Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Tõrva – Helme XVII maleturniir / Eesti seenioride mv 50+ ja 65+ vanuseklassis - EV 100 sari   ( id=280 )
01. juuni 2018 (kell 12:00) - 03. juuni 2018 (kell 15:45)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tõrva linna Spordihoone
Valga mnt 76, TÕRVA
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
29. mai 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Valgamaa Spordiliit koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKONTAKT
moc.liamg@kippel.nier
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (26. märts 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
4€ (noored ja seeniorid 65+ 2€), GM ja Valgamaa maletajad - tasuta
Võistlustel autasustatakse Eesti MV-te medali ja auhinnaga 50+ ja 65+ kolme paremat veterani. Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja
Rein Leppik - +372 5234974; Hendrik Olde - +3725251623
44
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAlvet Ivo 0 0 0 M 1936 u-8856 Hendrik Olde
2018-05-29 11:51:29
2.ABodniece Lasma 1467 1610 1610 M - - - 110912 Hendrik Olde
2018-05-29 13:02:00
3.ABondars Guntars 1946 2020 2020 M 1972 Valga MK 090602 Hendrik Olde
2018-05-27 19:27:23
4.ADudzinskis Vsevolods 1861 1846 1846 M 1941 - - - 070408 Hendrik Olde
2018-05-29 13:00:11
5.AHemmelis Viesturs 1735 1805 1805 M 1942 - - - 130740 Hendrik Olde
2018-05-27 19:28:15
6.AJancevskis Juris 1552 1586 1586 M 2002 - - - 111008 Hendrik Olde
2018-05-29 13:01:17
7.AJezov Roman 2314 2360 2285 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-03 08:10:00
8.AKoppel Enn 1962 1892 1862 M 1941 Lääne-Virumaa 030165 Hendrik Olde
2018-05-27 19:29:46
9.ALevickis Arturs 1571 1655 1655 M 1999 - - - 090605 Hendrik Olde
2018-05-29 13:01:38
10.ALinroos Monika 1637 1585 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Hendrik Olde
2018-05-28 09:37:39
11.ALõhmus Enda 1582 1577 1609 N 1943 Harjumaa 030577 Hendrik Olde
2018-05-27 19:30:35
12.AMerilai Arne 1526 1608 1622 M 1961 - - - 150632 Hendrik Olde
2018-05-29 07:28:21
13.AMuizarajs Uldis 1816 1823 1823 M 1945 - - - 070616 Hendrik Olde
2018-05-29 13:02:18
14.ANiedre Gunars 1624 1573 1573 M 1999 - - - 111113 Hendrik Olde
2018-05-29 13:00:57
15.ANovikov Sergei 1729 1792 1822 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-05-07 20:14:20
16.AOlde Margareth 2174 2144 2204 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-05-09 17:34:41
17.AOts Heikki 1788 1753 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Hendrik Olde
2018-05-27 19:29:28
18.AOtt Joachim 0 0 0 M 1970 GER u-8814 Aivar Koemets
2018-05-28 13:08:57
19.AParik Kerttu-Lisett 1226 1223 1252 N 2008 Saue MK 130716 Hendrik Olde
2018-05-28 11:32:08
20.APedmanson Albert 1967 1947 1964 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-05-24 12:11:06
21.APedmanson Herman 1884 1918 1979 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-05-24 12:10:35
22.APetrov Dmitri 2252 2265 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-05-27 17:23:23
23.APhilips Erik 1765 1756 1756 M 1948 Pärnumaa 030313 Hendrik Olde
2018-05-29 11:50:46
24.APlitnieks Janis 1865 1892 1892 M 1944 - - - 130741 Hendrik Olde
2018-05-27 19:28:31
25.APõlendik Tiina 1744 1768 1723 N 1948 - - - 030599 Hendrik Olde
2018-05-27 19:30:27
26.APoltan Jüri 1914 1913 1964 M 1954 Pärnumaa 030318 Hendrik Olde
2018-05-28 09:37:22
27.APõvvat Aalo 1499 1469 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-04-27 16:59:09
28.ARauk Tõnu 2161 2181 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-05-21 11:13:56
29.ARoze Janis 0 0 0 M LAT u-8813 Aivar Koemets
2018-05-28 13:08:00
30.ASchmidt Mait 1754 1780 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-05-06 18:06:33
31.ASirp Karl Aleksander 1933 2091 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-05-11 00:26:46
32.ASkuja Aivars 2199 2197 2197 M 1943 - - - 080805 Hendrik Olde
2018-05-27 19:30:09
33.ATobre Andres 1700 1666 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Hendrik Olde
2018-05-27 19:29:17
34.ATurov Maxim 2605 2617 2509 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-05-23 12:00:52
35.AUibokant Karl Oskar 1737 1788 1688 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-05-28 13:27:59
36.AUibokant Mathias Robert 1956 2125 2069 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-05-28 13:25:13
37.AUprus Elmar 1820 1882 1882 M 1931 Valgamaa 030483 Hendrik Olde
2018-05-27 19:30:54
38.AVaino Einar 1917 1913 1898 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-05-07 20:12:38
39.AVorobjov Pavel 2317 2362 2378 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2018-05-23 11:40:11
40.AZaitsev Boris 1971 1973 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Einar Vaino
2018-05-07 20:13:55
41.AZaitsev Viktor 0 0 0 M Venemaa u-7981 Einar Vaino
2018-05-07 20:15:31
42.AŠarankov Grigori 2194 2320 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-04-30 18:20:26
43.AŠmits Gundars 1857 1784 1894 M 1965 - - - 111010 Hendrik Olde
2018-05-29 13:02:56
44.AŠvõrjov Igor 2363 2356 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-05-17 14:00:00