Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
SAAREMAA NOORTE 39. LAHTISED MALEVÕISTLUSED - EV 100 sari   ( id=299 )
28. juuni 2018 (kell 14:30) - 30. juuni 2018 (kell 14:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kuressaare
Saaremaa Ühisgümnaasium Hariduse 13
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. juuni 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Saaremaa Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.otleruk@kaaj
Info sisestajaSISESTAJA
Marko Siil  (22. mai 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (23. mai 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
45 minutit + 30 sekundit iga käigu eest
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
puudub
4554914 või 56682436
51
Kokku
14
Grupp A
22
Grupp B
15
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAus Andreas 1195 1362 1459 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2018-06-18 11:30:16
2.ABlokhin Sofia 1809 1979 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-06-25 00:45:47
3.AKokk Karl Mattias 1592 1832 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-06-23 15:39:59
4.AKrivenko Dion 1783 1799 1673 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-06-16 21:10:46
5.AKuznetsova Valeria 1399 1589 1554 N 2005 Vabaettur 131133 Rainer Raud
2018-06-25 00:05:43
6.ALiiv Karoliina 1551 1461 1586 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2018-06-14 20:42:43
7.AOrglaan Kristofer 1317 1295 1257 M 2005 Saaremaa MK 140704 Marko Siil
2018-06-22 10:34:57
8.APehlak Lauri 1204 1159 1159 M 2005 Saaremaa MK 131109 Marko Siil
2018-06-22 10:35:10
9.ARang Jaagup 1120 0 0 M 2005 Saaremaa MK 161200 Marko Siil
2018-06-22 10:35:42
10.ARõtšagov Nikita 1853 1838 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-06-25 10:53:46
11.ASavinov Matvei 1755 1848 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-05-30 09:49:20
12.ASeppel Raul 1205 1187 1187 M 2005 Saaremaa MK 150635 Marko Siil
2018-06-22 10:36:01
13.ATõnisson Trent Asso 1647 1817 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-06-25 19:18:28
14.ATõnso Hannes 1627 1754 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-06-24 23:57:18
15.BCherentsov Mikhail 1276 1467 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-06-25 00:46:16
16.BDudakov Andrei 1453 1606 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-06-25 20:36:22
17.BDukov Vladimir 1537 1790 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-06-22 13:50:36
18.BEinmann Anette 1222 1263 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2018-06-18 11:30:37
19.BHaapsal Maria Ioanna 1362 1520 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-06-13 11:55:58
20.BJõgi Henry 1418 1517 1605 M 2007 MK Areng 150249 Hendrik Olde
2018-06-27 08:12:12
21.BKaris Fredi 1420 1564 1553 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2018-06-27 08:10:01
22.BKirss Illimar 1264 0 0 M 2006 Saaremaa MK 161202 Marko Siil
2018-06-22 10:36:26
23.BKull Tormi 1613 1736 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Rainer Raud
2018-06-25 00:02:51
24.BKöösel Hans Georg 1426 1593 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-06-25 19:09:11
25.BLehes Erik Johannes 1388 1612 1619 M 2007 Tartu Kalev 150603 Hendrik Olde
2018-06-27 08:10:56
26.BLulla Helena 1001 0 0 N 2006 Saaremaa MK 161204 Marko Siil
2018-06-22 10:36:39
27.BMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-06-25 00:46:29
28.BÕigus Kristjan 1289 1407 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Rainer Raud
2018-06-25 00:18:12
29.BOtt Karl Eric 1350 1515 1508 M 2008 Tartu Kalev 160610 Hendrik Olde
2018-06-27 08:11:47
30.BPadari Tuudur Jakob 1555 1643 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Rainer Raud
2018-06-25 00:07:47
31.BPool Linda Maria 1484 1591 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-06-21 08:50:36
32.BPoudel Oliver 1147 0 0 M 2007 Laagri Huvikool 171204 Rainer Raud
2018-06-25 00:03:30
33.BPääsukene Mart 1070 0 0 M 2006 Saaremaa MK 161203 Marko Siil
2018-06-22 10:37:00
34.BRõtšagov Anton 1482 1679 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-06-25 10:54:00
35.BSchneider Uku 1559 1662 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Rainer Raud
2018-06-25 00:16:45
36.BSooväli Markus 1410 1492 1517 M 2006 Pärnu Spordikool 151000 Eiki Lehemets
2018-06-18 11:30:58
37.CBabris Rihards 1137 1139 1144 M 2010 - - - 170954 Marko Siil
2018-06-22 10:38:24
38.CBlank Sebastian 1177 0 0 M 2008 Saaremaa MK 170952 Marko Siil
2018-06-22 10:37:25
39.CDezmonds Aleks Ajibola 0 0 0 M 2009 Läti u-9233 Marko Siil
2018-06-22 10:46:44
40.CDukova Sofia 1000 1000 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-06-22 16:03:01
41.CHajanen Oliver 1140 1212 1212 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2018-06-25 00:04:28
42.CJaaksoo Uku 0 0 0 M 2008 Vanalinna Hariduskolleegium (VHK) u-9259 Rainer Raud
2018-06-25 00:15:05
43.CLehes Ott Oskar 1271 1355 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Hendrik Olde
2018-06-27 08:10:56
44.CLulla Edward 0 0 0 M 2009 Saaremaa MK u-9228 Marko Siil
2018-06-22 10:39:52
45.COvtšinnikov Roman 1035 1162 1154 M 2008 MK Chess Continent 171222 Hendrik Olde
2018-06-27 08:12:55
46.CPallum Rasmus 1280 1530 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2018-06-25 00:01:30
47.CPukite Elza 0 0 0 N 2010 Läti u-9235 Marko Siil
2018-06-22 10:48:30
48.CRajandu Aaron 1185 1278 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-06-13 23:03:13
49.CSmilga Anna 0 0 0 N 2010 Läti u-9236 Marko Siil
2018-06-22 10:48:53
50.CVahter Saamuel 0 0 0 M 2008 Saaremaa MK u-9230 Marko Siil
2018-06-22 10:41:46
51.CVahter Siimeon 0 0 0 M 2010 Saaremaa MK u-9237 Marko Siil
2018-06-22 10:50:13