Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
22. juuni
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

VIII Nipernaadi kiirmaleturniir - EV 100 sari   ( id=247 )

Aeg 11. märts 2018 (kell 11:00) - 11. märts 2018 (kell 17:45)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2   

JuhendJuhend
KohtKoht
Võnnu, Tartumaa
VõistluspaikVõistluspaik
Võnnu kultuurimaja, Tartu 24
EelregistreerimineEelregistreerimine
08. märts 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Võnnu spordiklubi, Naiskodukaitse Lõuna-Tartumaa jaoskond
KontaktKontakt
ee.tu@sonni
Info sisestajaInfo sisestaja
Jürgen Innos  (20. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (20. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15+15 min (+5 s käigule)
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks8 (täiskasvanud), 5 (soodustusega) GM ja IM - tasuta
Kokku
112
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2099 2140 2125 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Hendrik Olde
2018-03-09 09:28:59
2.AAndrijaškin Deniss 1979 2056 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2018-03-05 18:15:40
3.AAvi Alger 1451 1486 1486 M 2004 Põlva MK 141106 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 13:50:47
4.ABitkova Elizavetta 1689 1723 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-02-27 20:27:34
5.ABlokhin Sofia 1792 1961 1822 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-03-07 22:26:32
6.ABolšakov Leonard Kristian 0 0 0 M 2009 Võnnu KK u-6510 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 17:10:31
7.ABondarevskaja Emilin 1659 1736 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-02-27 20:28:09
8.ADubrovin Robert 2248 2368 2374 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-03-08 02:12:16
9.ADunajev Nikolai 1753 1821 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-02-27 20:26:29
10.AGabovitš Ilja 1999 2087 2041 M 1995 Vabaettur 040048 Hendrik Olde
2018-03-10 14:54:13
11.AGrosberg Martin 0 1992 1974 M 1992 - - - 090609 Martin Grosberg
2018-03-06 18:15:12
12.AHaapsal Maria Ioanna 1499 1530 1338 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-03-07 08:57:43
13.AHannus Lola 1603 1656 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-02-21 10:00:58
14.AHansen Jüri 2043 1946 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-02-26 09:16:49
15.AHudilainen Mihhail 1462 1560 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-03-08 06:42:20
16.AJaksin Aleksandr 1627 1617 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-02-27 20:28:58
17.AJuhkam Andri 0 1492 1519 M 2004 - - - 141125 Hendrik Olde
2018-03-09 09:29:32
18.AKaasik Jan 0 1329 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-02-26 09:18:38
19.AKalvet Tõnu 1602 1734 1705 M 1970 MK Faalanks 130335 Hendrik Olde
2018-03-09 09:30:22
20.AKarba Andres 1993 2140 2125 M 1980 Tartu Kalev 030129 Andres Karba
2018-03-05 21:22:18
21.AKarba Karoliina 1018 1137 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-03-05 21:22:18
22.AKarba Kertu 1196 1216 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-03-05 21:22:18
23.AKaris Fredi 1368 1570 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-03-07 19:24:35
24.AKarmiste Mikk 1527 1512 1530 M 2004 Põlva MK 141105 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 13:48:32
25.AKarro Adeliis 1286 1352 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2018-03-07 15:43:55
26.AKass Viktor 1815 1875 1885 M 1945 Põlva MK 030136 Hendrik Olde
2018-03-10 14:54:24
27.AKõiv Tiit 1923 1876 1918 M 1943 Tartumaa 030200 Hendrik Olde
2018-03-10 14:56:38
28.AKokk Karl Mattias 1627 1845 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-03-08 07:36:21
29.AKõlar Johan-Eerik 1765 1794 1780 M 1994 Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-03-08 09:23:01
30.AKõrts Aleksander 0 1196 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2018-02-26 09:18:16
31.AKortšagin Oleg 2127 2108 2090 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-02-27 20:21:11
32.AKotov Tauno 0 0 0 M u-6577 Hendrik Olde
2018-03-09 09:31:32
33.AKotov tAURI 0 0 0 M u-6576 Hendrik Olde
2018-03-09 09:31:17
34.AKozlov Valeri 1376 1544 1529 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-03-07 18:42:44
35.AKrupenski Jüri 2381 2385 2486 M 1982 Vabaettur IM 030179 Jüri Krupenski
2018-03-07 09:55:40
36.AKuhi Hillar 1731 1749 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-02-26 09:17:25
37.AKukk Sander 2240 2338 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Sander Kukk
2018-03-04 20:18:30
38.AKuldkepp Meelis 1992 2061 2058 M 1982 - - - 030185 Meelis Kuldkepp
2018-02-24 08:48:52
39.AKull Hanna 0 0 0 N 2009 Võnnu KK u-6493 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 13:14:19
40.AKull Helena 0 0 0 N 2009 Võnnu KK u-6492 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 13:13:06
41.ALaigna Marko 1853 1925 1905 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-03-06 12:18:15
42.ALain Airos 0 1457 1451 M 1983 - - - 170248 Hendrik Olde
2018-03-10 14:54:02
43.ALain Sander 0 1444 1451 M 2008 Tartu Kalev 161222 Andres Karba
2018-03-07 15:42:52
44.ALeede Gutnar 1717 1780 1748 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2018-03-08 09:24:20
45.ALiubchenko Lev 0 1247 0 M 2009 Põlva MK 170560 Hendrik Olde
2018-03-10 14:55:01
46.ALomp Jaan 1406 1560 1599 M 1969 - - - 080406 Hendrik Olde
2018-03-09 09:30:30
47.ALutsar Enriko 0 1135 0 M 2009 Põlvamaa 171114 Hendrik Olde
2018-03-10 14:55:43
48.AMartirosian Tigran 1435 1670 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-03-07 13:42:52
49.AMerilai Arne 1557 1608 1622 M 1961 - - - 150632 Hendrik Olde
2018-03-09 09:26:14
50.AMertins Ostap 1513 1770 1631 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-03-06 13:47:19
51.AMetsoja Vello 0 1873 1873 M 1937 - - - 051116 Hendrik Olde
2018-03-09 09:27:01
52.AMuuga Mirko 0 0 0 M 2005 Põlva MK 160134 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 13:52:34
53.AMäesalu Oliver 1451 1579 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2018-03-07 15:43:10
54.ANarusberg Peep 1983 2028 2096 M 1961 - - - 030263 Peep Narusberg
2018-03-04 20:33:23
55.AOlde Hendrik 2308 2290 2328 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2018-02-20 19:30:27
56.AOlde Margareth 2132 2194 2189 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-03-08 18:54:33
57.AOrgse Karl Kristofer 1854 1929 1911 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-02-26 22:48:02
58.AOts Heikki 1815 1753 1803 M 1952 Põlva MK 030290 Hendrik Olde
2018-03-09 09:30:51
59.APani Hugo 1361 1578 1601 M 2003 Tartu Kalev 131120 Hugo Pani
2018-03-05 09:47:52
60.APani Laivi 2037 1914 1859 N 1969 Tartumaa mk 030589 Laivi Pani
2018-03-05 09:46:59
61.AParts Tiit 1764 1794 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Hendrik Olde
2018-03-09 09:28:49
62.APauts Uno 0 0 0 M u-6578 Hendrik Olde
2018-03-09 09:31:51
63.APedmanson Albert 1914 1947 1954 M 2007 Tartu Kalev 130734 Andres Karba
2018-03-05 21:23:01
64.APedmanson Herman 1880 1921 1951 M 2005 Tartu Kalev 130735 Andres Karba
2018-03-05 21:23:01
65.APedoson Georg Aleksander 2150 2335 2218 M 2004 Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2018-03-10 14:53:49
66.APeebo Kalle 2247 2130 2154 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Hendrik Olde
2018-03-09 09:25:38
67.APetrov Dmitri 2243 2266 2250 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-03-03 16:04:34
68.APiirsalu Kristiin 0 1106 0 N 2008 Põlvamaa 171115 Hendrik Olde
2018-03-10 14:54:46
69.APõdersalu Aivar 0 1863 1866 M 1956 - - - 160440 Aivar Põdersalu
2018-03-05 18:02:19
70.APool Linda Maria 1497 1597 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-03-07 18:50:46
71.APõvvat Aalo 1593 1528 1468 N 1932 - - - 070622 Hendrik Olde
2018-03-09 09:25:53
72.ARauk Tõnu 2176 2193 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-03-06 09:09:30
73.ARikas Artur 1673 1719 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-02-21 17:02:47
74.ARozenblit David 1365 1894 1835 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Hendrik Olde
2018-03-09 09:28:28
75.ASakson Claid 0 1446 1497 M 1967 - - - 140308 Hendrik Olde
2018-03-09 09:29:51
76.ASakson Hellari 0 1442 1445 M 1966 - - - 150233 Hendrik Olde
2018-03-10 14:53:38
77.ASchmidt Mait 1656 1780 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-02-22 15:53:26
78.ASidorov Hannes 0 1383 1392 M 2003 Tartu Kalev 171007 Andres Karba
2018-03-07 15:43:42
79.ASild Aron 0 0 0 M 2011 u-6428 Meelis Kuldkepp
2018-03-03 22:53:57
80.ASirp Karl Aleksander 1933 2094 2078 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-02-21 20:38:25
81.ASlavinski Nikita 1735 1888 1753 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2018-03-09 09:28:15
82.ASmirnov Dmitri 1351 1590 1544 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2018-02-27 20:28:32
83.ASmirnova Jekaterina 1622 1664 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-02-27 20:26:57
84.ASoo Lauri 0 0 0 M 2008 Võnnu KK u-6509 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 17:07:46
85.ATee Martin 0 1122 1122 M 2008 - - - 161209 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 19:21:04
86.ATee Tanel 0 0 0 M 2010 Võnnu KK u-6516 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 19:21:28
87.ATiisler Ander 1582 1760 1817 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2018-03-07 15:43:22
88.ATiisler Tanel 1763 2024 2011 M 1997 Tartu Kalev 100701 Andres Karba
2018-03-07 15:43:22
89.ATitov Sergey 1626 1670 1633 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-02-27 20:25:38
90.ATobre Andres 1706 1666 1669 M 1959 Valgamaa 030464 Hendrik Olde
2018-03-09 09:30:42
91.ATomson Mihkel 1604 1700 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2018-03-05 18:50:59
92.ATreumuth Mirtel 0 1228 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2018-03-05 10:35:37
93.AUibokant Karl Oskar 1683 1773 1689 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-03-05 20:47:08
94.AUibokant Mathias Robert 1898 2130 2089 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-03-05 20:46:26
95.AUurits Karel 1875 1909 1915 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-03-04 18:57:39
96.AVaher Liis Marii 0 0 0 N 2009 Põlvamaa 171120 Hendrik Olde
2018-03-10 14:55:27
97.AVaino Carlis 0 0 0 M 2010 Võnnu KK u-6512 Meelis Kuldkepp
2018-03-07 18:03:40
98.AVaino Nikita 1928 1963 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-03-06 15:13:24
99.AViikmaa Karmen 1801 1925 1941 N 1983 Tartu Kalev 051119 Hendrik Olde
2018-03-09 09:29:21
100.AVillak Janek 0 0 0 M 1975 u-6540 Meelis Kuldkepp
2018-03-08 17:42:48
101.AVillak Karl Oskar 0 0 0 M 2011 Võnnu KK u-6538 Meelis Kuldkepp
2018-03-08 17:41:35
102.AVipp Venno 0 0 0 M 1993 u-6579 Hendrik Olde
2018-03-09 09:32:16
103.AVolodin Aleksander 2459 2482 2464 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-03-08 21:52:09
104.AVool Karl-Markus 1374 1462 1545 M 2007 Põlva MK 150218 Hendrik Olde
2018-03-10 14:55:12
105.AVorobjov Pavel 2312 2361 2344 M 1981 Tartu Kalev m 030700 Hendrik Olde
2018-03-09 09:29:07
106.AVovk Ilja 2281 2359 2286 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-03-07 11:52:35
107.AZnamenski Reigo 0 1263 1268 M 2004 - - - 141118 Meelis Kuldkepp
2018-03-08 17:42:02
108.AŠadrina Eva 1566 1678 1620 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-03-07 22:27:00
109.AŠarankov Grigori 2191 2301 2339 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2018-02-24 13:20:54
110.AŠiškov Andrei 2370 2340 2372 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-02-20 18:21:47
111.AŠlõkov Vitali 2295 2300 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Hendrik Olde
2018-03-09 09:28:35
112.AŠvõrjov Igor 2342 2369 2326 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Hendrik Olde
2018-03-09 09:28:00
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017