Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
52. Ilmar Raua mälestusturniir   ( id=303 )
06. juuli 2018 (kell 11:00) - 07. juuli 2018 (kell 15:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Viljandi
Sakala Keskuses aadressil Tallinna tn. 5
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
03. juuli 2018, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Male Toetusühing koostöös Viljandi Maleklubi CC Felliniga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@kinuthokaep
Info sisestajaSISESTAJA
Marek Kolk  (05. juuni 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15+2, 3+2, 5-4+2
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
20 EUR ja 10 EUR
Viljandimaa maletajad, rahvusvahelised suurmeistrid (GM/WGM) ja rahvusvahelised meistrid (IM/WIM) on osavõtumaksust vabastatud.
toomas.valgmae@kodumasinad.ee, tel. +372 56471454 (Gert Elmaste)
38
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1843 1927 1822 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-07-02 09:39:53
2.AChukavin Kirill 2331 2382 2356 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-07-02 13:46:02
3.ADubrovin Robert 2248 2368 2408 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Marek Kolk
2018-07-04 10:50:06
4.AHaavamäe Henrik 2201 2231 2199 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-07-02 19:16:07
5.AKanep Meelis 2443 2527 2572 M 1983 Võru MK GM 030123 Marek Kolk
2018-07-04 10:50:49
6.AKrupenski Jüri 2381 2424 2442 M 1982 Vabaettur IM 030179 Marek Kolk
2018-07-02 10:43:40
7.AKukk Sander 2240 2372 2372 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Marek Kolk
2018-07-02 10:45:19
8.AKuusik Jüri 1889 1975 1957 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Marek Kolk
2018-07-02 10:45:10
9.AKülaots Kaido 2552 2557 2557 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Marek Kolk
2018-07-02 10:44:30
10.ALadva Ottomar 2505 2472 2476 M 1997 SK Reval-Sport GM 040133 Marek Kolk
2018-07-02 10:43:10
11.ALumiste Rene 2121 2246 2208 M 1999 Tallinna MK 080309 Marek Kolk
2018-07-03 14:02:37
12.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2018-06-27 17:43:57
13.AMerilai Arne 1526 1608 1622 M 1961 - - - 150632 Marek Kolk
2018-07-04 10:50:31
14.AMändmets Rein 1933 1902 1950 M 1963 Sillamäe SK Kalev 030256 Rein Mändmets
2018-06-27 18:21:24
15.ANarva Jaan 2143 2241 2191 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Marek Kolk
2018-07-02 10:44:13
16.ANero Georg 1885 2042 2028 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Marek Kolk
2018-07-02 10:41:35
17.AOts Heikki 1788 1753 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Marek Kolk
2018-07-04 10:50:14
18.APedoson Georg Aleksander 2198 2359 2216 M 2004 Vabaettur 110715 Marek Kolk
2018-07-04 10:50:37
19.APetrov Dmitri 2252 2265 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Marek Kolk
2018-07-02 10:45:59
20.ARosental Urmas 0 1720 1722 M 1969 - - - 161236 Marek Kolk
2018-07-02 10:46:15
21.ARozenblit David 1365 1973 1907 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Marek Kolk
2018-07-03 07:29:36
22.ARuus Rein 2038 2025 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Marek Kolk
2018-07-02 10:41:46
23.ASamberk Vahur 0 1708 1661 M 1993 - - - 141131 Marek Kolk
2018-07-02 10:44:56
24.ASeeman Tarvo 2380 2461 2425 M 1969 - - - IM 030371 Marek Kolk
2018-07-02 10:41:27
25.ASepp Olav 2462 2449 2451 M 1969 MK Faalanks IM 030379 Marek Kolk
2018-07-02 10:41:19
26.AShirov Alexei 2696 2696 2696 M LAT GM u-9359 Marek Kolk
2018-07-02 10:42:47
27.ASiroš Ilja 2368 2265 2241 M 1998 Sillamäe SK Kalev FM 050525 Marek Kolk
2018-07-02 10:43:54
28.ASirp Karl Aleksander 1933 2091 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Marek Kolk
2018-07-03 14:02:31
29.ASmirnov Artjom 2378 2430 2416 M 1985 - - - IM 110104 Marek Kolk
2018-07-02 10:46:37
30.ASõskov Vjatšeslav 2296 2295 2331 M 1987 Narva SK Maletäht FM 030412 Marek Kolk
2018-07-02 10:45:32
31.ASööt Margus 2196 2286 2263 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Marek Kolk
2018-07-02 10:44:49
32.ATeemäe Leo 1914 1883 1856 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Marek Kolk
2018-07-02 10:46:21
33.ATeiter Georg 0 0 0 M 2003 Karksi-Nuia AKG u-9390 Rein Ruus
2018-07-03 11:28:31
34.ATobre Andres 1700 1666 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Marek Kolk
2018-07-04 10:50:19
35.ATomson Mikk 1593 1750 1663 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2018-06-28 13:00:47
36.AUibokant Mathias Robert 1956 2125 2069 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-07-01 21:31:48
37.AUrgas Jaan 1693 1852 1820 M 1972 - - - 051120 Jaan Urgas
2018-06-09 00:04:21
38.AŠvõrjov Igor 2363 2356 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-06-26 19:58:46