Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
TARTU SUVI KIIRTURNIIR/ Tartu Summer Rapid Tournament - EV 100 sari   ( id=291 )
10. juuni 2018 (kell 10:00) - 10. juuni 2018 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tartu, Eesti Rahva Muuseum
Muuseumi tee 2, Tartu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
06. juuni 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Tartu Spordiselts Kalev koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
ee.toh@elamleska
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (08. mai 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
12€, soodustusega mängijad -8€; Tartu Kalevi noored 3€, suurmeistrid - tasuta.
Mängitakse 8 vooru ning võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja. Turniiri koefitsent on - 2 9. juunil toimub Tartu Suvi välkturniir. Tartu Suvi võistlustel palume teha eraldi registreerimine välkturniirile ja kiirturniirile!
Hendrik Olde - maleliit@maleliit.ee
103
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbdullajev Albert 0 2058 2048 M 1961 - - - 081102 Andres Karba
2018-05-29 09:32:21
2.AAedla Mariel 1436 1633 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Hendrik Olde
2018-06-08 16:09:33
3.AAndrijaškin Deniss 1919 2039 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Roman Jezov
2018-06-04 21:40:18
4.ABlokhin Georg 1107 1124 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-06-05 09:12:47
5.ABlokhin Sofia 1809 1979 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-06-05 09:12:47
6.AChukavin Kirill 2318 2360 2372 M 2002 Tallinna MK FM 080381 Kirill Chukavin
2018-06-03 09:04:51
7.ADubrovin Robert 2248 2372 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-06-05 16:48:08
8.ADudakov Andrei 1453 1606 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-06-06 22:38:25
9.AHaapsal Maria Ioanna 1362 1520 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-05-31 12:07:10
10.AHansson Markus 1831 1847 1846 M 2001 Pärnu Spordikool AIM 110505 Markus Hansson
2018-06-05 22:20:51
11.AHanzatjan Elvira 1884 1717 1717 N 1995 Vabaettur 060613 Elvira Hanzatjan
2018-06-06 14:58:34
12.AHelander Olli 1897 1849 1875 M 1934 - - - 080612 Hendrik Olde
2018-06-06 18:52:10
13.AHinrikus Toivo 1865 1859 1836 M Tartu Ülikooli MK 081103 Hendrik Olde
2018-06-06 18:51:41
14.AJezov Roman 2314 2360 2274 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-20 16:19:39
15.AJärnström Henrik 2032 1938 2004 M 1952 - - - 090402 Hendrik Olde
2018-05-27 19:26:31
16.AKamp Laura 1174 1253 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-06-04 11:40:44
17.AKarba Karoliina 1000 1093 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-06-03 21:36:19
18.AKarba Kertu 1204 1267 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-06-03 21:36:19
19.AKaris Fredi 1420 1564 1553 M 2009 Tartu Kalev 160604 Marek Kolk
2018-06-09 06:46:18
20.AKarro Adeliis 1183 1329 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2018-06-06 18:50:32
21.AKass Viktor 1815 1885 1880 M 1945 Põlva MK 030136 Hendrik Olde
2018-06-06 18:51:50
22.AKiili Markus 0 2081 2070 M 1973 - - - 070619 Andres Karba
2018-06-03 21:31:16
23.AKiltti Jyrki 2243 2259 2247 M 1970 - - - 080607 Hendrik Olde
2018-06-06 18:52:20
24.AKõlar Johan-Eerik 1727 1804 1747 M 1994 Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-06-05 20:24:44
25.AKonttinen Timo 0 0 0 M 1976 FIN u-9000 Hendrik Olde
2018-06-05 09:40:05
26.AKortšagin Oleg 2092 2116 2100 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-05-29 11:06:38
27.AKrupenski Jüri 2393 2424 2442 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2018-06-06 11:12:51
28.AKuhi Hillar 1731 1736 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-05-29 09:20:39
29.AKvist Edvi 1655 1731 1736 M 1935 - - - 080611 Hendrik Olde
2018-06-06 18:52:00
30.ALeede Gutnar 1709 1824 1803 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2018-06-05 20:30:41
31.ALehes Erik Johannes 1388 1612 1619 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-05-28 08:49:57
32.ALehes Ott Oskar 1271 1355 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-05-28 08:51:36
33.ALembidakis Mikael 1555 1555 1555 M Soome u-8811 Andres Karba
2018-05-28 12:17:02
34.ALiebert Erwin 1936 1849 1812 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Ervin Liebert
2018-05-30 20:30:12
35.ALiebert Robin 1225 1480 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2018-05-30 20:30:12
36.ALiubchenko Lev 1117 1247 1270 M 2009 Põlva MK 170560 Hendrik Olde
2018-06-06 18:51:01
37.ALiubchenko Sergei 0 1391 0 M 1984 Põlvamaa 170587 Hendrik Olde
2018-06-06 18:51:01
38.ALomp Jaan 1365 1560 1520 M 1969 - - - 080406 Hendrik Olde
2018-06-07 17:23:46
39.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2018-05-23 14:54:26
40.AMartirosian Tigran 1435 1684 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-05-29 12:24:11
41.AMedar Marti 2062 2168 2239 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-06-05 17:46:05
42.AMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-06-05 09:12:57
43.AMikko Rondo 1886 1949 1857 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-06-05 12:42:26
44.AMäesalu Oliver 1453 1540 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-06-03 12:28:38
45.AMändmets Rein 1933 1902 1950 M 1963 Sillamäe SK Kalev 030256 Rein Mändmets
2018-05-24 03:03:11
46.AMöls Sulev 1072 1173 1173 M 2009 Tartu Kalev 180226 Marek Kolk
2018-06-09 06:49:33
47.ANaestema Joonas Aditya 1637 1681 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-05-27 12:18:00
48.ANarusberg Peep 1983 2062 2057 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2018-06-01 13:20:42
49.ANarva Jaan 2146 2248 2155 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-06-03 21:01:04
50.ANarva Jaan Oskar 1387 1623 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-06-03 21:01:04
51.ANazarov Vladislav 1801 1826 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-06-06 18:38:50
52.AÕim Mikk Kaarel 0 0 0 M 2009 Tartu Kalev 180614 Marek Kolk
2018-06-09 06:49:40
53.AOlde Grete 2003 2150 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-06-03 19:50:46
54.AOlde Karl Erik 1783 1956 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-06-05 14:18:03
55.AOlde Margareth 2183 2136 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-06-04 07:53:29
56.AOtt Karl Eric 1350 1515 1508 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-05-28 13:55:01
57.APaabo Priit 0 1926 1928 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2018-06-08 08:09:14
58.AParts Tiit 1719 1753 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Hendrik Olde
2018-06-06 18:51:12
59.APatola Eero 1985 1937 1884 M 1950 - - - 111101 Andres Karba
2018-05-28 12:15:48
60.APauts Uno 0 1636 0 M 1945 - - - 180318 Hendrik Olde
2018-06-08 15:32:32
61.APedmanson Herman 1849 1969 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-05-24 12:09:52
62.APedoson Georg Aleksander 2205 2362 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-05-23 18:19:31
63.APeebo Kalle 2236 2163 2160 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Hendrik Olde
2018-06-06 18:51:32
64.APetrov Dmitri 2234 2293 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-05-23 21:32:10
65.APietinen Pekka 2053 2076 2051 M 1961 - - - 110729 Andres Karba
2018-05-28 12:15:34
66.APõdersalu Aivar 0 1861 1866 M 1956 - - - 160440 Aivar Põdersalu
2018-06-01 19:01:01
67.APoluektova Arina 1578 1705 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Hendrik Olde
2018-06-06 20:29:24
68.APool Linda Maria 1484 1591 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-06-05 17:17:02
69.APõvvat Aalo 1486 1433 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-05-25 15:29:49
70.APritulina Nadezda 1372 1473 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-05-28 21:27:07
71.APritulina Svetlana 2023 1985 1868 N 1971 SK Valge Ratsu mk 030596 Svetlana Pritulina
2018-05-28 21:27:07
72.APursiainen Erkki 1942 1910 0 M 1936 - - - 110701 Hendrik Olde
2018-06-06 18:52:28
73.ARaag Ardi 1861 1799 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-06-06 18:44:38
74.ARajandu Aaron 1185 1278 1214 M 2010 Nõmme Noortemaja 180507 Aaron Rajandu
2018-05-28 19:50:50
75.ARauk Tõnu 2143 2173 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-05-31 11:10:58
76.ARozenblit David 1365 1973 1907 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Hendrik Olde
2018-06-07 17:23:55
77.ASadekov Maksim 1797 1730 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2018-05-31 09:02:47
78.ASeeman Tarvo 2378 2453 2395 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-06-01 21:31:50
79.ASepandi Jaak 1710 1776 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-05-11 10:56:59
80.ASizov Lev 1398 1644 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-05-28 21:27:08
81.ATiisler Ander 1555 1760 1767 M 1999 Tartu Kalev 110211 Ander Tiisler
2018-06-03 17:53:23
82.ATiisler Tanel 1765 2036 2057 M 1997 Tartu Kalev 100701 Tanel Tiisler
2018-06-03 17:55:14
83.ATimošin Andrei 2115 2079 2143 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Andres Karba
2018-06-06 11:34:24
84.ATolmatšov Eduard 2175 2187 2114 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Roman Jezov
2018-05-28 16:09:09
85.ATomson Mihkel 1706 1714 1655 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2018-06-05 19:32:15
86.ATomson Mikk 1606 1743 1648 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Ervin Liebert
2018-05-30 20:31:01
87.ATrohhelev Boris 2031 2114 2059 M 1960 Tartumaa 030468 Hendrik Olde
2018-06-06 18:53:48
88.ATsõganova Monika 2129 2150 2117 N 1969 Narva SK Maletäht WIM 030620 Monika Tsõganova
2018-06-04 11:12:29
89.ATurov Maxim 2610 2617 2509 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-05-23 09:20:57
90.AUibokant Karl Oskar 1760 1797 1695 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-05-28 13:28:23
91.AUibokant Mathias Robert 2093 2117 2023 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-05-28 13:26:17
92.AUrgas Jaan 1693 1857 1820 M 1972 Kose Male-kabeklubi 051120 Jaan Urgas
2018-06-01 13:13:25
93.AVeteläinen Tomi 0 1990 1976 M 1983 - - - 070621 Andres Karba
2018-06-03 21:32:26
94.AViller Epp 0 1630 1649 N 1945 - - - 140311 Hendrik Olde
2018-06-08 15:32:42
95.AVolodin Aleksander 2454 2493 2467 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-06-02 21:28:52
96.AVool Karl-Markus 1374 1423 1507 M 2007 Põlva MK 150218 Hendrik Olde
2018-06-07 17:23:37
97.AVorobjov Pavel 2309 2378 2392 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2018-05-23 11:41:49
98.AVovk Ilja 2319 2348 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-06-05 16:16:37
99.AZigailov Sergei 2129 2150 2085 M 1986 Sillamäe SK Kalev 030436 Sergei Zigailov
2018-06-05 11:46:29
100.AŠadrina Eva 1553 1657 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-05-29 11:35:48
101.AŠarankov Grigori 2170 2327 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-05-11 00:40:11
102.AŠiškov Andrei 2384 2341 2410 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-06-01 11:20:18
103.AŠvõrjov Igor 2355 2342 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-05-22 19:48:47