Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Ida-Virumaa Lahtised MV males 2018 - EV 100 sari   ( id=332 )
26. oktoober 2018 (kell 14:45) - 28. oktoober 2018
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, Spordikeskus
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
23. oktoober 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
SK Valge Ratsu
KontaktKONTAKT
ur.liam@ustareglav
Info sisestajaSISESTAJA
Svetlana Pritulina  (04. september 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (06. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1 voor: 20 min+10sek/k., 2-6 voor: 75 min+30sek/k. (Kokku 6 voorud)
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Tavaline - 6.- euro. Noortel (kuni s.2002), seenioridel (s.1958), ja naistel on osavõtumaks 4.- euro.
Maletajatele, kes registreeruvad pärast 23.10.2018. on osavõtumaks + 2 euro(trahv).
+37258004101
23
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2166 2138 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-10-08 10:54:37
2.ABitkova Elizavetta 1755 1725 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-10-09 21:44:24
3.ADunajev Nikolai 1758 1831 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-10-23 18:32:44
4.AJaksin Aleksandr 1610 1615 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-10-23 18:32:25
5.AKuldmaa Tanel 1693 1681 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2018-10-23 23:32:11
6.ALaanjärv Helmut 1630 1585 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Einar Vaino
2018-10-19 16:05:15
7.ANazarova Veronika 1530 1600 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2018-10-09 21:45:20
8.ANovikov Sergei 1730 1801 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-10-19 16:06:11
9.APetrov Dmitri 2239 2297 2329 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-10-12 09:34:12
10.APõvvat Aalo 1494 1419 1360 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-09-21 23:28:39
11.AProtassov Vlad 2036 1949 2056 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-10-17 15:09:28
12.ARauk Tõnu 2119 2195 2045 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-10-01 13:27:37
13.ARõbaltsenko Vladimir 1770 1844 1841 M Kohtla-Järve 080500 Einar Vaino
2018-10-21 17:54:01
14.AShvedov Andrei 1695 1720 1697 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2018-10-09 21:45:01
15.ASkladtsikov Andrei 2017 2060 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-10-21 00:43:15
16.ASolnyshkin Dmitrii 0 0 0 M u-11214 Svetlana Pritulina
2018-10-20 17:01:28
17.ATimošin Andrei 2097 2069 2203 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Pritulina
2018-10-23 20:41:25
18.AUibokant Karl Oskar 1774 1806 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-10-23 20:29:58
19.AUibokant Mathias Robert 2098 2109 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-10-23 20:29:35
20.AUrgas Jaan 1675 1849 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-10-23 14:09:47
21.AVaino Einar 1909 1905 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-10-19 16:04:27
22.AVaino Nikita 1960 1982 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-10-16 14:42:19
23.AŠvõrjov Igor 2361 2361 2290 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-10-01 20:54:27