E T K N R L P
19. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
    |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |   Eesti MV  |     |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Eesti maleklubide 2018. aasta meistrivõistlused   ( id=214 )

Aeg 02. veebruar 2018 (kell 11:30) - 04. veebruar 2018 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
26. jaanuar 2018 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit
KontaktKontakt
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (16. jaanuar 2018 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (16. jaanuar 2018 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 min 40 käigule + 15 min lõpuni
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks60€ võistkonna kohta
Kontakt5251623 H.Olde
Kokku
88
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbozenko Georg 2099 2159 2125 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Hendrik Olde
2018-01-31 10:01:17
2.AAleksejev Igor 2180 2246 2298 M 1986 Narva SK Maletäht mk 030014 Hendrik Olde
2018-01-31 09:57:42
3.AAndrijaškin Deniss 1861 1989 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Hendrik Olde
2018-01-31 09:58:15
4.ABlokhin Sofia 1745 1870 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Hendrik Olde
2018-01-31 09:50:57
5.ABystryakova Elena 2103 2103 2103 M 1958 Narva MK Kaissa WIM u-5926 Hendrik Olde
2018-01-31 09:55:30
6.AChukavin Kirill 2265 2296 2366 M 2002 Tallinna MK 080381 Hendrik Olde
2018-01-31 09:47:55
7.ADubrovin Robert 2239 2364 2357 M 1986 Kadrioru MK mk 030046 Hendrik Olde
2018-01-31 09:49:45
8.ADudakov Andrei 1496 1577 1581 M 2008 MA Vabaettur 160647 Hendrik Olde
2018-01-31 10:05:11
9.ADukov Vladimir 1497 1682 1657 M 2009 MA Vabaettur 161230 Hendrik Olde
2018-01-31 10:07:00
10.AGaranin Aleksei 2161 2113 2107 M 2001 MK Avesta FM 091000 Hendrik Olde
2018-01-31 09:51:18
11.AGarber Vjatšeslav 2129 2117 2096 M 1936 Kadrioru MK mk 030058 Hendrik Olde
2018-01-31 09:50:25
12.AGrents Joosep 0 1833 1856 M 1992 MA Vabaettur 161237 Hendrik Olde
2018-01-31 10:06:18
13.AHaavamäe Henrik 2095 2228 2103 M 1998 Tallinna MK 080307 Hendrik Olde
2018-01-31 09:48:14
14.AIvanaynen Natalia 0 1826 0 N 1968 Narva SK Maletäht 171126 Hendrik Olde
2018-01-31 09:58:56
15.AIvanova Lidia 1613 1676 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Hendrik Olde
2018-01-31 10:07:42
16.AJezov Roman 2304 2354 2296 M 1990 Narva SK Maletäht FM 030101 Hendrik Olde
2018-01-31 09:57:14
17.AKalju Edvard 1542 1535 1610 M 2004 MA Vabaettur 160130 Hendrik Olde
2018-01-31 10:05:22
18.AKarai Deniss 2120 2109 2109 M 1978 T. Truusi MKK 030128 Hendrik Olde
2018-01-31 10:02:00
19.AKasela Sten 2153 2282 2280 M 1990 SK Reval-Sport mk 040090 Hendrik Olde
2018-01-31 10:00:12
20.AKõlar Johan-Eerik 1761 1768 1768 M 1994 MA Vabaettur 141220 Hendrik Olde
2018-01-31 10:06:09
21.AKõlar Karl-Ustav 1632 1731 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Hendrik Olde
2018-01-31 10:06:09
22.AKonovalkin Eduard 2145 2004 1998 M 1973 Narva MK Kaissa 091102 Hendrik Olde
2018-01-31 09:51:40
23.AKoop Vjatšeslav 2208 2146 2092 M 1979 Viimsi MS Apones mk 030485 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:11:46
24.AKorban Katrina 1921 1812 1812 N 1997 Narva SK Maletäht 040107 Hendrik Olde
2018-01-31 09:58:35
25.AKorstin Maris 2176 2198 2148 M 1981 Narva SK Maletäht mk 030166 Hendrik Olde
2018-01-31 09:57:52
26.AKruusiauk Heda 1870 1796 1779 N 1949 T. Truusi MKK mk 030561 Hendrik Olde
2018-01-31 10:02:20
27.AKukk Sander 2219 2357 2418 M 1987 SK Reval-Sport mk 030183 Hendrik Olde
2018-01-31 12:13:21
28.AKuusik Jüri 0 1990 2020 M 1976 Viimsi MS Apones 061019 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:12:44
29.AKuznetsova Valeria 1504 1593 1605 N 2005 MA Vabaettur 131133 Hendrik Olde
2018-01-31 10:05:45
30.ALaigna Marko 1863 1907 1879 M 1978 Viimsi MS Apones 060201 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:13:28
31.ALevchenko Marina 1610 1767 1717 N 2007 MA Vabaettur 140723 Hendrik Olde
2018-01-31 10:07:33
32.ALiebert Ervin 0 1787 1787 M 1939 SK Reval-Sport 070313 Hendrik Olde
2018-01-31 10:00:40
33.ALiebert Erwin 1897 1816 1812 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Hendrik Olde
2018-01-31 10:00:40
34.ALiiv Kristiina 1730 1845 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Hendrik Olde
2018-01-31 09:49:35
35.ALiiva Riho 2466 2464 2464 M 1975 SK Reval-Sport IM 030221 Hendrik Olde
2018-01-31 09:59:22
36.ALuik Ott-Robert 1589 1789 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Hendrik Olde
2018-01-31 10:06:52
37.ALumiste Rene 2097 2218 2178 M 1999 Tallinna MK 080309 Hendrik Olde
2018-01-31 09:48:06
38.AMedar Marti 2053 2150 2218 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Hendrik Olde
2018-01-31 10:01:25
39.ANahkur Madis 1971 1990 1937 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Hendrik Olde
2018-01-31 10:00:28
40.ANarva Mai 2201 2281 2323 N 1999 SK Reval-Sport WIM 051004 Hendrik Olde
2018-01-31 09:59:43
41.ANarva Regina 1999 2044 2048 N 1970 SK Reval-Sport WFM 030583 Hendrik Olde
2018-01-31 09:59:43
42.ANarva Triin 2158 2019 2023 N 1994 SK Reval-Sport WFM 030584 Hendrik Olde
2018-01-31 09:59:43
43.ANassar Askold 1963 2058 2058 M 1984 Viimsi MS Apones 030264 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:12:13
44.ANeff Sergei 2272 2219 2239 M 1954 Kadrioru MK mk 030265 Hendrik Olde
2018-01-31 09:49:55
45.ANestor Kaarel 2177 2211 2292 M 1990 SK Reval-Sport mk 030269 Hendrik Olde
2018-01-31 10:00:02
46.ANikitin Pjotr 2053 2017 1960 M 1941 Kadrioru MK mk 030273 Hendrik Olde
2018-01-31 09:50:47
47.ANikulin Oleg 2030 2058 2058 M 1996 Narva MK Kaissa 040311 Hendrik Olde
2018-01-31 09:52:24
48.ANitsiportsik Maksim 1654 1763 1796 M 2001 MA Vabaettur 090304 Hendrik Olde
2018-01-31 10:06:36
49.AObolonin Filipp 1871 2000 2043 M 1997 MA Vabaettur 061105 Hendrik Olde
2018-01-31 10:04:20
50.AOlde Grete 1928 2115 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Hendrik Olde
2018-01-31 09:47:44
51.AOlde Hendrik 2308 2298 2327 M 1966 Tallinna MK FM 030281 Hendrik Olde
2018-01-31 09:47:44
52.AOlde Margareth 2105 2173 2199 N 2000 Tallinna MK WFM 080354 Hendrik Olde
2018-01-31 09:47:44
53.AOrgse Karl Kristofer 1879 1923 1892 M 2003 MA Vabaettur 120701 Hendrik Olde
2018-01-31 10:04:06
54.APalk Paavo 0 1728 1728 M 1968 Viimsi MS Apones 110808 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:13:09
55.APedoson Georg Aleksander 2170 2304 2188 M 2004 MA Vabaettur 110715 Hendrik Olde
2018-01-31 10:03:56
56.APetrov Aleksander 2013 2001 2019 M 1941 Kadrioru MK mk 030310 Hendrik Olde
2018-01-31 09:50:35
57.AProtassov Vlad 1818 1983 1997 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Hendrik Olde
2018-01-31 09:58:25
58.ARaag Ardi 1745 1740 1655 M 2004 MA Vabaettur 150202 Hendrik Olde
2018-01-31 10:04:45
59.ARauk Tõnu 2171 2138 2079 M 1970 Kadrioru MK mk 030339 Hendrik Olde
2018-01-31 09:50:04
60.ARemmel Anto 2248 2235 2158 M 1946 SK Reval-Sport mk 030346 Hendrik Olde
2018-01-31 09:59:54
61.ARõtova Merike 1711 1760 1733 N 1936 SK Reval-Sport m 030607 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:14:09
62.ASander Heike 1920 1887 1887 N 1954 Kadrioru MK mk 030609 Hendrik Olde
2018-01-31 09:51:06
63.ASiemer Tambet 2147 2370 2285 M 1969 Rapla MK mk 030385 Hendrik Olde
2018-01-31 09:48:34
64.ASirp Karl Aleksander 1934 2095 2069 M 1999 Tallinna MK 070701 Hendrik Olde
2018-01-31 09:48:23
65.ASnitsarenko Igor 1686 1808 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Hendrik Olde
2018-01-31 10:04:31
66.ASnitsarenko Ilja 1313 1473 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Hendrik Olde
2018-01-31 10:07:24
67.ASõskov Vjatšeslav 2290 2321 2321 M 1987 Narva SK Maletäht FM 030412 Hendrik Olde
2018-01-31 09:57:25
68.AStaub Madis 1716 1761 1729 M 1940 Viimsi MS Apones 100900 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:13:57
69.ASumaroks Janis 1758 1694 1694 M 1940 Narva MK Kaissa 030408 Hendrik Olde
2018-01-31 09:52:52
70.ASööt Margus 2194 2286 2268 M 1980 Viimsi MS Apones mk 030414 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:12:29
71.ATalving Indrek 1853 1789 1789 M 1982 Viimsi MS Apones 091202 Jüri Kuusik
2018-01-26 17:13:43
72.ATarakanov Oleg 2152 2183 2169 M 1953 Kadrioru MK mk 030450 Hendrik Olde
2018-01-31 09:50:15
73.ATaro Marko 1603 1616 1583 M 2006 MA Vabaettur 140725 Hendrik Olde
2018-01-31 10:07:09
74.ATaruta Ilja 1698 1750 1727 M 2000 MA Vabaettur 080327 Hendrik Olde
2018-01-31 10:04:52
75.ATeelem Lauri 2128 2258 2247 M 1983 T. Truusi MKK mk 030453 Hendrik Olde
2018-01-31 10:01:33
76.ATolmatšov Eduard 2174 2194 2178 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Hendrik Olde
2018-01-31 09:51:51
77.ATõnso Hannes 1651 1671 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Hendrik Olde
2018-01-31 10:05:33
78.ATõnso Liina 1831 1873 1874 N 2001 MA Vabaettur 090506 Hendrik Olde
2018-01-31 10:05:33
79.ATruus Tõnu 2102 2072 2093 M 1946 T. Truusi MKK mk 030469 Hendrik Olde
2018-01-31 10:02:12
80.ATsõganova Monika 2132 2156 2186 N 1969 Narva SK Maletäht WIM 030620 Hendrik Olde
2018-01-31 09:58:01
81.ATuru Indrek 1951 1933 1933 M 1988 K. Külaotsa MK 070511 Hendrik Olde
2018-01-31 10:02:33
82.AUibokant Mathias Robert 1965 2069 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Hendrik Olde
2018-01-31 09:49:21
83.AValner Uku 2266 2370 2335 M 1990 SK Reval-Sport mk 030497 Hendrik Olde
2018-01-31 09:59:30
84.AVirgus Andrei 1932 1931 1931 M 1994 Narva MK Kaissa 030518 Hendrik Olde
2018-01-31 09:52:35
85.AZavoronkov Vladimir 2385 2372 2372 M 1976 Narva MK Kaissa IM 030442 Hendrik Olde
2018-01-31 09:51:30
86.AZjukin Sergei 2321 2359 2359 M 1972 T. Truusi MKK IM 030438 Hendrik Olde
2018-01-31 10:00:53
87.AŠarankov Grigori 2191 2271 2332 M 1986 Tallinna MK 071107 Hendrik Olde
2018-01-31 09:48:49
88.AŠiškov Andrei 2369 2363 2376 M 1978 T. Truusi MKK FM 030425 Hendrik Olde
2018-01-31 10:01:07
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017