Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
21. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

Rahvusvaheline noorteturniir / International Youth Tournament TALLINN 2018   ( id=199 )

Aeg 04. jaanuar 2018 (kell 10:30) - 07. jaanuar 2018 (kell 14:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Paul Kerese Malemaja
VõistluspaikVõistluspaik
Vene 29, Tallinn
EelregistreerimineEelregistreerimine
31. detsember 2017 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
Eesti Maleliit
KontaktKontakt
ee.tiilelam@tiilelam
Info sisestajaInfo sisestaja
Hendrik Olde  (28. november 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (28. november 2017 )
LiikTurniiri liik
tavamale
AjakontrollAjakontroll
90 minutit + 30 sek käigule
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Arvestatakse
Osavõtumaks5€ (hilinejad 10€)
KontaktTel. 5251623
Kokku
111
Grupp A
89
Grupp B
22
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAga Rihard 2053 1989 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-12-01 16:07:22
2.AAksenov Egor 1353 1353 1353 M RUS u-5411 Hendrik Olde
2018-01-02 09:50:13
3.AAndrijaškin Deniss 1912 2051 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-12-22 17:58:52
4.ABarkaševa Sofia 1506 1723 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-12-31 20:03:04
5.ABeda Pjotor 1535 1552 1599 M 2004 Vabaettur 121111 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:52:20
6.ABitkova Elizavetta 1681 1717 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-12-10 20:12:44
7.ABraschinsky Ralf 1308 1494 1494 M 2007 Vabaettur 141124 Rainer Raud
2017-12-16 22:57:47
8.ABraschinsky Roland 1108 1266 1266 M 2008 Vabaettur 160133 Rainer Raud
2017-12-16 22:57:47
9.ADedikov Yuriy 1335 1335 1335 M RUS u-5410 Hendrik Olde
2018-01-02 09:49:13
10.ADudakov Andrei 1543 1617 1581 M 2008 Vabaettur 160647 Rainer Raud
2017-12-16 22:58:13
11.ADukov Vladimir 1515 1745 1657 M 2009 Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2017-12-17 20:22:21
12.AGolsta Madara 1778 1778 1778 N 2003 LAT u-5413 Hendrik Olde
2018-01-02 09:52:13
13.AGross Uku 1469 1489 1603 M 2003 SK Reval-Sport 140409 Ervin Liebert
2017-12-26 17:55:53
14.AGutmann Christopher 1473 1516 1572 M 2005 Rae Huvikool 170245 Tiina Raud
2017-12-28 00:03:03
15.AHudilainen Mihhail 1486 1545 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-12-31 21:45:08
16.AKalju Edvard 1488 1541 1610 M 2004 Vabaettur 160130 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:53:41
17.AKang Paul 1428 1570 1577 M 2005 Saku MK 131206 Paul Kang
2017-12-30 10:09:50
18.AKidron Alfred 1385 1529 1611 M 2007 Nõmme Noortemaja 150517 Rainer Raud
2017-12-29 18:58:55
19.AKivi Akira 1406 1579 1657 M 2008 Nõmme Noortemaja 141223 Rainer Raud
2017-12-29 18:59:58
20.AKokk Karl Mattias 1637 1796 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Karl Mattias Kokk
2017-12-29 21:47:08
21.AKosõhh Kirill 1688 1815 1834 M 2003 Vabaettur 110403 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:54:09
22.AKrivenko Dion 1788 1762 1698 M 2005 Malekool 64 130513 Mihhail Rõtšagov
2017-12-30 13:12:17
23.AKuldmaa Tanel 1677 1661 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:18:12
24.AKull Tormi 1629 1708 1651 M 2006 Rae Huvikool 150209 Tiina Raud
2017-12-28 00:03:43
25.AKöösel Hans Georg 1421 1642 1641 M 2010 Pärnu Spordikool 160648 Hans Georg Köösel
2017-12-28 10:47:14
26.ALaanela Joosep 1342 1506 1611 M 2005 Laagri Huvikool 131113 Rainer Raud
2017-12-31 16:02:56
27.ALaanemets Emil 1531 1689 1640 M 2004 SK Reval-Sport 110712 Ervin Liebert
2017-12-26 17:55:28
28.ALainevool Mirko 1397 1519 1600 M 2003 Rae Huvikool 160102 Tiina Raud
2017-12-28 00:03:23
29.ALevchenko Marina 1643 1770 1717 N 2007 Vabaettur 140723 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:52:07
30.ALihvenko Vjatseslav 1315 1290 1218 M 2008 Narva SK Maletäht 161250 Natalia Glušakova
2017-12-29 20:28:11
31.ALink Kristjan 1187 1395 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Hendrik Olde
2017-12-30 21:34:43
32.ALuik Ott-Robert 1557 1789 1692 M 2006 Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-12-11 08:25:52
33.ALuts Jakob 1560 1546 1627 M 2006 Rae Huvikool 160109 Tiina Raud
2017-12-28 00:04:32
34.AMakarov Gleb 1611 1696 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:18:43
35.AMertins Ostap 1447 1794 1636 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-12-25 19:40:16
36.AMihhailov Artur 1547 1662 1712 M 2007 Vabaettur 140736 Artur Mihhailov
2017-12-11 11:35:10
37.AMihhailov Nikita 1668 1552 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Maris Korstin
2017-12-27 13:37:27
38.AMikko Rondo 1728 1890 1839 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-12-28 15:17:06
39.AMorozyuk Pavel 1173 1273 1268 M 2004 Laagri Huvikool 170205 Rainer Raud
2017-12-30 13:20:54
40.AMõskovski Deniss 1665 1735 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-12-27 13:37:48
41.ANaestema Joonas Aditya 1666 1724 1678 M 2006 MK Areng 130742 Monika Tsõganova
2017-12-21 19:17:52
42.ANarva Jaan Oskar 1509 1619 1646 M 2005 SK Reval-Sport 140441 Regina Narva
2017-12-26 15:32:42
43.ANarva Mart 1649 1724 1682 M 2003 SK Reval-Sport 101202 Regina Narva
2017-12-26 15:32:42
44.ANazarov Vladislav 1822 1768 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Veronika Nazarova
2017-12-29 16:12:43
45.ANazarova Veronika 1596 1689 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Veronika Nazarova
2017-12-29 16:13:00
46.ANikitin Arseni 1872 1877 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-12-22 17:59:20
47.ANikitin Leonid 1328 1556 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-12-10 20:14:12
48.AOlde Karl Erik 1722 1908 1795 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-12-30 21:33:39
49.AOrgse Karl Kristofer 1825 1990 1892 M 2003 Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-12-06 21:10:22
50.AOvsjannikov Daniil 1684 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:18:30
51.APadari Tuudur Jakob 1629 1556 1603 M 2006 Rae Huvikool 160163 Tiina Raud
2017-12-28 00:04:02
52.APallum Rasmus 1367 1532 1606 M 2008 Rae Huvikool 161220 Rainer Raud
2017-12-30 21:17:44
53.APedmanson Albert 1928 1895 1961 M 2007 Tartu Kalev 130734 Albert Pedmanson
2017-12-07 01:16:01
54.APedmanson Herman 1836 1928 1943 M 2005 Tartu Kalev 130735 Herman Pedmanson
2017-12-07 01:18:58
55.APimašin Pavel 1287 1416 0 M 2008 Vabaettur 160424 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:55:12
56.APronin Arseni 1604 1735 1789 M 2007 Vabaettur 150314 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:52:52
57.AProvodin Aleksandr 1328 1553 1502 M 2005 Vabaettur 160150 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:48:46
58.ARaudväli Anders 1399 1519 1581 M 2003 Saku MK 130104 Anders Raudväli
2017-12-28 12:43:37
59.ARikas Artur 1662 1701 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-12-02 14:51:03
60.ARoots Lem-Leonhard 1321 1485 1488 M 2007 Rae Huvikool 160106 Tiina Raud
2017-12-28 00:02:34
61.ARõtšagov Anton 1547 1678 1715 M 2008 Malekool 64 140500 Mihhail Rõtšagov
2017-12-30 13:11:59
62.ARõtšagov Nikita 1708 1837 1798 M 2005 Malekool 64 120118 Mihhail Rõtšagov
2017-12-30 13:11:27
63.ARubina Mari 1529 1588 1604 N 2004 MK Avesta 120709 Mihhail Tereštšuk
2017-12-22 17:38:14
64.ASadekov Maksim 1807 1668 1609 M 2007 Narva SK Maletäht 150242 Maksim Sadekov
2017-12-31 20:30:18
65.ASavinov Matvei 1694 1784 1720 M 2005 MK Areng 121115 Monika Tsõganova
2017-12-22 20:55:42
66.ASchneider Uku 1541 1607 1624 M 2007 Tallinna MK 150506 Uku Schneider
2017-12-30 16:41:15
67.ASizov Lev 1496 1674 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-12-26 19:29:35
68.ASkladtsikov Andrei 1978 2032 2010 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:17:56
69.ASnitsarenko Igor 1736 1814 1846 M 2007 Vabaettur 150623 Tarass Snitsarenko
2017-12-14 09:39:34
70.ASnitsarenko Ilja 1351 1493 1458 M 2010 Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-12-22 08:47:31
71.ASOLOGUB Yury 1188 1188 1188 M RUS u-5412 Hendrik Olde
2018-01-02 09:50:58
72.ASui Andres 1622 1546 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Marko Siil
2017-12-28 11:54:43
73.ASui Siret 1599 1374 1374 N 2000 Saaremaa MK 120605 Marko Siil
2017-12-28 11:54:58
74.ATaranov Mihhail 1510 1432 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:19:12
75.ATaro Marko 1576 1659 1583 M 2006 Vabaettur 140725 Natalia Glušakova
2017-12-29 20:29:54
76.ATarsalainen Martti 1398 1541 1533 M 2004 Surju valla SK 120639 Hendrik Olde
2017-12-30 21:34:57
77.ATaruta Ilja 1722 1753 1727 M 2000 Vabaettur 080327 Natalia Glušakova
2017-12-31 15:12:43
78.ATominga Uku 1241 1480 1479 M 2004 Surju valla SK 120633 Hendrik Olde
2017-12-30 21:35:29
79.ATomson Mikk 1557 1739 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-12-17 09:14:07
80.ATõnisson Trent Asso 1711 1805 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Trent Asso Tõnisson
2017-12-27 20:43:41
81.ATõnso Hannes 1669 1710 1683 M 2005 Vabaettur 140440 Rainer Raud
2017-12-16 22:57:16
82.ATõnso Liina 1882 1889 1874 N 2001 Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-12-16 22:57:16
83.ATähiste Marc-Joosep 1544 1690 1662 M 2003 T. Truusi MKK 130113 Marc-Joosep Tähiste
2017-12-28 19:03:50
84.ATšurakov Sergei 1252 1404 1559 M 2007 Vabaettur 140734 Natalia Glušakova
2017-12-29 20:29:41
85.AUibokant Karl Oskar 1640 1776 1678 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-12-30 19:23:59
86.AUibokant Mathias Robert 1928 2084 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-12-30 19:23:17
87.AVaino Nikita 1928 1976 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-12-27 13:37:02
88.AZilensk Kuldar 1320 1446 1440 M 2006 Saku MK 170207 Kuldar Zilensk
2017-12-31 15:57:39
89.AŠnurov Daniil 1541 1698 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:19:00
90.BAedla Mariel 1436 1582 1593 N 2006 Nõmme Noortemaja 140414 Rainer Raud
2017-12-29 19:00:56
91.BAksjonova Alisa 1446 1516 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-12-10 20:12:00
92.BAnis Dinara 1542 1616 1593 N 2006 Vabaettur 140722 Natalia Glušakova
2017-12-21 12:19:58
93.BBlokhin Sofia 1792 1936 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Aleksander Dusman
2017-12-29 20:06:34
94.BBušujeva Jelizaveta 1555 1539 1504 N 2006 Vabaettur 140724 Natalia Glušakova
2017-12-24 17:48:12
95.BGolsta Ramona 1692 1692 1692 M 2003 LAT u-5414 Hendrik Olde
2018-01-02 09:52:47
96.BGranovska Elisa 1481 1481 1481 N 2003 LAT u-5415 Hendrik Olde
2018-01-02 09:53:34
97.BHaapsal Maria Ioanna 1486 1546 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-12-29 22:13:32
98.BHannus Lola 1599 1635 1661 N 2007 Tartu Kalev 140425 Hendrik Olde
2017-12-21 09:17:10
99.BHirvi Katarina 1550 1697 1665 N 2005 Vabaettur 150210 Natalia Glušakova
2017-12-21 12:19:42
100.BJõerand Jenna 1581 1589 1653 N 2004 MK Areng 120617 Monika Tsõganova
2017-12-28 15:53:13
101.BKipluka Anna Krista 1311 1311 1311 N 2005 LAT u-5416 Hendrik Olde
2018-01-02 09:54:25
102.BKuznetsova Valeria 1524 1599 1605 N 2005 Vabaettur 131133 Natalia Glušakova
2017-12-21 12:19:26
103.BLeontjeva Aleksandra 1465 1517 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:22:17
104.BMolotov Ian 1317 1455 1598 M 2008 Tallinna MK 160641 Ian Molotov
2017-12-21 13:50:27
105.BOrlova Darya 1447 1549 1571 N 2007 Tallinna MK 170204 Aleksander Dusman
2017-12-31 23:30:15
106.BOrlova Sofiya 1212 1449 1591 N 2010 Tallinna MK 170202 Aleksander Dusman
2017-12-31 23:30:15
107.BPoluektova Arina 1625 1694 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-12-22 18:00:29
108.BRudnik Viktoria 1621 1759 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Svetlana Zainetdinova
2017-12-30 16:21:56
109.BSild Marta Pauline 1576 1709 1675 N 2004 MK Areng 120644 Monika Tsõganova
2017-12-31 14:05:06
110.BSmirnova Jekaterina 1631 1662 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-12-10 20:12:22
111.BŠadrina Eva 1513 1689 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-12-29 20:07:31
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017