Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa noorte Lahtised MV males 2018 - EV 100 sari   ( id=333 )
27. oktoober 2018 (kell 13:45) - 28. oktoober 2018
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Valge Ratsu
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (04. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (06. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1-2 voor: 20 min+10sek/k., 3-6 voor: 45 min+15sek/k. (Kokku 6 voorud)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
3 euro (Maletajatele, kes registreeruvad pärast 23.10.2018.a. on osavõtumaks + 2 euro (trahv).)
A-turniir: kuni 14 (s.a.2004), B-turniir: kuni 12 (s.a.2006), C-turniir: kuni 10 (poisid, s.a.2008), D-turniir: kuni 10 (tüdrukud, s.a.2008).
www.valgeratsu.eu
67
Kokku
8
Grupp A
22
Grupp B
21
Grupp C
16
Grupp D
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAksjonova Alisa 1405 1471 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-10-02 15:48:53
2.ABondarevskaja Emilin 1592 1749 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-10-02 15:45:51
3.AKõlar Karl-Ustav 1676 1713 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-10-15 10:47:31
4.ANikitin Leonid 1317 1462 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-10-02 15:47:03
5.ARikas Artur 1657 1747 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-10-11 15:34:33
6.ASkatškov Anton 1179 1298 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
7.ATimofejeva Polina 1362 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-10-22 21:43:08
8.ATõnisson Trent Asso 1670 1786 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-10-22 22:21:44
9.BAndreev Ivan Dm. 0 0 0 M u-11210 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:56:24
10.BBlokhin Sofia 1774 2014 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-10-22 20:25:47
11.BDanilina Diana 1510 1467 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
12.BDukatš Ivan 1396 1462 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Maris Korstin
2018-10-22 22:10:46
13.BHaapsal Maria Ioanna 1393 1545 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-10-19 13:07:25
14.BIljin Konstantin 0 0 0 M u-11206 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:51:26
15.BIvanova Ksenja 1359 1429 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-10-17 18:35:49
16.BKramarenko Ekaterina 0 0 0 N u-11213 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:59:28
17.BKuranova Liubov 0 0 0 N u-11212 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:58:52
18.BLazojev Mark 1508 1536 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2018-10-16 14:44:37
19.BLerner Uliana 0 0 0 N u-11211 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:58:14
20.BNazarov Vladislav 1801 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-10-02 16:05:43
21.BNikitin Arseni 1888 1954 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2018-10-20 12:03:17
22.BPanova Marta 1444 1584 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2018-10-23 20:42:25
23.BPoluektova Arina 1579 1702 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2018-10-22 18:02:20
24.BPotašev Artemi 1296 1384 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2018-10-20 12:03:53
25.BRodin Robert 1636 1697 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2018-10-16 14:46:21
26.BRudnik Viktoria 1607 1761 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2018-10-21 00:47:26
27.BSadekov Maksim 1736 1792 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maris Korstin
2018-10-22 22:10:07
28.BSmirnova Jekaterina 1532 1713 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-10-02 15:47:36
29.BSolnyshkin Maksim 0 0 0 M u-11205 Svetlana Pritulina
2018-10-20 16:50:07
30.BŠnurov Daniil 1608 1910 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-10-22 20:16:25
31.CAndrejev Arseni 1262 1304 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2018-10-21 00:58:08
32.CBlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-10-15 10:29:42
33.CBondartšuk Maksim 1435 1417 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2018-10-23 20:42:25
34.CEast Marek 1398 1504 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
35.CGasanbekov Miroslav 1303 1391 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Maris Korstin
2018-10-22 22:09:51
36.CGridin Maksim 1059 1067 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2018-10-22 21:45:59
37.CHudilainen Mihhail 1440 1554 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-10-23 08:22:45
38.CIvanichenko Gleb 1044 1094 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2018-10-16 14:46:52
39.CIvanov Jaroslav 1170 1087 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
40.CJussin Sergei 1184 1259 1259 M 2008 SK Valge Ratsu 160651 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
41.CKaletin Artjom 0 0 0 M 2009 Narva SK Maletäht 180749 Maris Korstin
2018-10-22 22:10:30
42.CMukonin Maksim 1157 1188 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Leonid Pelešev
2018-10-23 15:21:51
43.CPomaznev Aleksei 1441 1500 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Svetlana Pritulina
2018-10-25 20:31:10
44.CSerzhant Aleksandr 1352 1293 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2018-10-20 12:02:18
45.CSizov Lev 1508 1646 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-10-06 18:19:29
46.CTero Ruslan 0 0 0 M Kohtla-Järve SK Kalev u-11346 Svetlana Zainetdinova
2018-10-23 23:38:50
47.CTrempel Vladislav 0 1114 0 M 2010 Maleklubi Lootus 180457 Svetlana Pritulina
2018-10-25 20:32:30
48.CTsõganov Jaroslav 1168 1228 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2018-10-22 21:47:37
49.CTsõganov Vladislav 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2018-10-22 21:47:37
50.CValijev Aleksei 1173 1286 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-10-22 21:45:22
51.CŠilkin Maksim 1231 1311 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Maris Korstin
2018-10-16 14:44:59
52.DAndreeva Olga 1000 1023 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-10-02 15:49:30
53.DDadon Eva 0 0 0 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 180502 Svetlana Zainetdinova
2018-10-21 01:00:45
54.DEvsina Maria 1158 1277 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2018-10-16 14:45:26
55.DGerasimova Eva 984 1238 0 N 2010 Maleklubi Lootus 171104 Sergey Titov
2018-10-23 08:25:16
56.DGrigorjeva Vera 1000 1041 1035 N 2009 Narva SK Maletäht 180229 Leonid Pelešev
2018-10-17 18:39:03
57.DGroseva Sofia 1000 1052 1095 N 2010 Maleklubi Lootus 180112 Sergey Titov
2018-10-23 08:25:40
58.DKuzmina Oleksandra 1100 1267 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-10-02 15:49:59
59.DLeontjeva Aleksandra 1496 1513 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-10-21 00:48:23
60.DNikitina Anastasia 1018 1075 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2018-10-20 12:01:27
61.DNikitina Anna 1060 1009 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2018-10-20 12:01:27
62.DOrlova Sofiya 1237 1391 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-10-23 23:55:21
63.DRodina Alisa 1059 1250 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2018-10-16 14:46:21
64.DRogaten Varvara 1508 1538 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-10-09 17:15:36
65.DSala Ellen 1150 1262 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2018-10-22 21:46:53
66.DSobolev Evelin 1122 1108 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-10-02 16:06:36
67.DTimofejeva Juliana 1286 1327 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2018-10-17 18:34:18