Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Keila linna kiirmaleturniir - EV 100 sari   ( id=286 )
27. mai 2018 (kell 10:15) - 27. mai 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
AS Harju Elekter, Keila
Paldiski mnt 31, 76606 Keila
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
24. mai 2018, kell 20:00
KorraldajaKORRALDAJA
Keila Maleklubi
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (03. aprill 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
täiskasvanud - 10€, seeniorid ja noored - 7€; Keila MK liikmed - 5€
Keila kiirturniiri kuulub EV 100 maleturniriide sarja. Sarja erileht asub aadressil: http://www.maleliit.ee/sari2018/
Elmar Niinepuu - 53478221 Hendrik Olde - 5251623
70
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2161 2140 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-05-24 10:08:52
2.AAbozenko Jüri 0 1393 1376 M 1961 T. Truusi MKK 110513 Georg Abozenko
2018-05-24 10:08:52
3.ABlokhin Sofia 1843 1927 1822 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2018-05-24 10:03:51
4.AChukavin Kirill 2331 2382 2356 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-05-22 22:16:18
5.ADomoskanov Ivan 1739 1577 1486 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:39
6.ADubrovin Robert 2248 2368 2408 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-05-02 23:45:21
7.ADudakov Andrei 1622 1579 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-05-24 07:06:11
8.ADukov Vladimir 1633 1771 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-05-22 12:44:07
9.AEnnok Heigo 0 1709 1661 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2018-05-07 16:04:12
10.AGarber Vjatšeslav 2121 2082 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:46
11.AHaapsal Maria Ioanna 1478 1485 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-05-24 09:57:11
12.AHaavamäe Henrik 2201 2231 2199 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-05-22 00:41:54
13.AHint Katharina Salome 0 0 0 N 1998 - - - 180420 Georg Abozenko
2018-05-24 10:09:20
14.AIlves Jüri 2028 1917 1975 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:35
15.AJezov Roman 2314 2360 2285 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-03 08:09:31
16.AJärvet Jüri 1945 2021 2082 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:07
17.AKiisk Heino 0 1643 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2018-05-22 15:42:10
18.AKortšagin Oleg 2127 2116 2090 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-05-02 08:57:41
19.AKozlov Valeri 1376 1544 1529 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-05-21 20:10:30
20.AKrupenski Jüri 2381 2424 2442 M 1982 Vabaettur IM 030179 Hendrik Olde
2018-05-25 11:28:17
21.AKuhi Hillar 1731 1758 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-05-14 09:24:01
22.ALaigna Marko 1853 1890 1905 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-04-27 12:00:29
23.ALeeduks Raul 1933 1741 1720 M 1958 Saue MK 030212 Hendrik Olde
2018-05-22 15:42:18
24.ALilleorg Ilmar 0 1795 1836 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:37
25.AMertins Ostap 1554 1756 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-05-22 11:17:16
26.AMuzijenko Vladimir 1817 1522 1607 M 1931 Keila MK 030254 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:56
27.ANahkur Madis 1966 1990 1964 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-05-16 09:28:57
28.ANeff Sergei 2238 2217 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:46
29.ANestor Kaarel 2184 2289 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-04-21 20:25:33
30.ANiinepuu Elmar 2061 1841 1837 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:19
31.ANikitin Pjotr 2053 1977 1972 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:56
32.AOlde Grete 2101 2166 2025 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-05-24 09:21:46
33.AOlde Margareth 2174 2144 2204 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-05-23 16:10:51
34.AOrgse Karl Kristofer 1826 1950 1936 M 2003 Vabaettur 120701 Rainer Raud
2018-05-22 14:35:41
35.APaabo Priit 0 1926 1928 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2018-05-17 23:36:21
36.APanfilov Sergei 1570 1592 1482 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:30
37.APedoson Georg Aleksander 2198 2359 2216 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-05-22 07:54:51
38.APetrov Aleksander 1971 1991 1979 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:17
39.APetrov Dmitri 2252 2265 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-05-17 09:36:13
40.APõldoja Ants 1943 1901 1882 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:29
41.APõvvat Aalo 1499 1469 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-05-17 09:39:57
42.ARauk Tõnu 2161 2181 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-05-17 09:11:23
43.ARemmel Anto 2237 2211 2188 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:23
44.ARistissaar Roger 1358 1626 1629 M 1980 Saue MK 080536 Karel Uurits
2018-05-24 18:52:30
45.ARuus Rein 2038 2025 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2018-05-16 18:32:50
46.ASamberk Vahur 0 1708 1661 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2018-05-16 18:33:31
47.ASander Jaan 2047 1887 1944 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:04
48.ASavinov Matvei 1755 1842 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-05-22 17:42:53
49.ASeeman Tarvo 2380 2461 2425 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-05-07 22:25:35
50.ASepandi Jaak 1706 1740 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-05-03 13:17:44
51.ASikk Lembit 1776 1780 1790 M 1945 Keila MK 050718 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:46
52.ASirp Karl Aleksander 1933 2091 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-05-11 00:36:53
53.ASlavinski Nikita 1735 1888 1776 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-05-24 16:51:53
54.ASookruus Heiki 2108 1903 1950 M 1954 Keila MK 030399 Hendrik Olde
2018-05-22 15:42:02
55.AStaub Madis 1704 1725 1726 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:54
56.ATarakanov Oleg 2129 2172 2178 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:11
57.ATeemäe Leo 1914 1883 1856 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:45
58.ATurov Maxim 2605 2617 2509 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-05-23 09:20:31
59.AUibokant Karl Oskar 1737 1788 1688 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-05-08 11:36:22
60.AUibokant Mathias Robert 1956 2125 2069 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-05-08 11:35:08
61.AUurits Karel 1875 1874 1913 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-04-27 13:06:30
62.AVeski Rauno 1481 1666 1628 M 2001 Vabaettur 180331 Rauno Veski
2018-05-01 01:06:17
63.AVolodin Aleksander 2454 2511 2488 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-05-22 22:00:36
64.AVorobjov Pavel 2317 2362 2378 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2018-05-23 11:38:35
65.AVovk Ilja 2281 2358 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-05-21 11:40:47
66.AZarovski Mihhail 1824 1818 1804 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:53
67.AŠarankov Grigori 2194 2320 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-04-18 14:03:36
68.AŠiškov Andrei 2370 2331 2372 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-04-27 09:15:43
69.AŠnurov Daniil 1570 1792 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-05-07 14:17:24
70.AŠvõrjov Igor 2363 2356 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-05-17 09:36:13