Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti noorte meistrivõistlused U16 noortele ja neidudel   ( id=243 )

Aeg 17. mai 2018 (kell 11:30) - 20. mai 2018 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Pärnu Keskraamatukogu
VõistluspaikVõistluspaik
Akadeemia 3, Pärnu
EelregistreerimineEelregistreerimine
10. mai 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Pärnumaa MK / EestiMaleliit
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks5€ iga osaleja kohta
LisainfoNoorte turniiril (A) saavad osaleda Tallinn 2018 20 paremat (s.a.2002 ja nooremad) ning mängijad reitinguga 1800 ja enam. Neidude turniiril (B) saavad osaleda kõik reitingut omavad neiud.
KontaktH.Olde - 5251623
Kokku
37
Grupp A
24
Grupp B
13
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2053 1998 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Hendrik Olde
2018-02-14 15:29:54
2.AKrivenko Dion 1788 1816 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Hendrik Olde
2018-02-14 15:26:15
3.AKuldmaa Tanel 1677 1683 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Hendrik Olde
2018-02-14 15:25:17
4.AKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2018-02-14 15:24:39
5.AMikko Rondo 1728 1945 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2018-02-14 15:24:13
6.ANaestema Joonas Aditya 1666 1681 1678 M 2006 MK Areng 130742 Hendrik Olde
2018-02-14 15:27:04
7.ANarva Mart 1649 1707 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Hendrik Olde
2018-02-14 15:28:14
8.ANazarov Vladislav 1822 1745 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Hendrik Olde
2018-02-14 15:24:26
9.ANikitin Arseni 1872 1899 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2018-05-10 16:01:57
10.AOrgse Karl Kristofer 1825 1951 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Hendrik Olde
2018-02-14 15:30:48
11.APedmanson Albert 1928 1916 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Hendrik Olde
2018-02-14 15:24:04
12.APedmanson Herman 1836 1921 1943 M 2005 Tartu Kalev 130735 Hendrik Olde
2018-02-14 15:24:04
13.APedoson Georg Aleksander 2214 2303 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2018-02-14 15:29:01
14.AProtassov Vlad 1906 1975 1981 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Hendrik Olde
2018-02-14 15:30:04
15.ARikas Artur 1662 1719 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Hendrik Olde
2018-02-14 15:26:02
16.ARõtšagov Nikita 1708 1867 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Hendrik Olde
2018-02-14 15:26:48
17.ASadekov Maksim 1807 1660 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Hendrik Olde
2018-02-14 15:25:05
18.ASavinov Matvei 1694 1762 1720 M 2005 MK Areng 121115 Hendrik Olde
2018-02-14 15:27:30
19.ASinitsõna Anastassija 1938 1793 1793 N 2004 Malekool 64 WCM 120178 Mihhail Rõtšagov
2018-05-07 16:04:51
20.ASnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2018-02-14 15:28:01
21.ATimošin Andrei 1982 2079 2118 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Hendrik Olde
2018-02-14 15:29:16
22.ATõnisson Trent Asso 1711 1788 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Hendrik Olde
2018-02-14 15:27:45
23.AUibokant Karl Oskar 1640 1775 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2018-02-14 15:25:28
24.AUibokant Mathias Robert 1928 2079 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2018-02-14 15:28:28
25.BBitkova Elizavetta 1711 1723 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-04-11 23:49:58
26.BBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2018-04-24 11:54:44
27.BBondarevskaja Emilin 1555 1736 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-05-06 20:11:54
28.BGromov Ragne 1645 1483 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2018-05-09 14:52:42
29.BKuznetsova Valeria 1524 1578 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Hendrik Olde
2018-05-16 21:33:54
30.BLevchenko Marina 1643 1793 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2018-05-16 21:33:09
31.BLiiv Karoliina 1616 1478 1591 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2018-04-27 14:55:18
32.BLiiv Kristiina 1720 1859 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-04-27 14:54:56
33.BOlde Grete 1986 2131 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-02-14 15:28:39
34.BOrlova Darya 1447 1561 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Hendrik Olde
2018-04-24 11:55:00
35.BRubina Mari 1529 1588 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Maris Korstin
2018-05-08 16:04:34
36.BSild Marta Pauline 1576 1709 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2018-04-25 16:50:18
37.BSmirnova Jekaterina 1631 1664 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-05-06 20:11:32
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017