Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte välkmale MV-d 2018   ( id=312 )
28. juuli 2018 (kell 11:30) - 28. juuli 2018 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paul Kerese Malemaja
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuli 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. juuli 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8€ (hilinejad - 12€)
A-turniir U18 noored; B-turniir U14 noored; C-turniir U10 noored; D-turniir U18 neiud; E-turniir U14 neiud; F-turniir U10 neiud.
Telefon 5251623 (H.Olde)
82
Kokku
5
Grupp A
31
Grupp B
24
Grupp C
6
Grupp D
8
Grupp E
8
Grupp F
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarinov Robert 1389 1590 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Mihhail Rõtšagov
2018-07-18 22:00:23
2.AChukavin Kirill 2315 2383 2360 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-07-25 21:30:24
3.AOrgse Karl Kristofer 1804 1971 1939 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-07-09 15:12:43
4.ASkladtsikov Andrei 2017 2060 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-07-16 19:46:02
5.AUibokant Mathias Robert 2098 2109 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-07-20 20:57:15
6.BAga Rihard 1994 2017 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Rihard Aga
2018-07-10 12:37:51
7.BHirvi Jüri 1096 1210 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-07-15 17:02:52
8.BKõlar Karl-Ustav 1676 1713 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-07-20 12:14:57
9.BKrivenko Dion 1783 1807 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-07-22 16:50:51
10.BKull Tormi 1613 1867 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2018-07-17 12:45:17
11.BLehes Erik Johannes 1388 1596 1647 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-07-12 01:03:10
12.BMakarov Gleb 1656 1758 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2018-07-16 19:36:38
13.BNaestema Joonas Aditya 1637 1713 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-07-17 10:11:06
14.BNazarov Vladislav 1801 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-07-19 07:16:41
15.BNikitin Arseni 1888 1954 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2018-07-25 00:02:06
16.BOlde Karl Erik 1783 1997 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-07-17 12:13:01
17.BPala Leo Martin 0 0 0 M Põlvamaa u-9820 Hendrik Olde
2018-07-27 16:14:49
18.BPedmanson Albert 1945 1937 1975 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-07-10 12:59:51
19.BPedmanson Herman 1849 1973 1986 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-07-10 13:55:33
20.BPedoson Georg Aleksander 2184 2409 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-07-17 12:43:26
21.BProtassov Vlad 2036 1949 2056 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-07-10 11:39:42
22.BRaag Ardi 1861 1848 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-07-21 13:55:12
23.BRikas Artur 1657 1747 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-07-10 11:39:13
24.BRodin Robert 1636 1697 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Maris Korstin
2018-07-23 14:04:22
25.BRõtšagov Nikita 1853 1913 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-07-25 10:48:57
26.BSaue Karl Elias 1474 1526 1601 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2018-07-20 21:33:12
27.BSavinov Matvei 1755 1836 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-07-09 16:01:30
28.BSchneider Uku 1559 1659 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-07-23 11:36:00
29.BSlavinski Nikita 1735 1774 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-07-20 14:04:10
30.BSnitsarenko Igor 1719 1896 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-07-23 13:46:09
31.BTomingas Wilhelm 1176 1270 1225 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Hendrik Olde
2018-07-27 16:08:37
32.BTomson Mihkel 1706 1701 1669 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2018-07-09 21:57:53
33.BTõnso Hannes 1627 1718 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-07-25 17:38:16
34.BUibokant Karl Oskar 1774 1806 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-07-20 20:54:28
35.BVool Karl-Markus 1374 1392 1507 M 2007 Põlva MK 150218 Hendrik Olde
2018-07-27 16:13:56
36.BŠnurov Daniil 1608 1910 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-07-16 11:14:35
37.CBelov Martin 1374 1422 1343 M 2009 Põlvamaa 171117 Hendrik Olde
2018-07-27 16:09:22
38.CBlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-07-21 13:55:44
39.CDudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-07-16 11:58:01
40.CDukov Vladimir 1537 1809 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-07-16 18:48:55
41.CEast Marek 1398 1504 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:39:59
42.CHudilainen Mihhail 1440 1554 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-07-19 07:17:21
43.CJarts Nikita 1079 1160 1188 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Hendrik Olde
2018-07-27 16:06:50
44.CKaris Fredi 1420 1537 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-07-15 23:27:54
45.CKöösel Hans Georg 1426 1619 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-07-18 11:10:53
46.CLiubchenko Lev 1117 1241 1270 M 2009 Põlva MK 170560 Hendrik Olde
2018-07-27 16:12:03
47.CLiubchenko Nikas 0 0 0 M 2012 Põlvamaa 171118 Hendrik Olde
2018-07-27 16:12:03
48.CLutsar Enriko 1019 1121 1108 M 2009 Põlvamaa 171114 Hendrik Olde
2018-07-27 16:09:43
49.CMaapalu Ralf 1374 1411 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Hendrik Olde
2018-07-27 16:07:46
50.CMertins Ostap 1526 1748 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-07-21 13:54:20
51.CMäesalu Oliver 1453 1540 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2018-07-12 19:27:03
52.COtt Karl Eric 1350 1549 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-07-16 10:38:34
53.CPala Magnus 1043 1158 1135 M 2009 Põlvamaa 171116 Hendrik Olde
2018-07-27 16:10:06
54.CPallum Rasmus 1280 1552 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2018-07-17 12:42:31
55.CPoleštšuk Arseni 1359 1495 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2018-07-23 16:16:32
56.CRajandu Aaron 1185 1330 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-07-24 09:18:36
57.CRõtšagov Anton 1482 1744 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-07-25 10:49:40
58.CSisask Simmo Hendrik 0 0 0 M Põlvamaa u-9818 Hendrik Olde
2018-07-27 16:13:17
59.CSizov Lev 1508 1646 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:39:59
60.CSnitsarenko Ilja 1209 1443 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-07-23 13:47:31
61.DBitkova Elizavetta 1755 1725 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-07-19 07:14:33
62.DLiiv Kristiina 1727 1827 1753 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-07-24 11:38:43
63.DNazarova Veronika 1530 1600 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2018-07-19 07:16:09
64.DOlde Grete 2005 2097 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-07-17 18:27:54
65.DOlde Margareth 2160 2174 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-07-14 13:20:50
66.DTõnso Liina 1923 1932 1934 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-07-17 12:44:02
67.EBlokhin Sofia 1774 2014 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-07-21 13:55:44
68.EBondarevskaja Emilin 1592 1749 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-07-19 07:15:41
69.EHannus Lola 1667 1656 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-07-09 22:08:05
70.EHirvi Katarina 1541 1670 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-07-15 17:02:52
71.ELiiv Karoliina 1551 1441 1586 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2018-07-24 11:39:27
72.ERudnik Viktoria 1607 1761 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2018-07-25 13:19:06
73.ESild Marta Pauline 1659 1703 1652 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2018-07-10 16:31:12
74.ESmirnova Jekaterina 1532 1713 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-07-19 07:15:11
75.FHaapsal Maria Ioanna 1393 1545 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Aleksander Dusman
2018-07-21 13:57:06
76.FKarba Kertu 1204 1282 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Hendrik Olde
2018-07-26 00:05:19
77.FLiiv Karmen 1166 1267 1406 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2018-07-24 11:40:10
78.FPiirsalu Kristiin 0 1106 1069 N 2008 Põlvamaa 171115 Hendrik Olde
2018-07-27 16:11:25
79.FPritulina Nadezda 1356 1462 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-07-09 12:39:59
80.FRogaten Varvara 1508 1538 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-07-10 11:40:20
81.FVaher Liis Marii 1157 1244 1396 N 2009 Põlvamaa 171120 Hendrik Olde
2018-07-27 16:10:49
82.FŠadrina Eva 1553 1707 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-07-21 13:56:28