Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
III Caissa kiirturniir Paul Kerese mälestuseks   ( id=301 )
28. juuli 2018 (kell 11:00) - 28. juuli 2018 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Paikuse Põhikooli aula
Paide mnt 19 Paikuse Pärnu linn
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuli 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Paikuse maleselts Caissa
KontaktKONTAKT
ee.ude.kpp@stoalyk.eraa
Info sisestajaSISESTAJA
Aare Külaots  (27. mai 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min +3 min
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
täiskasvanud 10€ .Täpsemalt juhendis
+3725238053 Aare Külaots
69
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArulaid Enno 1807 1612 1618 M 1951 Saku MK 030025 Enno Arulaid
2018-07-17 15:05:39
2.ABerzinsh Roland 2394 2445 2445 M - - - IM 110111 Aare Külaots
2018-07-20 20:09:06
3.ADomoskanov Ivan 1739 1545 1414 M 1938 - - - 090503 Aare Külaots
2018-07-20 20:15:04
4.ADragun Valentin 2128 2129 2130 M 1997 T. Truusi MKK 040379 Valentin Dragun
2018-07-25 12:05:02
5.ADubrovin Robert 2248 2379 2331 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-07-18 08:17:01
6.AGarber Vjatšeslav 2121 2082 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Aare Külaots
2018-07-20 20:14:19
7.AHaavamäe Henrik 2193 2222 2178 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-07-25 21:22:21
8.AHansson Markus 1831 1908 1846 M 2001 Pärnu Spordikool 110505 Markus Hansson
2018-07-24 16:50:45
9.AHeinmets Tõnu 0 0 0 M u-9744 Aare Külaots
2018-07-24 19:36:16
10.AIlves Jüri 2028 1938 1894 M 1938 - - - mk 030086 Aare Külaots
2018-07-20 20:13:34
11.AIogantson Oleg 0 0 0 M u-9730 Aare Külaots
2018-07-24 09:23:35
12.AKalvet Tõnu 0 0 0 M u-9751 Aare Külaots
2018-07-25 09:26:20
13.AKanep Meelis 2443 2509 2562 M 1983 Võru MK GM 030123 Aare Külaots
2018-07-27 13:54:46
14.AKiik Kalle 2383 2392 2392 M 1963 Rakvere IM 030143 Aare Külaots
2018-07-27 09:19:09
15.AKivioja Endel 2242 2253 2253 M Pärnumaa mk 050708 Aare Külaots
2018-07-20 20:09:59
16.AKnjazevits Amiran 1390 1221 1240 M 2004 Pärnumaa MK 131221 Eiki Lehemets
2018-07-25 17:29:38
17.AKõlar Johan-Eerik 1727 1804 1747 M 1994 Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-07-18 15:14:53
18.AKostrov Anatoli 1962 2048 2048 M 1941 Pärnumaa mks 030169 Aare Külaots
2018-07-20 20:10:25
19.AKülaots Kaido 2545 2568 2574 M 1976 K. Külaotsa MK GM 030203 Aare Külaots
2018-07-24 11:02:16
20.ALink Kristjan 1145 1406 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Aare Külaots
2018-07-24 15:45:06
21.ALinroos Monika 1637 1580 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Aare Külaots
2018-07-22 22:48:38
22.ALumiste Rene 2088 2273 2230 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-07-25 18:01:04
23.ALääne Gregor 1256 1324 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2018-07-25 17:58:05
24.AMerilai Arne 1544 1622 1622 M 1961 - - - 150632 Aare Külaots
2018-07-27 09:25:43
25.AMikko Rondo 1886 2005 1857 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Aare Külaots
2018-07-22 22:24:37
26.ANarva Jaan 2146 2248 2155 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-07-23 13:37:10
27.ANarva Jaan Oskar 1387 1604 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-07-23 13:37:10
28.ANarva Mai 2301 2298 2320 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Regina Narva
2018-07-23 13:37:10
29.ANarva Triin 2117 2009 2023 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Regina Narva
2018-07-23 13:37:10
30.ANeff Sergei 2238 2234 2215 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Aare Külaots
2018-07-20 20:14:29
31.APanfilov Sergei 1570 1570 1420 M 1935 - - - 111026 Aare Külaots
2018-07-20 20:15:33
32.APark Peeter 1780 1569 1610 M 1952 Saku MK 030299 Enno Arulaid
2018-07-17 15:04:57
33.APetrov Dmitri 2239 2297 2329 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-07-11 16:48:30
34.APoltan Jüri 1914 1913 1964 M 1954 Pärnumaa 030318 Aare Külaots
2018-07-20 20:10:47
35.ARebane Romet 1360 1364 1287 M 2006 Pärnu Spordikool 160411 Eiki Lehemets
2018-07-25 17:24:53
36.AReinson Jüri 0 0 0 M u-9756 Aare Külaots
2018-07-25 09:36:37
37.ARemmel Anto 2237 2183 2150 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Aare Külaots
2018-07-20 20:13:17
38.ARistoja Aulikki 0 0 0 M u-9663 Aare Külaots
2018-07-21 13:49:12
39.ARoots Jorma 0 0 0 M u-9641 Aare Külaots
2018-07-20 20:07:46
40.ARosental Urmas 0 1720 1722 M 1969 - - - 161236 Aare Külaots
2018-07-27 09:28:39
41.ARõtova Merike 1638 1806 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2018-07-19 17:28:25
42.ARozenblit David 0 0 0 M u-9827 Aare Külaots
2018-07-27 23:36:12
43.ARuus Rein 2038 2051 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2018-07-15 13:22:02
44.ASamberk Vahur 1630 1720 1654 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2018-07-15 13:21:38
45.ASander Jaan 0 0 0 M u-9745 Aare Külaots
2018-07-24 19:36:52
46.ASander Jaan 0 0 0 M u-9746 Aare Külaots
2018-07-24 19:37:26
47.ASaviir Villy 0 0 0 M u-9753 Aare Külaots
2018-07-25 09:27:35
48.ASeeman Tarvo 2378 2481 2395 M 1969 - - - IM 030371 Aare Külaots
2018-07-24 09:34:43
49.ASepandi Jaak 1710 1739 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-06-25 12:07:51
50.ASlavinski Nikita 0 0 0 M u-9828 Aare Külaots
2018-07-27 23:37:03
51.AStaub Madis 1704 1745 1726 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Aare Külaots
2018-07-21 13:46:53
52.AStebkevski Daniel 0 0 0 M u-9829 Aare Külaots
2018-07-27 23:37:51
53.ASööt Margus 2196 2291 2263 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Aare Külaots
2018-07-21 13:46:32
54.ATarsalainen Martti 1303 1530 1516 M 2004 Surju valla SK 120639 Aare Külaots
2018-07-24 15:44:46
55.ATehvanus Eleri 1588 1697 1686 N 1980 - - - 160453 Aare Külaots
2018-07-21 20:38:08
56.ATiik Harri 0 0 0 M u-9757 Aare Külaots
2018-07-25 09:37:02
57.ATobre Andres 1695 1629 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Aare Külaots
2018-07-27 09:24:47
58.ATominga Eke 2085 2133 2161 M 1997 Surju valla SK 040378 Aare Külaots
2018-07-24 15:44:17
59.ATominga Uku 1310 1468 1469 M 2004 Surju valla SK 120633 Aare Külaots
2018-07-24 15:45:27
60.ATrohhalev Boriss 0 0 0 M u-9660 Aare Külaots
2018-07-21 12:52:48
61.ATsõganova Monika 2088 2145 2117 N 1969 Narva SK Maletäht WIM 030620 Monika Tsõganova
2018-07-15 13:48:18
62.AUrbel Aavo 0 0 0 M u-9755 Aare Külaots
2018-07-25 09:36:00
63.AUrgas Jaan 1675 1849 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-06-28 01:39:17
64.AVihmand Ants 2081 2176 2176 M K. Külaotsa MK 030511 Aare Külaots
2018-07-27 13:54:59
65.AViik Juhan 1985 1943 1943 M 1990 Surju valla SK 030513 Juhan Viik
2018-07-19 12:01:44
66.AVolodin Aleksander 2453 2499 2466 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-07-25 23:34:46
67.AŠarankov Grigori 2170 2308 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-07-18 18:02:20
68.AŠiškov Andrei 2384 2356 2461 M 1978 T. Truusi MKK IM 030425 Andrei Šiškov
2018-07-09 14:15:32
69.AŠvõrjov Igor 2361 2361 2290 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-07-17 11:40:04