Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (III etapp)   ( id=221 )

Aeg 10. märts 2018 (kell 10:30) - 10. märts 2018 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, 10123 Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
09. märts 2018 (kell 19:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg)t(ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (19. jaanuar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (19. jaanuar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksOsalejad -6€; Tallinna MK liikmed - 3€
KontaktHendrik Olde - 5142625
Kokku
99
Grupp A
18
Grupp B
54
Grupp C
27
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Matvei 1196 1339 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-03-07 21:59:20
2.ABlokhin Georg 1165 1084 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Hendrik Olde
2018-03-09 21:36:37
3.ABogatov Pavel 0 0 0 M 2011 MK Areng u-6580 Monika Tsõganova
2018-03-09 10:46:01
4.ADukova Sofia 996 1037 0 N 2011 Vabaettur 080126 Rainer Raud
2018-03-06 10:31:16
5.AJarts Nikita 1099 1186 0 M 2010 T. Truusi MKK 171202 Nikita Jarts
2018-03-07 16:19:54
6.AKamp Laura 0 1210 0 N 2010 MK Areng 180231 Laura Kamp
2018-02-20 11:52:24
7.AKöösel Hans Georg 1421 1616 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-03-06 12:05:47
8.ALuik Elo-Mirtel 969 1022 0 N 2010 Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-03-05 13:01:11
9.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2018-03-07 10:07:04
10.ANõmper Harald Marten 0 0 0 M 2010 Vanalinna Hariduskolleegium (VHK) u-6537 Rainer Raud
2018-03-08 16:05:17
11.AOrlova Sofiya 1212 1446 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Hendrik Olde
2018-03-09 21:36:14
12.ARähn Ronan 0 0 0 M 2010 Rae Huvikool 180106 Rainer Raud
2018-03-08 15:48:16
13.ASigur Lennart 0 0 0 M 2011 MK Areng u-6602 Monika Tsõganova
2018-03-09 18:10:52
14.ASkorokhod Deniss 0 1145 0 M 2010 MK Chess Continent 171221 Oleg Kortšagin
2018-02-27 20:25:53
15.ASnitsarenko Ilja 1351 1456 1458 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-03-08 09:32:30
16.AStepanov Roman 0 1120 0 M 2010 - - - 171206 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:14:49
17.AVeeranna Daniel 0 0 0 M 2010 Vabaettur 180124 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:14:05
18.AVilberg Gregor 0 0 0 M 2010 Tallinna Maleklubi u-6586 Rainer Raud
2018-03-09 14:52:26
19.BAasma Sten Andreas 0 1605 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2018-03-08 19:49:06
20.BAleksejev Artjom 1510 1622 1617 M 2008 Vabaettur 140439 Natalia Glušakova
2018-03-09 16:28:14
21.BAnis Dinara 1542 1599 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-03-07 15:09:40
22.BBlokhin Sofia 1792 1902 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2018-03-09 21:37:16
23.BBušujeva Jelizaveta 1555 1514 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2018-03-08 20:02:12
24.BCherentsov Mikhail 1158 1370 0 M 2009 Tallinna MK 170949 Hendrik Olde
2018-03-09 21:37:57
25.BDukov Vladimir 1515 1736 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Rainer Raud
2018-03-06 10:31:16
26.BEsnar Andreas 0 0 0 M 2009 Rae Huvialakool u-6557 Rainer Raud
2018-03-09 08:21:23
27.BHaapsal Maria Ioanna 1486 1552 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-03-05 09:52:56
28.BHajanen Oliver 0 1244 0 M 2008 Rae Huvikool 180222 Rainer Raud
2018-03-08 15:42:33
29.BJõgi Henry 1382 1517 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2018-03-06 20:09:03
30.BKaldmaa Janis 1510 1671 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2018-03-09 15:07:39
31.BKidron Alfred 1385 1510 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2018-03-08 18:55:18
32.BKiivramees Norman 0 0 0 M 2008 Vanalinna Hariduskolleegium (VHK) u-6536 Rainer Raud
2018-03-08 15:57:25
33.BKivi Akira 1406 1563 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2018-03-08 15:54:54
34.BKuhhareva Viktoria 0 1192 1261 N 2008 Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2018-03-06 15:38:11
35.BKull Tormi 1629 1752 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-03-09 14:52:16
36.BLiebert Teodor 0 1017 0 M 2008 SK Reval-Sport 170437 Ervin Liebert
2018-03-09 15:23:47
37.BLiebert Tristjan 0 1103 0 M 2008 SK Reval-Sport 170438 Ervin Liebert
2018-03-09 15:23:47
38.BLiiv Karmen 1316 1306 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2018-03-09 12:56:03
39.BLugantsev Anton 0 1050 0 M 2009 MK Chess Continent 180200 Oleg Kortšagin
2018-02-27 20:28:44
40.BLuts Jakob 1560 1563 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2018-03-09 14:53:10
41.BMaapalu Ralf 1428 1444 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-03-09 15:21:42
42.BMertins Ostap 1447 1732 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Hendrik Olde
2018-03-09 21:37:02
43.BMihhailov Artur 1547 1647 1712 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-02-26 12:04:12
44.BMolotov Ian 1317 1441 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2018-03-07 10:07:28
45.BMäesalu Oliver 1443 1615 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-03-06 21:40:53
46.BÕigus Kristjan 1325 1433 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-03-08 19:20:37
47.BOrlova Darya 1447 1561 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Hendrik Olde
2018-03-09 21:37:40
48.BOtt Karl Eric 1363 1540 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-01-25 08:30:35
49.BOvtšinnikov Roman 0 1157 0 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2018-02-27 20:26:59
50.BPadari Tuudur Jakob 1629 1610 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2018-03-09 14:54:47
51.BPljusnin Fjodor 0 1386 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2018-02-27 20:26:59
52.BPoleštšuk Arseni 0 1511 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2018-03-07 17:19:41
53.BPronin Arseni 1604 1735 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2018-03-07 09:42:16
54.BRandrüüt Robin 1388 1595 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2018-03-08 19:47:59
55.BRiispapp Kert 0 1421 1383 M 2009 Vabaettur 170903 Monika Tsõganova
2018-03-06 22:47:14
56.BRoots Lem-Leonhard 1321 1485 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2018-03-09 14:52:39
57.BRõtšagov Anton 1547 1693 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-03-09 13:08:14
58.BRudnik Viktoria 1621 1790 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2018-03-09 17:32:11
59.BSaue Karl Elias 1422 1560 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2018-03-07 12:11:39
60.BSavustyan Arseniy 0 1561 0 M 2007 Vabaettur 080125 Natalia Glušakova
2018-03-08 20:02:34
61.BSchneider Uku 1541 1612 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-03-05 08:42:02
62.BSlavinski Nikita 1735 1888 1751 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-02-20 12:02:26
63.BSteblevski Daniel 0 1208 1177 M 2006 T. Truusi MKK 170306 Daniel Steblevski
2018-03-07 20:19:45
64.BTalu Hella-Lee 0 1034 0 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-03-04 14:05:28
65.BTaro Marko 1576 1635 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:15:14
66.BTõnisson Astrid Heleen 0 0 0 M 2008 Tallinna MK u-6611 Hendrik Olde
2018-03-09 21:39:50
67.BTšurakov Sergei 1252 1392 1559 M 2007 Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:13:48
68.BVeski Uku Rudolf 0 1333 0 M 2009 Rae Huvikool 171013 Tiina Raud
2018-03-09 14:55:12
69.BVichterstein Andri 1376 1544 1633 M 2008 Nõmme Noortemaja 150621 Rainer Raud
2018-03-08 18:56:03
70.BVolmer Riho 0 0 0 M 2009 u-6482 Jaak Känd
2018-03-07 07:37:24
71.BVolmer Stella 0 0 0 N 2008 u-6481 Jaak Känd
2018-03-07 07:36:40
72.BŠadrina Eva 1513 1689 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Hendrik Olde
2018-03-09 21:38:26
73.CBeda Pjotor 1535 1520 1599 M 2004 Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2018-03-08 20:01:56
74.CHirvi Jüri 1106 1245 1265 M 2005 Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:13:10
75.CHirvi Katarina 1550 1699 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:13:10
76.CKozlov Valeri 1376 1544 1528 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-02-13 20:45:02
77.CKrivenko Dion 1788 1816 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-03-08 14:37:42
78.CKuznetsova Valeria 1524 1578 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-03-05 20:15:34
79.CLaanela Joosep 1342 1519 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Hendrik Olde
2018-03-09 21:48:43
80.CLaanemets Emil 1531 1663 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-03-09 15:20:30
81.CLainevool Mirko 1397 1529 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-03-09 14:54:22
82.CLuik Ott-Robert 1557 1728 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-03-05 13:00:57
83.CMoppel Miko 0 1609 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2018-03-08 19:46:58
84.CNaestema Joonas Aditya 1666 1681 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2018-03-08 19:28:43
85.CNazarov Vladislav 1822 1745 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-03-09 17:14:50
86.COlde Grete 1986 2131 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-03-08 18:51:50
87.COlde Karl Erik 1722 1923 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-03-09 16:41:54
88.COrgse Karl Kristofer 1825 1951 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-02-26 18:53:31
89.CProvodin Aleksandr 1328 1549 1502 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2018-03-06 15:37:37
90.CRaudväli Anders 1399 1501 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2018-03-02 12:19:27
91.CRõtšagov Nikita 1708 1867 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-03-09 13:08:40
92.CRuugla Raul 1423 1613 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2018-03-08 19:44:56
93.CSavinov Matvei 1694 1762 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-03-04 14:06:15
94.CSnitsarenko Igor 1735 1821 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-03-08 09:32:30
95.CTammesalu Martin Ilmar 0 1202 0 M 2005 - - - 171207 Rainer Raud
2018-03-09 18:32:24
96.CTõnso Hannes 1669 1708 1683 M 2005 Vabaettur 140440 Hendrik Olde
2018-03-09 21:47:50
97.CTõnso Liina 1843 1892 1874 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-03-06 10:32:01
98.CVolkodavov Vladislav 1258 1330 1315 M 2005 Vabaettur 140315 Natalia Glušakova
2018-03-09 12:28:41
99.CŠnurov Daniil 1541 1769 1632 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Natalia Glušakova
2018-03-07 15:09:15
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017