Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

SELL GAMES 2018   ( id=245 )

Aeg 18. mai 2018 - 19. mai 2018

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1   

JuhendJuhend
KohtKoht
Tartu
VõistluspaikVõistluspaik
Munga 18
EelregistreerimineEelregistreerimine
18. aprill 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
EASL
KontaktKontakt
Info sisestajaInfo sisestaja
Andres Karba  (13. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Marek Kolk  (13. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
25min + 5 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Lisainfohttps://www.sellgames2018.com/general-regulations/
Kokku
20
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABrazdzionis Andrius 2206 2206 2206 M 1997 Leedu u-7897 Andres Karba
2018-05-02 22:14:40
2.ACeponis Tadas 2097 2097 2097 M 1996 Leedu u-7893 Andres Karba
2018-05-02 22:06:21
3.AGaizauskaite Ginte 1773 1773 1773 N 1997 Leedu u-7908 Andres Karba
2018-05-02 23:13:25
4.ALiao Rui 1860 1860 1860 N 1998 Hiina u-7889 Andres Karba
2018-05-02 21:48:24
5.ALu Shanglei 2633 2633 2633 M 1995 Hiina GM u-7886 Andres Karba
2018-05-02 21:20:13
6.AMaciuityte Meda 1626 1626 1626 N 1998 Leedu u-7884 Andres Karba
2018-05-02 21:15:56
7.ANavickaite Sandra 1744 1744 1744 N 1993 Leedu u-7896 Andres Karba
2018-05-02 22:12:24
8.ANi Shiqun 2405 2405 2405 N 1997 Hiina WGM u-7891 Andres Karba
2018-05-02 21:55:32
9.APaulauskas Andrius 2082 2082 2082 M 1996 Leedu u-7904 Andres Karba
2018-05-02 22:22:37
10.ASaumanaite Skaiste 1856 1856 1856 N 1998 Leedu u-7905 Andres Karba
2018-05-02 22:24:43
11.ATominga Eke 2085 2102 2091 M 1997 Surju valla SK 040378 Andres Karba
2018-05-02 22:19:29
12.AVaicekauskas Gytis 2180 2180 2180 M 1995 Leedu u-7892 Andres Karba
2018-05-02 22:00:28
13.AVanagaite Giedre 1998 1998 1998 N 1997 Leedu WFM u-7895 Andres Karba
2018-05-02 22:10:50
14.AVanagas Tadas 2183 2183 2183 M 1996 Leedu u-7894 Andres Karba
2018-05-02 22:07:53
15.AVedrickas Tautvydas 2208 2208 2208 M 1990 Leedu FM u-7901 Andres Karba
2018-05-02 22:17:32
16.AVelioniskis Robertas 1934 1934 1934 M 1995 Leedu u-7898 Andres Karba
2018-05-02 22:15:53
17.AVins Aleksis 2054 2054 2054 M 1997 Läti u-7902 Andres Karba
2018-05-02 22:18:53
18.AWang Chen 2485 2485 2485 M 1993 Hiina IM u-7885 Andres Karba
2018-05-02 21:18:23
19.AWang Yiye 2443 2443 2443 M 1998 Hiina IM u-7887 Andres Karba
2018-05-02 21:21:56
20.AZhai Mo 2362 2362 2362 N 1996 Hiina WGM u-7888 Andres Karba
2018-05-02 21:39:07
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017