Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. mai
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Paul Keres 102. sünniaastapäeva karikaturniir Narvas - EV 100 sari   ( id=220 )

Aeg 17. veebruar 2018 (kell 11:00) - 17. veebruar 2018

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2   

JuhendJuhend
KohtKoht
Narva Laste Loomemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Partisani 2, Narva
EelregistreerimineEelregistreerimine
15. veebruar 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Spordiklubi Maletäht
KontaktKontakt
moc.liamg@vehselep.dinoel
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (19. jaanuar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (09. veebruar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
A-turn 15 min +3 sek B- ja C-turn info juhendis
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
OsavõtumaksA- turniir 5€; B- ja C-turniir - 3€
LisainfoA-turniir toimub 17. veebruaril 2018 algusega kell 11.00 ja mängitakse 7 vooru; Auhinnad 1.-5. koht 125€/100€/75€/50€/25€ + eriauhinnad naised, seeniorid, noormehed ja neiud a`25€ EV 100 maleturniiride sarja lähevad ainult A-turniiri tulemused.
KontaktLeonid Pelešev - 56604518
Kokku
36
Grupp A
36
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2053 1998 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2018-02-12 15:11:33
2.AAndrijaškin Deniss 1912 2070 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Maris Korstin
2018-02-12 18:30:27
3.ABitkova Elizavetta 1711 1723 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-02-15 22:39:07
4.ADunajev Nikolai 1753 1821 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-02-15 22:38:41
5.AFirstov Juri 2164 2256 2220 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2018-02-12 15:12:45
6.AGabovitš Ilja 1999 2087 2041 M 1995 Vabaettur 040048 Ilja Gabovitš
2018-02-12 10:36:42
7.AGaranin Aleksei 2154 2173 2107 M 2001 MK Avesta FM 091000 Maris Korstin
2018-02-15 17:44:39
8.AGavrilov Juri 1914 1827 1843 M 1951 Narva MK Kaissa 111109 Maris Korstin
2018-02-12 15:13:50
9.AHaavamäe Henrik 2203 2222 2103 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2018-02-14 14:48:51
10.AJezov Roman 2301 2337 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Maris Korstin
2018-02-12 15:03:42
11.AKuldmaa Tanel 1677 1683 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2018-02-15 20:54:37
12.ALumiste Rene 2124 2254 2178 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-02-14 22:08:44
13.AMihhailov Nikita 1668 1552 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Maris Korstin
2018-02-15 17:46:41
14.ANikitin Arseni 1872 1899 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2018-02-12 18:30:06
15.APetrov Dmitri 2243 2267 2250 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-02-12 16:43:39
16.APoluektova Arina 1625 1694 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Maris Korstin
2018-02-13 19:28:37
17.AProtassov Vlad 1906 1975 1981 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-02-12 15:12:23
18.ARikas Artur 1662 1719 1684 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2018-02-12 15:10:43
19.ARogaten Varvara 1516 1554 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2018-02-12 15:11:09
20.ARozenblit David 1365 1894 1828 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Maris Korstin
2018-02-13 19:31:23
21.ASadekov Maksim 1807 1660 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2018-02-15 21:09:49
22.ASirp Karl Aleksander 1933 2077 2069 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-02-14 22:35:30
23.ASmirnov Dmitri 1351 1590 1544 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2018-02-15 22:39:57
24.ASmirnova Jekaterina 1631 1664 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-02-15 22:39:29
25.ATihhonov Jevgeni 0 0 0 M 1978 Narva MK Kaissa u-6073 Maris Korstin
2018-02-12 15:15:07
26.ATimošin Andrei 1982 2079 2118 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Maris Korstin
2018-02-13 19:32:00
27.ATolmatšov Eduard 2175 2170 2178 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Maris Korstin
2018-02-12 15:13:08
28.ATurov Maxim 2628 2628 2628 M 1979 Venemaa GM u-6063 Maris Korstin
2018-02-12 15:09:45
29.AVaino Einar 1909 1890 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-02-12 15:22:03
30.AVaino Nikita 1928 1963 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-02-12 16:20:20
31.AZalnin Juri 1715 1706 1693 M 1944 Narva MK Kaissa 030440 Maris Korstin
2018-02-12 15:13:30
32.AZubehhin Aleksei 1862 1869 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2018-02-12 15:11:55
33.AŠarankov Grigori 2191 2298 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Maris Korstin
2018-02-12 15:02:15
34.AŠiškov Andrei 2370 2332 2376 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Andrei Šiškov
2018-02-12 17:33:19
35.AŠlõkov Vitali 2295 2300 2315 M 1987 MK Chess Continent mk 030429 Maris Korstin
2018-02-12 15:03:08
36.AŠvõrjov Igor 2342 2400 2315 M 1955 T. Truusi MKK GM 030432 Maris Korstin
2018-02-13 19:30:20
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017