Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (VIII etapp) - EV 100 sari   ( id=249 )

02. juuni 2018 (kell 11:30) - 03. juuni 2018 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

JuhendJUHEND
AVA JUHEND
KohtKOHT
Madsa Spordi – ja Puhkekeskuses
http://tartukalev.ee/spordibaasid/madsa/
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
31. mai 2018, kell 19:00
KorraldajaKORRALDAJA
Tallinna Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@ibulkelamannillat
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (20. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
Osavõtumaks6€, soodustusega 3€ (hilinejad +2€)
LisainfoTurniir kuulub EV 100 maleturniiride sarja koefiga 2. Majutuse ja toitlustuse täpne info on juhendis. - sünniaeg 2010 ja nooremad – A-turniir; - sünniaeg 2006 ja nooremad – B-turniir; - sünniaeg 2000 ja nooremad – C-turniir; Viimasel võistlusel mängitakse 9 vooru!
KontaktHendrik Olde - 5142625
68
Kokku
14
Grupp A
39
Grupp B
15
Grupp C
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1167 1073 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-05-03 08:52:22
2.ADukova Sofia 981 1005 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-05-30 22:53:05
3.AKamp Laura 1083 1219 1236 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-05-02 09:35:55
4.AKarba Karoliina 1018 1117 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-05-22 22:09:03
5.ALehes Ott Oskar 1235 1364 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-05-21 21:57:37
6.ALuik Elo-Mirtel 1018 1039 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-05-15 06:18:52
7.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2018-05-28 06:34:34
8.AOrlova Sofiya 1272 1390 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-05-27 15:21:24
9.APritulina Nadezda 1376 1486 1343 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
10.ARajandu Aaron 1185 1245 1198 M 2010 - - - 180507 Aaron Rajandu
2018-05-28 10:39:35
11.ARähn Ronan 1069 994 0 M 2010 Rae Huvikool 180106 Rainer Raud
2018-05-17 17:56:51
12.AShamonin Feliks 1067 1054 0 M 2010 Rae Huvikool 180408 Rainer Raud
2018-05-17 17:57:10
13.AVili Uku 0 1012 0 M 2010 Vabaettur 180206 Rainer Raud
2018-05-22 12:24:32
14.AZagrijev Rafael 0 1070 0 M 2010 MK Chess Continent 180411 Oleg Kortšagin
2018-05-22 20:52:06
15.BBlokhin Sofia 1799 1927 1785 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-05-03 08:52:22
16.BBolšakov Leonard 0 1235 0 M - - - 180323 Andres Karba
2018-05-29 08:25:35
17.BCherentsov Mikhail 1276 1449 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-05-30 15:28:19
18.BDanilina Diana 1462 1495 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
19.BDukov Vladimir 1605 1771 1677 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-05-30 18:57:00
20.BEast Marek 1421 1456 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
21.BEsnar Andreas 0 1306 0 M 2009 Rae Huvikool 180320 Rainer Raud
2018-05-22 12:23:29
22.BHaapsal Maria Ioanna 1431 1485 1387 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-04-14 21:47:52
23.BHajanen Oliver 1140 1209 0 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2018-05-31 08:42:06
24.BKarba Kertu 1196 1284 1215 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-05-22 22:09:03
25.BKaris Fredi 1405 1560 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-05-28 22:23:04
26.BKokk Karl Mattias 1616 1864 1649 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2018-05-29 08:24:18
27.BKull Tormi 1642 1738 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-05-25 16:16:47
28.BKülanurm Jasper 0 1027 0 M 2008 Tartu Kalev 180118 Andres Karba
2018-05-29 08:25:06
29.BKöösel Hans Georg 1469 1601 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-05-22 12:09:07
30.BLain Sander 0 1403 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2018-05-29 08:23:05
31.BLehes Erik Johannes 1525 1592 1663 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-05-21 21:58:03
32.BLinberg Karl Martin 1001 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Tiina Raud
2018-05-25 16:17:40
33.BLuik Ott-Robert 1550 1760 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-05-26 20:57:25
34.BLuts Jakob 1560 1579 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2018-05-29 23:06:09
35.BMaapalu Ralf 1356 1442 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-05-29 20:20:54
36.BMartirosian Tigran 1435 1672 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-05-22 15:12:28
37.BMertins Ostap 1584 1756 1625 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-05-03 08:52:39
38.BMeus Rudolf 0 0 0 M - - - 180440 Andres Karba
2018-05-29 08:23:59
39.BMihhailov Artur 1547 1647 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-05-21 14:18:33
40.BMolotov Ian 1317 1424 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2018-05-28 06:34:49
41.BMäesalu Oliver 1453 1540 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-05-01 10:12:56
42.BOrlova Darya 1479 1474 1505 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2018-05-27 15:21:24
43.BOtt Karl Eric 1325 1537 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-05-28 13:53:56
44.BPadari Tuudur Jakob 1581 1600 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2018-05-25 16:14:58
45.BPallum Rasmus 1419 1497 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-05-25 16:14:36
46.BPoudel Oliver 1147 0 0 M 2007 - - - 171204 Rainer Raud
2018-05-30 22:55:19
47.BRõtšagov Anton 1568 1693 1749 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-05-30 19:26:15
48.BSchneider Uku 1565 1654 1638 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-05-24 13:11:52
49.BSiniloo Silver 0 0 0 M 2006 Rae Huvialakool u-8371 Rainer Raud
2018-05-17 18:00:43
50.BSizov Lev 1500 1649 1527 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:07
51.BTomson Mihkel 1706 1714 1682 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2018-05-29 08:24:46
52.BUljas Rasmus 1039 1171 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2018-05-25 16:17:06
53.BŠadrina Eva 1566 1626 1620 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-05-29 11:35:03
54.CKõlar Karl-Ustav 1660 1740 1668 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-05-17 14:20:01
55.CKrivenko Dion 1768 1820 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-05-08 20:12:46
56.CLainevool Mirko 1397 1529 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-05-25 16:17:22
57.CNazarov Vladislav 1738 1826 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-05-27 19:57:47
58.COlde Grete 2079 2166 2011 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-05-28 20:58:11
59.COlde Karl Erik 1793 1908 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-05-29 18:54:04
60.COrgse Karl Kristofer 1847 1950 1911 M 2003 Vabaettur 120701 Rainer Raud
2018-05-17 18:02:24
61.CPedoson Georg Aleksander 2181 2359 2238 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-05-29 21:38:46
62.CRaag Ardi 1760 1773 1687 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-05-28 21:14:43
63.CSavinov Matvei 1755 1842 1713 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-05-22 17:47:05
64.CSkatškov Anton 1200 1301 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-05-19 16:28:58
65.CSlavinski Nikita 1735 1888 1753 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-05-06 12:55:57
66.CTõnso Hannes 1671 1708 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-05-22 12:21:18
67.CTõnso Liina 1961 1916 1899 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-05-22 12:21:18
68.CŠnurov Daniil 1541 1792 1666 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-05-07 14:16:43
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017