Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - II etapp   ( id=331 )
13. oktoober 2018 (kell 10:30) - 13. oktoober 2028 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
12. oktoober 2018, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (02. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
6€ (Tallinna MK noored 3€)
A- turniir - s.a. 2010 ja nooremad; B-turniir - s.a. 2006 ja nooremad; C-turniir - s.a. 2000 ja nooremad
Hendrik Olde 5142625
15
Kokku
2
Grupp A
10
Grupp B
3
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABelošapkin Artur 0 0 0 M MA Vabaettur u-11005 Natalia Glušakova
2018-10-12 15:23:06
2.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2018-10-12 17:26:06
3.BAleksejev Artjom 1508 1597 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-10-12 14:02:05
4.BKokk Karl Mattias 1620 1838 1685 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2018-10-12 23:14:39
5.BKällo Kaur 1185 1198 1285 M 2007 Rae Huvikool 180220 Hendrik Olde
2018-10-12 23:15:05
6.BLeifer Anatol 0 0 0 M MA Vabaettur u-11000 Natalia Glušakova
2018-10-12 13:57:42
7.BÕigus Kristjan 1273 1348 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-10-12 18:28:31
8.BPallum Rasmus 1285 1566 1572 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-10-12 14:16:22
9.BPiir Kristjan 0 0 0 M Ma Vabaettur u-11004 Natalia Glušakova
2018-10-12 14:59:44
10.BRõtšagov Anton 1500 1707 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-10-12 16:54:07
11.BTalu Hella-Lee 1000 1030 1031 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-10-12 17:14:09
12.BTõnisson Astrid-Heleen 1132 1159 1232 N 2008 Tallinna MK 180341 Hendrik Olde
2018-10-12 23:23:40
13.CHirvi Jüri 1085 1200 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-10-12 13:58:32
14.CMorozyuk Pavel 1173 1276 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Tiina Raud
2018-10-12 17:46:25
15.CRõtšagov Nikita 1814 1946 1824 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-12 16:55:08