Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte meistrivõistlused U8 noortele ja neidudele   ( id=232 )
04. mai 2018 (kell 13:30) - 06. mai 2018 (kell 14:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva Laste Loomemaja
Partisani 2, Narva http://www.nll.ee/
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
26. aprill 2018, kell 23:39
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. veebruar 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
60 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ iga registreeritud osaleja kohta
Osaleda võivad kõik tähtajaks registreerunud noored
H.Olde - 5251623
32
Kokku
19
Grupp A
13
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABlokhin Georg 1107 1124 1067 M 2010 Tallinna MK 170963 Hendrik Olde
2018-04-24 11:51:36
2.ADerevjanko Denis 960 1055 0 M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2018-04-11 23:44:15
3.ADolzenkov Rodion 1155 1162 0 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 171102 Svetlana Zainetdinova
2018-04-23 11:07:17
4.AGridin Maksim 1053 1015 1002 M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev 171218 Svetlana Zainetdinova
2018-04-24 12:27:51
5.AIvanov Jaroslav 1141 1111 1111 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-04-10 21:34:27
6.AJarts Nikita 1079 1186 1188 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2018-04-17 14:30:13
7.AKöösel Hans Georg 1426 1593 1615 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-04-16 10:29:23
8.ALehes Ott Oskar 1271 1355 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2018-04-14 12:46:54
9.AMartirosian Tigran 1435 1684 1578 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2018-04-14 12:47:12
10.AMoskaljov Vladislav 0 0 0 M 2010 Lootus Maleklubi u-7374 Sergey Titov
2018-04-11 23:45:20
11.AProshkin Artjom 0 0 0 M 2010 MK Areng 180407 Monika Tsõganova
2018-04-19 14:22:58
12.ARähn Ronan 1069 1034 1047 M 2010 Rae Huvikool 180106 Hendrik Olde
2018-04-27 12:08:14
13.AShamonin Feliks 1067 1041 1041 M 2010 Rae Huvikool 180408 Rainer Raud
2018-04-19 16:25:01
14.ASilland Aivar 1066 1098 1100 M 2010 Narva SK Maletäht 170944 Maris Korstin
2018-04-18 15:26:27
15.ASnitsarenko Ilja 1268 1458 1436 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-04-25 17:07:09
16.AStepanov Roman 1036 1183 1157 M 2010 Vabaettur 171206 Natalia Glušakova
2018-04-17 21:11:59
17.ATsõganov Jaroslav 1190 1203 1203 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2018-04-23 11:06:54
18.AVeeranna Daniel 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180124 Natalia Glušakova
2018-04-17 21:12:35
19.AZaitsev Serafim 1187 1198 1240 M 2010 Narva SK Maletäht 170941 Maris Korstin
2018-04-20 16:41:46
20.BAndreeva Olga 1004 1089 1089 N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-04-11 23:45:54
21.BDadon Eva 0 0 0 N 2010 Kohtla-Jarve Kalev u-7735 Svetlana Zainetdinova
2018-04-23 11:10:01
22.BGerasimova Eva 0 0 0 N 2010 Maleklubi Lootus 171104 Sergey Titov
2018-04-11 23:46:26
23.BGroševa Sofia 0 0 0 N 2010 Lootus Maleklubi u-7377 Sergey Titov
2018-04-11 23:47:21
24.BJazõkova Anastasia 0 0 0 N 2010 Kohtla-Jarve Kalev u-7783 Svetlana Zainetdinova
2018-04-25 20:54:10
25.BKamp Laura 1174 1253 1236 N 2010 MK Areng 180231 Monika Tsõganova
2018-04-10 16:28:21
26.BKarba Karoliina 1000 1093 1111 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-04-14 12:46:27
27.BLuik Elo-Mirtel 1042 1056 1015 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-04-18 18:36:51
28.BNikitina Anna 1000 1024 1075 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2018-04-18 15:27:03
29.BOrlova Sofiya 1237 1367 1563 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2018-04-24 11:51:52
30.BPritulina Nadezda 1372 1473 1399 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-04-10 21:34:27
31.BProtassova Evelina 0 0 0 N 2011 Narva SK Maletäht 171217 Maris Korstin
2018-04-18 15:27:32
32.BRodina Alise 1072 1228 1215 N 2010 Narva SK Maletäht 170590 Maris Korstin
2018-04-17 18:34:30