Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Maardu Karikas 2018 (noortele)   ( id=305 )
16. juuni 2018 (kell 10:30) - 16. juuni 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Maardu
Ringi 64, Maardu Gümnaasium
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
15. juuni 2018, kell 22:59
KorraldajaKORRALDAJA
Maleklubi Kuningas
KontaktKONTAKT
ur.liam@gnicar-eci
Info sisestajaSISESTAJA
Aleksander Dusman  (11. juuni 2018 )
Muutis: Aleksander Dusman  (13. juuni 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
10 min + 5 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
tasuta
Osaleda võivad kõik kuni 16-aastased noored (sünd. 01.01.2002.a. ja hiljem) Eesti kiirmale reitinguga kuni 1800. Osavõtjate arv on piiratud (36)
56837993
20
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABarinov Robert 1389 1590 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Mihhail Rõtšagov
2018-06-13 20:14:49
2.ABivrov Timur 1230 1261 1260 M 2006 MK Kuningas 171216 Aleksander Dusman
2018-06-11 18:16:53
3.ABlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-06-11 18:11:44
4.ADudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-06-12 20:05:27
5.ADudanov Mihhail 0 0 0 M 2010 - - - 180402 Natalia Glušakova
2018-06-13 18:25:56
6.AHaapsal Maria Ioanna 1393 1545 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-06-13 12:48:01
7.AIvanov Denis 0 0 0 M 2012 MK Areng 180591 Monika Tsõganova
2018-06-15 09:36:50
8.AKirtjanov Svjatoslav 0 0 0 M 2006 MA Vabaettur u-9149 Natalia Glušakova
2018-06-13 17:19:44
9.AKirtjanov Vsevolod 0 0 0 M 2007 MA Vabaettur u-9150 Natalia Glušakova
2018-06-13 17:21:59
10.AMertins Ostap 1526 1748 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-06-13 23:18:00
11.ANarva Jaan Oskar 1387 1604 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-06-11 20:59:51
12.AOrlova Darya 1329 1479 1505 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2018-06-11 18:11:32
13.AOrlova Sofiya 1237 1391 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-06-11 18:11:32
14.ARajandu Aaron 1185 1330 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-06-13 22:59:09
15.ASavinov Matvei 1755 1836 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-06-15 13:46:25
16.ASkorokhod Deniss 1061 1161 1152 M 2010 MK Chess Continent 171221 Oleg Kortšagin
2018-06-13 17:59:25
17.ATõnisson Trent Asso 1670 1786 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-06-15 15:11:21
18.AVilbaste Jaan 0 0 0 M 2009 - - - 170500 Natalia Glušakova
2018-06-13 21:00:51
19.AVilbaste Jüri 0 0 0 M 2009 - - - 170501 Natalia Glušakova
2018-06-13 21:00:51
20.AZagrijev Rafael 1000 1126 1095 M 2010 T. Truusi MKK 180411 Oleg Kortšagin
2018-06-13 21:00:27