Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
EV 100 noorte kiirturniiride sari SÜGIS 2018 - II etapp   ( id=331 )
13. oktoober 2018 (kell 10:30) - 13. oktoober 2028 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
12. oktoober 2018, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (02. september 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
6€ (Tallinna MK noored 3€)
A- turniir - s.a. 2010 ja nooremad; B-turniir - s.a. 2006 ja nooremad; C-turniir - s.a. 2000 ja nooremad
Hendrik Olde 5142625
86
Kokku
14
Grupp A
44
Grupp B
28
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABelošapkin Artur 0 0 0 M MA Vabaettur u-11005 Natalia Glušakova
2018-10-12 15:23:06
2.ABlokhin Georg 1107 1124 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-10-12 10:03:19
3.ADukova Sofia 1000 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-10-09 17:47:24
4.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2018-10-12 17:26:06
5.AKamp Laura 1174 1253 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-09-14 17:31:38
6.ALuik Elo-Mirtel 1042 1056 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-10-07 10:33:28
7.AMölderkivi Alex 0 0 0 M 2011 MK Areng 180710 Monika Tsõganova
2018-10-12 12:53:27
8.AOrlova Sofiya 1237 1367 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-10-12 10:04:35
9.APlaks Magnus 0 0 0 M 2010 Lahmuse Kool 180513 Jüri Hansen
2018-09-26 11:38:01
10.APritulina Nadezda 1372 1473 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:13:24
11.ARajandu Aaron 1185 1278 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-09-24 16:06:35
12.ARatas Robin Roger 1033 1086 1131 M 2010 MK Areng 171125 Monika Tsõganova
2018-10-10 18:22:11
13.AReinsalu Timur 1172 1282 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2018-10-10 19:06:20
14.AZagrijev Rafael 1000 1123 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Oleg Kortšagin
2018-10-08 02:11:50
15.BAedla Mariel 1436 1633 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2018-10-12 09:17:24
16.BAleksejev Artjom 1535 1586 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-10-12 14:02:05
17.BAlloja Cathleen 0 0 0 N 2008 Rae Huvikool 180730 Rainer Raud
2018-10-10 23:11:05
18.BAnis Dinara 1542 1584 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-10-07 23:06:38
19.BCherentsov Mikhail 1276 1467 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-10-12 10:03:47
20.BDanilina Diana 1483 1471 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:13:24
21.BDudakov Andrei 1453 1606 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-09-13 18:07:20
22.BDukov Vladimir 1537 1790 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-10-09 17:47:24
23.BEast Marek 1391 1465 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:13:24
24.BHaapsal Maria Ioanna 1362 1520 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-09-19 17:34:52
25.BJanisoo August 1130 1230 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2018-09-26 11:39:02
26.BKokk Karl Mattias 1592 1832 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2018-10-12 23:14:39
27.BKuhhareva Viktoria 1092 1199 1261 N 2008 Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2018-10-11 18:17:34
28.BKull Tormi 1613 1736 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-10-11 22:13:22
29.BKällo Kaur 1185 1268 1285 M 2007 Rae Huvikool 180220 Hendrik Olde
2018-10-12 23:15:05
30.BKöösel Hans Georg 1426 1593 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-10-04 09:28:26
31.BLaanemets Loit 1048 1132 1133 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Ervin Liebert
2018-10-08 19:16:01
32.BLeifer Anatol 0 0 0 M MA Vabaettur u-11000 Natalia Glušakova
2018-10-12 13:57:42
33.BLiebert Teodor 1000 1026 1015 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2018-10-08 19:14:52
34.BLiebert Tristjan 1016 1116 1095 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2018-10-08 19:14:52
35.BLuik Ott-Robert 1541 1761 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-10-07 10:32:56
36.BMaapalu Ralf 1404 1428 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-10-08 19:18:05
37.BMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-10-12 10:04:45
38.BMihhailov Artur 1544 1668 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-09-26 16:59:17
39.BMöller Mihkel 0 0 0 M 2008 - - - 170905 Hendrik Olde
2018-10-09 13:18:06
40.BÕigus Kristjan 1289 1407 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-10-12 18:28:31
41.BÕismets Kevin 1068 1168 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2018-10-08 16:13:40
42.BOleškevitš Daniil 1030 1130 1034 M 2006 MK Chess Continent 150620 Oleg Kortšagin
2018-10-08 02:27:40
43.BOrgse Kalev 1000 1098 1098 M 2006 SK Reval-Sport 180429 Ervin Liebert
2018-10-08 19:16:52
44.BOvtšinnikov Roman 1035 1162 1154 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2018-10-08 02:25:20
45.BPallum Rasmus 1280 1530 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-10-12 14:16:22
46.BPiir Kristjan 0 0 0 M Ma Vabaettur u-11004 Natalia Glušakova
2018-10-12 14:59:44
47.BPljusnin Fjodor 1260 1360 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2018-10-08 02:26:45
48.BRiispapp Kert 1333 1433 1378 M 2009 MK Areng 170903 Monika Tsõganova
2018-10-02 09:56:38
49.BRõtšagov Anton 1482 1679 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-10-12 16:54:07
50.BSchneider Uku 1559 1662 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-10-07 20:05:08
51.BSizov Lev 1398 1644 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-09-17 18:13:24
52.BSlavinski Nikita 1735 1843 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-09-18 09:47:22
53.BSteblevski Daniel 0 1215 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Daniel Steblevski
2018-10-10 16:54:08
54.BTalu Hella-Lee 1000 1017 1031 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-10-12 17:14:09
55.BTõnisson Astrid-Heleen 1132 1232 1232 N 2008 Tallinna MK 180341 Hendrik Olde
2018-10-12 23:23:40
56.BTreumuth Mirtel 1076 1176 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-09-26 11:38:34
57.BVulla Hubert 0 1077 0 M 2006 SK Reval-Sport 180430 Ervin Liebert
2018-10-08 19:17:12
58.BŠadrina Eva 1553 1657 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-10-12 10:04:06
59.CAllese Marttin 1491 1591 1591 M 2001 Lahmuse Kool 160101 Jüri Hansen
2018-09-26 11:41:16
60.CAstašev Kirill 0 0 0 M MA Vabaettur u-10969 Natalia Glušakova
2018-10-10 18:13:50
61.CBarinov Robert 1389 1489 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Robert Barinov
2018-10-07 21:11:36
62.CBlokhin Sofia 1809 1979 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-10-12 10:03:19
63.CGross Uku 1469 1499 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2018-10-08 19:17:43
64.CHirvi Jüri 1096 1241 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-10-12 13:58:32
65.CKaasik Jan 1231 1331 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-09-26 11:40:42
66.CKõlar Karl-Ustav 1670 1722 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-10-04 05:50:14
67.CKrivenko Dion 1783 1799 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-09-22 19:53:58
68.CLaanemets Emil 1531 1648 1617 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-10-08 19:16:01
69.CLiebert Robin 1225 1480 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2018-10-08 19:14:52
70.CMorozyuk Pavel 1173 1269 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Tiina Raud
2018-10-12 17:46:25
71.CNaestema Joonas Aditya 1637 1681 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-10-10 18:23:20
72.CNarva Jaan Oskar 1387 1623 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-10-11 20:44:24
73.COjakäär Mihkel 1000 1083 1083 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2018-09-26 11:40:13
74.COlde Grete 2003 2150 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-10-06 16:54:20
75.COlde Karl Erik 1783 1956 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-10-01 22:15:00
76.COrgse Karl Kristofer 1804 1973 1936 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-09-16 22:31:24
77.CRaag Ardi 1861 1799 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-10-12 09:19:00
78.CRaudväli Anders 1399 1507 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2018-10-09 13:28:33
79.CRõtšagov Nikita 1853 1838 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-10-12 16:55:08
80.CRüü Andreas 0 0 0 M MK Areng 2004 u-10982 Monika Tsõganova
2018-10-11 18:55:34
81.CSavinov Matvei 1755 1848 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-10-11 18:48:18
82.CTammesalu Martin Ilmar 1102 1202 1202 M 2005 - - - 171207 Rainer Raud
2018-10-12 13:45:35
83.CTomson Mikk 1606 1743 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2018-10-08 17:45:03
84.CVene Urmas 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool 180419 Jüri Hansen
2018-09-26 11:39:36
85.CVeski Rauno 1481 1689 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-09-24 19:29:40
86.CŠnurov Daniil 1630 1863 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-09-16 19:42:59