Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti välkmale MV / Estonian ind. Blitz Chess Ch. 2018   ( id=314 )
29. juuli 2018 (kell 10:15) - 29. juuli 2018 (kell 13:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. juuli 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. juuli 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
10€ (seeniorid 65+ ja noored kuni 18 a. - 7€)
A- turniiri mehed/Open; B-turniir naised; C-turniir seeniorid
79
Kokku
56
Grupp A
11
Grupp B
12
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2161 2140 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-07-22 15:58:44
2.ABarinov Robert 0 1489 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Mihhail Rõtšagov
2018-07-18 22:01:16
3.AChukavin Kirill 2312 2360 2372 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-07-21 11:55:05
4.ADerevjanko Dmitri 1688 1759 1783 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2018-07-19 20:04:02
5.ADubrovin Robert 2248 2372 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-07-16 10:47:32
6.ADudakov Andrei 1453 1577 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-07-25 12:42:28
7.AEast Marek 1421 1456 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
8.AFirstov Juri 2164 2256 2230 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2018-07-16 22:40:30
9.AGaranin Aleksei 2240 2173 2154 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2018-07-16 22:40:11
10.AHaavamäe Henrik 2189 2234 2178 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-07-16 02:48:27
11.AHansson Markus 1796 1859 1846 M 2001 Pärnu Spordikool AIM 110505 Markus Hansson
2018-07-11 20:41:22
12.AJezov Roman 2314 2360 2274 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-07-17 17:45:47
13.AJurtov Aleksei 1716 1828 1769 M 1997 Maleklubi Lootus 070400 Sergey Titov
2018-07-19 20:06:19
14.AKais Kaarel 0 1497 1563 M 1974 - - - 170526 Kaarel Kais
2018-07-23 18:41:35
15.AKõlar Johan-Eerik 1727 1804 1747 M 1994 Vabaettur 141220 Hendrik Olde
2018-07-27 16:15:45
16.AKoop Vjatšeslav 2224 2157 2118 M 1979 Viimsi MS Apones mk 030485 Vjatšeslav Koop
2018-07-23 17:00:02
17.AKukk Sander 2272 2372 2372 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2018-07-18 00:36:22
18.AKunitsõn Nikolai 2218 2381 2406 M 1989 MK Faalanks mk 030188 Nikolai Kunitsõn
2018-07-23 11:31:08
19.ALehes Erik Johannes 1443 1612 1619 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-07-23 12:09:06
20.ALumiste Rene 2088 2246 2208 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-07-25 17:47:36
21.AMedar Marti 2062 2168 2239 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-07-10 16:37:50
22.AMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-07-25 10:30:33
23.ANaestema Joonas Aditya 1637 1673 1648 M 2006 MK Areng 130742 Joonas Aditya Naestema
2018-07-26 00:16:41
24.ANahkur Madis 1966 2007 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-07-25 18:18:02
25.ANestor Kaarel 2184 2316 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-07-23 09:45:31
26.ANikitin Arseni 1852 1874 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2018-07-26 21:28:27
27.ANovikov Sergei 1729 1792 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-07-13 09:41:43
28.AOlde Hendrik 2308 2290 2328 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2018-07-19 17:22:07
29.AOlde Karl Erik 1745 1942 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-07-17 12:50:11
30.AOrgse Karl Kristofer 1826 1950 1936 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-07-09 15:12:19
31.APedmanson Albert 1967 1961 1964 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-07-10 13:55:00
32.APedmanson Herman 1884 1969 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-07-10 13:55:46
33.APedoson Georg Aleksander 2171 2362 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-07-26 19:32:22
34.APetrov Dmitri 2243 2293 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-07-11 16:43:54
35.APietinen Pekka 2053 2076 2051 M 1961 - - - 110729 Tarmo Tuul
2018-07-25 09:35:58
36.AReiland Indrek 1717 1780 1712 M 1984 - - - 180119 Indrek Reiland
2018-07-23 12:09:30
37.ARõtšagov Nikita 1853 1840 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-07-25 10:50:56
38.ASaar Ivari 1542 1643 1594 M 1985 - - - 140302 Ivari Saar
2018-07-23 15:17:39
39.ASavinov Matvei 1755 1859 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-07-19 16:20:09
40.AShvedov Andrei 1614 1728 1697 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Svetlana Pritulina
2018-07-22 09:20:56
41.ASiroš Ilja 2377 2265 2252 M 1998 Sillamäe SK Kalev FM 050525 Ilja Siroš
2018-07-24 20:02:21
42.ASirp Karl Aleksander 1967 2098 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-07-11 13:53:26
43.ASizov Lev 1388 1649 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
44.ASkladtsikov Andrei 1950 2033 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-07-16 19:47:31
45.ASnitsarenko Igor 1759 1836 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-07-23 13:48:14
46.ATimošin Andrei 2142 2079 2143 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Einar Vaino
2018-07-13 09:42:21
47.ATitov Sergey 1609 1653 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-07-19 19:54:22
48.ATolmatšov Eduard 2175 2187 2114 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Roman Jezov
2018-07-26 09:59:17
49.AUibokant Karl Oskar 1781 1797 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-07-20 20:56:39
50.AUibokant Mathias Robert 2073 2117 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-07-20 20:57:51
51.AVaino Nikita 1948 1955 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-07-16 22:39:59
52.AVolodin Aleksander 2454 2493 2467 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-07-25 23:35:22
53.AVovk Ilja 2273 2348 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-07-25 22:48:18
54.AŠarankov Grigori 2194 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-07-18 18:02:47
55.AŠnurov Daniil 1629 1851 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Daniil Šnurov
2018-07-21 21:49:45
56.AŠvõrjov Igor 2363 2342 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-07-17 11:40:56
57.BBitkova Elizavetta 1770 1738 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-07-19 19:50:52
58.BBlokhin Sofia 1793 1977 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2018-07-24 10:11:01
59.BBondarevskaja Emilin 1549 1763 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-07-19 19:51:49
60.BBrokko Margit 2028 2039 1967 N 1973 Eesti MAK WFM 030539 Margit Brokko
2018-07-25 11:34:25
61.BHaapsal Maria Ioanna 1319 1485 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-07-23 17:16:18
62.BOlde Grete 1981 2150 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-07-17 18:28:32
63.BOlde Margareth 2180 2136 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-07-14 13:21:24
64.BPritulina Nadezda 1304 1486 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
65.BPritulina Svetlana 2023 1985 1868 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:41:25
66.BSild Marta Pauline 1662 1710 1695 N 2004 MK Areng 120644 Hendrik Olde
2018-07-24 16:27:34
67.BTõnso Liina 1969 1916 1951 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-07-26 19:33:28
68.CDunajev Nikolai 1753 1833 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-07-19 19:55:10
69.CIlves Jüri 2028 1908 1975 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2018-07-25 16:10:30
70.CJärnström Henrik 2032 1938 2004 M 1952 - - - 090402 Tarmo Tuul
2018-07-10 11:20:43
71.CKoskinen Mauno 0 0 0 M 1939 - - - 180704 Tarmo Tuul
2018-07-25 18:38:16
72.CLatvanen Nils-Eric 0 0 1882 M - - - 180705 Tarmo Tuul
2018-07-26 17:55:14
73.CPanfilov Sergei 1570 1592 1482 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2018-07-25 16:11:42
74.CRemmel Anto 2237 2184 2188 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Hendrik Olde
2018-07-25 16:09:53
75.CTarakanov Oleg 2129 2150 2161 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2018-07-25 16:11:06
76.CTeemäe Leo 1914 1879 1856 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2018-07-25 16:10:49
77.CTruus Tõnu 2080 2087 2068 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Hendrik Olde
2018-07-26 21:58:19
78.CVaino Einar 1917 1913 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-07-13 09:40:46
79.CŠabarov Fjodor 0 1979 2127 M 1949 - - - 070800 Hendrik Olde
2018-07-25 16:11:21