E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti noorte meistrivõistlused U18 noortele ja neidudele   ( id=226 )

Aeg 29. märts 2018 (kell 11:30) - 01. aprill 2018 (kell 14:30)

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEelregistreerimine
21. märts 2018 (kell 23:39)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit / Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (04. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks5€
LisainfoU18 noorte finaalis mängivad Tallinn`2018 20 paremat + noored reitinguga 2000 ja rohkem. A- turniir noortele ja B- turniir neidudele
KontaktH.Olde 5251623
Kokku
27
Grupp A
25
Grupp B
2
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrijaškin Deniss 1861 1989 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:52
2.ABitkova Elizavetta 1670 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:37
3.AChukavin Kirill 2265 2296 2366 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2018-02-04 18:48:06
4.AGaranin Aleksei 2161 2113 2107 M 2001 MK Avesta FM 091000 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:48
5.AIvanov Platon-Jaan 2174 1875 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Hendrik Olde
2018-02-04 18:50:58
6.AKokk Karl Mattias 1655 1757 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:27
7.AKuldmaa Tanel 1716 1686 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:31
8.AKull Tormi 1655 1660 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:34
9.AMikko Rondo 1722 1876 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Hendrik Olde
2018-02-04 18:44:20
10.ANazarov Vladislav 1757 1723 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Hendrik Olde
2018-02-04 18:44:45
11.AOlde Karl Erik 1722 1874 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:54
12.AOlde Margareth 2105 2173 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:54
13.AOvsjannikov Daniil 1684 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:26
14.APedmanson Albert 1814 1921 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:54
15.APedmanson Herman 1811 1928 1943 M 2005 Tartu Kalev 130735 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:54
16.APedoson Georg Aleksander 2170 2304 2188 M 2004 MA Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:57
17.ASadekov Maksim 1715 1633 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:22
18.ASkladtsikov Andrei 1972 2032 2010 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:44
19.ASui Andres 1663 1546 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:02
20.ATaruta Ilja 1698 1750 1727 M 2000 MA Vabaettur 080327 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:10
21.ATomson Mikk 1546 1762 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:06
22.ATõnso Liina 1831 1873 1874 N 2001 MA Vabaettur 090506 Hendrik Olde
2018-02-04 18:44:34
23.AUibokant Karl Oskar 1689 1765 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:07
24.AUibokant Mathias Robert 1965 2069 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:30
25.AVaino Nikita 1891 1970 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Hendrik Olde
2018-02-04 18:44:11
26.BBondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-02-15 22:48:45
27.BNazarova Veronika 1589 1689 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2018-02-15 22:49:17
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017