Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
P.Keres-102 mälestusturniir males noortele - EV 100 sari   ( id=307 )
13. juuli 2018 - 15. juuli 2018
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu
Pärnu Keskraamatukogu, aadress Akadeemia 3 Pärnu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
07. juuli 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnumaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@stemehel.ikie
Info sisestajaSISESTAJA
Eiki Lehemets  (19. juuni 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (01. juuli 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
1tund kummalegi ja käiguga lisandub 30 sek.
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
5.-eurot (hilinejad 8.- eurot)
A-turniir kuni 16.a., B-turniir kuni 12 .a., C-turniir kuni 10.a.
Tel. 55663688 Eiki Lehemets
46
Kokku
8
Grupp A
18
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAus Kaspar 0 0 0 M 2005 Pärnu Spordikool u-9486 Eiki Lehemets
2018-07-09 12:48:16
2.AEinmann Rauno 1093 1099 0 M - - - 161201 Eiki Lehemets
2018-06-28 19:53:26
3.AKuldmaa Tanel 1719 1683 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Eiki Lehemets
2018-07-02 10:17:38
4.ALiiv Karoliina 1551 1461 1586 N 2005 MK Areng 130305 Eiki Lehemets
2018-07-01 10:08:24
5.ALink Kristjan 1145 1406 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Eiki Lehemets
2018-07-09 18:33:54
6.AMakarov Gleb 1656 1758 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Eiki Lehemets
2018-07-02 10:18:06
7.ATarsalainen Martti 1303 1530 1516 M 2004 Surju valla SK 120639 Eiki Lehemets
2018-07-09 18:34:19
8.ATominga Uku 1310 1468 1469 M 2004 Surju valla SK 120633 Eiki Lehemets
2018-07-09 18:34:53
9.BBlokhin Sofia 1793 1977 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-07-07 20:20:36
10.BDudakov Andrei 1453 1577 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-07-07 12:02:26
11.BDukov Vladimir 1559 1771 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-07-03 14:44:59
12.BEinmann Anette 1222 1263 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2018-06-28 19:53:09
13.BKokk Karl Mattias 1515 1864 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Eiki Lehemets
2018-07-09 11:37:49
14.BKöösel Hans Georg 1375 1608 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-07-05 08:53:26
15.BMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-07-07 11:49:01
16.BMihhailov Artur 1547 1674 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-07-03 12:11:20
17.BNaestema Joonas Aditya 1637 1673 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-07-04 20:45:42
18.BPoluektova Arina 1667 1705 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Eiki Lehemets
2018-07-02 10:19:07
19.BPool Linda Maria 1508 1576 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-07-07 10:29:37
20.BPronin Arseni 1526 1735 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2018-07-04 12:03:45
21.BRõtšagov Anton 1482 1696 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-07-07 12:24:09
22.BSaue Karl Elias 1474 1534 1601 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2018-07-01 11:42:23
23.BSooväli Markus 1410 1492 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2018-06-28 19:54:45
24.BTaranov Mihhail 1398 1433 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Eiki Lehemets
2018-07-02 10:18:42
25.BTomingas Wilhelm 1176 1243 1225 M 2006 T. Truusi MKK 150270 Eiki Lehemets
2018-07-11 23:52:36
26.BŠadrina Eva 1565 1626 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-07-07 11:49:26
27.CAus Andreas 1195 1362 1459 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2018-07-09 12:47:21
28.CBalabonin Matvei 1147 1339 1405 M 2010 MK Areng 161206 Eiki Lehemets
2018-06-28 19:45:10
29.CBlokhin Georg 1147 1073 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-07-06 11:34:14
30.CDukova Sofia 1000 1005 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Eiki Lehemets
2018-07-03 16:48:37
31.CHaapsal Maria Ioanna 1319 1485 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-07-02 10:41:49
32.CKaldmaa Janis 1436 1661 1625 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2018-07-07 17:08:29
33.CKamp Laura 1174 1252 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-06-26 15:50:08
34.CKarba Karoliina 1018 1093 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-07-06 14:48:40
35.CKarba Kertu 1252 1267 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-07-06 14:48:40
36.CKrivonogov Kristo 962 1064 1063 M 2008 Surju valla SK 170235 Eiki Lehemets
2018-07-09 18:35:55
37.CLeontjeva Aleksandra 1513 1513 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Eiki Lehemets
2018-07-02 10:20:04
38.CLiiv Karmen 1166 1306 1406 N 2008 Tallinna MK 160161 Eiki Lehemets
2018-07-01 10:08:24
39.CLääne Gregor 1256 1245 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2018-07-09 18:37:58
40.CNaestema Leen 1197 1432 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2018-07-04 20:45:42
41.COtt Karl Eric 1367 1515 1508 M 2008 Tartu Kalev 160610 Eiki Lehemets
2018-07-08 23:34:21
42.CPoleštšuk Arseni 1359 1489 1524 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2018-07-04 20:46:18
43.CPomaznev Aleksei 1480 1520 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2018-06-20 12:05:46
44.CReinsalu Timur 1172 1275 1286 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2018-07-07 10:41:58
45.CSala Ellen 1165 1265 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Eiki Lehemets
2018-07-02 10:20:39
46.CSnitsarenko Ilja 1268 1454 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-07-05 10:01:25