E T K N R L P
23. november
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

SK Diagonaal -35   ( id=195 )

Aeg 18. november 2017 (kell 10:00) - 19. november 2017 (kell 17:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

Juhend Juhend   Liik Liik kiirmale
Koht Koht Järveküla tee 44, Kohtla-Järve Ajakontroll Ajakontroll 1-2v 15min+5sek (A,B,C), 3-6 v 45min+10 sek (A), 3
Võistluspaik Võistluspaik Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 16. november 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja SK Diagonaal Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Zainetdinova  (10. november 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.enilrats@laanogaid Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Zainetdinova  (19. november 2017 )
 
Osavõtumaks A - 5 euro (4 N;S); B, C - 3 euro
LisainfoA-kõik; B - 2004 s.a. ja noorem, reiting 1451-1700; C - 2008 s.a. ja noorem, reiting kuni 1450
Kontakttel 58057092 S.Zaynetdinova
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 71 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Abramov Roman 1914 1940 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:06:56
A
2. Aga Rihard 1909 1897 1900 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-11-13 17:22:40
A
3. Andrijaškin Deniss 1846 1854 1833 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:01:44
A
4. Bitkova Elizavetta 1703 1747 1795 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-11-16 09:24:40
A
5. Bondarevskaja Emilin 1634 1710 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-11-16 09:24:22
A
6. Dunajev Nikolai 1773 1799 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2017-11-16 09:28:37
A
7. FM Firstov Juri 2198 2258 2240 M 1982 Narva SK Maletäht 030055 Maris Korstin
2017-11-15 16:08:02
A
8. Jaksin Aleksandr 1633 1613 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2017-11-16 09:25:26
A
9. Krehhov Valentin 1474 1627 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2017-11-16 09:29:04
A
10. Laanjärv Helmut 1629 1588 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:07:45
A
11. Nazarov Vladislav 1744 1758 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-11-16 09:23:50
A
12. Nazarova Veronika 1669 1713 1650 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-11-16 09:24:06
A
13. Nikitin Arseni 1690 1801 1809 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-11-16 20:15:21
A
14. Novikov Sergei 1731 1845 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:07:15
A
15. Ovsjannikov Daniil 1662 1707 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:09:07
A
16. FM Pelešev Leonid 2150 2131 2131 M 1951 Narva SK Maletäht 030307 Leonid Pelešev
2017-11-16 20:17:20
A
17. Protassov Vlad 1858 1928 1946 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-11-13 17:23:02
A
18. Shvedov Andrei 1624 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-11-16 09:51:20
A
19. Skladtsikov Andrei 1963 1987 1984 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:23:18
A
20. Smirnov Dmitri 1332 1544 1544 M Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2017-11-16 09:23:12
A
21. Timošin Andrei 1963 1984 1982 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:15:21
A
22. mk Tolmatšov Eduard 2175 2178 2174 M 1963 Narva MK Kaissa 030465 Maris Korstin
2017-11-14 17:13:03
A
23. Vaino Einar 1916 1960 1921 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2017-11-13 20:50:54
A
24. Vaino Nikita 1845 1940 1940 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-11-14 16:16:38
A
25. Zubehhin Aleksei 1891 1845 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2017-11-14 16:17:32
A
26. Šilkin Aleksei 1664 1647 1654 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:02:41
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Bondartšuk Maksim 1495 1422 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Roman Jezov
2017-11-16 23:13:50
B
2. Bussel Julia 1619 1606 1606 N 2004 Narva SK Maletäht 130705 Maris Korstin
2017-11-13 17:24:04
B
3. Danilina Diana 1478 1584 1604 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 140417 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
B
4. Demina Karina 1149 1132 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:24:59
B
5. Ganjukov Aleksei 1657 1648 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2017-11-13 17:42:59
B
6. Gertsman Timur 1492 1483 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:14:41
B
7. Ivanova Ksenja 1516 1553 1584 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:14:18
B
8. Karpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-11-16 20:16:39
B
9. Makarov Gleb 1599 1657 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 21:34:42
B
10. Mõskovski Deniss 1631 1688 1663 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-11-14 16:18:30
B
11. Panova Marta 1597 1665 1666 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Roman Jezov
2017-11-16 23:14:03
B
12. Poluektova Arina 1706 1712 1699 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:14:43
B
13. Potašev Artemi 1313 1384 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2017-11-15 16:07:21
B
14. Rikas Artur 1661 1652 1650 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-11-13 17:42:28
B
15. Rodin Robert 1609 1668 1601 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:04:13
B
16. Rogaten Varvara 1587 1629 1640 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-11-13 17:23:32
B
17. Rudnik Viktoria 1620 1721 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-11-14 15:59:55
B
18. Sala Emil 1138 1272 1272 M 2005 SK Diagonaal 130707 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:19:09
B
19. Sizov Lev 1544 1692 1642 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150256 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
B
20. Skatškov Anton 1306 1329 1332 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 150530 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
B
21. Smirnova Jekaterina 1535 1641 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-11-16 09:23:32
B
22. Taranov Mihhail 1415 1442 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:15:23
B
23. Timofejeva Polina 1360 1267 1267 N 2004 SK Diagonaal 120619 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:13:37
B
24. Vaino Jekaterina 1414 1301 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2017-11-16 15:24:58
B
25. Šnurov Daniil 1603 1653 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 21:34:19
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrejev Arseni 1197 1082 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:11:55
C
2. Daletskaja Vitalija       N 2004 SK Diagonaal 120650 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:30:48
C
3. East Marek 1296 1368 1392 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
C
4. Evsina Maria 1233 1307 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2017-11-14 16:16:15
C
5. Harlamov Pjotr       M 2006 SK Valge Ratsu u-4494 Svetlana Pritulina
2017-11-14 17:13:22
C
6. Ivanov Jaroslav       M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 171101 Svetlana Pritulina
2017-11-14 17:15:03
C
7. Ivanova Anna       N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4514 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 21:38:04
C
8. Kotkas David       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 171103 Svetlana Pritulina
2017-11-14 17:15:03
C
9. Kuzmits Ivan 1127 1408   M 2009 Sillamäe SK Kalev 171000 Roman Jezov
2017-11-16 23:14:32
C
10. Linkevitš Jaroslav 1311 1418 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:20:00
C
11. Nikitina Anastasia       N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2017-11-14 16:15:11
C
12. Nikitina Anna       N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2017-11-14 16:15:11
C
13. Pomaznev Aleksei 1442 1479 1441 M 2008 MK Avesta 161269 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:21:20
C
14. Pritulina Nadezda 1338 1528 1406 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 160653 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:34:31
C
15. Sala Ellen 1240 1396 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:33:47
C
16. Serzhant Aleksandr 1320 1246 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:15:18
C
17. Stepanova Eva-Sofija       N 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-4618 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:20:53
C
18. Timofejeva Juliana 1323 1435 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:41:38
C
19. Tsõganov Jaroslav 1211     M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:12:50
C
20. Valijev Aleksei 1226 1320 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:21:45
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017