Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SAAREMAA 49. KARIKATURNIIR MALES - EV 100 sari   ( id=302 )
28. juuni 2018 (kell 14:30) - 01. juuli 2018 (kell 13:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Saaremaa Ühisgümnaasium, Hariduse 13
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuni 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saaremaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.otleruk@kaaj
Info sisestajaSISESTAJA
Marko Siil  (28. mai 2018 )
Muutis: Marek Kolk  (27. juuni 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sek iga käigu eest
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
10 eurot, noored ja seenorid 5 eurot
32
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2145 2140 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-06-08 16:06:46
2.ABurkova Milde 1833 1945 1968 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2018-06-22 10:30:59
3.AChukavin Kirill 2318 2360 2372 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Hendrik Olde
2018-06-22 11:50:02
4.ADubrovin Robert 2248 2372 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-06-23 02:05:04
5.AGrents Joosep 1772 1804 1820 M 1992 Vabaettur 161237 Joosep Grents
2018-06-25 12:10:02
6.AHansson Markus 1831 1847 1846 M 2001 Pärnu Spordikool AIM 110505 Markus Hansson
2018-06-25 11:07:37
7.AIvanova Lidia 1614 1676 1669 N 1999 Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2018-06-19 09:48:06
8.AKallas Martin 1915 1990 2037 M 1968 Saaremaa MK 030120 Marko Siil
2018-06-20 06:58:13
9.AKoppel Andre 1610 1534 1534 M 2001 Saaremaa MK 130105 Marko Siil
2018-06-22 10:31:12
10.AKuusk Andres 2159 2102 2071 M 1981 Tartu Kalev mk 030198 Marko Siil
2018-06-20 06:58:37
11.ALeede Gutnar 1709 1824 1803 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2018-06-20 08:43:53
12.ALiiv Kristiina 1727 1836 1753 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-06-14 20:43:15
13.AMölderkivi Rain 2109 2121 2121 M 1981 - - - 030259 Hendrik Olde
2018-06-27 15:20:46
14.AOlde Grete 2003 2150 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-06-22 11:49:55
15.AOlde Karl Erik 1783 1956 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2018-06-22 11:49:55
16.AOlde Margareth 2183 2136 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-06-22 11:49:55
17.AOrgse Karl Kristofer 1804 1973 1936 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-06-17 16:54:47
18.APedoson Georg Aleksander 2205 2362 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-06-24 23:23:55
19.APõldoja Ants 1943 1877 1882 M 1959 Keila MK 030330 Marko Siil
2018-06-04 08:08:13
20.APõvvat Aalo 1486 1433 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-06-19 15:25:33
21.APärn Miko 1408 0 0 M 2002 Saaremaa MK 120609 Marko Siil
2018-06-22 10:31:27
22.ASchults Olev 2275 2230 2246 M 1963 - - - FM 030369 Marko Siil
2018-06-25 06:49:59
23.ASui Andres 1590 1546 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Marko Siil
2018-06-20 06:58:58
24.ASui Siret 1587 1374 1374 N 2000 Saaremaa MK 120605 Marko Siil
2018-06-20 06:58:58
25.ATeemäe Leo 1914 1879 1856 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Marko Siil
2018-06-20 06:58:24
26.ATõnso Liina 1959 1940 1951 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-06-24 23:24:33
27.AUibokant Karl Oskar 1760 1797 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2018-06-22 11:50:10
28.AUibokant Mathias Robert 2093 2117 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2018-06-22 11:50:10
29.AVipp Venno 1712 1894 0 M 1993 - - - 180317 Marko Siil
2018-06-25 06:50:27
30.AWartiovaara Oliver 2049 2049 2049 M 2004 FIN u-9290 Hendrik Olde
2018-06-27 08:07:09
31.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-06-04 10:30:11
32.AŠvõrjov Igor 2355 2342 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-06-23 09:40:42