E T K N R L P
25. veebruar
   Eesti Vabariik 100
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

SK Diagonaal -35   ( id=195 )

Aeg 18. november 2017 (kell 10:00) - 19. november 2017 (kell 17:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

JuhendJuhend
---
KohtKoht
Järveküla tee 44, Kohtla-Järve
VõistluspaikVõistluspaik
EelregistreerimineEelregistreerimine
16. november 2017 (kell 23:59)
KorraldajaKorraldaja
SK Diagonaal
KontaktKontakt
ee.enilrats@laanogaid
Info sisestajaInfo sisestaja
Svetlana Zainetdinova  (10. november 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Svetlana Zainetdinova  (19. november 2017 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
1-2v 15min+5sek (A,B,C), 3-6 v 45min+10 sek (A), 3
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
OsavõtumaksA - 5 euro (4 N;S); B, C - 3 euro
LisainfoA-kõik; B - 2004 s.a. ja noorem, reiting 1451-1700; C - 2008 s.a. ja noorem, reiting kuni 1450
Kontakttel 58057092 S.Zaynetdinova
Kokku
71
Grupp A
26
Grupp B
25
Grupp C
20
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AAbramov Roman 1910 1891 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:06:56
2.AAga Rihard 2029 1961 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-11-13 17:22:40
3.AAndrijaškin Deniss 1861 1989 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:01:44
4.ABitkova Elizavetta 1670 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-11-16 09:24:40
5.ABondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-11-16 09:24:22
6.ADunajev Nikolai 1753 1822 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2017-11-16 09:28:37
7.AFirstov Juri 2164 2257 2220 M 1982 Narva SK Maletäht FM 030055 Maris Korstin
2017-11-15 16:08:02
8.AJaksin Aleksandr 1627 1598 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2017-11-16 09:25:26
9.AKrehhov Valentin 1474 1599 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2017-11-16 09:29:04
10.ALaanjärv Helmut 1636 1597 1591 M 1945 SK Diagonaal 110903 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:07:45
11.ANazarov Vladislav 1757 1723 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-11-16 09:23:50
12.ANazarova Veronika 1589 1689 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-11-16 09:24:06
13.ANikitin Arseni 1693 1824 1795 M 2006 Narva SK Maletäht 160118 Leonid Pelešev
2017-11-16 20:15:21
14.ANovikov Sergei 1729 1818 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:07:15
15.AOvsjannikov Daniil 1684 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:09:07
16.APelešev Leonid 2150 2085 2131 M 1951 Narva SK Maletäht FM 030307 Leonid Pelešev
2017-11-16 20:17:20
17.AProtassov Vlad 1818 1983 1997 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-11-13 17:23:02
18.AShvedov Andrei 1614 1711 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-11-16 09:51:20
19.ASkladtsikov Andrei 1972 2032 2010 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:23:18
20.ASmirnov Dmitri 1351 1586 1544 M 1977 Maleklubi Lootus 160142 Sergey Titov
2017-11-16 09:23:12
21.ATimošin Andrei 1979 2011 2118 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:15:21
22.ATolmatšov Eduard 2174 2194 2178 M 1963 Narva MK Kaissa mk 030465 Maris Korstin
2017-11-14 17:13:03
23.AVaino Einar 1909 1914 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Einar Vaino
2017-11-13 20:50:54
24.AVaino Nikita 1891 1970 1957 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-11-14 16:16:38
25.AZubehhin Aleksei 1862 1845 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2017-11-14 16:17:32
26.AŠilkin Aleksei 1673 1696 1654 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:02:41
27.BBondartšuk Maksim 1487 1390 1438 M 2008 Sillamäe SK Kalev 150611 Roman Jezov
2017-11-16 23:13:50
28.BBussel Julia 1552 1614 1606 N 2004 Narva SK Maletäht 130705 Maris Korstin
2017-11-13 17:24:04
29.BDanilina Diana 1471 1511 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
30.BDemina Karina 1134 1172 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:24:59
31.BGanjukov Aleksei 1675 1693 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2017-11-13 17:42:59
32.BGertsman Timur 1481 1468 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:14:41
33.BIvanova Ksenja 1489 1493 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:14:18
34.BKarpetšenkova Karina 1562 1541 1541 N 2007 Narva SK Maletäht 150607 Leonid Pelešev
2017-11-16 20:16:39
35.BMakarov Gleb 1587 1686 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 21:34:42
36.BMõskovski Deniss 1644 1731 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-11-14 16:18:30
37.BPanova Marta 1597 1643 1612 N 2007 Sillamäe SK Kalev 150610 Roman Jezov
2017-11-16 23:14:03
38.BPoluektova Arina 1677 1681 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:14:43
39.BPotašev Artemi 1313 1404 1404 M 2006 Narva SK Maletäht 150627 Maris Korstin
2017-11-15 16:07:21
40.BRikas Artur 1683 1710 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-11-13 17:42:28
41.BRodin Robert 1556 1679 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:04:13
42.BRogaten Varvara 1577 1586 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-11-13 17:23:32
43.BRudnik Viktoria 1631 1748 1679 N 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 130713 Sergei Rudnik
2017-11-14 15:59:55
44.BSala Emil 1143 1319 1272 M 2005 SK Diagonaal 130707 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:19:09
45.BSizov Lev 1516 1699 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
46.BSkatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
47.BSmirnova Jekaterina 1551 1599 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-11-16 09:23:32
48.BTaranov Mihhail 1408 1424 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:15:23
49.BTimofejeva Polina 1360 1330 1267 N 2004 SK Diagonaal 120619 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:13:37
50.BVaino Jekaterina 1339 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2017-11-16 15:24:58
51.BŠnurov Daniil 1605 1696 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 21:34:19
52.CAndrejev Arseni 1177 1276 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:11:55
53.CDaletskaja Vitalija 0 0 0 N 2004 SK Diagonaal 120650 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:30:48
54.CEast Marek 1333 1416 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:33:09
55.CEvsina Maria 1190 1283 1320 N 2008 Narva SK Maletäht 160656 Maris Korstin
2017-11-14 16:16:15
56.CHarlamov Pjotr 0 0 0 M 2006 SK Valge Ratsu u-4494 Svetlana Pritulina
2017-11-14 17:13:22
57.CIvanov Jaroslav 0 0 0 M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2017-11-14 17:15:03
58.CIvanova Anna 0 0 0 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-4514 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 21:38:04
59.CKotkas David 0 0 0 M 2008 SK Valge Ratsu 171103 Svetlana Pritulina
2017-11-14 17:15:03
60.CKuzmits Ivan 1204 1404 0 M 2009 Sillamäe SK Kalev 171000 Roman Jezov
2017-11-16 23:14:32
61.CLinkevitš Jaroslav 1304 1371 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:20:00
62.CNikitina Anastasia 0 1061 0 N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Maris Korstin
2017-11-14 16:15:11
63.CNikitina Anna 0 0 0 N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Maris Korstin
2017-11-14 16:15:11
64.CPomaznev Aleksei 1417 1498 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 10:21:20
65.CPritulina Nadezda 1304 1480 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-11-14 11:34:31
66.CSala Ellen 1221 1309 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:33:47
67.CSerzhant Aleksandr 1347 1251 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:15:18
68.CStepanova Eva-Sofija 0 0 0 N 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-4618 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:20:53
69.CTimofejeva Juliana 1298 1350 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-11-15 10:41:38
70.CTsõganov Jaroslav 1217 1218 0 M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-11-14 11:12:50
71.CValijev Aleksei 1213 1299 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-11-16 22:21:45
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017