Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Lembit Olli mälestusturniir kiirmales/ Турнир по быстрым шахматам памяти Лембита Олля - EV 100   ( id=253 )
22. aprill 2018 (kell 10:30) - 22. aprill 2018 (kell 16:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla-Järve
Järveküla tee 44, K.-Järve (SK Diagonaal)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
19. aprill 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Spordiklubi Diagonaal
KontaktKONTAKT
ee.enilrats@laanogaid
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (06. märts 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (15. märts 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
12 min + 3 sek
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
A-turniiril 5€ (soodustusega 4€); B-turniiril 3€ ja C-turniiril 1€
Toimub 3 turniiri: A-turniir kõikidele soovijatele; B-turniir reit 1550 (s.a. 2004 ja nooremad; C-turniir ilma reitinguta ja s.a. 2010). A-turniir läheb EV 100 turniiride sarja
Svetlana Zaynetdinova - 58057092 EV 100 sarja küsimustes - H.Olde - 5251623
100
Kokku
56
Grupp A
24
Grupp B
20
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2166 2138 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-04-09 09:42:34
2.AAga Rihard 1994 2017 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2018-04-16 15:31:12
3.AAksjonova Alisa 1405 1471 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-04-08 09:12:43
4.ABitkova Elizavetta 1755 1725 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-04-08 08:57:28
5.ABlokhin Sofia 1774 2014 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-04-11 20:19:52
6.ABondarevskaja Emilin 1592 1749 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-04-08 08:58:38
7.ADerevjanko Dmitri 1675 1759 1783 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2018-04-08 08:57:46
8.ADubrovin Robert 2248 2379 2331 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-04-16 19:41:08
9.ADudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-04-19 23:19:07
10.ADunajev Nikolai 1758 1831 1842 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-04-08 09:15:11
11.AFirstov Juri 2182 2257 2230 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Hendrik Olde
2018-04-21 21:29:42
12.AGabovitš Ilja 1999 2087 2072 M 1995 Vabaettur 040048 Ilja Gabovitš
2018-04-18 19:45:43
13.AHint Katharina Salome 0 0 0 N 1998 - - - 180420 Georg Abozenko
2018-04-09 09:43:28
14.AHudilainen Mihhail 1440 1554 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-04-08 09:15:59
15.AJaksin Aleksandr 1610 1615 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-04-08 09:15:32
16.AJezov Roman 2314 2360 2274 M 1990 Tallinna MK FM 030101 Roman Jezov
2018-04-04 20:13:28
17.AKoop Vjatšeslav 2224 2157 2118 M 1979 Viimsi MS Apones mk 030485 Hendrik Olde
2018-04-21 21:29:53
18.AKozlov Valeri 1376 1559 1529 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:11:58
19.AKuzub Vladislav 1818 1754 1775 M 1940 Kohtla-Järve 110902 Einar Vaino
2018-04-11 13:33:57
20.ALaanjärv Helmut 1630 1585 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Einar Vaino
2018-04-11 13:30:03
21.AMakarov Gleb 1656 1758 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:14:07
22.AMatvejev Nikolai 1659 1451 1421 M 1997 Vabaettur 071112 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 18:52:49
23.AMertins Ostap 1526 1748 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-04-14 09:20:30
24.ANazarov Vladislav 1801 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-04-16 17:01:16
25.ANazarova Veronika 1530 1600 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2018-04-16 17:01:43
26.ANikitin Arseni 1888 1954 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2018-04-18 10:27:29
27.ANovikov Sergei 1730 1801 1774 M 1961 SK Diagonaal 100500 Einar Vaino
2018-04-11 13:27:52
28.AOlde Grete 2005 2097 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-04-21 21:29:32
29.AOlde Margareth 2160 2174 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-04-21 21:29:32
30.AOvsjannikov Daniil 1644 1757 1726 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:45:46
31.APeebo Kalle 2236 2173 2099 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 23:11:05
32.APetrov Dmitri 2239 2297 2329 M 1998 SK Diagonaal 060411 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:10:37
33.APoluektova Arina 1579 1702 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2018-04-16 15:30:57
34.APõvvat Aalo 1494 1419 1360 N 1932 - - - 070622 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 23:10:35
35.AProtassov Vlad 2036 1949 2056 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-04-16 15:30:23
36.ARauk Tõnu 2119 2195 2045 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-04-16 16:40:36
37.ARikas Artur 1657 1747 1671 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-04-09 17:13:02
38.ARodin Robert 1636 1697 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Hendrik Olde
2018-04-21 21:30:05
39.ARozenblit David 1365 1972 1907 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:10:58
40.ARudnik Viktoria 1607 1761 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:40:25
41.AShvedov Andrei 1695 1720 1697 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2018-04-08 08:58:03
42.ASizov Lev 1508 1646 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
43.ASkladtsikov Andrei 2017 2060 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:13:15
44.ASlavinski Nikita 1735 1774 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:11:24
45.ASmirnov Dmitri 1351 1576 1544 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2018-04-08 09:00:38
46.ASmirnova Jekaterina 1532 1713 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-04-08 09:04:50
47.ASmorodkin Andrey 0 1661 1647 M 1968 - - - 170529 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 23:00:31
48.ASmorodkin Kirill 1616 1913 1847 M 2005 - - - 120623 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 23:00:31
49.ATitov Sergey 1609 1653 1631 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-04-08 09:01:16
50.AUvarov Vladimir 1940 1832 1883 M 1954 Kohtla-Järve 030486 Hendrik Olde
2018-04-21 21:30:27
51.AVaino Einar 1909 1905 1860 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-04-11 13:24:58
52.AVaino Nikita 1960 1982 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-04-16 15:30:00
53.AVeski Rauno 1481 1753 1600 M 2001 Vabaettur 180331 Hendrik Olde
2018-04-21 21:30:38
54.AVolodin Aleksander 2453 2499 2466 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-04-15 21:53:53
55.AŠarankov Grigori 2170 2308 2288 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2018-04-08 17:43:03
56.AŠvõrjov Igor 2361 2361 2290 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Svetlana Zainetdinova
2018-04-10 10:12:28
57.BAndreeva Olga 1000 1023 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-04-08 09:19:43
58.BAndrejev Arseni 1262 1304 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 22:10:55
59.BBlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-04-11 20:19:52
60.BDanilina Diana 1510 1467 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
61.BEast Marek 1398 1504 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
62.BGertsman Timur 1481 1439 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:49:13
63.BGridin Maksim 1059 1067 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:48:28
64.BHarlamov Pjotr 1105 1217 0 M 2006 SK Valge Ratsu 180115 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
65.BIvanova Anna 1024 1140 0 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 171200 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:49:45
66.BKamp Laura 1174 1263 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-04-19 10:39:48
67.BKuzmina Oleksandra 1100 1267 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-04-08 09:02:09
68.BLeontjeva Aleksandra 1496 1513 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:47:15
69.BNikitina Anastasia 1018 1075 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2018-04-18 14:56:01
70.BPepeliaev Andrei 1289 1326 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2018-04-08 09:01:50
71.BPepeliaev Artem 1072 1289 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-04-08 09:02:41
72.BPomaznev Aleksei 1441 1500 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Maris Korstin
2018-04-16 15:31:35
73.BPritulina Nadezda 1356 1462 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
74.BSala Ellen 1150 1262 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 13:10:36
75.BSala Emil 1225 1311 1272 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 130707 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 13:10:36
76.BShmutov Ivan 0 0 0 M 2008 Kohtla-Järve 161261 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 22:14:06
77.BSkatškov Anton 1179 1298 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
78.BTaranov Mihhail 1372 1433 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 13:11:36
79.BTsõganov Jaroslav 1168 1228 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 14:35:42
80.BValijev Aleksei 1173 1286 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:47:39
81.CDadon Eva 0 0 0 N 2010 Kohtla-Jarve Kalev u-7693 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 19:15:26
82.CDolzenkov Rodion 1155 1162 0 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 171102 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 14:37:44
83.CGerasimova Eva 984 1238 0 N 2010 Maleklubi Lootus 171104 Sergey Titov
2018-04-08 09:09:21
84.CGroševa Sofia 0 0 0 N 2010 Lootus Maleklubi u-7202 Sergey Titov
2018-04-08 09:18:37
85.CIvanov Jaroslav 1170 1087 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:22:07
86.CJazõkova Anastasia 0 0 0 N 2010 Kohtla-Jarve Kalev u-7692 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 19:13:32
87.CKorstin Marta 0 0 0 N 2012 Narva SK Maletaht u-7526 Maris Korstin
2018-04-16 15:36:56
88.CKosov Jlja 0 0 0 M 2010 Kohtla-Jarve Kalev u-7687 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 14:37:11
89.Cmirt Eliina 0 0 0 N 2012 Kohtla-Jarve Kalev u-7665 Svetlana Zainetdinova
2018-04-18 20:52:12
90.CMoskaljov Vladislav 0 0 0 M 2010 Lootus Maleklubi u-7203 Sergey Titov
2018-04-08 09:19:03
91.CNikitina Anna 1060 1009 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2018-04-18 14:56:02
92.CPavlov Nikita 0 0 0 M 2011 SK Valge Ratsu u-7491 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:25:18
93.CPetra Vladimir 0 0 0 M 2011 Narva SK Maletaht u-7605 Maris Korstin
2018-04-17 18:23:02
94.CPoluektov Ustin 0 0 0 M 2013 Narva SK Maletaht u-7525 Maris Korstin
2018-04-16 15:36:16
95.CPomaznev Andrei 0 0 0 M 2011 Narva SK Maletaht u-7527 Maris Korstin
2018-04-16 15:37:44
96.CProtassova Evelina 1145 1231 1231 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2018-04-16 15:30:23
97.CSilland Aivar 1066 1101 1100 M 2010 Narva SK Maletäht 170944 Maris Korstin
2018-04-16 15:32:52
98.CTrempel Vladislav 0 0 0 M 2010 Lootus Maleklubi u-7205 Sergey Titov
2018-04-08 09:21:19
99.CTsõganov Vladislav 0 0 0 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171100 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 14:35:42
100.Cžartsov Ilja 0 0 0 M 2010 Kohtla-Jarve Kalev u-7694 Svetlana Zainetdinova
2018-04-19 20:51:27