E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

K-Järve SK Valge Ratsu Lahtiste male MV 2018   ( id=210 )

Aeg 20. jaanuar 2018 (kell 11:00) - 20. jaanuar 2018 (kell 16:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

tabel 1    tabel 2    tabel 3    tabel 4   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kohtla-Järve, Spordikeskus Ajakontroll Ajakontroll 15min. kuni partii lõpuni iga maletajale
Võistluspaik Võistluspaik Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 16. jaanuar 2018 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja SK Valge Ratsu Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (03. jaanuar 2018 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@ustareglav Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (20. jaanuar 2018 )
 
Osavõtumaks On
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 61 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aga Rihard 2029 1956 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Svetlana Pritulina
2018-01-09 21:09:42
A
2. Andrijaškin Deniss 1912 1898 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:06:24
A
3. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2018-01-16 19:07:47
A
4. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2018-01-05 18:15:57
A
5. Dunajev Nikolai 1753 1822 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2018-01-05 18:16:55
A
6. Jaksin Aleksandr 1627 1588 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2018-01-05 18:22:34
A
7. Krehhov Valentin 1474 1599 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2018-01-05 18:17:50
A
8. Kruusa Rein 1642 1640 1652 M 1958 Maleklubi Lootus 061209 Sergey Titov
2018-01-05 18:18:24
A
9. Laanjärv Helmut 1636 1601 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Svetlana Pritulina
2018-01-15 14:15:06
A
10. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2018-01-12 22:23:07
A
11. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:05:52
A
12. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2018-01-12 15:09:40
A
13. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2018-01-15 18:09:42
A
14. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2018-01-15 18:09:25
A
15. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Svetlana Pritulina
2018-01-17 10:49:48
A
16. Shvedov Andrei 1614 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2018-01-05 18:16:22
A
17. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2018-01-16 11:15:44
A
18. Smirnov Dmitri 1351 1590 1544 M Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2018-01-05 18:17:15
A
19. Vaino Einar 1909 1948 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2018-01-11 16:23:22
A
20. Šnurov Daniil 1619 1679 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2018-01-12 22:23:33
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aksjonova Alisa 1432 1526 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2018-01-07 14:33:39
B
2. Butenko Nikolai   1577 1577 M 2005 Maleklubi Lootus 150508 Svetlana Pritulina
2018-01-17 09:47:53
B
3. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2018-01-07 21:18:50
B
4. Geimonen Konstantin 1408 1495 1537 M 2006 Maleklubi Lootus 140718 Sergey Titov
2018-01-16 19:48:30
B
5. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:05:52
B
6. Hudilainen Mihhail 1420 1554 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2018-01-05 18:19:33
B
7. Leontjeva Aleksandra 1460 1520 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2018-01-12 22:24:18
B
8. Nikitin Leonid 1425 1619 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2018-01-07 14:34:28
B
9. Orlova Darya 1440 1576 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:05:52
B
10. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2018-01-07 21:18:50
B
11. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:05:52
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Burakov Nikita   1224 1224 M 2008 SK Valge Ratsu 161260 Svetlana Pritulina
2018-01-16 19:02:01
C
2. Cherentsov Mikhail 1158 1304   M 2009 Tallinna MK 170949 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:05:52
C
3. East Marek 1333 1415 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2018-01-07 21:18:50
C
4. Filippova Evelina   1201   N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2018-01-05 18:21:19
C
5. Harlamov Pjotr       M SK Valge Ratsu u-5668 Svetlana Pritulina
2018-01-15 14:19:06
C
6. Kuzmina Oleksandra   1130   N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2018-01-15 17:45:05
C
7. Maksimova Irena   1296 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Sergey Titov
2018-01-05 18:13:14
C
8. Orlova Sofiya 1274 1466 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:05:52
C
9. Ostrjakova Maria 1169 1342 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2018-01-05 18:21:47
C
10. Pepeliaev Andrei 1285 1291 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Svetlana Pritulina
2018-01-17 09:47:53
C
11. Pepeliaev Artem 1054 1260 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Svetlana Pritulina
2018-01-17 09:47:53
C
12. Petrov Kirill 1173 1259 1370 M 2007 Maleklubi Lootus 160443 Sergey Titov
2018-01-05 18:20:27
C
13. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2018-01-07 21:18:50
C
14. Skatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2018-01-07 21:18:50
C
15. Sobolev Evelin 1122 1189 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2018-01-05 18:13:49
C
16. Taranov Mihhail 1432 1440 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2018-01-12 22:25:35
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andreeva Olga   1005   N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2018-01-05 18:11:38
D
2. Derevjanko Denis       M 2010 Maleklubi Lootus 171010 Sergey Titov
2018-01-05 18:12:33
D
3. Gerasimova Eva       N 2010 Lootus Maleklubi u-5578 Sergey Titov
2018-01-09 18:03:00
D
4. Gildi Matvei       M 2008 SK Valge Ratsu 171009 Svetlana Pritulina
2018-01-15 14:17:43
D
5. Gorbunov Timofei       M SK Valge Ratsu u-5712 Svetlana Pritulina
2018-01-18 14:33:13
D
6. Groševa Sofia       N 2010 Lootus Maleklubi u-5575 Sergey Titov
2018-01-09 18:01:25
D
7. Ivanov Jaroslav       M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2018-01-07 21:18:50
D
8. Kotkas David       M 2008 SK Valge Ratsu 171103 Svetlana Pritulina
2018-01-15 14:17:43
D
9. Mazajeva Liza   1172 1169 N 2009 Maleklubi Lootus 170553 Svetlana Pritulina
2018-01-18 20:04:06
D
10. Moskaljov Vladislav       N 2010 Maleklubi Lootus u-5576 Sergey Titov
2018-01-09 18:02:21
D
11. Müürsepp Milena 1024 1125 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2018-01-05 18:10:47
D
12. Müürsepp Uljana       N 2010 Maleklubi Lootus u-5738 Svetlana Pritulina
2018-01-19 20:08:05
D
13. Prikhodko Jegor       M SK Valge Ratsu u-5666 Svetlana Pritulina
2018-01-15 14:18:11
D
14. Šeiko Jaroslav       M SK Valge Ratsu u-5667 Svetlana Pritulina
2018-01-15 14:18:37
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017