Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Keila linna kiirmaleturniir - EV 100 sari   ( id=286 )

Aeg 27. mai 2018 (kell 10:15) - 27. mai 2018 (kell 17:00)

JuhendJuhend
KohtKoht
AS Harju Elekter, Keila
VõistluspaikVõistluspaik
Paldiski mnt 31, 76606 Keila
EelregistreerimineEelregistreerimine
24. mai 2018 (kell 20:00)
KorraldajaKorraldaja
Keila Maleklubi
KontaktKontakt
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (03. aprill 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (03. aprill 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 minutit + 3 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumakstäiskasvanud - 10€, seeniorid ja noored - 7€; Keila MK liikmed - 5€
LisainfoKeila kiirturniiri kuulub EV 100 maleturniriide sarja. Sarja erileht asub aadressil: http://www.maleliit.ee/sari2018/
KontaktElmar Niinepuu - 53478221 Hendrik Olde - 5251623
Kokku
67
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2099 2151 2125 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-05-24 10:08:52
2.AAbozenko Jüri 0 1389 1389 M 1961 T. Truusi MKK 110513 Georg Abozenko
2018-05-24 10:08:52
3.ABlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2018-05-24 10:03:51
4.AChukavin Kirill 2299 2326 2366 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-05-22 22:16:18
5.ADomoskanov Ivan 1739 1602 1487 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:39
6.ADubrovin Robert 2248 2393 2357 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-05-02 23:45:21
7.ADudakov Andrei 1543 1621 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-05-24 07:06:11
8.ADukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-05-22 12:44:07
9.AEnnok Heigo 0 1693 1685 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2018-05-07 16:04:12
10.AGarber Vjatšeslav 2121 2079 2152 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:46
11.AHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-05-24 09:57:11
12.AHaavamäe Henrik 2203 2222 2103 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-05-22 00:41:54
13.AHint Katharina Salome 0 0 0 N 1998 - - - 180420 Georg Abozenko
2018-05-24 10:09:20
14.AIlves Jüri 2028 1939 2006 M 1938 - - - mk 030086 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:35
15.AJezov Roman 2301 2337 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-03 08:09:31
16.AJärvet Jüri 1945 2021 2082 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:07
17.AKiisk Heino 0 1582 1621 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2018-05-22 15:42:10
18.AKortšagin Oleg 2127 2104 2101 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-05-02 08:57:41
19.AKozlov Valeri 1376 1544 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-05-21 20:10:30
20.AKuhi Hillar 1731 1754 1803 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-05-14 09:24:01
21.ALaigna Marko 1853 1908 1879 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-04-27 12:00:29
22.ALeeduks Raul 1933 1771 1727 M 1958 Saue MK 030212 Hendrik Olde
2018-05-22 15:42:18
23.ALilleorg Ilmar 0 1845 1863 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:37
24.AMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-05-22 11:17:16
25.AMuzijenko Vladimir 1817 1546 1607 M 1931 Keila MK 030254 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:56
26.ANahkur Madis 1966 1990 1937 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2018-05-16 09:28:57
27.ANeff Sergei 2238 2197 2251 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:46
28.ANestor Kaarel 2184 2289 2292 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-04-21 20:25:33
29.ANiinepuu Elmar 2061 1838 1837 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:19
30.ANikitin Pjotr 2053 2013 1933 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:56
31.AOlde Grete 1986 2131 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-05-24 09:21:46
32.AOlde Margareth 2132 2195 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-05-23 16:10:51
33.AOrgse Karl Kristofer 1825 1951 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Rainer Raud
2018-05-22 14:35:41
34.APaabo Priit 0 1927 1934 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2018-05-17 23:36:21
35.APanfilov Sergei 1570 1642 1486 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:30
36.APedoson Georg Aleksander 2214 2303 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-05-22 07:54:51
37.APetrov Aleksander 1971 2001 1979 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2018-05-22 15:40:17
38.APetrov Dmitri 2243 2267 2250 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-05-17 09:36:13
39.APõldoja Ants 1942 1901 1909 M 1959 Keila MK 030330 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:29
40.APõvvat Aalo 1593 1540 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-05-17 09:39:57
41.ARauk Tõnu 2176 2201 2079 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-05-17 09:11:23
42.ARemmel Anto 2237 2226 2158 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:23
43.ARuus Rein 2038 2033 2003 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2018-05-16 18:32:50
44.ASamberk Vahur 0 1666 1626 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2018-05-16 18:33:31
45.ASander Jaan 2047 1924 1902 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:04
46.ASavinov Matvei 1694 1762 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-05-22 17:42:53
47.ASeeman Tarvo 2392 2454 2441 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-05-07 22:25:35
48.ASepandi Jaak 1687 1779 1800 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-05-03 13:17:44
49.ASikk Lembit 1776 1797 1790 M 1945 Keila MK 050718 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:46
50.ASirp Karl Aleksander 1933 2077 2069 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-05-11 00:36:53
51.ASookruus Heiki 2108 1946 1986 M 1954 Keila MK 030399 Hendrik Olde
2018-05-22 15:42:02
52.AStaub Madis 1704 1762 1729 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:54
53.ATarakanov Oleg 2129 2183 2195 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2018-05-22 15:41:11
54.ATeemäe Leo 1914 1927 1852 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2018-05-22 15:38:45
55.ATurov Maxim 2602 2637 2503 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-05-23 09:20:31
56.AUibokant Karl Oskar 1640 1775 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-05-08 11:36:22
57.AUibokant Mathias Robert 1928 2079 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-05-08 11:35:08
58.AUurits Karel 1875 1901 1919 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-04-27 13:06:30
59.AVeski Rauno 1493 1643 0 M 2001 - - - 180331 Rauno Veski
2018-05-01 01:06:17
60.AVolodin Aleksander 2459 2474 2464 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-05-22 22:00:36
61.AVorobjov Pavel 2313 2348 2344 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2018-05-23 11:38:35
62.AVovk Ilja 2281 2367 2278 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-05-21 11:40:47
63.AZarovski Mihhail 1824 1820 1783 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2018-05-22 15:39:53
64.AŠarankov Grigori 2191 2298 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-04-18 14:03:36
65.AŠiškov Andrei 2370 2332 2376 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-04-27 09:15:43
66.AŠnurov Daniil 1541 1769 1632 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-05-07 14:17:24
67.AŠvõrjov Igor 2342 2400 2315 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-05-17 09:36:13
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017