Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2018 - EV 100 sari   ( id=333 )
27. oktoober 2018 (kell 13:45) - 28. oktoober 2018
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Valge Ratsu
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (04. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (06. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1-2 voor: 20 min+10sek/k., 3-6 voor: 45 min+15sek/k. (Kokku 6 voorud)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3 euro (Maletajatele, kes registreeruvad pärast 23.10.2018.a. on osavõtumaks + 2 euro (trahv).)
A-turniir: kuni 14 (s.a.2004), B-turniir: kuni 12 (s.a.2006), C-turniir: kuni 10 (poisid, s.a.2008), D-turniir: kuni 10 (tüdrukud, s.a.2008).
www.valgeratsu.eu
42
Kokku
6
Grupp A
16
Grupp B
9
Grupp C
11
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAksjonova Alisa 1399 1504 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-10-02 15:48:53
2.ABondarevskaja Emilin 1589 1763 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-10-02 15:45:51
3.AKõlar Karl-Ustav 1670 1722 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-10-15 10:47:31
4.ANikitin Leonid 1328 1512 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-10-02 15:47:03
5.ARikas Artur 1609 1753 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-10-11 15:34:33
6.ASkatškov Anton 1200 1301 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
7.BAndreev Ivan Dm. 0 0 0 M u-11210 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:56:24
8.BDanilina Diana 1483 1471 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
9.BHaapsal Maria Ioanna 1362 1520 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-10-19 13:07:25
10.BIljin Konstantin 0 0 0 M u-11206 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:51:26
11.BIvanova Ksenja 1341 1448 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-10-17 18:35:49
12.BKramarenko Ekaterina 0 0 0 N u-11213 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:59:28
13.BKuranova Liubov 0 0 0 N u-11212 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:58:52
14.BLazojev Mark 1545 1550 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2018-10-16 14:44:37
15.BLerner Uliana 0 0 0 N u-11211 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:58:14
16.BMaksimova Irena 1099 1251 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2018-10-02 16:07:28
17.BNazarov Vladislav 1801 1826 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-10-02 16:05:43
18.BNikitin Arseni 1818 1908 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2018-10-20 12:03:17
19.BPotašev Artemi 1318 1404 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2018-10-20 12:03:53
20.BRodin Robert 1656 1727 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2018-10-16 14:46:21
21.BSmirnova Jekaterina 1559 1635 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-10-02 15:47:36
22.BSolnyshkin Maksim 0 0 0 M u-11205 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:50:07
23.CBlokhin Georg 1107 1124 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-10-15 10:29:42
24.CEast Marek 1391 1465 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
25.CIvanichenko Gleb 1066 1094 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2018-10-16 14:46:52
26.CIvanov Jaroslav 1141 1111 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
27.CJussin Sergei 1184 1259 1259 M 2008 SK Valge Ratsu 160651 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
28.CPepeliaev Artem 1072 1347 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-10-02 16:04:25
29.CSerzhant Aleksandr 1340 1285 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2018-10-20 12:02:18
30.CSizov Lev 1398 1644 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
31.CŠilkin Maksim 1245 1329 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2018-10-16 14:44:59
32.DAndreeva Olga 1004 1089 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-10-02 15:49:30
33.DEvsina Maria 1184 1277 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2018-10-16 14:45:26
34.DGrigorjeva Vera 1022 1043 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Leonid Pelešev
2018-10-17 18:39:03
35.DKuzmina Oleksandra 1052 1207 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-10-02 15:49:59
36.DMüürsepp Milena 1021 1113 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2018-10-02 16:03:33
37.DNikitina Anastasia 1026 1055 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2018-10-20 12:01:27
38.DNikitina Anna 1000 1024 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2018-10-20 12:01:27
39.DRodina Alise 1072 1228 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2018-10-16 14:46:21
40.DRogaten Varvara 1471 1554 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-10-09 17:15:36
41.DSobolev Evelin 1122 1118 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-10-02 16:06:36
42.DTimofejeva Juliana 1302 1327 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2018-10-17 18:34:18