Eesti Maleliit
Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Medalid
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
Eesti male kalenderplaan SISENE
×
Registreerumiseks peate olema Eesti maleliidu reitingutabelis. Kui Teid seal ei ole, siis palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram Kui teil on e-kirja aadress meie baasis olemas, siis saate oma postkasti tellida salasõna vahetamise aadressi. Vastasel korral palun võtke ühendust aadressil ee.tiilelam@tiilelam või ee.tu@klok.keram
×
Eesti noorte meistrivõistlused U14 noortele ja neidudele   ( id=231 )
03. mai 2018 (kell 11:30) - 06. mai 2018 (kell 14:30)
Avalik eelregistreerimine on lõppenud.
JuhendJUHEND
KohtKOHT
Narva Laste Loomemaja
Partisani 2, Narva http://www.nll.ee/
EelregistreerimineEELREGISTREERIMINE
25. aprill 2018, kell 23:39
KorraldajaKORRALDAJA
Eesti Maleliit / Spordiklubi Maletäht
KontaktKONTAKT
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaSISESTAJA
Hendrik Olde  (05. veebruar 2018 )
Muutis: Hendrik Olde  (15. veebruar 2018 )
AjakontrollAJAKONTROLL
tavamale
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEESTI REITINGUD
Arvestatakse
LiikFIDE REITINGUD
Arvestatakse
5€ iga registreeritud osaleja kohta
Noorteturniiril (A) saavad osaleda U14 valikturniiri 20 paremat ning mängijad reitinguga 1700 ja enam. Neidude turniiril (B) saavad osaleda kõik reitingut omavad neiud
H.Olde - 5251623
16
Kokku
1
Grupp A
15
Grupp B
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ADukatš Ivan 1373 1483 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2018-04-25 10:08:43
2.BAksjonova Alisa 1399 1504 1533 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-04-08 08:45:21
3.BBarkaševa Sofia 1560 1725 1682 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2018-04-16 14:31:48
4.BBondarevskaja Emilin 1657 1763 1699 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-04-08 08:44:54
5.BHannus Lola 1667 1662 1616 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-04-09 11:26:00
6.BHirvi Katarina 1533 1669 1662 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-04-16 11:59:20
7.BIvanova Ksenja 1321 1454 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-04-25 09:42:27
8.BLiiv Karoliina 1551 1461 1586 N 2005 MK Areng 130305 Monika Tsõganova
2018-04-10 16:27:30
9.BOrlova Darya 1479 1474 1505 N 2007 Tallinna MK 170204 Hendrik Olde
2018-04-25 12:17:02
10.BPool Linda Maria 1508 1581 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-04-12 20:24:56
11.BRogaten Varvara 1471 1554 1556 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-04-17 16:34:52
12.BRubina Mari 1641 1588 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Mihhail Tereštšuk
2018-04-19 14:52:07
13.BSinitsõna Anastassija 2033 1793 1793 N 2004 Malekool 64 WCM 120178 Mihhail Rõtšagov
2018-04-24 08:42:53
14.BSmirnova Jekaterina 1617 1635 1626 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-04-08 08:46:49
15.BTimofejeva Juliana 1322 1338 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2018-04-25 09:43:37
16.BTimofejeva Polina 1366 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-04-24 12:37:01