E T K N R L P
24. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Kiirmaleturniir VINNI VÄLK - EV 100 sari   ( id=212 )

Aeg 27. jaanuar 2018 (kell 10:15) - 27. jaanuar 2018 (kell 16:15)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Vinni Spordikompleks Ajakontroll Ajakontroll 7 vooru, 15 min + 2 sek
Võistluspaik Võistluspaik Sõpruse 16, Vinni alevik. http://www.vinnisport.eu/ Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 22. jaanuar 2018 (kell 20:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Rakvere Maleklubi koostöös Vinni Spordihoonega Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (08. jaanuar 2018 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@kinuthokaep Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (22. jaanuar 2018 )
 
Osavõtumaks 10€ (noor ja seenior - 8€). GM ja IM- tasuta
LisainfoVõistluste I koha auhind on 250€ Osalejatele tasuta lõunasöök ja iga osaleja saab tasuta kasutada spordikompleksi ujulat. Võistlus kuulub EV 100 maleturniiride sarja.
KontaktEino Vaher - (372)5530227 EV 100 maleturniiride sarja info: http://www.maleliit.ee/sari2018/

Turniirile registreeritud mängijad ( 107 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Abozenko Georg 2099 2105 2132 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Georg Abozenko
2018-01-17 11:04:55
2. Aga Rihard 2029 1956 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2018-01-22 17:40:26
3. Albrecht Andero       M 2005 u-5764 Raido Sune
2018-01-22 09:44:48
4. Andrijaškin Deniss 1912 1898 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Roman Jezov
2018-01-19 10:09:47
5. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2018-01-09 17:48:32
6. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2018-01-19 15:56:15
7. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-01-09 17:48:54
8. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2018-01-17 19:17:34
9. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Raido Sune
2018-01-22 09:43:15
10. Dunajev Nikolai 1753 1822 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-01-09 17:52:16
11. Ennok Heigo   1657 1685 M 1956 - - - 160634 Heigo Ennok
2018-01-10 10:52:27
12. mk Garber Vjatšeslav 2129 2120 2103 M 1936 Kadrioru MK 030058 Hendrik Olde
2018-01-23 21:49:21
13. Grents Joosep   1864 1856 M 1992 - - - 161237 Joosep Grents
2018-01-20 01:16:23
14. Hannus Lola 1570 1676 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Lola Hannus
2018-01-17 15:54:31
15. Hansen Jüri 2043 2006 2006 M 1956 Vanad Olümpiaalad 060213 Jüri Hansen
2018-01-11 07:47:32
16. mk Hermlin Üllar 2155 2166 2166 M Virumaa 030076 Raido Sune
2018-01-22 09:42:09
17. Jaksin Aleksandr 1627 1588 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-01-09 17:52:36
18. FM Jezov Roman 2304 2350 2298 M 1990 Narva SK Maletäht 030101 Roman Jezov
2018-01-16 16:18:18
19. Järvet Jüri 1945 1990 2047 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2018-01-15 10:46:03
20. Kaasik Jan   1421 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2018-01-11 07:48:43
21. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Raido Sune
2018-01-22 09:42:17
22. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Raido Sune
2018-01-22 09:43:45
23. Kõlar Karl-Ustav 1632 1725 1664 M 2004 MA Vabaettur 150203 Karl-Ustav Kõlar
2018-01-18 17:19:24
24. Koppel Enn 1962 1895 1895 M 1941 Lääne-Virumaa 030165 Raido Sune
2018-01-17 10:54:55
25. Kõrts Aleksander   1218 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2018-01-15 14:28:36
26. mk Kortšagin Oleg 2162 2084 2101 M 1965 MK Chess Continent 030167 Oleg Kortšagin
2018-01-09 11:03:04
27. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Raido Sune
2018-01-18 11:44:56
28. IM Krupenski Jüri 2393 2439 2486 M 1982 MA Vabaettur 030179 Raido Sune
2018-01-22 09:43:30
29. Kuhi Hillar 1731 1803 1803 M 1950 Viljandimaa 060310 Jüri Hansen
2018-01-11 07:48:18
30. mk Kukk Sander 2219 2365 2414 M 1987 SK Reval-Sport 030183 Sander Kukk
2018-01-17 11:41:48
31. Laeks Taavi   1466   M 1980 - - - 171219 Raido Sune
2018-01-22 09:42:35
32. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Hendrik Olde
2018-01-23 21:49:09
33. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Hendrik Olde
2018-01-23 21:49:09
34. Liivak Sander       M 1972 - - - 180103 Raido Sune
2018-01-17 10:54:36
35. Lilleorg Ilmar   1864 1863 M 1934 Nõmme P. Kerese MK 130720 Raido Sune
2018-01-22 09:43:03
36. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-01-18 21:52:53
37. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-01-20 13:53:49
38. Mihhailov Artur 1571 1670 1712 M 2007 MA Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2018-01-22 10:34:15
39. Murutalu Aavo   1832 1832 M 1962 Harjumaa 071204 Raido Sune
2018-01-22 09:42:27
40. FM Narva Jaan 2154 2242 2242 M 1958 MK Faalanks 030262 Regina Narva
2018-01-14 20:47:16
41. Narva Jaan Oskar 1530 1602 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2018-01-14 20:47:16
42. Narva Mart 1660 1697 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2018-01-14 20:47:16
43. WFM Narva Regina 1999 2047 2048 N 1970 SK Reval-Sport 030583 Regina Narva
2018-01-14 20:47:16
44. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2018-01-09 17:49:43
45. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2018-01-09 17:49:12
46. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2018-01-17 08:41:43
47. mk Nestor Kaarel 2177 2223 2237 M 1990 SK Reval-Sport 030269 Kaarel Nestor
2018-01-19 12:38:41
48. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Maris Korstin
2018-01-16 18:31:41
49. Nossov Boris   1560 1550 M 1960 - - - 091105 Raido Sune
2018-01-17 10:54:01
50. FM Olde Hendrik 2308 2326 2327 M 1966 Rapla MK 030281 Hendrik Olde
2018-01-17 15:06:19
51. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2018-01-22 13:03:56
52. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2018-01-15 20:21:10
53. Ott Karl Eric 1363 1532 1511 M 2008 Tartu Kalev 160610 Karl Eric Ott
2018-01-22 16:05:50
54. Pagar Kalev 2101 2038 2034 M 1960 Rakvere MK 030294 Raido Sune
2018-01-17 10:55:07
55. Parts Tiit 1764 1770 1740 M 1962 Tartumaa 030304 Raido Sune
2018-01-19 14:18:34
56. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2018-01-11 03:22:11
57. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2018-01-11 03:23:16
58. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2018-01-18 11:52:46
59. mk Peebo Kalle 2247 2179 2154 M 1949 Tartu Kalev 030306 Raido Sune
2018-01-19 14:18:17
60. mk Petrov Aleksander 2013 2001 2003 M 1941 Kadrioru MK 030310 Raido Sune
2018-01-22 18:35:04
61. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Raido Sune
2018-01-18 11:45:21
62. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Roman Jezov
2018-01-19 17:12:27
63. Poom Mati 1775 1822 1882 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2018-01-15 10:46:17
64. Põvvat Aalo 1593 1616 1468 N 1932 - - - 070622 Raido Sune
2018-01-19 14:18:48
65. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2018-01-19 18:15:21
66. CM Puusepp Kaimar 2210 2264 2258 M 1976 Rapla MK 030328 Raido Sune
2018-01-17 10:51:37
67. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Ardi Raag
2018-01-14 14:04:12
68. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Tõnu Rauk
2018-01-16 15:36:47
69. Reiland Indrek       M u-5726 Raido Sune
2018-01-19 14:26:20
70. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Raido Sune
2018-01-17 10:52:04
71. Roine Albert Ludwig       M 1993 u-5615 Raido Sune
2018-01-11 09:38:06
72. Salupere Silvi 1641 1649 1649 N 1956 - - - 070618 Raido Sune
2018-01-19 14:19:06
73. Samberk Vahur   1660 1660 M 1993 - - - 141131 Raido Sune
2018-01-22 18:40:56
74. Sander Jaan 2047 1923 1902 M 1948 Nõmme P. Kerese MK 030363 Raido Sune
2018-01-22 09:42:54
75. Saviir Villy       M 1943 - - - 171205 Raido Sune
2018-01-12 14:37:03
76. IM Seeman Tarvo 2391 2453 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Raido Sune
2018-01-20 19:59:52
77. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2018-01-19 15:03:55
78. IM Sepp Olav 2462 2451 2451 M 1969 MK Faalanks 030379 Raido Sune
2018-01-20 19:58:34
79. Shvedov Andrei 1614 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2018-01-09 17:50:12
80. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Raido Sune
2018-01-18 11:44:37
81. Smirnov Dmitri 1351 1590 1544 M Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2018-01-09 17:51:11
82. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2018-01-09 17:50:52
83. Smorodkin Andrey   1655   M 1968 - - - 170529 Raido Sune
2018-01-18 11:49:35
84. Smorodkin Kirill 1616 1848 1847 M 2005 - - - 120623 Raido Sune
2018-01-18 11:49:35
85. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2018-01-20 22:36:49
86. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2018-01-20 22:36:49
87. Soolo Jüri 1688 1757 1757 M Viljandimaa 080421 Jüri Hansen
2018-01-11 07:47:58
88. Staub Madis 1716 1761 1729 M 1940 MK Faalanks 100900 Raido Sune
2018-01-22 09:42:44
89. mk Tarakanov Oleg 2152 2183 2169 M 1953 Kadrioru MK 030450 Raido Sune
2018-01-22 18:34:29
90. Titov Sergey 1626 1633 1633 M 1969 Maleklubi Lootus 101000 Sergey Titov
2018-01-09 17:51:53
91. Tomson Mihkel 1558 1647 1694 M 2006 Tartu Kalev 160614 Mihkel Tomson
2018-01-10 15:43:57
92. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2018-01-20 08:32:13
93. WIM Tsõganova Monika 2132 2186 2186 N 1969 Narva SK Maletäht 030620 Monika Tsõganova
2018-01-12 14:14:19
94. GM Turov Maxim 2640 2640 2640 M 1979 Venemaa u-5704 Raido Sune
2018-01-18 11:29:17
95. mk Tuul Tarmo 2113 2193 2208 M 1988 T. Truusi MKK 030480 Tarmo Tuul
2018-01-18 16:53:06
96. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-01-16 19:01:51
97. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-01-16 19:01:15
98. Uurits Karel 1875 1913 1913 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-01-19 23:41:58
99. mk Vaher Eino 2255 2207 2204 M 1961 Rakvere MK 030490 Raido Sune
2018-01-12 14:36:22
100. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2018-01-18 14:57:18
101. Veitsurs Ervins   1633 1636 M 1951 Rakvere MK 131212 Raido Sune
2018-01-17 10:55:32
102. Videvik Edik 1881 1805 1805 M 1960 Rakvere 030510 Raido Sune
2018-01-17 10:54:15
103. GM Volodin Aleksander 2461 2478 2464 M 1990 MA Vabaettur 030519 Aleksander Volodin
2018-01-17 22:09:24
104. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Ilja Vovk
2018-01-17 16:03:15
105. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Andrei Šiškov
2018-01-08 19:03:39
106. mk Šlõkov Vitali 2295 2303 2303 M 1987 MK Chess Continent 030429 Raido Sune
2018-01-19 14:19:38
107. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Raido Sune
2018-01-18 11:45:46
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017