Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
24. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 (valikturniir)   ( id=225 )

Aeg 26. veebruar 2018 (kell 11:45) - 28. veebruar 2018 (kell 17:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2   

JuhendJuhend
KohtKoht
Spordiklubi Diagonaal
VõistluspaikVõistluspaik
K.-Järve, Järveküla tee 44
EelregistreerimineEelregistreerimine
21. veebruar 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit / Kohtla-Järva SK KALEV
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (03. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (03. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
1-3 voor (30 min + 15s); 4-7 voor (90 min + 30s)
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumaks5€
KontaktH.Olde - 5251623
Kokku
96
Grupp A
74
Grupp B
22
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAleksejev Artjom 1510 1622 1617 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-02-19 13:38:25
2.AAndrejev Arseni 1230 1269 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:00:40
3.ABlokhin Georg 1165 1084 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-02-21 18:56:05
4.ABlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-02-21 18:56:05
5.ABondartšuk Maksim 1427 1417 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
6.AButenko Nikolai 1364 1502 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2018-02-15 22:43:08
7.ADudakov Andrei 1543 1621 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2018-02-15 16:10:03
8.ADukatš Ivan 1447 1483 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2018-02-19 18:26:08
9.ADukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-02-21 17:47:37
10.AEast Marek 1357 1423 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
11.AGanjukov Aleksei 1725 1689 1675 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2018-02-18 10:07:59
12.AGertsman Timur 1481 1439 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2018-02-21 10:00:24
13.AHannus Lola 1599 1651 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-02-20 11:15:12
14.AHarlamov Pjotr 1105 1217 0 M 2006 SK Valge Ratsu 180115 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
15.AHirvi Jüri 1106 1245 1265 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-02-19 13:38:51
16.AHirvi Katarina 1550 1699 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-02-19 13:38:51
17.AHudilainen Mihhail 1486 1560 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-02-04 11:01:19
18.AKaldmaa Janis 1510 1671 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2018-02-21 10:49:52
19.AKalju Edvard 1488 1567 1610 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:38:35
20.AKarba Karoliina 1000 1137 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2018-02-19 23:29:02
21.AKaris Fredi 1362 1570 1561 M 2009 Tartu Kalev 160604 Fredi Karis
2018-02-20 23:56:51
22.AKõlar Karl-Ustav 1692 1747 1664 M 2004 Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-02-06 11:44:31
23.AKozlov Valeri 1376 1544 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-02-20 18:51:44
24.AKrivenko Dion 1788 1816 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2018-02-21 17:35:53
25.AKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-02-16 17:14:12
26.AKuzmits Ivan 1225 1411 0 M 2009 Sillamäe SK Kalev 171000 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
27.AKuznetsova Valeria 1524 1578 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-02-19 12:05:45
28.ALaanemets Emil 1531 1663 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-02-13 10:36:27
29.ALaasma Vlad 1532 1593 1608 M 2006 MK Avesta 150254 Maris Korstin
2018-02-18 17:32:40
30.ALazojev Mark 1562 1551 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2018-02-18 10:08:48
31.ALehes Erik Johannes 1550 1612 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-02-07 20:55:06
32.ALehes Ott Oskar 1138 1360 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-02-07 20:56:18
33.ALevchenko Marina 1643 1793 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-02-19 12:05:29
34.ALuik Ott-Robert 1557 1728 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-02-04 15:05:17
35.AMakarov Gleb 1611 1728 1666 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:59:22
36.AMartirosian Tigran 1449 1676 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-02-19 10:47:49
37.AMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-02-20 10:39:22
38.AMõskovski Deniss 1665 1735 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2018-02-18 10:08:28
39.AMukonin Maksim 1186 1190 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Leonid Pelešev
2018-02-19 15:39:30
40.ANarva Jaan Oskar 1509 1658 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Ervin Liebert
2018-02-13 10:36:07
41.ANazarov Vladislav 1822 1745 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-02-19 17:49:31
42.ANikitin Arseni 1872 1899 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2018-02-19 18:19:28
43.ANikitin Leonid 1328 1532 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-02-04 11:02:50
44.APadari Tuudur Jakob 1629 1610 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2018-02-19 16:29:15
45.APallum Rasmus 1367 1504 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-02-16 17:14:36
46.APepeliaev Andrei 1289 1340 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2018-02-04 11:02:12
47.APepeliaev Artem 1072 1347 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-02-04 11:02:30
48.APoluektova Arina 1625 1694 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2018-02-19 15:37:47
49.APomaznev Aleksei 1445 1520 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Leonid Pelešev
2018-02-19 15:40:17
50.APoudel Oliver 1135 0 0 M 2007 - - - 171204 Rainer Raud
2018-02-20 12:16:15
51.AProtassov Vlad 1906 1975 1981 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-02-18 10:07:23
52.AProvodin Aleksandr 1328 1549 1502 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:39:29
53.ARaag Ardi 1805 1832 1655 M 2004 Vabaettur 150202 Rainer Raud
2018-02-21 17:29:12
54.ARikas Artur 1662 1719 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-02-18 10:10:09
55.ARodin Robert 1615 1717 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2018-02-19 15:38:46
56.ARoots Lem-Leonhard 1321 1485 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2018-02-16 17:14:57
57.ARõtšagov Anton 1547 1693 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-02-21 17:35:24
58.ARudnik Viktoria 1621 1790 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2018-02-21 14:14:30
59.ASala Emil 1225 1311 1272 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 130707 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:57:59
60.ASaue Karl Elias 1422 1560 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2018-02-14 19:24:14
61.ASchneider Uku 1541 1612 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Hendrik Olde
2018-02-22 13:17:49
62.ASirotkin Anton 1252 0 0 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
63.ASizov Lev 1496 1712 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
64.ASlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-02-20 15:03:56
65.ASmirnova Jekaterina 1631 1664 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-02-04 11:03:09
66.ASnitsarenko Ilja 1351 1456 1458 M 2010 Vabaettur 161212 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:34:10
67.ATaranov Mihhail 1510 1432 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:00:17
68.ATaro Marko 1576 1635 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:37:42
69.ATomson Mihkel 1584 1700 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2018-02-21 09:49:12
70.ATõnisson Trent Asso 1711 1788 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-02-19 20:45:09
71.ATsõganov Jaroslav 1196 1203 0 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:01:13
72.AUljas Rasmus 1039 1115 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2018-02-19 16:28:24
73.AValijev Aleksei 1205 1293 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:01:27
74.AVassiljev Eric 1084 1073 0 M 2006 MK Areng 180205 Monika Tsõganova
2018-02-20 11:14:54
75.BAksjonova Alisa 1446 1529 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-02-04 11:08:18
76.BBušujeva Jelizaveta 1555 1514 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2018-02-19 15:40:14
77.BDemina Karina 1134 1172 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2018-02-21 10:14:39
78.BDukova Sofia 996 1037 0 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-02-21 17:47:37
79.BFilippova Evelina 0 1184 0 N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2018-02-15 22:44:04
80.BHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-02-12 11:59:34
81.BIvanova Ksenja 1377 1454 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2018-02-19 15:52:13
82.BKarba Kertu 1143 1216 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-02-19 23:29:02
83.BKuzmina Oleksandra 1062 1210 0 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-02-04 11:03:41
84.BLeontjeva Aleksandra 1465 1505 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:02:45
85.BLuik Elo-Mirtel 969 1022 0 N 2010 Vabaettur 170813 Rainer Raud
2018-02-15 15:59:01
86.BMüürsepp Milena 1024 1111 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2018-02-04 11:06:28
87.BOstrjakova Maria 1169 1358 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2018-02-04 11:04:00
88.BPanova Marta 1496 1597 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
89.BParthal Rozalia 1205 1252 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2018-02-21 10:09:39
90.BPritulina Nadezda 1339 1492 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
91.BRogaten Varvara 1516 1554 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-02-18 10:06:18
92.BSala Ellen 1222 1265 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:59:04
93.BSobolev Evelin 1122 1129 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-02-04 11:05:52
94.BTimofejeva Juliana 1309 1338 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2018-02-19 15:53:22
95.BTimofejeva Polina 1431 1361 1267 N 2004 Kohtla-Järve SK Kalev 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:04:18
96.BVaino Jekaterina 1407 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2018-02-18 10:06:51
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017