Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VIII etapp) - EV 100 sari   ( id=249 )

Aeg 02. juuni 2018 (kell 11:30) - 03. juuni 2018 (kell 14:00)

JuhendJuhend
KohtKoht
Madsa Spordi – ja Puhkekeskuses
VõistluspaikVõistluspaik
http://tartukalev.ee/spordibaasid/madsa/
EelregistreerimineEelregistreerimine
31. mai 2018 (kell 19:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (20. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (20. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks6€, soodustusega 3€ (hilinejad +2€)
LisainfoTurniir kuulub EV 100 maleturniiride sarja koefiga 2. Majutuse ja toitlustuse täpne info on juhendis. - sünniaeg 2010 ja nooremad – A-turniir; - sünniaeg 2006 ja nooremad – B-turniir; - sünniaeg 2000 ja nooremad – C-turniir; Viimasel võistlusel mängitakse 9 vooru!
KontaktHendrik Olde - 5142625
Kokku
24
Grupp A
7
Grupp B
11
Grupp C
6
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1165 1084 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-05-03 08:52:22
2.ADukova Sofia 996 1037 0 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-05-18 16:50:47
3.AKamp Laura 0 1210 0 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-05-02 09:35:55
4.ALuik Elo-Mirtel 969 1022 0 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-05-15 06:18:52
5.APritulina Nadezda 1339 1492 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
6.ARähn Ronan 0 0 0 M 2010 Rae Huvikool 180106 Rainer Raud
2018-05-17 17:56:51
7.AShamonin Feliks 0 0 0 M 2010 Rae Huvikool 180408 Rainer Raud
2018-05-17 17:57:10
8.BBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-05-03 08:52:22
9.BDanilina Diana 1468 1512 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
10.BEast Marek 1357 1423 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
11.BHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-04-14 21:47:52
12.BMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-05-03 08:52:39
13.BMihhailov Artur 1547 1647 1712 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-05-21 14:18:33
14.BMäesalu Oliver 1443 1615 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-05-01 10:12:56
15.BSiniloo Silver 0 0 0 M 2006 Rae Huvialakool u-8371 Rainer Raud
2018-05-17 18:00:43
16.BSizov Lev 1496 1712 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
17.BSkatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:58
18.BSlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-05-06 12:55:57
19.CDukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-05-18 16:50:47
20.CKõlar Karl-Ustav 1692 1747 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-05-17 14:20:01
21.CKrivenko Dion 1788 1816 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-05-08 20:12:46
22.CLuik Ott-Robert 1557 1728 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-05-15 06:19:41
23.COrgse Karl Kristofer 1825 1951 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Rainer Raud
2018-05-17 18:02:24
24.CŠnurov Daniil 1541 1769 1632 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-05-07 14:16:43
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017