Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
20. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti noorte meistrivõistlused U12 noortele ja neidudele   ( id=227 )

Aeg 29. märts 2018 (kell 11:30) - 01. aprill 2018 (kell 14:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEelregistreerimine
21. märts 2018 (kell 23:39)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit / Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (04. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks5€
LisainfoA- turniir noortele ja B-turniir neidudele. A-turniiril saavad osaleda mängijad reitinguga 1600 ja rohkem ning U12 Eesti MV-te valikturniiri 20 paremat. Neidudel saavad osaleda kõik reitingut omavad noored
KontaktH.Olde 5251623
Kokku
62
Grupp A
36
Grupp B
26
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1510 1622 1617 M 2008 Vabaettur 140439 Hendrik Olde
2018-02-21 18:39:29
2.ADudakov Andrei 1543 1621 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Hendrik Olde
2018-03-01 17:43:30
3.ADukatš Ivan 1447 1483 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Hendrik Olde
2018-03-01 17:45:39
4.ADukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Hendrik Olde
2018-03-01 17:43:17
5.AHudilainen Mihhail 1486 1560 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Hendrik Olde
2018-03-01 17:45:13
6.AKaldmaa Janis 1510 1671 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Hendrik Olde
2018-03-01 17:44:27
7.AKaris Fredi 1362 1570 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Hendrik Olde
2018-03-01 17:45:59
8.AKokk Karl Mattias 1637 1817 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2018-02-21 18:34:42
9.AKozlov Valeri 1376 1544 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Hendrik Olde
2018-03-01 17:44:08
10.AKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2018-02-21 18:35:11
11.ALaasma Vlad 1532 1593 1608 M 2006 MK Avesta 150254 Hendrik Olde
2018-03-01 17:46:11
12.ALazojev Mark 1562 1551 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Hendrik Olde
2018-02-21 18:44:36
13.ALehes Erik Johannes 1550 1612 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Hendrik Olde
2018-03-01 17:44:40
14.ALuik Ott-Robert 1557 1728 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Hendrik Olde
2018-02-21 18:45:32
15.AMartirosian Tigran 1449 1676 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Hendrik Olde
2018-03-01 17:45:02
16.AMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2018-03-01 17:43:50
17.AMikko Rondo 1728 1945 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2018-02-21 18:35:23
18.ANaestema Joonas Aditya 1666 1681 1678 M 2006 MK Areng 130742 Hendrik Olde
2018-02-21 18:35:43
19.ANazarov Vladislav 1822 1745 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Hendrik Olde
2018-02-21 18:36:10
20.ANikitin Arseni 1872 1899 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Hendrik Olde
2018-02-28 14:05:24
21.AÕigus Kristjan 1325 1433 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Hendrik Olde
2018-03-22 10:17:35
22.APadari Tuudur Jakob 1629 1610 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Hendrik Olde
2018-03-01 17:42:25
23.APedmanson Albert 1928 1916 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Hendrik Olde
2018-02-21 18:37:17
24.APronin Arseni 1604 1735 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Hendrik Olde
2018-02-21 18:41:10
25.ARodin Robert 1615 1717 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Hendrik Olde
2018-03-01 17:42:35
26.ARoots Lem-Leonhard 1321 1485 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Hendrik Olde
2018-03-01 17:45:49
27.ASadekov Maksim 1807 1660 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Hendrik Olde
2018-02-21 18:37:40
28.ASaue Karl Elias 1422 1560 1617 M 2006 MK Areng 140416 Hendrik Olde
2018-03-01 17:45:22
29.ASchneider Uku 1541 1612 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2018-03-01 17:42:50
30.ASizov Lev 1496 1712 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Hendrik Olde
2018-03-01 17:44:52
31.ASlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Hendrik Olde
2018-02-21 18:42:41
32.ASnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2018-02-21 18:37:52
33.ATaranov Mihhail 1510 1432 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Hendrik Olde
2018-03-01 17:44:18
34.ATaro Marko 1576 1635 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Hendrik Olde
2018-02-21 18:43:56
35.ATomson Mihkel 1584 1700 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Hendrik Olde
2018-03-01 17:43:05
36.AŠnurov Daniil 1541 1769 1632 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Hendrik Olde
2018-02-21 18:45:18
37.BAedla Mariel 1436 1579 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2018-03-20 19:56:50
38.BAnis Dinara 1542 1599 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-03-17 18:51:18
39.BBarkaševa Sofia 1506 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2018-03-14 17:41:17
40.BBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2018-03-21 08:36:04
41.BBušujeva Jelizaveta 1555 1514 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Hendrik Olde
2018-02-21 18:46:46
42.BDukova Sofia 996 1037 0 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-03-20 19:59:41
43.BEinmann Anette 1216 1263 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2018-03-20 14:53:04
44.BHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Hendrik Olde
2018-03-21 08:36:19
45.BHannus Lola 1599 1651 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-03-11 11:50:02
46.BIvanova Ksenja 1377 1454 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-03-16 16:34:22
47.BKarba Kertu 1143 1216 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-03-20 21:05:26
48.BKuzmina Oleksandra 1062 1210 0 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-03-01 10:55:07
49.BLeontjeva Aleksandra 1465 1505 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-03-08 12:56:08
50.BLevchenko Marina 1643 1793 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2018-02-21 18:49:34
51.BLuik Elo-Mirtel 969 1022 0 N 2010 Vabaettur 170813 Rainer Raud
2018-03-20 20:06:07
52.BMilovanova Valerija 1198 1317 1304 N 2007 Vabaettur 161243 Natalia Glušakova
2018-03-14 16:07:34
53.BOrlova Darya 1447 1561 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Hendrik Olde
2018-03-21 08:35:46
54.BOrlova Sofiya 1212 1446 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2018-03-21 08:35:46
55.BPanova Marta 1496 1597 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2018-03-06 19:20:17
56.BPoluektova Arina 1625 1694 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Hendrik Olde
2018-02-21 18:43:18
57.BPool Linda Maria 1529 1597 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-03-11 19:08:34
58.BPritulina Nadezda 1339 1492 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-03-03 05:14:19
59.BRogaten Varvara 1516 1554 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-03-02 16:31:44
60.BRudnik Viktoria 1621 1790 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Hendrik Olde
2018-02-21 18:44:49
61.BSmirnova Jekaterina 1631 1664 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-02-28 19:38:15
62.BVaino Jekaterina 1407 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2018-03-06 15:15:04
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017