Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
19. LEMBIT OLLI MÄLESTUSTURNIIR / 19th LEMBIT OLL MEMORIAL TOURNAMENT - EV 100 sari   ( id=246 )
21. aprill 2018 (kell 09:45) - 21. aprill 2018 (kell 17:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Tallinn
Paul Kerese Malemaja
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
18. aprill 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (19. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
12€ (soodustusega 8€), GM-tasuta
Turniiri auhinnafond on 1500€, sh. I koht 400€; Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja
Hendrik Olde +3725251623
100
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2161 2140 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-04-09 09:40:57
2.AAga Rihard 2013 2012 1922 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2018-04-18 17:20:31
3.AAndrijaškin Deniss 1979 2039 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Roman Jezov
2018-04-12 09:10:09
4.ABlokhin Sofia 1793 1977 1832 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-04-11 20:18:04
5.AChukavin Kirill 2312 2360 2372 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-04-08 20:55:59
6.ADomoskanov Ivan 1739 1577 1486 M 1938 - - - 090503 Mati Poom
2018-04-11 17:51:19
7.ADubrovin Robert 2248 2372 2401 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-04-16 19:39:35
8.ADudakov Andrei 1453 1577 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2018-04-18 11:21:28
9.ADukov Vladimir 1559 1771 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-04-04 12:20:09
10.ADukova Sofia 1000 1005 1030 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-04-18 11:26:57
11.AEhlvest Jaan 2553 2587 2601 M 1962 Võru MK GM 110200 Hendrik Olde
2018-04-18 18:08:21
12.AGaav Arnold 0 1697 1539 M 1943 - - - 150200 Mati Poom
2018-04-11 17:51:35
13.AGaranin Aleksei 2240 2173 2154 M 2001 MK Avesta FM 091000 Hendrik Olde
2018-04-19 07:09:38
14.AGarber Vjatšeslav 2121 2082 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Mati Poom
2018-04-11 17:47:23
15.AGrents Joosep 1772 1804 1820 M 1992 Vabaettur 161237 Joosep Grents
2018-04-02 23:10:11
16.AHaabu Aare 0 1744 1739 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Mati Poom
2018-04-17 15:05:58
17.AHaavamäe Henrik 2189 2234 2178 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-04-08 18:29:15
18.AHirvi Katarina 1533 1669 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-04-02 11:56:56
19.AIlves Jüri 2028 1908 1975 M 1938 - - - mk 030086 Mati Poom
2018-04-11 17:49:23
20.AJezov Roman 2314 2360 2274 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-04-04 20:12:08
21.AJurtov Aleksei 1716 1828 1769 M 1997 Maleklubi Lootus 070400 Hendrik Olde
2018-04-02 12:10:49
22.AJärvet Jüri 1945 2021 2082 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-04-11 17:45:32
23.AKais Kaarel 0 1497 1563 M 1974 - - - 170526 Kaarel Kais
2018-04-08 12:46:06
24.AKalju Edvard 1488 1570 1591 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-04-17 16:06:54
25.AKalvet Tõnu 1602 1770 1705 M 1970 MK Faalanks 130335 Tõnu Kalvet
2018-04-10 14:34:02
26.AKiisk Heino 0 1643 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2018-04-20 17:45:03
27.AKõlar Johan-Eerik 1727 1804 1747 M 1994 Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-04-16 23:09:43
28.AKõlar Karl-Ustav 1630 1717 1651 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-04-08 17:31:29
29.AKuhi Hillar 1731 1736 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-04-16 11:37:13
30.AKull Tormi 1575 1738 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-04-18 16:44:14
31.AKuznetsova Valeria 1399 1603 1554 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-04-17 15:44:56
32.AKütt Sulev 0 1881 1859 M 1950 - - - 130722 Mati Poom
2018-04-11 17:48:50
33.AKöösel Hans Georg 1375 1608 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-04-16 10:50:18
34.ALaigna Marko 1853 1890 1905 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-04-07 19:43:53
35.ALainevool Mirko 1397 1529 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-04-18 16:43:43
36.ALiiv Karoliina 1551 1461 1586 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2018-04-15 20:30:33
37.ALiiv Kristiina 1727 1836 1753 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-04-15 20:30:16
38.ALuik Elo-Mirtel 1018 1030 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-04-18 18:24:54
39.ALuik Ott-Robert 1550 1724 1716 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-04-18 18:25:16
40.ALumiste Rene 2088 2246 2208 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-04-12 20:57:16
41.AMedar Marti 2062 2168 2239 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-04-02 15:26:04
42.AMertins Ostap 1526 1755 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-04-03 13:20:30
43.AMikko Rondo 1875 1949 1857 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2018-04-20 14:20:20
44.AMorozyuk Pavel 1173 1269 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Rainer Raud
2018-04-18 15:25:52
45.ANaestema Joonas Aditya 1637 1673 1648 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-04-17 19:36:46
46.ANarva Jaan 2146 2248 2155 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-04-15 13:55:08
47.ANarva Jaan Oskar 1387 1644 1650 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-04-18 22:28:00
48.ANarva Mart 1578 1707 1661 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2018-04-18 22:28:00
49.ANeff Sergei 2238 2217 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Mati Poom
2018-04-11 17:48:33
50.ANeiksans Arturs 2573 2574 2574 M 1983 - - - GM 170593 Hendrik Olde
2018-04-03 11:31:41
51.ANestor Kaarel 2184 2316 2320 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Kaarel Nestor
2018-04-08 14:00:51
52.ANiinepuu Elmar 2061 1836 1837 M 1943 Keila MK 030272 Hendrik Olde
2018-04-20 17:45:13
53.ANikitin Arseni 1852 1874 1849 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Arseni Nikitin
2018-04-18 10:25:59
54.ANikitin Pjotr 2053 1977 1972 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Mati Poom
2018-04-11 17:47:44
55.AObolonin Filipp 1874 2105 2054 M 1997 Vabaettur 061105 Filipp Obolonin
2018-04-10 00:20:36
56.AOlde Grete 1981 2150 2032 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-04-15 18:19:49
57.AOlde Margareth 2180 2136 2191 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-04-09 17:37:37
58.AOrgse Karl Kristofer 1826 1950 1936 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-04-01 16:06:22
59.AOrlova Darya 1329 1474 1505 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2018-04-18 20:57:19
60.AOrlova Sofiya 1241 1390 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-04-18 20:57:19
61.APallum Rasmus 1285 1497 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-04-18 22:32:26
62.APanfilov Sergei 1570 1592 1482 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2018-04-11 17:51:01
63.APedmanson Albert 1967 1961 1964 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-04-06 15:41:48
64.APedoson Georg Aleksander 2171 2362 2250 M 2004 Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-04-17 11:55:30
65.APeebo Kalle 2234 2163 2160 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Andres Karba
2018-04-06 19:19:53
66.APetrov Aleksander 1971 2010 1873 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Mati Poom
2018-04-11 17:48:19
67.APõldoja Ants 1943 1877 1882 M 1959 Keila MK 030330 Mati Poom
2018-04-11 17:46:39
68.APoom Mati 1775 1811 1862 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-04-11 17:51:50
69.AProvodin Aleksandr 1328 1549 1519 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-04-17 15:39:09
70.APuusepp Kaimar 2210 2256 2231 M 1976 Rapla MK CM 030328 Kaimar Puusepp
2018-04-13 15:47:36
71.ARaag Ardi 1819 1801 1708 M 2004 Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-04-07 09:50:21
72.ARauk Tõnu 2161 2173 2076 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Tõnu Rauk
2018-04-12 17:57:12
73.AReiland Indrek 1717 1780 1712 M 1984 - - - 180119 Hendrik Olde
2018-04-14 13:51:36
74.ARemmel Anto 2237 2184 2188 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Mati Poom
2018-04-11 17:49:41
75.ARosenvald Helmuth 1751 1734 1874 M 1929 - - - 030351 Mati Poom
2018-04-11 17:49:09
76.ARõtšagov Nikita 1853 1840 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-04-17 15:17:22
77.ARozenblit David 1365 1973 1907 M 2001 T. Truusi MKK 061122 David Rozenblit
2018-04-16 18:20:54
78.ASaar Ivari 1542 1643 1594 M 1985 - - - 140302 Hendrik Olde
2018-04-19 08:48:24
79.ASaraikin Sergei 1917 1841 1859 M 1934 - - - mk 030365 Mati Poom
2018-04-11 17:48:01
80.ASaviir Villy 0 1691 0 M 1943 - - - 171205 Rein Ruus
2018-04-17 15:23:29
81.ASavinov Matvei 1755 1859 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-04-17 18:40:40
82.ASchmidt Mait 1754 1780 1716 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Mait Schmidt
2018-04-11 20:45:29
83.ASemjonov Anatoli 1800 1772 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2018-04-01 16:39:47
84.ASkladtsikov Andrei 1950 2033 1992 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-04-02 20:45:48
85.ASlavinski Nikita 1735 1872 1746 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-04-16 13:08:51
86.ASnitsarenko Igor 1759 1836 1865 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-04-16 10:11:25
87.ASnitsarenko Ilja 1268 1454 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-04-16 10:11:25
88.ASoom Henri 0 1460 0 M 1987 - - - 180413 Hendrik Olde
2018-04-18 20:41:15
89.ATeelem Lauri 2126 2241 2236 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2018-04-18 14:22:09
90.ATeemäe Leo 1914 1879 1856 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Mati Poom
2018-04-11 17:47:02
91.ATõnisson Trent Asso 1656 1817 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-04-18 17:13:57
92.ATõnso Hannes 1627 1757 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-04-18 11:22:07
93.ATõnso Liina 1969 1916 1951 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-04-17 11:55:55
94.AVaino Nikita 1948 1955 1961 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-04-16 15:29:17
95.AVolodin Aleksander 2454 2493 2467 M 1990 Vabaettur GM 030519 Aleksander Volodin
2018-04-15 21:52:55
96.AVovk Ilja 2273 2348 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-04-10 12:07:18
97.AZarovski Mihhail 1824 1818 1804 M 1947 - - - 030441 Mati Poom
2018-04-11 17:50:42
98.AŠlõkov Vitali 2295 2300 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Hendrik Olde
2018-04-14 13:51:58
99.AŠnurov Daniil 1629 1851 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-04-16 13:37:39
100.AŠvõrjov Igor 2363 2342 2278 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Hendrik Olde
2018-04-16 15:51:07