 21:21:09
15.BChukavin Kirill 2315 2383 2360 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-10-07 22:35:10
16.BGross Uku 1469 1495 1554 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Hendrik Olde
2018-10-08 19:16:25
17.BLainevool Mirko 1420 1503 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-10-07 20:18:01
18.BOlde Grete 2005 2097 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-10-06 16:55:25
19.BOrgse Karl Kristofer 1804 1971 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-09-16 22:32:40
20.BPrangel Artur Johannes 1394 1421 1543 M 2003 Põlva MK 130506 Hendrik Olde
2018-10-08 10:06:21
21.BShvedov Andrei 1695 1720 1697 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2018-09-21 21:23:42
22.BTimošin Andrei 2097 2069 2203 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2018-10-04 21:59:52
23.BUibokant Mathias Robert 2098 2109 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-10-07 21:05:05
24.BVaino Nikita 1960 1982 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-09-27 15:05:22
25.CAga Rihard 1994 2017 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2018-09-25 16:26:12
26.CAksjonova Alisa 1405 1471 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-09-21 21:28:26
27.CAndrijaškin Deniss 1921 2066 1847 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2018-10-07 14:27:28
28.CBondarevskaja Emilin 1592 1749 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-09-21 21:21:47
29.CHirvi Jüri 1096 1210 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-10-02 10:55:19
30.CHirvi Katarina 1541 1670 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-10-02 10:55:19
31.CJõerand Jenna 1581 1534 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2018-10-01 20:16:42
32.CKalju Edvard 1488 1542 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:15:38
33.CKõlar Karl-Ustav 1676 1713 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-10-04 05:52:43
34.CKrivenko Dion 1783 1807 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-09-22 19:55:01
35.CKuznetsova Valeria 1399 1598 1554 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:18:09
36.CLaanemets Emil 1531 1615 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Hendrik Olde
2018-10-08 19:15:50
37.CNarva Jaan Oskar 1387 1604 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-10-07 23:42:55
38.CNikitin Leonid 1317 1462 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-09-21 21:31:40
39.COlde Karl Erik 1783 1997 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-10-01 10:43:31
40.CPala Leo Martin 1182 1173 1290 M 2005 Põlvamaa 180706 Hendrik Olde
2018-10-08 10:04:46
41.CPedmanson Herman 1849 1973 1986 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2018-10-07 16:55:36
42.CProtassov Vlad 2036 1949 2056 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-09-26 16:04:54
43.CProvodin Aleksandr 1328 1537 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:19:35
44.CRaag Ardi 1861 1848 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-10-07 09:18:06
45.CRikas Artur 1657 1747 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-09-24 13:15:53
46.CRõtšagov Nikita 1853 1913 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-06 18:32:44
47.CRuugla Raul 1423 1594 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Hendrik Olde
2018-10-09 20:53:16
48.CSavinov Matvei 1755 1836 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-09-18 23:05:57
49.CTõnso Hannes 1627 1718 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-10-07 09:20:54
50.CUibokant Karl Oskar 1774 1806 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-10-07 21:04:30
51.DAedla Mariel 1436 1569 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2018-10-07 09:13:28
52.DAnis Dinara 1542 1581 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:09:01
53.DBlokhin Sofia 1774 2014 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-10-06 22:59:43
54.DDanilina Diana 1510 1467 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:11:49
55.DDukatš Ivan 1396 1462 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Maris Korstin
2018-10-07 16:54:25
56.DIvanova Ksenja 1359 1429 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Maris Korstin
2018-10-07 16:56:03
57.DKidron Alfred 1385 1518 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2018-10-07 09:15:45
58.DKlais Markus 1000 1008 1008 M 2006 Rae Huvikool 080127 Tiina Raud
2018-10-06 21:45:02
59.DKokk Karl Mattias 1592 1848 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-10-07 12:32:48
60.DKull Tormi 1613 1867 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2018-10-05 23:11:19
61.DKällo Kaur 1185 1198 1285 M 2007 Rae Huvikool 180220 Rainer Raud
2018-10-07 17:55:39
62.DLaasma Vlad 1489 1605 1608 M 2006 MK Avesta 150254 Maris Korstin
2018-09-26 16:03:38
63.DLazojev Mark 1508 1536 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2018-09-19 16:03:42
64.DLehes Erik Johannes 1388 1596 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-09-26 11:41:34
65.DLevchenko Marina 1600 1765 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-10-07 14:31:24
66.DLuik Ott-Robert 1541 1729 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-09-15 18:35:09
67.DMihhailov Artur 1544 1642 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-09-26 16:59:54
68.DMikko Rondo 1886 2005 1857 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-10-04 10:24:02
69.DNaestema Joonas Aditya 1637 1713 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-09-20 17:53:11
70.DNazarov Vladislav 1801 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-09-21 21:23:01
71.DNikitin Arseni 1888 1954 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2018-10-07 14:28:29
72.DPedmanson Albert 1945 1937 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2018-10-07 16:55:36
73.DPoluektova Arina 1579 1702 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2018-10-07 16:53:30
74.DRandrüüt Robin 1388 1620 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2018-10-07 23:07:57
75.DRebane Romet 1360 1364 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2018-10-07 22:28:56
76.DRodin Robert 1636 1697 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2018-10-07 14:29:08
77.DRoots Lem-Leonhard 1321 1517 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2018-10-06 21:43:58
78.DSadekov Maksim 1736 1792 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maris Korstin
2018-09-26 16:02:21
79.DSchneider Uku 1559 1659 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-10-07 20:06:18
80.DSlavinski Nikita 1735 1774 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-10-04 10:33:22
81.DSlupitska Sofiya 1293 1461 1393 N 2006 Vabaettur 180715 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:21:04
82.DSmirnova Jekaterina 1532 1713 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-09-21 21:22:19
83.DSnitsarenko Igor 1719 1896 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-10-02 14:51:35
84.DTaro Marko 1576 1554 1603 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:14:29
85.DTomson Mihkel 1706 1701 1669 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2018-10-07 17:01:40
86.DUljas Rasmus 1039 1181 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2018-10-07 20:19:14
87.DVool Karl-Markus 1374 1392 1507 M 2007 Põlva MK 150218 Hendrik Olde
2018-10-08 10:02:21
88.DŠnurov Daniil 1608 1910 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-09-16 19:43:18
89.EAasma Sander 1137 1164 1142 M 2008 Rae Huvikool 180504 Tiina Raud
2018-10-07 20:18:43
90.EAleksejev Artjom 1535 1585 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:16:17
91.EBelov Martin 1374 1422 1343 M 2009 Põlvamaa 171117 Hendrik Olde
2018-10-08 10:05:34
92.ECherentsov Mikhail 1276 1543 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-10-03 22:32:58
93.EDudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-09-16 14:11:15
94.EDukov Vladimir 1537 1809 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-10-07 09:22:26
95.EEast Marek 1398 1504 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:11:49
96.EEsnar Andreas 1206 1315 1306 M 2009 Rae Huvikool 180320 Rainer Raud
2018-10-07 16:26:23
97.EGasanbekov Miroslav 1303 1391 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2018-10-07 16:55:00
98.EHaapsal Maria Ioanna 1393 1545 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-09-19 17:35:23
99.EHajanen Oliver 1140 1268 1212 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2018-10-07 16:25:18
100.EHudilainen Mihhail 1440 1554 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-09-21 21:25:46
101.EKaldmaa Janis 1436 1638 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2018-10-07 17:00:04
102.EKaris Fredi 1420 1537 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-09-25 15:36:29
103.EKivi Akira 1400 1527 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2018-10-07 09:14:38
104.EKuzmina Oleksandra 1100 1267 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-09-21 21:26:18
105.ELaanemets Loit 1048 1111 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Hendrik Olde
2018-10-08 19:15:50
106.ELeontjeva Aleksandra 1496 1513 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-10-06 18:52:26
107.ELiubchenko Lev 1117 1241 1270 M 2009 Põlva MK 170560 Hendrik Olde
2018-10-08 10:03:38
108.ELutsar Enriko 1019 1121 1108 M 2009 Põlvamaa 171114 Hendrik Olde
2018-10-08 10:05:16
109.EMaapalu Ralf 1374 1411 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2018-10-08 19:16:04
110.EMertins Ostap 1526 1748 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-10-03 22:32:05
111.EMäesalu Oliver 1453 1540 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2018-10-07 19:23:25
112.EOtt Karl Eric 1350 1549 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-09-25 14:48:58
113.EPala Magnus 1043 1158 1135 M 2009 Põlvamaa 171116 Hendrik Olde
2018-10-08 10:04:46
114.EPallum Rasmus 1280 1552 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2018-10-05 23:10:31
115.EPepeliaev Andrei 1289 1326 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Tarmo Tuul
2018-10-13 10:29:10
116.EPepeliaev Artem 1072 1289 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-09-21 21:26:57
117.EPomaznev Aleksei 1441 1500 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Maris Korstin
2018-09-26 16:02:57
118.EReisner Frank Rasmus 1097 1182 1194 M 2009 Rae Huvikool 180107 Rainer Raud
2018-10-07 18:42:43
119.ERogaten Varvara 1508 1538 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-10-02 17:21:59
120.ERõtšagov Anton 1482 1744 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-10-06 18:33:56
121.ESerzhant Aleksandr 1352 1293 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2018-10-07 16:55:15
122.ESisask Simmo Hendrik 1233 1172 1362 M 2008 Põlvamaa 180707 Hendrik Olde
2018-10-08 10:05:56
123.ESizov Lev 1508 1646 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:11:49
124.EVastšonok Artur 1161 1266 1248 M 2008 Vabaettur 160404 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:21:55
125.EŠadrina Eva 1553 1707 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-10-03 22:32:29
126.EŠilkin Maksim 1231 1311 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2018-10-07 16:43:47
127.FAndreeva Olga 1000 1023 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-09-21 21:28:56
128.FBalabonin Matvei 1136 1338 1405 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-09-20 17:51:25
129.FBlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-10-03 22:31:31
130.FDukova Sofia 1000 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-10-07 09:22:26
131.FGridin Maksim 1059 1067 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2018-10-04 22:01:03
132.FIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2018-09-18 23:04:48
133.FIvanov Jaroslav 1170 1087 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:15:38
134.FJarts Nikita 1079 1160 1188 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2018-09-26 16:58:51
135.FKöösel Hans Georg 1426 1619 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-10-04 09:33:29
136.FLehes Ott Oskar 1271 1365 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-09-26 11:41:02
137.FLiubchenko Nikas 0 0 0 M 2012 Põlvamaa 171118 Hendrik Olde
2018-10-08 10:03:38
138.FLuik Elo-Mirtel 1042 1070 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-09-15 18:35:55
139.FMartirosian Tigran 1435 1689 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-09-25 17:18:28
140.FOrlova Sofiya 1237 1391 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-10-03 22:31:14
141.FPriisalm Tristan 1005 1088 1105 M 2010 MK Areng 170960 Monika Tsõganova
2018-09-23 23:37:48
142.FPritulina Nadezda 1356 1462 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:11:49
143.FRajandu Aaron 1185 1330 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-09-24 16:06:03
144.FRähn Ronan 1069 1021 1047 M 2010 Rae Huvikool 180106 Rainer Raud
2018-10-07 10:24:14
145.FShamonin Feliks 1067 1056 1041 M 2010 Rae Huvikool 180408 Rainer Raud
2018-10-07 10:48:45
146.FSilland Aivar 1066 1101 1100 M 2010 Narva SK Maletäht 170944 Roman Jezov
2018-09-23 19:01:01
147.FSnitsarenko Ilja 1209 1443 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-10-02 14:51:35
148.FTrempel Vladislav 0 1114 0 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Tarmo Tuul
2018-10-13 10:30:44