Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Paul Keres 102 kiirmale turniir Avatud Nõmme - EV 100 sari   ( id=237 )
17. juuni 2018 (kell 10:45) - 17. juuni 2018 (kell 17:00)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Nõmme Kultuurikeskuses
Turu plats 2, Tallinn-Nõmme
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
14. juuni 2018, kell 23:39
KorraldajaKORRALDAJA
Nõmme Paul Kerese nim. Maleklubi
KontaktKONTAKT
moc.liamg@dtlreiavks
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
kiirmale
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Ei arvestata
Täiskasvanud - 10€, noored ja seeniorid - 7€
Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja
Mati Poom +372 50 74686
101
Kokku
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2161 2140 2156 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-06-08 16:13:47
2.AAedla Mariel 1436 1624 1574 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Hendrik Olde
2018-06-16 18:46:29
3.ABarinov Robert 0 1489 1365 M 2003 Malekool 64 180543 Mihhail Rõtšagov
2018-06-13 20:16:49
4.ABarkaševa Sofia 1560 1725 1682 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2018-06-14 18:08:50
5.ABlokhin Sofia 1843 1927 1822 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-06-11 15:52:40
6.ADenikin Boris 0 1804 1817 M 1959 - - - 161252 Mati Poom
2018-05-27 18:11:20
7.ADomoskanov Ivan 1739 1577 1486 M 1938 - - - 090503 Mati Poom
2018-05-27 18:12:15
8.ADrozdov Valeri 0 1698 1698 M 1961 - - - 160624 Valeri Drozdov
2018-06-13 16:22:49
9.ADubrovin Robert 2248 2368 2408 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Robert Dubrovin
2018-06-12 18:01:23
10.ADudakov Andrei 1622 1579 1542 M 2008 Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-06-12 20:06:25
11.ADukov Vladimir 1633 1771 1715 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-06-13 17:40:11
12.AEnnok Heigo 0 1709 1661 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2018-05-27 07:37:00
13.AGaav Arnold 0 1697 1539 M 1943 - - - 150200 Mati Poom
2018-05-27 18:10:19
14.AGarber Vjatšeslav 2121 2082 2090 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Mati Poom
2018-05-27 18:12:30
15.AHaabu Aare 0 1744 1739 M 1950 Nõmme P. Kerese MK 120705 Mati Poom
2018-05-27 18:09:01
16.AHansen Jüri 1992 1946 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-05-23 13:30:00
17.AHirvi Jüri 1106 1232 1259 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-05-31 09:53:44
18.AHirvi Katarina 1533 1669 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-05-31 09:53:44
19.AIlves Jüri 2028 1917 1975 M 1938 - - - mk 030086 Mati Poom
2018-05-27 18:13:30
20.AIoganson Oleg 1860 1688 1703 M 1972 - - - 030102 Mati Poom
2018-05-27 18:10:53
21.AJezov Roman 2314 2360 2285 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Roman Jezov
2018-05-03 08:10:25
22.AKalvet Tõnu 1602 1781 1705 M 1970 MK Faalanks 130335 Mati Poom
2018-06-14 21:31:01
23.AKalvik Taavi 1641 1820 1852 M 1989 Nõmme P. Kerese MK 050300 Mati Poom
2018-06-01 21:06:19
24.AKestlane Harry 1835 1896 1887 M 1965 - - - 030142 Mati Poom
2018-05-27 18:14:49
25.AKiisk Heino 0 1643 1599 M 1943 Keila MK 150505 Hendrik Olde
2018-06-13 10:32:23
26.AKortšagin Oleg 2127 2116 2090 M 1965 MK Chess Continent mk 030167 Oleg Kortšagin
2018-05-29 11:04:22
27.AKuhi Hillar 1731 1758 1789 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-05-29 09:21:10
28.AKukk Sander 2240 2372 2372 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Hendrik Olde
2018-06-16 22:37:34
29.AKuznetsova Valeria 1399 1603 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-06-11 18:58:33
30.AKütt Sulev 0 1881 1859 M 1950 - - - 130722 Mati Poom
2018-05-27 18:09:41
31.ALaigna Marko 1853 1890 1905 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Marko Laigna
2018-06-10 16:45:06
32.ALeede Gutnar 1709 1815 1803 M 1994 Rakvere MK 151002 Gutnar Leede
2018-06-10 17:42:31
33.ALevchenko Marina 1652 1786 1690 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-06-11 18:56:05
34.ALiebert Robin 1251 1458 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2018-06-14 21:13:02
35.ALilleorg Ilmar 0 1795 1836 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Mati Poom
2018-05-27 18:14:30
36.AMakin Kirill 2119 2135 2074 M 1985 Sillamäe SK Kalev mk 030238 Kirill Makin
2018-06-14 19:35:37
37.AMedar Marti 2062 2168 2239 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-06-08 16:19:35
38.AMikko Rondo 1825 1928 1857 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2018-06-14 21:14:09
39.ANarva Jaan 2143 2241 2191 M 1958 MK Faalanks FM 030262 Regina Narva
2018-06-08 20:14:08
40.ANazarov Vladislav 1738 1826 1731 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-06-13 20:06:01
41.ANazarova Veronika 1596 1690 1581 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2018-06-13 20:06:20
42.ANeff Sergei 2238 2217 2211 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2018-06-15 13:20:21
43.ANiinepuu Elmar 2061 1841 1837 M 1943 Keila MK 030272 Mati Poom
2018-05-28 17:09:55
44.ANikitin Pjotr 2053 1977 1972 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Mati Poom
2018-05-27 18:12:53
45.AOlde Grete 2101 2166 2025 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-06-12 19:22:38
46.AOlde Karl Erik 1745 1908 1825 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-06-12 19:22:20
47.AOlde Margareth 2174 2144 2204 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-06-12 19:22:44
48.AOrgse Karl Kristofer 1826 1950 1936 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-06-04 18:14:26
49.APaabo Priit 0 1926 1928 M 1968 - - - 110304 Priit Paabo
2018-06-13 18:46:03
50.APanfilov Sergei 1570 1592 1482 M 1935 - - - 111026 Mati Poom
2018-05-27 18:09:56
51.AParts Tiit 1719 1738 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Mati Poom
2018-06-06 08:52:38
52.APeebo Kalle 2234 2141 2154 M 1949 Tartu Kalev mk 030306 Mati Poom
2018-06-06 08:51:32
53.APetrov Dmitri 2252 2265 2277 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-06-14 17:37:13
54.APoluektova Arina 1667 1704 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Mati Poom
2018-06-14 00:00:45
55.APoom Mati 1775 1811 1862 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-05-27 18:15:25
56.ARamjalg Lembit 0 1434 1441 M 1937 - - - 160401 Mati Poom
2018-05-27 18:10:34
57.AReiland Indrek 1717 1780 1712 M 1984 - - - 180119 Mati Poom
2018-06-14 21:33:24
58.ARemmel Anto 2237 2211 2188 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Mati Poom
2018-05-27 18:13:45
59.ARiispapp Kert 0 1433 1378 M 2009 MK Areng 170903 Mati Poom
2018-06-11 12:20:35
60.ARikas Artur 1590 1753 1697 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-05-23 15:35:01
61.ARõtova Merike 1714 1764 1748 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Regina Narva
2018-06-08 20:13:43
62.ARõtšagov Nikita 1891 1836 1822 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-06-13 19:47:13
63.ARozenblit David 1365 1973 1907 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Mati Poom
2018-06-13 22:08:33
64.ARudnik Viktoria 1621 1772 1665 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2018-06-13 08:07:10
65.ARuus Rein 2038 2025 2036 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2018-06-08 18:52:30
66.ASadekov Maksim 1801 1751 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2018-06-11 15:32:54
67.ASamberk Vahur 0 1708 1661 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2018-06-08 18:52:59
68.ASander Jaan 2047 1887 1944 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Mati Poom
2018-05-27 18:13:12
69.ASandu Ilie 0 1806 1806 M 1981 - - - 170472 Mati Poom
2018-05-27 18:11:36
70.ASaue Karl Elias 1474 1533 1601 M 2006 MK Areng 140416 Karl Elias Saue
2018-06-13 18:25:22
71.ASavinov Matvei 1755 1842 1764 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-06-13 15:49:23
72.ASemjonov Anatoli 1800 1772 1775 M 1983 - - - 030375 Anatoli Semjonov
2018-05-02 16:26:32
73.ASepandi Jaak 1706 1740 1802 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-05-11 11:01:18
74.ASild Marta Pauline 1662 1710 1695 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2018-06-12 16:05:43
75.ASirp Karl Aleksander 1933 2091 2129 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-05-27 22:40:16
76.ASookruus Heiki 2108 1903 1950 M 1954 Keila MK 030399 Mati Poom
2018-05-27 18:15:08
77.AStaub Madis 1704 1725 1726 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Mati Poom
2018-06-11 12:51:30
78.ASteblevski Daniel 0 1215 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Daniel Steblevski
2018-06-10 11:25:27
79.AStepanov Juhan 0 1738 1772 M 1950 - - - 160718 Mati Poom
2018-05-27 18:09:23
80.ATarakanov Oleg 2129 2172 2178 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2018-06-16 18:46:18
81.ATeelem Lauri 2126 2241 2245 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Lauri Teelem
2018-06-13 10:31:44
82.ATeemäe Leo 1914 1883 1856 M 1932 MK Chess Continent mk 030454 Mati Poom
2018-05-27 18:14:01
83.ATerk Erik 0 1681 1728 M 1952 - - - 160713 Mati Poom
2018-05-27 18:14:14
84.ATolmatšov Eduard 2175 2187 2164 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Monika Tsõganova
2018-06-09 16:31:01
85.ATomson Mikk 1593 1750 1663 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Ervin Liebert
2018-06-13 10:51:13
86.ATõnisson Trent Asso 1749 1817 1756 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-06-13 18:28:00
87.ATõnso Hannes 1691 1708 1680 M 2005 Vabaettur 140440 Tõnu Tõnso
2018-06-13 22:29:39
88.ATõnso Liina 1997 1916 1950 N 2001 Vabaettur 090506 Tõnu Tõnso
2018-06-13 22:29:39
89.ATsõganova Monika 2134 2146 2175 N 1969 Narva SK Maletäht WIM 030620 Monika Tsõganova
2018-05-27 12:19:09
90.AUibokant Karl Oskar 1737 1788 1688 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-05-28 13:28:34
91.AUibokant Mathias Robert 1956 2125 2069 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-05-28 13:26:37
92.AUrgas Jaan 1693 1852 1820 M 1972 - - - 051120 Jaan Urgas
2018-06-01 13:21:30
93.AVaino Einar 1917 1913 1898 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-06-09 19:33:32
94.AVovk Ilja 2281 2358 2296 M 1988 Vabaettur FM 030523 Ilja Vovk
2018-06-12 14:12:23
95.AWartiovaara Oliver 1381 1381 1381 M 2004 FIN u-9157 Mati Poom
2018-06-13 18:40:42
96.AZarovski Mihhail 1824 1818 1804 M 1947 - - - 030441 Mati Poom
2018-05-27 18:11:59
97.AŠabarov Fjodor 0 1979 2127 M 1949 - - - 070800 Hendrik Olde
2018-06-15 13:20:51
98.AŠarankov Grigori 2194 2320 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Grigori Šarankov
2018-05-22 23:05:02
99.AŠiškov Andrei 2370 2331 2372 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-05-21 11:59:30
100.AŠnurov Daniil 1570 1792 1674 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-06-11 18:56:44
101.AŠvõrjov Igor 2363 2356 2280 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Igor Švõrjov
2018-05-22 19:50:01