E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Tallinna kiirmale lahtised meistrivõistlused 2017   ( id=208 )

Aeg 30. detsember 2017 (kell 10:45) - 30. detsember 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Paul Kerese Malemaja Ajakontroll Ajakontroll 15 min + 3 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Vene 29, Tallinn Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 29. detsember 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Tallinna MK koostöös SK Reval-Sport Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (19. detsember 2017 )
Kontaktaadress Kontakt moc.liamg@ibulkelamannillat Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (19. detsember 2017 )
 
Osavõtumaks 10€ (seeniorid ja noored- 7€)
LisainfoSuurmeistritele on osalemine tasuta. Ilma litsentsita mängijatele lisandub 1€ reitingute arvestamise tasu.
KontaktH.Olde- 372 5142625

Turniirile registreeritud mängijad ( 65 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Aro Andres   1659 1791 M 1970 - - - 140301 Hendrik Olde
2017-12-21 16:32:46
2. Avtšijev Edgar 2076 2041 2055 M 1989 Maardu MK 030027 Hendrik Olde
2017-12-29 18:42:59
3. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-12-24 12:00:48
4. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-12-24 10:43:20
5. Domoskanov Ivan 1739 1596 1471 M 1938 - - - 090503 Hendrik Olde
2017-12-21 16:30:43
6. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Robert Dubrovin
2017-12-26 15:03:48
7. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2017-12-29 20:15:05
8. Ennok Heigo   1657 1685 M 1956 - - - 160634 Hendrik Olde
2017-12-28 20:34:16
9. mk Garber Vjatšeslav 2129 2120 2103 M 1936 Kadrioru MK 030058 Hendrik Olde
2017-12-21 16:32:09
10. Grents Joosep   1864 1856 M 1992 - - - 161237 Joosep Grents
2017-12-22 19:01:51
11. Grosberg Martin   1958 1974 M 1992 - - - 090609 Martin Grosberg
2017-12-27 17:12:52
12. Haavamäe Henrik 2095 2170 2131 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2017-12-28 10:20:12
13. Ioganson Oleg 1860 1776 1712 M 1972 - - - 030102 Hendrik Olde
2017-12-21 16:32:17
14. Ivanova Lidia 1613 1674 1634 N 1999 MA Vabaettur 110331 Natalia Glušakova
2017-12-23 15:26:23
15. FM Jezov Roman 2304 2350 2298 M 1990 Narva SK Maletäht 030101 Roman Jezov
2017-12-26 13:38:47
16. Järvet Jüri 1945 1990 2047 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Hendrik Olde
2017-12-21 16:33:19
17. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Rein Ruus
2017-12-22 11:44:33
18. mk Kortšagin Oleg 2162 2084 2101 M 1965 MK Chess Continent 030167 Oleg Kortšagin
2017-12-21 22:28:47
19. m Kovaljov Deniss 2320 2345 2370 M 1981 MK Faalanks 030173 Deniss Kovaljov
2017-12-26 23:30:53
20. mk Kruusiauk Heda 1870 1813 1794 N 1949 T. Truusi MKK 030561 Heda Kruusiauk
2017-12-29 10:18:34
21. Liebert Erwin 1897 1816 1790 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Ervin Liebert
2017-12-26 17:56:50
22. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Rainer Raud
2017-12-20 23:16:36
23. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Hendrik Olde
2017-12-28 23:34:35
24. Maido Erki 1515 1716 1718 M 1994 T. Truusi MKK 100100 Erki Maido
2017-12-28 10:41:56
25. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2017-12-23 23:36:27
26. Mogilnõi Jevgeni 1903 1889 1892 M 1948 - - - 030250 Hendrik Olde
2017-12-21 16:33:01
27. Morozyuk Pavel   1273 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Rainer Raud
2017-12-27 20:00:19
28. Nahkur Madis 1971 1944 1934 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2017-12-29 12:09:49
29. mk Neff Sergei 2272 2253 2237 M 1954 Kadrioru MK 030265 Hendrik Olde
2017-12-21 16:31:57
30. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Georg Nero
2017-12-21 14:48:44
31. mk Nestor Kaarel 2177 2223 2237 M 1990 SK Reval-Sport 030269 Kaarel Nestor
2017-12-28 09:41:31
32. mk Nikitin Pjotr 2053 2018 1960 M 1941 Kadrioru MK 030273 Hendrik Olde
2017-12-21 16:31:46
33. Olde Grete 1928 2118 2002 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-12-28 15:19:06
34. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-12-29 09:31:28
35. WFM Olde Margareth 2105 2153 2199 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-12-29 10:50:30
36. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-12-22 17:54:28
37. Pallon Johannes   1431   M 2004 MK Areng 171121 Monika Tsõganova
2017-12-29 16:31:07
38. Panfilov Sergei 1570 1615 1536 M 1935 - - - 111026 Hendrik Olde
2017-12-21 16:31:36
39. Parviste Janek 1916 1879 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Hendrik Olde
2017-12-21 12:00:26
40. mk Petrov Aleksander 2013 2001 2003 M 1941 Kadrioru MK 030310 Mati Poom
2017-12-22 00:19:41
41. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2017-12-27 19:14:28
42. Poleštšuk Arseni   1588 1554 M 2008 MK Areng 160705 Monika Tsõganova
2017-12-29 13:24:15
43. Poom Mati 1775 1822 1882 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Hendrik Olde
2017-12-21 16:33:10
44. Ramjalg Lembit   1427 1416 M 1937 - - - 160401 Hendrik Olde
2017-12-21 16:30:51
45. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Tõnu Rauk
2017-12-22 09:41:43
46. Rosenvald Helmuth 1751 1753 1912 M 1929 - - - 030351 Hendrik Olde
2017-12-21 16:31:04
47. Ruus Rein 2038 1998 2003 M 1955 T. Truusi MKK 030355 Rein Ruus
2017-12-22 11:41:24
48. Samberk Vahur   1660 1660 M 1993 - - - 141131 Rein Ruus
2017-12-22 18:33:59
49. mk Saraikin Sergei 1917 1841 1857 M 1934 - - - 030365 Hendrik Olde
2017-12-21 16:30:32
50. Schneider Uku 1516 1580 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-12-25 22:16:50
51. Sild Eero Kristjan 1463 1595 1622 M 1998 MK Areng 061101 Monika Tsõganova
2017-12-27 21:39:52
52. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-12-27 18:31:48
53. Snitsarenko Igor 1684 1840 1846 M 2007 MA Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-12-29 09:59:07
54. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-12-29 09:59:07
55. mk Teemäe Leo 1914 1897 1991 M 1932 MK Chess Continent 030454 Hendrik Olde
2017-12-21 16:31:26
56. Tõnisson Trent Asso 1631 1770 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-12-29 17:51:35
57. Tõnso Hannes 1686 1723 1683 M 2005 MA Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-12-20 23:15:43
58. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-12-20 23:15:43
59. mk Tuul Tarmo 2113 2193 2208 M 1988 T. Truusi MKK 030480 Tarmo Tuul
2017-12-21 18:25:09
60. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-12-28 19:53:58
61. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-12-28 19:53:07
62. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Ilja Vovk
2017-12-29 22:34:49
63. Zarovski Mihhail 1824 1817 1791 M 1947 - - - 030441 Hendrik Olde
2017-12-21 16:31:16
64. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Andrei Šiškov
2017-12-19 21:08:50
65. GM Švõrjov Igor 2352 2409 2328 M 1955 T. Truusi MKK 030432 Hendrik Olde
2017-12-28 09:52:00
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017