E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

EV 100 noorte kiirturniiride sari`2018 (I etapp)   ( id=218 )

Aeg 28. jaanuar 2018 (kell 10:30) - 28. jaanuar 2018 (kell 15:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, 10123 Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
27. jaanuar 2018 (kell 21:00)
KorraldajaKorraldaja
Tallinna Maleklubi
KontaktKontakt
moc.liamg)t(ibulkelamannillat
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (19. jaanuar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (27. jaanuar 2018 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 min + 3 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
OsavõtumaksOsalejad -6€; Tallinna MK liikmed - 3€
LisainfoToimub kolm võistlust - A-turniir (s.a. 2010 ja nooremad); B-turniir (s.a. 2006 ja nooremad); C-turniir (s.a.2000 ja nooremad);
KontaktHendrik Olde - 5142625
Kokku
113
Grupp A
20
Grupp B
56
Grupp C
37
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.ABalabonin Matvei 1196 1344 1415 M 2010 MK Areng 161206 Monika Tsõganova
2018-01-23 18:53:05
2.ABlokhin Georg 1257 1142 0 M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:29:44
3.ADukova Sofia 0 0 0 N 2011 Vabaettur u-5870 Rainer Raud
2018-01-26 21:07:30
4.AJarts Nikita 1099 1218 0 M 2010 MA Vabaettur 171202 Natalia Glušakova
2018-01-24 20:41:40
5.AJepifanov Daniil 0 0 0 M 2010 MK Areng 171014 Monika Tsõganova
2018-01-27 08:59:35
6.AKöösel Hans Georg 1421 1622 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2018-01-22 08:40:50
7.ALehes Ott Oskar 1169 1378 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Ott Oskar Lehes
2018-01-21 17:58:53
8.ALuik Elo-Mirtel 990 1044 0 N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2018-01-19 20:19:29
9.AMartirosian Tigran 1432 1627 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Tigran Martirosian
2018-01-26 12:50:11
10.AMolotov Iko 0 0 0 M 2010 Tallinna MK 170528 Ian Molotov
2018-01-26 10:54:38
11.AOrlova Sofiya 1274 1453 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:30:09
12.APereskokov Martin 0 0 0 M 2010 MK Areng u-5867 Monika Tsõganova
2018-01-26 20:30:50
13.AReinsalu Timur 0 1271 1291 M 2010 MK Areng 170541 Monika Tsõganova
2018-01-25 18:44:40
14.ARähn Ronan 0 0 0 M 2010 Rae Huvikool 180106 Hendrik Olde
2018-01-27 19:50:57
15.ASkorokhod Deniss 0 1121 0 M 2010 MK Chess Continent 171221 Oleg Kortšagin
2018-01-24 11:46:46
16.ASnitsarenko Ilja 1313 1473 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-01-25 09:47:48
17.AStepanov Roman 0 0 0 M 2010 - - - 171206 Natalia Glušakova
2018-01-25 15:40:17
18.AVeeranna Daniel 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-5816 Natalia Glušakova
2018-01-25 13:48:19
19.AVili Uku 0 0 0 M 2010 MA Vabaettur u-5871 Rainer Raud
2018-01-26 21:20:07
20.AŠkolnõi Albert 0 0 0 M 2010 Rae Huvialakool u-5888 Rainer Raud
2018-01-27 17:54:02
21.BAedla Mariel 1487 1566 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2018-01-27 11:41:29
22.BAleksejev Artjom 1641 1654 1617 M 2008 MK Areng 140439 Natalia Glušakova
2018-01-27 11:40:16
23.BAnis Dinara 1579 1584 1593 N 2006 MA Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2018-01-25 20:41:35
24.BBanhard Markus 0 0 0 M 2008 Tartu Kalev 180116 Markus Banhard
2018-01-25 09:57:03
25.BBivrov Timur 1230 1260 1260 M 2006 - - - 171216 Hendrik Olde
2018-01-27 19:29:08
26.BBlokhin Sofia 1745 1870 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:29:44
27.BBušujeva Jelizaveta 1548 1511 1504 N 2006 MA Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2018-01-24 20:28:56
28.BCherentsov Mikhail 1158 1327 0 M 2009 Tallinna MK 170949 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:31:03
29.BDudakov Andrei 1496 1577 1581 M 2008 MA Vabaettur 160647 Rainer Raud
2018-01-26 07:19:15
30.BDukov Vladimir 1497 1682 1657 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-01-22 14:32:37
31.BGrant Geron Alexander 0 0 0 M 2009 Tallinna MK 171015 Rainer Raud
2018-01-27 18:11:06
32.BHaapsal Maria Ioanna 1317 1501 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2018-01-22 09:33:38
33.BJõgi Henry 1382 1569 1605 M 2007 MK Areng 150249 Monika Tsõganova
2018-01-21 08:47:56
34.BKaldmaa Janis 1590 1615 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Janis Kaldmaa
2018-01-23 09:52:14
35.BKarba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2018-01-27 10:30:57
36.BKokk Karl Mattias 1655 1757 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2018-01-26 07:36:23
37.BKuhhareva Viktoria 0 1202 1261 N 2008 MA Vabaettur 170422 Natalia Glušakova
2018-01-25 15:39:42
38.BKull Tormi 1655 1660 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2018-01-26 15:31:20
39.BKülanurm Jasper 0 1061 0 M 2008 Tartu Kalev 180118 Hendrik Olde
2018-01-27 19:28:18
40.BLaanemets Loit 0 1136 1150 M 2009 SK Reval-Sport 170203 Rainer Raud
2018-01-27 20:02:41
41.BLehes Erik Johannes 1542 1592 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Erik Johannes Lehes
2018-01-21 17:58:22
42.BLihvenko Vjatseslav 1315 1290 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2018-01-27 11:40:54
43.BLiiv Karmen 1316 1359 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2018-01-23 17:15:23
44.BLugantsev Anton 0 0 0 M 2009 MK Chess Continent u-5794 Oleg Kortšagin
2018-01-24 11:59:43
45.BLuik Ott-Robert 1589 1789 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2018-01-19 20:18:24
46.BLuts Jakob 1560 1551 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2018-01-26 15:32:01
47.BMaapalu Ralf 1428 1550 1590 M 2008 SK Reval-Sport 150622 Ervin Liebert
2018-01-24 23:34:08
48.BMangusson Maron 0 1290 0 M 2006 - - - 170237 Rainer Raud
2018-01-26 10:37:08
49.BMertins Ostap 1449 1754 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:30:28
50.BMihhailov Artur 1547 1662 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-01-22 10:23:42
51.BMolotov Ian 1317 1475 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2018-01-26 10:54:55
52.BMäesalu Oliver 1443 1711 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Oliver Mäesalu
2018-01-22 18:26:58
53.BNazarov Vladislav 1757 1723 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-01-27 12:51:07
54.BÕigus Kristjan 1349 1515 1577 M 2007 Tallinna MK 160741 Kristjan Õigus
2018-01-24 18:10:30
55.BOrlova Darya 1440 1590 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:30:09
56.BOvtshinnikov Roman 0 1151 0 M 2008 MK Chess Continent 171222 Oleg Kortšagin
2018-01-24 11:49:07
57.BPadari Tuudur Jakob 1547 1534 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2018-01-26 15:30:58
58.BPallum Rasmus 1394 1544 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Tiina Raud
2018-01-26 15:31:42
59.BPeek Elizabeth Adele 0 0 0 N 2009 Vanalinna Hariduskolleegium (VHK) u-5872 Rainer Raud
2018-01-26 21:25:46
60.BPimašin Pavel 1287 1416 0 M 2008 MA Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2018-01-27 11:40:36
61.BPljusnin Fjodor 0 1388 1407 M 2009 MK Chess Continent 170950 Oleg Kortšagin
2018-01-24 11:49:07
62.BPool Linda Maria 1492 1573 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2018-01-25 19:15:30
63.BPronin Arseni 1591 1773 1789 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2018-01-23 12:14:48
64.BRõtšagov Anton 1571 1710 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2018-01-27 13:12:37
65.BSaue Karl Elias 1451 1558 1617 M 2006 MK Areng 140416 Monika Tsõganova
2018-01-24 16:06:40
66.BSavutyan Arseniy 0 0 0 M 2007 MA Vabaettur u-5866 Natalia Glušakova
2018-01-26 20:10:09
67.BSchneider Uku 1497 1593 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2018-01-25 21:01:16
68.BSuhhanov Egor 1196 1255 1243 M 2006 MK Areng 140733 Monika Tsõganova
2018-01-26 20:33:22
69.BTalu Hella-Lee 0 1114 0 N 2008 MK Areng 171012 Monika Tsõganova
2018-01-26 18:00:13
70.BTamm Kaisa-Sophia 0 0 0 N 2007 MK Areng 170544 Monika Tsõganova
2018-01-25 17:43:24
71.BTaro Marko 1603 1616 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2018-01-25 11:56:24
72.BTšurakov Sergei 1252 1419 1559 M 2007 MA Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2018-01-24 10:41:19
73.BUljas Rasmus 1050 1100 1064 M 2007 Rae Huvikool 161224 Tiina Raud
2018-01-26 15:30:36
74.BVassiljev Eric 0 0 0 M 2006 MK Areng u-5868 Monika Tsõganova
2018-01-26 20:32:18
75.BVohli Fred 0 1321 0 M 2007 T. Truusi MKK 180117 Fred Vohli
2018-01-25 23:26:34
76.BŠadrina Eva 1513 1691 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2018-01-26 10:30:45
77.CAlbrecht Andero 0 0 0 M 2005 u-5864 Hendrik Olde
2018-01-26 19:26:58
78.CBeda Pjotor 1535 1548 1599 M 2004 MA Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2018-01-24 20:28:13
79.CFilimonov Ilja 0 1683 1666 M 2001 MK Areng 160632 Monika Tsõganova
2018-01-23 18:50:59
80.CGross Uku 1469 1506 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2018-01-24 23:35:34
81.CGutmann Christopher 1473 1516 1572 M 2005 Rae Huvikool 170245 Tiina Raud
2018-01-26 15:32:25
82.CHirvi Jüri 1106 1295 1265 M 2005 MA Vabaettur 170246 Natalia Glušakova
2018-01-22 10:01:01
83.CHirvi Katarina 1549 1667 1665 N 2005 MA Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2018-01-22 10:01:01
84.CJõerand Jenna 1581 1540 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2018-01-23 17:22:13
85.CKalju Edvard 1542 1535 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2018-01-25 11:56:48
86.CKang Paul 1428 1582 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2018-01-26 19:40:51
87.CKõlar Karl-Ustav 1632 1731 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Rainer Raud
2018-01-26 07:24:09
88.CKrivenko Dion 1770 1745 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-01-27 13:15:37
89.CKuznetsova Valeria 1504 1593 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2018-01-25 11:58:48
90.CLaanemets Emil 1558 1676 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2018-01-24 23:38:04
91.CLainevool Mirko 1397 1548 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2018-01-26 15:32:44
92.CLevchenko Marina 1610 1767 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2018-01-25 11:58:15
93.CLiebert Robin 1251 1470 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2018-01-24 23:32:55
94.CLiiv Karoliina 1616 1574 1591 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2018-01-23 17:15:58
95.CLiiv Kristiina 1730 1845 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2018-01-25 19:13:25
96.COlde Grete 1928 2115 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2018-01-27 17:39:59
97.COlde Margareth 2105 2173 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Margareth Olde
2018-01-27 16:22:27
98.COrgse Karl Kristofer 1879 1923 1892 M 2003 MA Vabaettur 120701 Rainer Raud
2018-01-27 18:24:03
99.CPerv Thor Andreas 0 1208 1215 M 2007 SK Reval-Sport 161245 Rainer Raud
2018-01-26 11:49:48
100.CRaag Ardi 1745 1740 1655 M 2004 MA Vabaettur 150202 Ardi Raag
2018-01-25 18:34:01
101.CRaudväli Anders 1399 1503 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2018-01-24 12:30:49
102.CRõtšagov Nikita 1708 1901 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2018-01-27 13:12:02
103.CRuugla Raul 1423 1638 1652 M 2004 Järva Noorte MK 120211 Toomas Mihkelev
2018-01-27 18:22:01
104.CSade Carolina 1609 1604 1600 N 2005 Tallinna MK 130307 Rainer Raud
2018-01-26 13:36:02
105.CSavinov Matvei 1694 1728 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2018-01-22 21:13:03
106.CSnitsarenko Igor 1686 1808 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-01-25 09:47:48
107.CTammesalu Martin Ilmar 0 0 0 M 2005 - - - 171207 Rainer Raud
2018-01-26 21:44:26
108.CTomson Mikk 1546 1762 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2018-01-23 19:13:57
109.CTõnisson Trent Asso 1665 1804 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-01-26 21:43:33
110.CTõnso Hannes 1651 1671 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2018-01-26 07:20:23
111.CTõnso Liina 1831 1873 1874 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2018-01-26 07:20:23
112.CUibokant Karl Oskar 1689 1765 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-01-27 18:08:33
113.CŠkolnõi Artur 0 0 0 M 2005 Rae Huvialakool u-5889 Rainer Raud
2018-01-27 17:55:21
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017