Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte laht. kiirmale MV-d Järve Vene Gümnaasiumi auhindadele   ( id=250 )
14. aprill 2018 (kell 13:00) - 15. aprill 2018 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Kohtla- Järve
Kohtla-Järve Kultuurikeskuses (Keskallee 36)
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
10. aprill 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Kohtla-Järve Järve Vene Gümnaasium
KontaktKONTAKT
ee.ude.gvjk@ofni
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (20. veebruar 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (06. aprill 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
ei ole
A- turniir toimub olümpiasüsteemis (matšid koosnevad kahest partiist); B-turniir on neidudele; C-turniiril osalevad A-turniiril välja langenud võistlejad.
Peakorraldaja - Arkadi Zakarljuka,Järveküla tee 39, 30328 Kohtla-Järve (tel.+372 33 66081)
45
Kokku
34
Grupp A
11
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAksenov, Egor 1425 1425 1425 M 2009 Spb/Venemaa u-7156 Svetlana Zainetdinova
2018-04-05 20:38:43
2.ABitkova Elizavetta 1755 1725 1785 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-04-02 07:06:53
3.ABondartšuk Maksim 1435 1417 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2018-04-09 20:43:39
4.AButenko Nikolai 1364 1502 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2018-04-02 07:11:07
5.ADerevjanko Dmitri 1675 1759 1783 M 2002 Maleklubi Lootus 110326 Sergey Titov
2018-04-02 07:07:12
6.ADukatš Ivan 1396 1462 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:50:18
7.AGasanbekov Miroslav 1303 1391 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:51:48
8.AGertsman Timur 1481 1439 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2018-04-05 20:39:47
9.AKhlopushin Dmitriy 1714 1714 1714 M 2001 Spasski/Spb u-7121 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:38:06
10.AKuldmaa Tanel 1693 1681 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:37:42
11.ALaasma Vlad 1489 1605 1608 M 2006 MK Avesta 150254 Svetlana Zainetdinova
2018-04-07 17:25:11
12.AMakarov Gleb 1656 1758 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:38:22
13.AMineev Sergey 1276 1276 1276 M 2007 Spasski/Spb/Venemaa u-7123 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:42:31
14.ANazarov Vladislav 1801 1819 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-04-03 19:26:39
15.ANikitin Leonid 1317 1462 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-04-02 07:09:03
16.AOvsjannikov Daniil 1644 1757 1726 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:31:01
17.APavlov Mikhail 1615 1615 1615 M 2003 Spasski/Spb/Venemaa u-7122 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:40:33
18.APepeliaev Andrei 1289 1326 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2018-04-02 07:11:36
19.APepeliaev Artem 1072 1289 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-04-02 07:11:59
20.APomaznev Aleksei 1441 1500 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Svetlana Zainetdinova
2018-04-07 17:25:35
21.APostanogov Dmitrii 1662 1662 1662 M 2005 Spb/Venemaa u-7171 Svetlana Zainetdinova
2018-04-07 17:27:06
22.ARodin Robert 1636 1697 1628 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:48:52
23.ASadekov Maksim 1736 1792 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2018-04-10 13:59:58
24.ASerzhant Aleksandr 1352 1293 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:52:40
25.AShvedov Andrei 1695 1720 1697 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2018-04-02 07:07:28
26.ASirotkin Anton 1252 0 0 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2018-04-09 20:43:39
27.ASkladtsikov Andrei 2017 2060 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:36:41
28.ASmorodkin Kirill 1616 1913 1847 M 2005 - - - 120623 Svetlana Zainetdinova
2018-04-05 13:12:20
29.ATaranov Mihhail 1372 1433 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:40:03
30.ATimošin Andrei 2097 2069 2203 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:26:17
31.AValijev Aleksei 1173 1286 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:39:19
32.AZubehhin Aleksei 1936 1854 1865 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2018-04-04 19:31:29
33.AŠilkin Aleksei 1673 1682 1634 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:51:13
34.AŠnurov Daniil 1608 1910 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-04-01 15:53:36
35.BAksjonova Alisa 1405 1471 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-04-02 07:10:27
36.BBeljaeva Diana 1613 1613 1613 N 2003 Lootus Maleklubi u-7058 Sergey Titov
2018-04-02 07:24:35
37.BBlokhin Sofia 1774 2014 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-04-05 11:01:22
38.BBondarevskaja Emilin 1592 1749 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-04-02 07:06:34
39.BIvanova Ksenja 1359 1429 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:53:24
40.BLeontjeva Aleksandra 1496 1513 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:44:32
41.BNazarova Veronika 1530 1600 1574 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2018-04-03 19:27:16
42.BPanova Marta 1444 1584 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2018-04-09 20:43:39
43.BRudnik Viktoria 1607 1761 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:43:37
44.BTimofejeva Juliana 1286 1327 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2018-04-05 11:54:30
45.BTimofejeva Polina 1362 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-04-04 20:44:07