Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte meistrivõistlused U10 noortele ja neidudel   ( id=244 )
18. mai 2018 (kell 13:30) - 20. mai 2018 (kell 15:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Pärnu Keskraamatukogu
Akadeemia 3, Pärnu
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
11. mai 2018, kell 23:59
KorraldajaKORRALDAJA
Pärnumaa MK / EestiMaleliit
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sekundit käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ iga osaleja kohta
Osaleda saavad kõik 1.04.2018 seisuga reitingut omavad noormaletajad s.a. 2008 ja nooremad
H.Olde - 5251623
54
Kokku
40
Grupp A
14
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAasma Sander 1137 1164 1142 M 2008 Rae Huvikool 180504 Rainer Raud
2018-05-10 11:04:19
2.AAleksejev Artjom 1535 1585 1591 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-05-08 12:10:18
3.AAndrejev Arseni 1262 1304 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2018-04-23 11:22:58
4.AAus Andreas 1195 1344 1459 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2018-05-09 14:48:56
5.ABlokhin Georg 1066 1200 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Hendrik Olde
2018-04-24 11:53:13
6.ABondartšuk Maksim 1435 1417 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2018-04-26 19:07:15
7.ACherentsov Mikhail 1276 1543 1401 M 2009 Tallinna MK 170949 Hendrik Olde
2018-04-24 11:52:58
8.ADudakov Andrei 1429 1656 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2018-05-09 19:55:22
9.ADukov Vladimir 1537 1809 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Natalia Glušakova
2018-05-08 12:09:51
10.AEast Marek 1398 1504 1421 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:19:48
11.AGasanbekov Miroslav 1303 1391 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2018-05-09 16:45:13
12.AHajanen Oliver 1140 1268 1212 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2018-05-10 11:09:30
13.AHudilainen Mihhail 1440 1554 1536 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-04-11 23:51:37
14.AIvanichenko Gleb 1044 1094 1125 M 2009 Narva SK Maletäht 170255 Maris Korstin
2018-04-18 15:31:00
15.AKaldmaa Janis 1436 1638 1598 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2018-05-06 10:56:19
16.AKaris Fredi 1420 1537 1548 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-04-18 22:35:26
17.AKivi Akira 1400 1527 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2018-05-09 21:04:36
18.AKompus Karl Erik 1130 1303 1296 M 2009 Rae Huvikool 170945 Tiina Raud
2018-05-10 15:06:13
19.AKossenko Tihhon 1204 1164 1196 M 2009 Narva SK Maletäht 170942 Maris Korstin
2018-05-10 15:11:51
20.AKöösel Hans Georg 1426 1619 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-05-08 10:27:51
21.ALehes Ott Oskar 1271 1365 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-05-07 23:24:52
22.ALillemaa Raimond 1234 1319 1352 M 2009 Pärnu Spordikool 170552 Eiki Lehemets
2018-05-09 14:49:12
23.ALinberg Karl Martin 1001 1129 1119 M 2008 Rae Huvikool 161226 Rainer Raud
2018-05-08 21:29:03
24.ALääne Gregor 1256 1324 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2018-05-09 14:49:31
25.AMaapalu Ralf 1374 1411 1553 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-05-09 22:43:21
26.AMartirosian Tigran 1435 1689 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-04-30 11:14:55
27.AMertins Ostap 1526 1748 1657 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2018-04-24 11:52:44
28.AMäesalu Oliver 1453 1540 1636 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-04-10 23:28:21
29.AOtt Karl Eric 1350 1549 1514 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-05-06 19:57:29
30.APallum Rasmus 1280 1552 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-05-06 13:09:13
31.APepeliaev Artem 1072 1289 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-04-11 23:51:59
32.APimašin Aleksandr 1151 1322 0 M 2008 Vabaettur 171215 Natalia Glušakova
2018-05-10 08:56:35
33.APomaznev Aleksei 1441 1500 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Aleksei Pomaznev
2018-04-26 14:30:29
34.AReisner Frank Rasmus 1097 1182 1194 M 2009 Rae Huvikool 180107 Hendrik Olde
2018-05-16 21:35:47
35.ARõtšagov Anton 1482 1744 1766 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-05-09 09:17:58
36.ASerzhant Aleksandr 1352 1293 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Maris Korstin
2018-05-06 11:09:21
37.ASizov Lev 1508 1646 1565 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:19:48
38.ASnitsarenko Ilja 1209 1443 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-04-27 08:36:36
39.AValijev Aleksei 1173 1286 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-04-23 11:23:32
40.AVeski Uku Rudolf 1167 1333 1336 M 2009 - - - 171013 Tiina Raud
2018-05-10 15:06:43
41.BBarkaševa Sofia 1446 1725 1682 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2018-04-29 16:25:52
42.BHaapsal Maria Ioanna 1393 1545 1436 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2018-04-24 11:53:47
43.BKamp Laura 1174 1263 1236 N 2010 MK Areng 180231 Monika Tsõganova
2018-05-07 10:35:30
44.BKarba Kertu 1204 1282 1249 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-05-09 23:06:21
45.BKuzmina Oleksandra 1100 1267 1207 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-04-11 23:52:34
46.BLeontjeva Aleksandra 1496 1513 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-04-23 11:22:22
47.BLiiv Karmen 1166 1267 1406 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2018-04-27 14:56:05
48.BNaestema Leen 1197 1303 1489 N 2008 MK Areng 150101 Monika Tsõganova
2018-05-07 19:26:52
49.BNikitina Anastasia 1018 1075 1057 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2018-04-18 15:30:15
50.BOrlova Sofiya 1237 1391 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2018-04-24 11:54:10
51.BPritulina Nadezda 1356 1462 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-04-15 23:19:48
52.BRogaten Varvara 1508 1538 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-04-18 15:30:33
53.BSala Ellen 1150 1262 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2018-05-07 21:36:25
54.BŠadrina Eva 1553 1707 1570 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2018-04-24 11:53:35