E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

27. Meenutades Paul Kerest välkturniir (Blitz tournament)   ( id=198 )

Aeg 12. jaanuar 2018 (kell 17:30) - 12. jaanuar 2018 (kell 21:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik välkmale
Koht Koht Original Sokos Hotell Viru konverentsikeskus Ajakontroll Ajakontroll 3 minutit + 2 sekundit käigule
Võistluspaik Võistluspaik Viru Väljak 4, Tallinn, Estonia Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 12. jaanuar 2018 (kell 17:00) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja ESS Kalev koostöös Eesti Maleliiduga Info sisestaja Info sisestaja Anneli Saarma  (25. november 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.velakitsee@serek Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (25. november 2017 )
 
Osavõtumaks 7€ (suurmeistrid tasuta)
LisainfoŠveitsi süsteemis 9 vooru
KontaktTelefon +372 5802 6523; e-mail: keres@eestikalev.ee; www.eestikalev.ee

Turniirile registreeritud mängijad ( 102 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestas
1. Abozenko Georg 2099 2105 2132 M 1996 T. Truusi MKK 050529 Anneli Saarma
2018-01-09 20:44:41
2. FM Ahvenjärvi Jani 2388 2388 2388 M 1995 FIN u-5454 Anneli Saarma
2018-01-04 14:49:06
3. Akimov Filipp 1937 2027 2027 M 1988 T. Truusi MKK 030010 Anneli Saarma
2018-01-11 21:04:15
4. GM Aleksandrov Aleksei 2567 2567 2567 M 2567 BLR u-5585 Anneli Saarma
2018-01-09 18:47:59
5. Aro Andres   1659 1791 M 1970 - - - 140301 Andres Aro
2017-12-28 15:54:49
6. WGM Berzina Ilze   2307 2307 N Läti 110110 Anneli Saarma
2018-01-03 15:15:52
7. Bivrov Timur 1282 1298   M 2006 - - - 171216 Anneli Saarma
2018-01-09 15:04:17
8. Chukavin Kirill 2265 2307 2357 M 2002 Tallinna MK 080381 Kirill Chukavin
2017-12-29 11:48:32
9. Dubakov Andrei 1180 1180 1180 M 2008 EST u-5535 Anneli Saarma
2018-01-09 14:18:00
10. mk Dubrovin Robert 2239 2334 2322 M 1986 Kadrioru MK 030046 Robert Dubrovin
2017-12-26 15:06:48
11. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Andrei Dudakov
2018-01-06 22:18:15
12. Dukov Vladimir 1470 1701 1695 M 2009 MA Vabaettur 161230 Vladimir Dukov
2018-01-08 20:15:24
13. Ennok Heigo   1657 1685 M 1956 - - - 160634 Anneli Saarma
2018-01-09 13:07:50
14. Gabovitš Ilja 1999 2010 2010 M 1995 MA Vabaettur 040048 Ilja Gabovitš
2017-12-20 17:22:41
15. Giambrone Salvatore 1776 1820 1820 M - - - 140419 Anneli Saarma
2018-01-03 11:29:07
16. Haavamäe Henrik 2095 2170 2131 M 1998 Tallinna MK 080307 Henrik Haavamäe
2017-12-28 10:22:43
17. FM Jezov Roman 2304 2350 2298 M 1990 Narva SK Maletäht 030101 Roman Jezov
2017-12-31 15:43:09
18. Järvet Jüri 1945 1990 2047 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Anneli Saarma
2018-01-04 11:03:35
19. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Anneli Saarma
2018-01-11 19:21:35
20. Kantans Toms   2499 2499 M - - - 110107 Anneli Saarma
2017-12-07 13:08:34
21. Kazakovskiy Alexey   1838 1802 M 1975 - - - 170592 Anneli Saarma
2018-01-09 16:16:47
22. Kõlar Johan-Eerik 1761 1784 1769 M 1994 MA Vabaettur 141220 Johan-Eerik Kõlar
2018-01-09 12:43:19
23. mk Koop Vjatšeslav 2208 2146 2146 M 1979 SK Diagonaal 030485 Anneli Saarma
2018-01-10 15:50:56
24. GM Kovalev Vladislav 2642 2642 2642 M 1994 BLR u-5632 Anneli Saarma
2018-01-11 19:11:22
25. m Kovaljov Deniss 2320 2345 2370 M 1981 MK Faalanks 030173 Deniss Kovaljov
2017-12-26 23:34:25
26. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2018-01-08 12:44:07
27. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Dion Krivenko
2018-01-01 12:59:42
28. mk Kukk Sander 2219 2365 2414 M 1987 SK Reval-Sport 030183 Anneli Saarma
2017-12-27 13:55:05
29. mk Kunitsõn Nikolai 2218 2381 2381 M 1989 MK Faalanks 030188 Anneli Saarma
2018-01-03 12:10:52
30. Kuzmin Mikhail V.       M 2006 RUS u-5218 Anneli Saarma
2017-12-21 13:57:08
31. GM Ladva Ottomar 2522 2449 2469 M 1997 T. Truusi MKK 040133 Ottomar Ladva
2018-01-09 17:38:13
32. Liebert Erwin 1897 1816 1790 M 1999 SK Reval-Sport 051010 Ervin Liebert
2018-01-07 16:59:46
33. Lobonova Milana 1519 1519 1519 N 2005 RUS u-5213 Anneli Saarma
2017-12-21 13:23:10
34. Lumiste Rene 2097 2205 2145 M 1999 Tallinna MK 080309 Rene Lumiste
2018-01-06 19:18:13
35. Medar Marti 2053 2129 2227 M 1996 T. Truusi MKK 060300 Marti Medar
2018-01-02 22:55:27
36. GM Meier Georg 2650 2650 2650 M 1987 GER u-5019 Anneli Saarma
2017-12-08 10:30:35
37. Melderis Uldis 2140 2117 2131 M - - - 071108 Anneli Saarma
2017-12-29 15:06:32
38. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2018-01-09 16:37:33
39. Mierins Emils Janis 1359 1359 1359 M 2005 LAT u-5557 Anneli Saarma
2018-01-09 16:41:57
40. Mierins Eriks   2177 2177 M - - - 110119 Anneli Saarma
2018-01-09 14:42:38
41. Nahkur Madis 1971 1944 1934 M 1992 SK Reval-Sport 040180 Madis Nahkur
2017-12-29 12:13:31
42. FM Narva Jaan 2154 2242 2242 M 1958 MK Faalanks 030262 Anneli Saarma
2018-01-11 09:46:47
43. WIM Narva Mai 2201 2246 2268 N 1999 SK Reval-Sport 051004 Anneli Saarma
2018-01-11 09:46:47
44. Nebrin Johan 1811 1811 1811 M 1973 SWE u-5423 Anneli Saarma
2018-01-02 13:12:13
45. mk Neff Sergei 2272 2253 2237 M 1954 Kadrioru MK 030265 Andres Aro
2017-12-28 15:56:22
46. GM Neiksans Arturs       M 1983 - - - 170593 Anneli Saarma
2018-01-06 14:15:51
47. Nero Georg 1885 2014 2026 M 1999 T. Truusi MKK 040404 Anneli Saarma
2018-01-11 10:50:06
48. mk Nestor Kaarel 2177 2223 2237 M 1990 SK Reval-Sport 030269 Anneli Saarma
2018-01-02 13:25:10
49. Nikitin Arseni 1715 1851 1800 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-12-22 18:17:43
50. Obolonin Filipp 1871 1944 2051 M 1997 MA Vabaettur 061105 Filipp Obolonin
2017-12-20 02:47:44
51. Olde Karl Erik 1691 1860 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2018-01-08 20:54:23
52. Orgse Karl Kristofer 1879 1891 1910 M 2003 MA Vabaettur 120701 Karl Kristofer Orgse
2017-12-23 10:55:58
53. Ozolins Aris   2132 2132 M - - - 110115 Anneli Saarma
2017-12-05 11:10:58
54. Pedmanson Albert 1714 1945 1950 M 2007 Tartu Kalev 130734 Anneli Saarma
2018-01-09 16:57:59
55. Pedmanson Herman 1783 1943 1910 M 2005 Tartu Kalev 130735 Anneli Saarma
2018-01-09 16:58:17
56. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Rainer Raud
2017-12-27 20:02:30
57. Petrischev Yury   1844 1844 M - - - 160621 Anneli Saarma
2018-01-03 14:08:54
58. Petrov Dmitri 2216 2241 2266 M 1998 SK Diagonaal 060411 Dmitri Petrov
2018-01-09 21:42:04
59. Põldoja Ants 1942 1945 1933 M 1959 Keila MK 030330 Marko Siil
2018-01-02 07:59:02
60. Poltan Jüri 1976 2004 2004 M Pärnumaa 030318 Anneli Saarma
2018-01-06 14:52:58
61. Poom Mati 1775 1822 1882 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Anneli Saarma
2018-01-04 11:03:49
62. mk Pritulina Svetlana 2023 1960 1842 N 1971 SK Valge Ratsu 030596 Svetlana Pritulina
2017-12-26 19:31:08
63. Pronin Arseni 1639 1773 1815 M 2007 MA Vabaettur 150314 Arseni Pronin
2018-01-05 09:43:03
64. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-12-27 13:38:50
65. CM Puusepp Kaimar 2210 2264 2258 M 1976 Rapla MK 030328 Anneli Saarma
2018-01-08 13:10:52
66. Raag Ardi 1745 1722 1687 M 2004 SK Reval-Sport 150202 Anneli Saarma
2018-01-09 14:52:29
67. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Anneli Saarma
2018-01-06 15:18:21
68. mk Remmel Anto 2248 2252 2154 M 1946 SK Reval-Sport 030346 Tarmo Tuul
2017-12-27 12:13:28
69. WGM Rogule Laura 2314 2314 2314 M 1988 LAT u-5540 Anneli Saarma
2018-01-09 14:40:13
70. m Rõtova Merike 1711 1743 1733 N 1936 SK Reval-Sport 030607 Anneli Saarma
2017-12-21 14:29:08
71. Rozenblit David 1365 1813 1804 M 2001 T. Truusi MKK 061122 Anneli Saarma
2018-01-11 17:35:39
72. Rönkä Erik 2120 2120 2120 M 1995 FIN u-5451 Anneli Saarma
2018-01-04 14:42:00
73. Saar Ivari   1642 1621 M - - - 140302 Ivari Saar
2018-01-12 09:34:27
74. Samberk Vahur   1660 1660 M 1993 - - - 141131 Anneli Saarma
2018-01-11 10:30:19
75. Schmidt Mait 1656 1745 1720 M 1960 Nõmme P. Kerese MK 160400 Anneli Saarma
2017-12-29 14:26:11
76. FM Schults Olev 2311 2261 2261 M 1963 - - - 030369 Anneli Saarma
2018-01-09 15:59:06
77. IM Seeman Tarvo 2391 2453 2461 M 1969 Laagri MAEKK 030371 Anneli Saarma
2018-01-06 15:35:10
78. Sharankov Grigoriy 2231 2231 2231 M 1986 RUS u-5494 Anneli Saarma
2018-01-06 15:49:22
79. GM Shvyrjov Igor 2210 2210 2210 M 1955 EST u-5353 Anneli Saarma
2017-12-29 14:31:48
80. Sirp Karl Aleksander 1934 2103 2053 M 1999 Tallinna MK 070701 Karl Aleksander Sirp
2018-01-02 15:25:22
81. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-12-26 19:30:59
82. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Pritulina
2018-01-11 20:12:22
83. Slavinski Nikita 1636 1875 1745 M 2007 T. Truusi MKK 120637 Nikita Slavinski
2018-01-07 20:43:39
84. IM Sotsky Alexander 2134 2134 2134 M 1967 RUS u-5533 Anneli Saarma
2018-01-09 13:51:24
85. GM Stupak Kirill 2527 2527 2527 M 1990 BLR u-5635 Anneli Saarma
2018-01-11 19:18:02
86. Stupak S Artemiy       M 2007 RUS u-5214 Anneli Saarma
2017-12-21 13:23:45
87. Sviridov Leon 1350 1350 1350 M 2008 RUS u-5487 Anneli Saarma
2018-01-06 15:10:23
88. mk Sööt Margus 2194 2286 2286 M 1980 MK Faalanks 030414 Anneli Saarma
2018-01-09 13:32:50
89. Telliskivi Sven 1945 2003 2003 M 1985 - - - 030455 Sven Telliskivi
2018-01-08 13:11:53
90. Timoshin Andrei 1960 1960 1960 M 2003 EST u-5598 Anneli Saarma
2018-01-09 22:00:32
91. Tõnso Liina 1845 1874 1870 N 2001 MA Vabaettur 090506 Rainer Raud
2017-12-27 20:04:54
92. FM Tronenkovs Valdis 2252 2252 2252 M 1985 LAT u-5479 Anneli Saarma
2018-01-06 14:22:31
93. GM Turov Maxim 2640 2640 2640 M 1979 RUS u-5603 Anneli Saarma
2018-01-10 10:33:41
94. Uibokant Karl Oskar 1649 1717 1716 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2018-01-05 18:31:55
95. Uibokant Mathias Robert 1932 2071 2096 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2018-01-05 18:28:07
96. Uurits Karel 1875 1913 1913 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2018-01-02 07:05:11
97. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Anneli Saarma
2018-01-09 14:58:43
98. Verhni Vladimir   1882 1882 M 1957 - - - 160137 Anneli Saarma
2018-01-11 16:02:00
99. m Vorobjov Pavel 2294 2376 2392 M 1981 Tartu Kalev 030700 Anneli Saarma
2018-01-09 16:47:04
100. FM Vovk Ilja 2309 2333 2279 M 1988 MA Vabaettur 030523 Anneli Saarma
2018-01-06 15:02:14
101. FM Šiškov Andrei 2369 2380 2377 M 1978 T. Truusi MKK 030425 Andrei Šiškov
2017-12-27 18:31:00
102. mk Šlõkov Vitali 2295 2303 2303 M 1987 MK Chess Continent 030429 Anneli Saarma
2018-01-06 14:28:53
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017