Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti noorte meistrivõistlused U18 noortele ja neidudele   ( id=226 )

Aeg 29. märts 2018 (kell 11:30) - 01. aprill 2018 (kell 14:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Tallinn, Vene 29
EelregistreerimineEelregistreerimine
21. märts 2018 (kell 23:39)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit / Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (04. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (11. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks5€
LisainfoU18 noorte finaalis mängivad Tallinn`2018 20 paremat + noored reitinguga 2000 ja rohkem. A- turniir noortele ja B- turniir neidudele
KontaktH.Olde 5251623
Kokku
26
Grupp A
17
Grupp B
9
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2053 1998 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Hendrik Olde
2018-02-20 19:06:42
2.AAndrijaškin Deniss 1912 2070 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:52
3.AChukavin Kirill 2299 2326 2366 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2018-02-04 18:48:06
4.AGaranin Aleksei 2154 2173 2107 M 2001 MK Avesta FM 091000 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:48
5.AIvanov Platon-Jaan 2163 1922 1875 M 2000 Narva MK Kaissa 060505 Hendrik Olde
2018-02-04 18:50:58
6.AKuldmaa Tanel 1677 1683 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:31
7.AOlde Karl Erik 1722 1923 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:54
8.AOvsjannikov Daniil 1684 1766 1726 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:26
9.APedmanson Herman 1836 1921 1943 M 2005 Tartu Kalev 130735 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:54
10.APedoson Georg Aleksander 2214 2303 2188 M 2004 Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:57
11.ASkladtsikov Andrei 1978 2033 2010 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:44
12.ASui Andres 1622 1546 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:02
13.ATaruta Ilja 1722 1753 1727 M 2000 Vabaettur 080327 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:10
14.ATomson Mikk 1557 1728 1645 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Hendrik Olde
2018-02-04 18:46:06
15.AUibokant Karl Oskar 1640 1775 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Hendrik Olde
2018-02-04 18:47:07
16.AUibokant Mathias Robert 1928 2079 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2018-02-04 18:43:30
17.AVaino Nikita 1928 1963 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Hendrik Olde
2018-02-04 18:44:11
18.BBitkova Elizavetta 1711 1723 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-03-01 11:03:45
19.BBondarevskaja Emilin 1555 1736 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-02-15 22:48:45
20.BLarionova Julia 1334 1418 1418 N 2000 MK Avesta 111024 Mihhail Tereštšuk
2018-03-13 16:34:42
21.BLiiv Kristiina 1720 1859 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-03-13 17:56:54
22.BNazarova Veronika 1596 1656 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2018-02-15 22:49:17
23.BOlde Grete 1986 2131 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-03-21 18:21:49
24.BOlde Margareth 2132 2195 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-02-04 18:45:54
25.BSild Marta Pauline 1576 1709 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2018-03-01 13:28:29
26.BTõnso Liina 1843 1892 1874 N 2001 Vabaettur 090506 Hendrik Olde
2018-02-04 18:44:34
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017