Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Tõrva – Helme XVII maleturniir / Eesti seenioride mv 50+ ja 65+ vanuseklassis - EV 100 sari   ( id=280 )

Aeg 01. juuni 2018 (kell 12:00) - 03. juuni 2018 (kell 15:45)

JuhendJuhend
KohtKoht
Tõrva linna Spordihoone
VõistluspaikVõistluspaik
Valga mnt 76, TÕRVA
EelregistreerimineEelregistreerimine
29. mai 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Valgamaa Spordiliit koostöös Eesti Maleliiduga
KontaktKontakt
moc.liamg@kippel.nier
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (26. märts 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (26. märts 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
60 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumaks4€ (noored ja seeniorid 65+ 2€), GM ja Valgamaa maletajad - tasuta
LisainfoVõistlustel autasustatakse Eesti MV-te medali ja auhinnaga 50+ ja 65+ kolme paremat veterani. Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja
KontaktRein Leppik - +372 5234974; Hendrik Olde - +3725251623
Kokku
14
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AJezov Roman 2301 2337 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-03 08:10:00
2.ANovikov Sergei 1729 1792 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-05-07 20:14:20
3.AOlde Margareth 2132 2195 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-05-09 17:34:41
4.APõvvat Aalo 1593 1540 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-04-27 16:59:09
5.ARauk Tõnu 2176 2201 2079 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-05-21 11:13:56
6.ASchmidt Mait 1656 1764 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-05-06 18:06:33
7.ASirp Karl Aleksander 1933 2077 2069 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-05-11 00:26:46
8.ATurov Maxim 2602 2637 2503 M 1979 Venemaa GM 180548 Hendrik Olde
2018-05-23 12:00:52
9.AVaino Einar 1909 1890 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-05-07 20:12:38
10.AVorobjov Pavel 2313 2348 2344 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Pavel Vorobjov
2018-05-23 11:40:11
11.AZaitsev Boris 1964 1973 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Einar Vaino
2018-05-07 20:13:55
12.AZaitsev Viktor 0 0 0 M Venemaa u-7981 Einar Vaino
2018-05-07 20:15:31
13.AŠarankov Grigori 2191 2298 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-04-30 18:20:26
14.AŠvõrjov Igor 2342 2400 2315 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-05-17 14:00:00
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017