E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti U12 ja U14 noorte meistrivõistlused`2018 (valikturniir)   ( id=225 )

Aeg 26. veebruar 2018 (kell 11:45) - 28. veebruar 2018 (kell 17:30)

JuhendJuhend
KohtKoht
Spordiklubi Diagonaal
VõistluspaikVõistluspaik
K.-Järve, Järveküla tee 44
EelregistreerimineEelregistreerimine
21. veebruar 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit / Kohtla-Järva SK KALEV
KontaktKontakt
ee.tiilelam)ta(tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (03. veebruar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (03. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
1-3 voor (30 min + 15s); 4-7 voor (90 min + 30s)
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumaks5€
KontaktH.Olde - 5251623
Kokku
57
Grupp A
41
Grupp B
16
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAndrejev Arseni 1177 1276 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:00:40
2.ABondartšuk Maksim 1487 1390 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
3.AButenko Nikolai 0 1548 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Sergey Titov
2018-02-15 22:43:08
4.ADudakov Andrei 1496 1577 1581 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2018-02-15 16:10:03
5.AEast Marek 1333 1416 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
6.AGanjukov Aleksei 1675 1693 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2018-02-18 10:07:59
7.AHarlamov Pjotr 0 1218 0 M 2006 SK Valge Ratsu 180115 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
8.AHudilainen Mihhail 1392 1576 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-02-04 11:01:19
9.AKalju Edvard 1542 1535 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:38:35
10.AKõlar Karl-Ustav 1632 1731 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-02-06 11:44:31
11.AKull Tormi 1655 1660 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-02-16 17:14:12
12.AKuzmits Ivan 1204 1404 0 M 2009 Sillamäe SK Kalev 171000 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
13.ALaanemets Emil 1558 1676 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-02-13 10:36:27
14.ALaasma Vlad 1535 1574 1616 M 2006 MK Avesta 150254 Maris Korstin
2018-02-18 17:32:40
15.ALazojev Mark 1634 1571 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2018-02-18 10:08:48
16.ALehes Erik Johannes 1542 1592 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-02-07 20:55:06
17.ALehes Ott Oskar 1169 1378 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-02-07 20:56:18
18.ALuik Ott-Robert 1589 1789 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-02-04 15:05:17
19.ALuts Jakob 1560 1551 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2018-02-16 17:15:21
20.AMakarov Gleb 1587 1686 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:59:22
21.AMõskovski Deniss 1644 1731 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2018-02-18 10:08:28
22.ANarva Jaan Oskar 1484 1619 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Ervin Liebert
2018-02-13 10:36:07
23.ANikitin Leonid 1353 1594 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-02-04 11:02:50
24.APallum Rasmus 1394 1544 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-02-16 17:14:36
25.APepeliaev Andrei 1285 1313 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2018-02-04 11:02:12
26.APepeliaev Artem 1054 1300 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2018-02-04 11:02:30
27.AProtassov Vlad 1818 1983 1997 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-02-18 10:07:23
28.AProvodin Aleksandr 1346 1505 1502 M 2005 MA Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:39:29
29.ARikas Artur 1683 1710 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-02-18 10:10:09
30.ARoots Lem-Leonhard 1383 1491 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2018-02-16 17:14:57
31.ASala Emil 1143 1319 1272 M 2005 SK Diagonaal 130707 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:57:59
32.ASaue Karl Elias 1451 1558 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2018-02-14 19:24:14
33.ASirotkin Anton 0 0 0 M 2007 Sillamäe SK Kalev 150613 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
34.ASizov Lev 1516 1699 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
35.ASkatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
36.ASmirnova Jekaterina 1551 1599 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-02-04 11:03:09
37.ASnitsarenko Ilja 1313 1473 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:34:10
38.ATaranov Mihhail 1408 1424 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:00:17
39.ATaro Marko 1603 1616 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-02-18 19:37:42
40.ATsõganov Jaroslav 1217 1218 0 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:01:13
41.AValijev Aleksei 1213 1299 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:01:27
42.BAksjonova Alisa 1428 1526 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-02-04 11:08:18
43.BDanilina Diana 1471 1511 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
44.BFilippova Evelina 0 1198 0 N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2018-02-15 22:44:04
45.BHaapsal Maria Ioanna 1317 1501 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-02-12 11:59:34
46.BKuzmina Oleksandra 0 1174 0 N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-02-04 11:03:41
47.BLeontjeva Aleksandra 1457 1521 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:02:45
48.BLuik Elo-Mirtel 990 1044 0 N 2010 MA Vabaettur 170813 Rainer Raud
2018-02-15 15:59:01
49.BMüürsepp Milena 1024 1113 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2018-02-04 11:06:28
50.BOstrjakova Maria 1169 1353 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2018-02-04 11:04:00
51.BPanova Marta 1597 1643 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Svetlana Pritulina
2018-02-08 19:27:34
52.BPritulina Nadezda 1304 1480 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-02-07 18:05:57
53.BRogaten Varvara 1577 1586 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-02-18 10:06:18
54.BSala Ellen 1221 1309 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:59:04
55.BSobolev Evelin 1122 1199 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-02-04 11:05:52
56.BTimofejeva Polina 1360 1330 1267 N 2004 SK Diagonaal 120619 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 21:04:18
57.BVaino Jekaterina 1339 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2018-02-18 10:06:51
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017