E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

SK Maletäht Karikas 4 etapp   ( id=200 )

Aeg 09. detsember 2017 (kell 10:00) - 09. detsember 2017

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Narva Laste Loomemaja Ajakontroll Ajakontroll 15+3
Võistluspaik Võistluspaik Partisani 2 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 09. detsember 2017 (kell 09:45) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja M.Korstin Info sisestaja Info sisestaja Maris Korstin  (04. detsember 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ur.tsil@nitsrok_siram Viimati muutis Viimati muutis Maris Korstin  (04. detsember 2017 )
 
Osavõtumaks A - turniir 5/4 EUR, B ja C - turniir 3 EUR
Kontakt+37258118865
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 20 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrijaškin Deniss 1912 1898 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:03:40
A
2. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:03:14
A
3. Novikov Sergei 1729 1818 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:41:54
A
4. Vaino Einar 1909 1948 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:41:54
A
5. Šilkin Aleksei 1673 1696 1654 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:04:16
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:39:23
B
2. Dukatš Ivan 1556 1491 1577 M 2007 Narva SK Maletäht 150523 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:09:36
B
3. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:05:26
B
4. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:04:45
B
5. Rodin Robert 1556 1678 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:09:08
B
6. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:41:20
B
7. Skatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:39:23
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Erikson Robert 1232 1250 1250 M 2008 Narva SK Maletäht 161249 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:06:50
C
2. Gasanbekov Miroslav 1326 1385 1379 M 2009 Narva SK Maletäht 170254 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:08:12
C
3. Harlamov Pjotr       M 2006 SK Valge Ratsu u-4894 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:40:47
C
4. Kaletin Artjom   1507   M - - - 171209 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:10:16
C
5. Mukonin Maksim 1205 1178 1144 M 2008 Narva SK Maletäht 161213 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:06:31
C
6. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:39:23
C
7. Serzhant Aleksandr 1347 1292 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:07:48
C
8. Timofejeva Juliana 1298 1363 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:07:27
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017