Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
22. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

KRISTIINE OPEN 2018 - EV 100 sari   ( id=248 )

Aeg 07. aprill 2018 (kell 10:40) - 07. aprill 2018 (kell 17:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1   

JuhendJuhend
KohtKoht
Tallinn
VõistluspaikVõistluspaik
Tallinna Puuetega Inimeste Koja saal (Endla 59, Tallinn)
EelregistreerimineEelregistreerimine
02. aprill 2018 (kell 17:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Kristiine Linnaosa Valitsus / Eesti Maleliit
KontaktKontakt
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (20. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (02. aprill 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 min + 2 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksEi ole
LisainfoKuna turniirile on registreerunud 120 mängijat ja korraldajad saavad vastu võtta max 110 mängijat, siis on avalik registreerimine võistlusele lõppenud. Täiendavalt on võimalik registreeruda e-posti aadressil: maleliit@maleliit.ee ning võistlema pääseb tingimusel, kui eelregistreerunud võistlejate hulgas on loobujaid. Osalemise võimalus selgub võistluspaigas 7.04 kell 10:40.
KontaktMaret Truusalu Maret Truusalu 6 457 120 (kultuuri-ja sporditöö peaspetsialist); Hendrik Olde 5251623
Kokku
125
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2099 2140 2125 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-03-16 12:20:47
2.AAleksejev Artjom 1535 1622 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-04-02 13:33:59
3.AAnis Dinara 1542 1584 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-03-12 11:56:14
4.ABitkova Elizavetta 1689 1723 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-04-02 07:04:09
5.ABlokhin Georg 1167 1062 1053 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-03-15 10:56:24
6.ABlokhin Sofia 1792 1961 1822 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-03-15 10:56:24
7.ABloom Ahti 0 1653 0 M 1981 - - - 180325 Ahti Bloom
2018-03-12 22:15:27
8.ABondarevskaja Emilin 1659 1736 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-04-02 07:04:44
9.AChukavin Kirill 2258 2353 2407 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-04-02 16:25:43
10.ADomoskanov Ivan 1739 1598 1486 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2018-04-02 17:24:06
11.ADubov Rainer 0 0 0 M 1993 - - - 180339 Rainer Dubov
2018-03-27 11:30:27
12.ADubrovin Robert 2248 2368 2374 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Hendrik Olde
2018-04-05 11:22:27
13.ADudakov Andrei 1590 1617 1595 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-03-31 10:17:31
14.AEnnok Heigo 0 1698 1661 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2018-03-15 09:09:40
15.AFilimonov Ilja 0 1674 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2018-03-14 18:52:13
16.AGaav Arnold 0 1706 1539 M 1943 - - - 150200 Hendrik Olde
2018-04-02 17:24:14
17.AGarber Vjatšeslav 2121 2066 2140 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2018-04-05 11:22:02
18.AGiambrone Salvatore 1776 1829 1790 M 1982 - - - 140419 Salvatore Giambrone
2018-03-22 22:42:43
19.AGrents Joosep 1741 1804 1856 M 1992 Vabaettur 161237 Joosep Grents
2018-03-30 16:27:30
20.AHaabu Aare 0 1728 1739 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Mati Poom
2018-03-31 18:25:27
21.AHaapsal Maria Ioanna 1499 1530 1338 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-03-27 09:52:32
22.AHaavamäe Henrik 2202 2231 2113 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-03-29 01:09:05
23.AHansen Joonas 0 1403 0 M 1985 - - - 170308 Joonas Hansen
2018-03-20 09:14:00
24.AHansen Jüri 2043 1946 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-03-12 13:43:45
25.AHint Katharina Salome 0 0 0 N 1998 u-6964 Georg Abozenko
2018-03-27 01:06:46
26.AHirvi Jüri 1106 1241 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-03-12 11:54:03
27.AHirvi Katarina 1533 1720 1656 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-03-12 11:54:03
28.AJanisoo August 0 1341 1362 M 2006 Lahmuse Kool 170224 Jüri Hansen
2018-03-16 10:33:58
29.AJezov Roman 2301 2356 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-03-17 20:42:16
30.AJõenurm Kalju 0 1725 1725 M 1938 - - - 110909 Hendrik Olde
2018-03-23 10:09:29
31.AJärvet Jüri 1945 2021 2082 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-03-20 12:39:40
32.AKaasik Jan 0 1329 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-03-19 08:34:54
33.AKais Kaarel 0 1497 1556 M 1974 - - - 170526 Kaarel Kais
2018-03-26 20:30:05
34.AKalju Edvard 1488 1570 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-04-02 13:35:01
35.AKõlar Johan-Eerik 1765 1794 1780 M 1994 Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-03-25 10:23:47
36.AKõlar Karl-Ustav 1660 1770 1668 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-03-25 11:37:39
37.AKõrts Aleksander 0 1196 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2018-03-12 13:44:04
38.AKortšagin Oleg 2127 2108 2090 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-03-13 10:54:25
39.AKovaljov Deniss 2320 2345 2370 M 1981 MK Faalanks m 030173 Deniss Kovaljov
2018-03-31 07:42:54
40.AKozlov Valeri 1376 1544 1529 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-03-16 09:18:27
41.AKrivenko Dion 1788 1820 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-03-08 14:43:07
42.AKrupenski Jüri 2381 2385 2486 M 1982 Vabaettur IM 030179 Hendrik Olde
2018-04-05 11:22:13
43.AKuhi Hillar 1731 1749 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-03-16 10:33:32
44.AKukk Sander 2240 2338 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2018-03-17 23:42:02
45.AKuuskmäe Sulev 0 1708 1708 M 1956 - - - 160721 Hendrik Olde
2018-03-22 10:04:00
46.AKuznetsova Valeria 1463 1603 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-03-12 11:55:50
47.AKütt Sulev 0 1881 1859 M 1950 - - - 130722 Hendrik Olde
2018-03-07 07:41:43
48.AKöösel Hans Georg 1471 1598 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-03-14 08:40:14
49.ALaigna Marko 1853 1925 1905 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-03-31 23:01:55
50.ALevchenko Marina 1652 1773 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-03-12 11:55:35
51.ALilleorg Ilmar 0 1845 1843 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Hendrik Olde
2018-03-26 18:54:23
52.ALõgun Aleksei 1932 2062 1987 M 1985 Saku MK 030234 Aleksei Lõgun
2018-03-31 21:20:23
53.ALumiste Rene 2124 2246 2177 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-03-31 12:28:02
54.AMertins Ostap 1513 1770 1631 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-03-15 20:29:13
55.AMihhailov Artur 1547 1647 1714 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-03-12 15:49:59
56.AMikko Rondo 1800 1928 1863 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-03-16 18:15:21
57.ANahkur Madis 1966 1990 1937 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Hendrik Olde
2018-04-05 11:22:45
58.ANarva Jaan 2166 2247 2242 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-03-27 15:08:07
59.ANarva Jaan Oskar 1509 1658 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-03-27 15:08:07
60.ANarva Mart 1578 1707 1661 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2018-03-27 15:08:07
61.ANarva Regina 2006 2036 2046 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Regina Narva
2018-03-27 15:08:07
62.ANero Georg 1885 2042 2028 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2018-03-28 09:54:01
63.ANestor Kaarel 2184 2289 2292 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-03-12 15:21:20
64.ANiinepuu Elmar 2061 1827 1837 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2018-04-01 11:05:34
65.ANikulin Oleg 2045 2116 2058 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Oleg Nikulin
2018-03-10 13:33:21
66.AObolonin Filipp 1874 2105 2043 M 1997 Vabaettur 061105 Filipp Obolonin
2018-03-19 23:38:57
67.AOjakäär Mihkel 0 1075 0 M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2018-03-21 09:49:56
68.AOlde Grete 2027 2130 2011 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-03-17 14:00:26
69.AOrgse Karl Kristofer 1854 1929 1911 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-03-14 21:29:34
70.APaabo Priit 0 1925 1917 M 1968 - - - 110304 Hendrik Olde
2018-03-30 16:17:34
71.APanfilov Sergei 1570 1613 1482 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2018-04-02 17:23:56
72.APedoson Georg Aleksander 2150 2335 2218 M 2004 Vabaettur 110715 Tiina Raud
2018-04-01 15:31:05
73.APetrov Dmitri 2243 2266 2250 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-03-13 20:21:16
74.APoleštšuk Arseni 0 1489 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2018-03-24 13:27:06
75.APoleštšuk Igor 0 0 0 M 1957 u-6943 Monika Tsõganova
2018-03-24 13:28:24
76.AProvodin Aleksandr 1328 1549 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-03-12 11:56:52
77.APuusepp Kaimar 2210 2248 2252 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2018-03-09 15:31:53
78.ARaag Ardi 1760 1825 1677 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-03-25 12:28:05
79.ARamjalg Lembit 0 1434 1441 M 1937 - - - 160401 Hendrik Olde
2018-03-26 11:19:49
80.AReiland Indrek 0 1790 1752 M 1984 - - - 180119 Hendrik Olde
2018-04-02 12:01:54
81.ARõtova Merike 1713 1724 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2018-03-26 23:23:13
82.ARozenblit David 1365 1894 1835 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Hendrik Olde
2018-03-17 15:44:58
83.ASamberk Vahur 0 1666 1618 M 1993 - - - 141131 Vahur Samberk
2018-03-22 20:41:46
84.ASander Jaan 2047 1903 1897 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Hendrik Olde
2018-03-26 18:54:40
85.ASavinov Matvei 1709 1794 1713 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-04-02 09:40:04
86.ASchmidt Mait 1656 1780 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-03-14 18:07:55
87.ASeeman Tarvo 2394 2433 2435 M 1969 - - - IM 030371 Tarvo Seeman
2018-03-31 19:13:12
88.ASemjonov Anatoli 1800 1772 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2018-04-01 16:40:08
89.ASepandi Jaak 1687 1784 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-03-14 14:56:44
90.ASildos Riin 0 0 0 N 1969 u-7069 Hendrik Olde
2018-04-02 12:02:24
91.ASirp Karl Aleksander 1933 2094 2078 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-03-12 18:06:27
92.ASlavinski Nikita 1735 1888 1753 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-03-16 09:03:11
93.ASnitsarenko Igor 1668 1836 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-04-02 12:15:35
94.ASnitsarenko Ilja 1335 1454 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-04-02 12:15:35
95.ASookruus Heiki 2108 1946 1950 M 1954 Keila MK 030399 Hendrik Olde
2018-03-26 11:20:01
96.AStaal Tarvo 0 0 0 M 1970 Eesti AGA Spordiklubi u-6802 Joonas Hansen
2018-03-20 09:27:59
97.AStaub Madis 1704 1754 1721 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Hendrik Olde
2018-03-26 18:54:31
98.ASteblevski Daniel 0 1208 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Daniel Steblevski
2018-03-21 20:17:55
99.ATalu Margus 0 0 0 M 1970 u-6951 Hendrik Olde
2018-03-25 22:24:34
100.ATeemäe Leo 1914 1902 1852 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Hendrik Olde
2018-03-26 18:54:57
101.ATkeshelashvili Aleksandre 0 0 0 M 1992 Eesti AGA Spordiklubi u-6806 Joonas Hansen
2018-03-20 12:55:29
102.ATõnisson Trent Asso 1709 1788 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-03-24 18:07:13
103.ATõnso Liina 1843 1897 1899 N 2001 Vabaettur 090506 Tiina Raud
2018-04-01 15:33:25
104.ATreumuth Mirtel 0 1228 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-03-12 13:44:29
105.ATruus Tõnu 2102 2072 2055 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Georg Abozenko
2018-03-28 10:30:46
106.ATsõganova Monika 2134 2152 2186 N 1969 Narva SK Maletäht WIM 030620 Monika Tsõganova
2018-03-24 13:27:29
107.ATähepõld Mart 0 0 0 M 1961 - - - 170527 Hendrik Olde
2018-03-26 11:50:45
108.ATšurakov Sergei 1252 1387 1556 M 2007 Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2018-03-12 18:45:40
109.AUibokant Karl Oskar 1683 1773 1689 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-03-13 19:55:40
110.AUibokant Mathias Robert 1898 2130 2089 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-03-13 19:53:33
111.AUurits Karel 1875 1909 1915 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-03-15 13:21:30
112.AVaino Nikita 1928 1963 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-04-02 09:59:02
113.AVarblane Henrik 0 0 0 M 2008 u-7019 Hendrik Olde
2018-04-01 19:52:39
114.AVene Urmas 0 0 0 M 2005 Lahmuse Kool u-6843 Jüri Hansen
2018-03-21 10:55:33
115.AVirro Toomas 0 1832 1808 M 1974 - - - 130340 Toomas Virro
2018-03-31 20:18:40
116.AVolodin Aleksander 2459 2482 2464 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-03-24 21:36:53
117.AVovk Ilja 2281 2359 2286 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-03-31 16:01:26
118.AVäli Reigo 0 0 0 M 1968 Eesti AGA Spordiklubi u-6801 Joonas Hansen
2018-03-20 09:17:28
119.AZarovski Mihhail 1824 1813 1804 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2018-04-02 17:24:28
120.AŠadrina Eva 1566 1678 1620 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-03-15 20:29:24
121.AŠarankov Grigori 2191 2301 2339 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2018-03-14 17:06:12
122.AŠiškov Andrei 2370 2340 2372 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-03-08 07:23:35
123.AŠlõkov Vitali 2295 2300 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Hendrik Olde
2018-04-05 11:22:35
124.AŠnurov Daniil 1541 1779 1666 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-04-02 13:33:18
125.AŠvõrjov Igor 2342 2369 2326 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Hendrik Olde
2018-03-17 15:44:38
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017