Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
MALE-KABE EESTI MEISTRIVÕISTLUSED   ( id=293 )
19. mai 2018 (kell 10:00) - 19. mai 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Rakvere Spordihoone
Kastani 12, Rakvere
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
17. mai 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Rakvere Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.toh@rehavonie
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. mai 2018 )
Muutis: Marek Kolk  (29. mai 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
8 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Ei arvestata
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
täiskasvanud - 5€; seeniorid (1958 ja vanemad) ning noored (2002 ja nooremad) - 2€
Mängitakse males ja kabes šveitsi süsteemis 7 vooru. Mõlema võistluse punktid liidetakse ja koondarvestuse kolme paremat meest ning naist autasustatakse EV 100 Eesti meistrimedaliga. Eraldi medalid noortele.
Eino Vaher - 5530227; Võistluste peakohtunik on Raido Sune
42
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AEllam Andris 0 0 0 M - - - 180444 Raido Sune
2018-05-17 09:26:59
2.AElmaste Gert 2216 2227 2218 M 1971 MK Faalanks mk 030051 Raido Sune
2018-05-14 13:26:44
3.AKalvet Tõnu 1602 1770 1705 M 1970 Kose Male-kabeklubi 130335 Raido Sune
2018-05-12 21:40:58
4.AKaul Orme 0 0 0 M u-8268 Raido Sune
2018-05-14 13:28:34
5.AKikkas Daniel 0 1234 1217 M 2007 - - - 180123 Raido Sune
2018-05-12 21:41:55
6.AKuhi Hillar 1731 1736 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Raido Sune
2018-05-14 13:26:56
7.AKuusk Andres 2159 2102 2071 M 1981 Tartu Kalev mk 030198 Raido Sune
2018-05-17 11:25:28
8.ALaeks Grete 0 0 0 N 2010 Rakvere MK 180450 Raido Sune
2018-05-12 21:41:44
9.ALaeks Loore 0 1271 1257 N 2007 - - - 171220 Raido Sune
2018-05-12 21:41:26
10.ALeeduks Raul 1933 1741 1720 M 1958 Saue MK 030212 Raido Sune
2018-05-17 09:22:13
11.ALeht Karl-Eerik 0 0 0 M 2007 Rakvere u-8255 Raido Sune
2018-05-12 21:48:30
12.ALilleorg Ilmar 0 1760 1836 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Raido Sune
2018-05-17 18:03:02
13.ALuik Ott-Robert 1541 1761 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-05-15 06:14:45
14.ALukk Tarmo 1953 1956 1954 M 1958 Rapla MK 060105 Raido Sune
2018-05-17 11:28:10
15.AMait Sander Nõlvak 0 0 0 M Sõmeru Põhikool u-8382 Raido Sune
2018-05-17 20:24:57
16.ANazarov Vladislav 1801 1826 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-05-17 17:24:41
17.ANazarova Veronika 1596 1690 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2018-05-17 17:25:01
18.ANeff Sergei 2238 2217 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Raido Sune
2018-05-17 18:03:14
19.ANossov Boris 0 1536 1550 M 1939 Rakvere MK 091105 Raido Sune
2018-05-12 21:40:24
20.ANovikov Sergei 1729 1792 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-05-14 18:20:31
21.ANurgamaa Lisette 0 0 0 N Vinni-Pajusti Gümnaasium u-8377 Raido Sune
2018-05-17 18:05:32
22.AOleg Nukk 0 0 0 M u-8381 Raido Sune
2018-05-17 20:24:12
23.APagar Kalev 2101 2061 2004 M 1960 Rakvere MK 030294 Raido Sune
2018-05-12 21:39:56
24.AParts Tiit 1719 1753 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Raido Sune
2018-05-17 20:25:13
25.AParviste Janek 1916 1839 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Raido Sune
2018-05-12 21:41:09
26.APeebo Kalle 2236 2163 2160 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Silvi Salupere
2018-05-17 20:25:39
27.APõvvat Aalo 1486 1433 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-05-17 20:22:17
28.APärn Aarne 0 0 0 M u-8267 Raido Sune
2018-05-14 13:27:45
29.ARämmar Mirjam 0 0 0 N - - - 180454 Raido Sune
2018-05-12 21:49:12
30.ARämmar Märt 0 1262 1264 M 2008 Rakvere MK 170917 Raido Sune
2018-05-12 21:49:12
31.ARömer Mirtel 0 0 0 N u-8378 Raido Sune
2018-05-17 18:07:24
32.ASalupere Silvi 1641 1649 1649 N 1956 - - - 070618 Silvi Salupere
2018-05-17 20:22:08
33.ASander Jaan 2047 1895 1944 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Raido Sune
2018-05-17 18:02:50
34.ASärgava Ants 0 2233 2237 M 1969 Viljandi MS mk 051112 Raido Sune
2018-05-17 20:25:26
35.AUdeküll Claire-Luisa 0 0 0 M Kadrina Keskkool u-8353 Raido Sune
2018-05-17 09:23:14
36.AVaher Eino 2240 2180 2134 M 1961 Rakvere MK mk 030490 Raido Sune
2018-05-12 21:40:45
37.AVaino Einar 1917 1913 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-05-14 18:19:27
38.AValmsen Marju 0 1625 1617 N 1956 Vanad Olümpiaalad 120176 Raido Sune
2018-05-14 13:27:08
39.AVeitsurs Ervins 0 1614 1625 M 1951 Rakvere MK 131212 Raido Sune
2018-05-12 21:40:07
40.AVeski Rauno 1481 1689 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-05-17 10:38:53
41.AVidevik Edik 1881 1775 1805 M 1960 Rakvere MK 030510 Raido Sune
2018-05-12 21:40:35
42.AViidu Raivo 1927 1827 1851 M 1950 Saue MK 030512 Raido Sune
2018-05-17 09:22:00