Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
16. juuli
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti välkmale MV / Estonian ind. Blitz Chess Ch. 2018   ( id=314 )

Aeg 29. juuli 2018 (kell 10:15) - 29. juuli 2018 (kell 13:00)

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
26. juuli 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit
KontaktKontakt
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (08. juuli 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (08. juuli 2018 )
LiikTurniiri liik
välkmale
AjakontrollAjakontroll
3 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks10€ (seeniorid 65+ ja noored kuni 18 a. - 7€)
LisainfoA- turniiri mehed/Open; B-turniir naised; C-turniir seeniorid
Kokku
18
Grupp A
13
Grupp B
3
Grupp C
2
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADubrovin Robert 2248 2368 2374 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-07-16 10:47:32
2.AEast Marek 1421 1456 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
3.AHaavamäe Henrik 2181 2231 2163 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-07-16 02:48:27
4.AHansson Markus 1784 1832 1817 M 2001 Pärnu Spordikool AIM 110505 Markus Hansson
2018-07-11 20:41:22
5.AMedar Marti 2061 2168 2218 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-07-10 16:37:50
6.ANovikov Sergei 1729 1792 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-07-13 09:41:43
7.AOrgse Karl Kristofer 1847 1950 1911 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-07-09 15:12:19
8.APedmanson Albert 1951 1947 1953 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-07-10 13:55:00
9.APedmanson Herman 1906 1918 1951 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-07-10 13:55:46
10.APetrov Dmitri 2256 2265 2234 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-07-11 16:43:54
11.ASirp Karl Aleksander 1933 2091 2078 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-07-11 13:53:26
12.ASizov Lev 1500 1649 1527 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
13.ATimošin Andrei 2050 2079 2114 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Einar Vaino
2018-07-13 09:42:21
14.BOlde Margareth 2159 2144 2189 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-07-14 13:21:24
15.BPritulina Nadezda 1376 1486 1343 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
16.BPritulina Svetlana 2023 1985 1889 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
17.CJärnström Henrik 2032 1938 1995 M 1952 - - - 090402 Tarmo Tuul
2018-07-10 11:20:43
18.CVaino Einar 1917 1913 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-07-13 09:40:46
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017