Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TARTU SUVI VÄLKTURNIIR/ Tartu Summer Blitz Tournament   ( id=292 )
09. juuni 2018 (kell 10:30) - 09. juuni 2018 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu, Eesti Rahva Muuseum
Muuseumi tee 2, Tartu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. juuni 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Spordiselts Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.toh@elamleska
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. mai 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
välkmale
3 minutit + 2 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
8€, soodustusega mängijad -5€; Tartu Kalevi noored 2€, suurmeistrid - tasuta.
Mängitakse 11 topeltvooru. Täpne info on võistlusjuhendis. Tartu Suvi võistlustel palume teha eraldi registreerimine välkturniirile ja kiirturniirile!
Hendrik Olde - maleliit@maleliit.ee
49
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbdullajev Albert 0 2058 2048 M 1961 - - - 081102 Andres Karba
2018-05-29 09:31:45
2.ABlokhin Sofia 1809 1979 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-06-05 09:12:09
3.AHaapsal Maria Ioanna 1362 1520 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-05-31 12:07:20
4.AHaavamäe Henrik 2189 2234 2178 M 1998 Tallinna MK 080307 Marek Kolk
2018-06-09 06:42:45
5.AHannus Lola 1667 1656 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-05-28 06:18:55
6.AIlja Rein 0 1606 1589 M 1967 - - - 140435 Hendrik Olde
2018-06-06 18:53:21
7.AJezov Roman 2314 2360 2274 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-20 16:19:14
8.AJärnström Henrik 2032 1938 2004 M 1952 - - - 090402 Andres Karba
2018-05-28 12:12:16
9.AKaldmaa Janis 1436 1661 1625 M 2008 Tartu Kalev 130736 Marek Kolk
2018-06-09 06:43:13
10.AKarba Karoliina 1000 1093 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-06-04 23:20:03
11.AKarba Kertu 1204 1267 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-06-04 23:20:03
12.AKass Viktor 1815 1885 1880 M 1945 Põlva MK 030136 Hendrik Olde
2018-06-06 18:53:29
13.AKiili Markus 0 2081 2070 M 1973 - - - 070619 Andres Karba
2018-06-03 21:31:36
14.AKokk Karl Mattias 1592 1832 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-06-04 10:28:04
15.AKõlar Johan-Eerik 1727 1804 1747 M 1994 Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-06-05 20:23:54
16.AKonttinen Timo 1925 1925 1925 M Soome u-8807 Andres Karba
2018-05-28 12:14:46
17.AKrauze Anda 1932 1894 1874 N - - - 080803 Andres Karba
2018-05-30 21:39:36
18.ALeede Gutnar 1709 1824 1803 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2018-06-04 20:20:16
19.ALehes Erik Johannes 1388 1612 1619 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-05-28 08:50:42
20.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2018-05-23 14:53:56
21.AMelderis Uldis 2140 2063 2099 M 1961 - - - 071108 Andres Karba
2018-05-30 21:40:00
22.AMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-06-05 08:53:49
23.AMäesalu Oliver 1453 1540 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-06-03 12:28:19
24.AMändmets Rein 1933 1902 1950 M 1963 Sillamäe SK Kalev 030256 Rein Mändmets
2018-05-24 02:45:12
25.ANaestema Joonas Aditya 1637 1681 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-05-27 12:17:19
26.ANarusberg Peep 1983 2062 2057 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2018-06-01 13:35:48
27.ANarva Mai 2260 2298 2320 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Regina Narva
2018-06-06 19:33:29
28.APaabo Priit 0 1926 1928 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2018-06-08 08:09:38
29.APatola Eero 1985 1937 1884 M 1950 - - - 111101 Andres Karba
2018-05-28 12:13:23
30.APedmanson Albert 1945 1961 1964 M 2007 Tartu Kalev 130734 Marek Kolk
2018-06-09 06:42:36
31.APedoson Georg Aleksander 2205 2362 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-05-23 18:19:01
32.APetrov Dmitri 2234 2293 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-06-03 22:00:34
33.APietinen Pekka 2053 2076 2051 M 1961 - - - 110729 Andres Karba
2018-05-28 12:13:03
34.APõvvat Aalo 1486 1433 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-05-25 15:30:13
35.APritulina Nadezda 1372 1473 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-05-29 14:32:18
36.APritulina Svetlana 2023 1985 1868 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2018-05-29 14:32:18
37.ARaag Ardi 1861 1799 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-06-06 18:45:16
38.ASchneider Uku 1559 1662 1633 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-06-05 22:18:30
39.ASeeman Tarvo 2378 2453 2395 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-06-01 21:32:59
40.ASizov Lev 1398 1644 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-05-29 14:32:18
41.ATiisler Ander 1555 1760 1767 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2018-06-03 17:53:09
42.ATiisler Tanel 1765 2036 2057 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2018-06-03 17:55:00
43.ATimošin Andrei 2115 2079 2143 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andres Karba
2018-06-06 11:34:53
44.ATomson Mihkel 1706 1714 1655 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2018-06-05 19:32:02
45.ATomson Mikk 1606 1743 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2018-06-04 07:40:41
46.ATrohhelev Boris 2031 2114 2059 M 1960 Tartumaa 030468 Hendrik Olde
2018-06-06 18:53:07
47.ATätte Meelis 1871 1834 1826 M 1976 - - - 030482 Marek Kolk
2018-06-09 06:43:30
48.AZigailov Sergei 2129 2150 2085 M 1986 Sillamäe SK Kalev 030436 Sergei Zigailov
2018-06-05 11:45:36
49.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-06-04 10:23:52