Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti noorte meistrivõistlused U14 noortele ja neidudele   ( id=231 )

Aeg 03. mai 2018 (kell 11:30) - 06. mai 2018 (kell 14:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Narva Laste Loomemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Partisani 2, Narva http://www.nll.ee/
EelregistreerimineEelregistreerimine
25. aprill 2018 (kell 23:39)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (05. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (15. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks5€ iga registreeritud osaleja kohta
LisainfoNoorteturniiril (A) saavad osaleda U14 valikturniiri 20 paremat ning mängijad reitinguga 1700 ja enam. Neidude turniiril (B) saavad osaleda kõik reitingut omavad neiud
KontaktH.Olde - 5251623
Kokku
55
Grupp A
36
Grupp B
19
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2053 1998 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Hendrik Olde
2018-02-21 18:03:47
2.AAndrijaškin Deniss 1912 2070 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2018-02-21 18:04:02
3.ADukatš Ivan 1447 1483 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2018-04-25 10:08:43
4.ADukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Hendrik Olde
2018-03-01 17:36:28
5.AGanjukov Aleksei 1725 1689 1675 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Hendrik Olde
2018-03-01 17:32:54
6.AKokk Karl Mattias 1637 1817 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2018-02-21 18:08:41
7.AKõlar Karl-Ustav 1692 1747 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Hendrik Olde
2018-03-01 17:33:09
8.AKrivenko Dion 1788 1816 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Hendrik Olde
2018-02-21 18:05:09
9.AKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2018-03-01 17:34:29
10.ALazojev Mark 1562 1551 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Hendrik Olde
2018-03-01 17:35:26
11.ALuik Ott-Robert 1557 1728 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Hendrik Olde
2018-03-01 17:35:16
12.AMakarov Gleb 1611 1728 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Hendrik Olde
2018-03-01 17:34:19
13.AMikko Rondo 1728 1945 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2018-02-21 18:05:31
14.AMõskovski Deniss 1665 1735 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Hendrik Olde
2018-03-01 17:33:41
15.ANaestema Joonas Aditya 1666 1681 1678 M 2006 MK Areng 130742 Hendrik Olde
2018-02-21 18:08:21
16.ANazarov Vladislav 1822 1745 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Hendrik Olde
2018-02-21 18:05:20
17.ANikitin Arseni 1872 1899 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2018-02-21 18:32:04
18.AOlde Karl Erik 1722 1923 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2018-02-21 18:05:41
19.APadari Tuudur Jakob 1629 1610 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Hendrik Olde
2018-03-01 17:34:02
20.APedmanson Albert 1928 1916 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Hendrik Olde
2018-02-21 18:04:40
21.APedmanson Herman 1836 1921 1943 M 2005 Tartu Kalev 130735 Hendrik Olde
2018-02-21 18:04:40
22.APedoson Georg Aleksander 2214 2303 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2018-02-21 18:03:37
23.AProtassov Vlad 1906 1975 1981 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Hendrik Olde
2018-02-21 18:04:29
24.ARaag Ardi 1805 1832 1655 M 2004 Vabaettur 150202 Hendrik Olde
2018-02-21 18:31:02
25.ARikas Artur 1662 1719 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Hendrik Olde
2018-02-21 18:07:45
26.ARodin Robert 1615 1717 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Hendrik Olde
2018-03-01 17:34:49
27.ARõtšagov Nikita 1708 1867 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Hendrik Olde
2018-02-21 18:06:34
28.ASadekov Maksim 1807 1660 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Hendrik Olde
2018-02-21 18:06:12
29.ASavinov Matvei 1694 1762 1720 M 2005 MK Areng 121115 Hendrik Olde
2018-02-21 18:06:49
30.ASchneider Uku 1541 1612 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2018-03-01 17:34:58
31.ASlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2018-03-01 17:32:43
32.ASnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2018-02-21 18:07:28
33.ATaro Marko 1576 1635 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Hendrik Olde
2018-03-01 17:35:08
34.ATomson Mihkel 1584 1700 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Hendrik Olde
2018-03-01 17:35:50
35.ATõnisson Trent Asso 1711 1788 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Hendrik Olde
2018-02-21 18:08:30
36.AUibokant Karl Oskar 1640 1775 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2018-02-21 18:07:12
37.BAksjonova Alisa 1446 1529 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-04-08 08:45:21
38.BBarkaševa Sofia 1506 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2018-04-16 14:31:48
39.BBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2018-02-21 18:12:22
40.BBondarevskaja Emilin 1555 1736 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-04-08 08:44:54
41.BHannus Lola 1599 1651 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-04-09 11:26:00
42.BHirvi Katarina 1550 1699 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-04-16 11:59:20
43.BIvanova Ksenja 1377 1454 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-04-25 09:42:27
44.BKuznetsova Valeria 1524 1578 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Hendrik Olde
2018-03-01 17:36:04
45.BLevchenko Marina 1643 1793 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2018-03-01 17:33:28
46.BLiiv Karoliina 1616 1478 1591 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2018-04-10 16:27:30
47.BOrlova Darya 1447 1561 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Hendrik Olde
2018-04-25 12:17:02
48.BPoluektova Arina 1625 1694 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Hendrik Olde
2018-03-01 17:35:34
49.BPool Linda Maria 1529 1597 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-04-12 20:24:56
50.BRogaten Varvara 1516 1554 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-04-17 16:34:52
51.BRubina Mari 1529 1588 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Mihhail Tereštšuk
2018-04-19 14:52:07
52.BSinitsõna Anastassija 1938 1793 1793 N 2004 Malekool 64 WCM 120178 Mihhail Rõtšagov
2018-04-24 08:42:53
53.BSmirnova Jekaterina 1631 1664 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-04-08 08:46:49
54.BTimofejeva Juliana 1309 1338 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2018-04-25 09:43:37
55.BTimofejeva Polina 1431 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-04-24 12:37:01
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017