Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Lev Braschinsky mälestusturniir kiirmales   ( id=251 )

Aeg 17. märts 2018 (kell 11:00) - 17. märts 2018

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

tabel 1   

JuhendJuhend
KohtKoht
Viljandi
VõistluspaikVõistluspaik
Paalalinna Koolis, Paala tee 46
EelregistreerimineEelregistreerimine
15. märts 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Viljandi Maleklubi CC Fellin koos Eesti Male Toetusühinguga
KontaktKontakt
moc.liamg@nillefbulcssehc
Info sisestajaInfo sisestaja
Marek Kolk  (24. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Marek Kolk  (03. märts 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15+5
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Ei arvestata
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumaks10 ja 7; rm, rsm ja kohalikud on tasuta
Kontakttelefonile 5357 3000 sõnumiga, teatades osaleja ees- ja perekonnanime ning sünniaasta
Kokku
63
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Sofia 1792 1961 1822 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-03-15 20:23:57
2.AChukavin Kirill 2258 2353 2407 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-03-15 16:57:45
3.ADubrovin Robert 2248 2368 2374 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-03-14 21:04:07
4.AElmaste Gert 2216 2227 2227 M 1971 MK Faalanks mk 030051 Marek Kolk
2018-03-16 09:13:43
5.AGabovitš Ilja 1999 2087 2041 M 1995 Vabaettur 040048 Marek Kolk
2018-03-16 09:17:02
6.AHaapsal Maria Ioanna 1499 1530 1338 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-03-15 15:37:16
7.AHanzatjan Elvira 1884 1717 1717 N 1995 Vabaettur 060613 Marek Kolk
2018-03-16 09:30:00
8.AJents Eugen 0 1597 1597 M - - - 110805 Marek Kolk
2018-03-16 09:17:16
9.AJezov Roman 2301 2356 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-03-15 01:15:02
10.AJärvet Jüri 1945 2021 2082 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Marek Kolk
2018-03-16 09:17:27
11.AKalvet Tõnu 1602 1734 1705 M 1970 MK Faalanks 130335 Marek Kolk
2018-03-16 09:27:41
12.AKanep Meelis 2456 2527 2537 M 1983 Võru MK GM 030123 Marek Kolk
2018-03-16 09:17:38
13.AKask Tõnis 0 1599 1599 M - - - 080804 Marek Kolk
2018-03-16 09:17:47
14.AKõlar Karl-Ustav 1660 1770 1668 M 2004 Vabaettur 150203 Rainer Raud
2018-03-14 21:41:16
15.AKortšagin Oleg 2127 2108 2090 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-03-13 20:38:11
16.AKozlov Valeri 1376 1544 1529 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Marek Kolk
2018-03-16 09:18:02
17.AKrauze Anda 1932 1894 1894 N - - - 080803 Marek Kolk
2018-03-16 09:18:14
18.AKuhi Hillar 1731 1749 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Marek Kolk
2018-03-16 09:18:20
19.AKuld Villu 2095 1999 1999 M 1943 Viljandi MS 030184 Marek Kolk
2018-03-16 09:18:52
20.AKull Priidu 1746 0 0 M - - - 070706 Marek Kolk
2018-03-16 09:18:52
21.AKährik Maarja 0 1169 1144 M - - - 160421 Marek Kolk
2018-03-16 09:19:19
22.ALaigna Marko 1853 1925 1905 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-03-15 14:30:04
23.ALehemets Eiki 2071 2045 2045 M 1962 Pärnumaa MK 030214 Eiki Lehemets
2018-03-14 19:58:26
24.AMelderis Uldis 2140 2099 2113 M 1961 - - - 071108 Marek Kolk
2018-03-16 09:20:03
25.AMerilai Arne 1557 1608 1622 M 1961 - - - 150632 Marek Kolk
2018-03-16 09:20:03
26.AMertins Ostap 1513 1770 1631 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-03-15 20:24:27
27.AMikko Rondo 1800 1928 1863 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-03-14 19:56:51
28.AMitenieks Matiss 1682 1682 1682 M 1970 LAT u-6715 Marek Kolk
2018-03-16 09:21:16
29.AMõndresku Ion 2036 2075 2072 M 1951 Viljandi MS 030255 Marek Kolk
2018-03-16 09:21:34
30.AParts Tiit 1764 1794 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Silvi Salupere
2018-03-14 09:37:16
31.APedmanson Albert 1914 1947 1954 M 2007 Tartu Kalev 130734 Marek Kolk
2018-03-16 09:21:51
32.APedmanson Herman 1880 1921 1951 M 2005 Tartu Kalev 130735 Marek Kolk
2018-03-16 09:21:51
33.APedoson Georg Aleksander 2150 2335 2218 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-03-14 19:51:19
34.APetrov Dmitri 2243 2266 2250 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-03-13 20:08:08
35.APõlendik Tiina 1719 1768 1723 N 1948 - - - 030599 Marek Kolk
2018-03-16 09:22:24
36.APoom Mati 1775 1780 1862 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Marek Kolk
2018-03-16 09:22:05
37.APõvvat Aalo 1593 1528 1468 N 1932 - - - 070622 Silvi Salupere
2018-03-14 09:36:59
38.ARaag Ardi 1760 1825 1677 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-03-14 07:47:47
39.ARauk Tõnu 2176 2193 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Marek Kolk
2018-03-16 09:22:55
40.ARozenblit David 1365 1894 1835 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Marek Kolk
2018-03-16 09:23:00
41.ARuus Rein 2038 2033 2017 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Marek Kolk
2018-03-16 09:23:16
42.ASaks Mati 0 1628 1628 M - - - 131102 Marek Kolk
2018-03-16 09:23:22
43.ASamberk Vahur 0 1666 1618 M 1993 - - - 141131 Marek Kolk
2018-03-16 09:23:39
44.ASaviir Villy 0 1691 0 M 1943 - - - 171205 Marek Kolk
2018-03-16 09:23:47
45.ASeeman Tarvo 2394 2433 2435 M 1969 - - - IM 030371 Marek Kolk
2018-03-16 09:23:58
46.ASepandi Jaak 1687 1784 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-03-14 14:59:28
47.ASlavinski Nikita 1735 1888 1753 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Marek Kolk
2018-03-16 09:24:11
48.ASmits Gundars 1783 1783 1783 M 1965 LAT u-6729 Marek Kolk
2018-03-16 09:24:56
49.ASoo Hugo 0 1260 0 M Viljandimaa 180309 Marek Kolk
2018-03-16 09:25:24
50.AStaub Madis 1704 1754 1721 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Marek Kolk
2018-03-16 09:25:32
51.ASööt Margus 2196 2286 2268 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Marek Kolk
2018-03-16 09:25:37
52.ATeemäe Leo 1914 1902 1852 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Marek Kolk
2018-03-16 09:26:03
53.ATrohhelev Boris 2024 2106 2107 M 1960 Tartumaa 030468 Marek Kolk
2018-03-16 09:26:11
54.AUibokant Mathias Robert 1898 2130 2089 M 2002 Tallinna MK 121006 Marek Kolk
2018-03-16 09:26:38
55.AValmsen Marju 0 1625 1617 N 1956 Vanad Olümpiaalad 120176 Marek Kolk
2018-03-16 09:26:52
56.AValner Uku 2274 2370 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Marek Kolk
2018-03-16 09:26:53
57.AVeski Rauno 0 0 0 M 2001 Vabaettur u-6645 Rainer Raud
2018-03-13 06:54:44
58.AViikmaa Karmen 1801 1925 1941 N 1983 Tartu Kalev 051119 Marek Kolk
2018-03-16 09:27:02
59.AVinnal Jüri 0 0 0 M u-6740 Marek Kolk
2018-03-16 09:27:19
60.AVirro Toomas 0 1832 1808 M 1974 - - - 130340 Marek Kolk
2018-03-16 09:27:30
61.AVorobjov Pavel 2312 2361 2344 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Marek Kolk
2018-03-16 09:27:36
62.AŠadrina Eva 1566 1678 1620 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-03-15 20:24:08
63.AŠvõrjov Igor 2342 2369 2326 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Marek Kolk
2018-03-16 09:25:58
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017