Eesti Maleliit
EML Facebook
Sari EV-100
Male kalender
Eesti reitingud
Tiitlivõistluste tulemused
Male reeglid
FIDE reitingud
chess-results.com
E T K N R L P
20. aprill
 
Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:
 
EESTI MALE KALENDERPLAAN
mine tagasi   |   esileheleEsileht  |   kuu  2 kuud  aasta  |    eelnev:  kuu  muudetud  |  

IX- Saku kiirturniir H.Tomsoni mälestuseks   ( id=186 )

Aeg 25. november 2017 (kell 10:30) - 25. november 2017 (kell 16:30)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

JuhendJuhend
KohtKoht
Saku alevik, Teaduse 1, II-korruse saal
VõistluspaikVõistluspaik
EelregistreerimineEelregistreerimine
25. november 2017 (kell 00:00)
KorraldajaKorraldaja
Saku Maleklubi
KontaktKontakt
moc.oohay@dialurae
Info sisestajaInfo sisestaja
Enno Arulaid  (29. oktoober 2017 )
Viimati muutisViimati muutis
Hendrik Olde  (21. november 2017 )
LiikTurniiri liik
kiirmale
AjakontrollAjakontroll
15 min + 2 sek
Eesti reitinguarvestusEesti reitinguarvestus
Arvestatakse
LiikFIDE reitinguarvestus
Ei arvestata
Osavõtumaks5 eur
Kontakthendrik.olde@maleliit.ee
Kokku
23
nr
gr.
perenimi
eesnimi
tava
kiir
välk
s
sa
klubi
maa
tiitel
id
sisestas
1.AArulaid Enno 1807 1599 1618 M 1951 Saku MK 030025 Enno Arulaid
2017-11-09 13:43:33
2.AJärvet Jüri 1945 1999 2077 M 1955 Nõmme P. Kerese MK 110202 Mati Poom
2017-11-20 21:53:17
3.AKalmu Kalju 1862 1658 1658 M 1935 Keila MK 030121 Enno Arulaid
2017-11-22 20:57:27
4.AKalvet Tõnu 1602 1676 1700 M 1970 MK Faalanks 130335 Enno Arulaid
2017-11-23 08:50:16
5.AKang Paul 1428 1570 1577 M 2005 Saku MK 131206 Enno Arulaid
2017-11-22 19:46:13
6.AKiisk Heino 0 1574 1621 M 1943 Keila MK 150505 Enno Arulaid
2017-11-22 20:56:06
7.AKlimenko Veljo 1888 1659 1665 M 1949 Saku MK 030151 Enno Arulaid
2017-11-18 11:47:36
8.ALiebert Robin 1251 1447 1495 M 2000 SK Reval-Sport 120152 Ervin Liebert
2017-11-24 12:48:04
9.ALõgun Aleksei 1932 2024 1988 M 1985 Saku MK 030234 Enno Arulaid
2017-11-12 18:45:49
10.ANiinepuu Elmar 2061 1852 1837 M 1943 Keila MK 030272 Enno Arulaid
2017-11-22 20:54:54
11.APailk Aimur 0 1769 1733 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2017-11-22 17:40:58
12.APark Peeter 1780 1580 1610 M 1952 Saku MK 030299 Enno Arulaid
2017-11-18 11:49:11
13.APõldoja Ants 1942 1883 1894 M 1959 Keila MK 030330 Enno Arulaid
2017-11-22 20:56:39
14.APoom Mati 1775 1807 1911 M 1944 Nõmme P. Kerese MK 051203 Mati Poom
2017-11-20 21:53:36
15.ARaudväli Anders 1399 1519 1581 M 2003 Saku MK 130104 Enno Arulaid
2017-11-22 19:45:20
16.ASepandi Jaak 1687 1793 1800 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2017-11-10 14:41:11
17.ASepp Mart 2036 2004 2013 M 1980 Saku MK 030378 Enno Arulaid
2017-11-18 11:46:04
18.ASepp Mati 1989 1876 1877 M 1945 Saku MK 030377 Enno Arulaid
2017-11-12 18:46:15
19.ASirp Ivar 1725 1686 1694 M 1960 Saku MK 111022 Enno Arulaid
2017-11-18 11:47:10
20.ASulg Jaan 1989 1823 1846 M 1936 Rapla MK 050725 Olavi Pai
2017-11-22 17:40:40
21.ATomson Mikk 1557 1739 1654 M 2000 SK Reval-Sport 120104 Mikk Tomson
2017-11-22 22:01:55
22.ATõnisson Trent Asso 1711 1805 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Enno Arulaid
2017-11-23 08:53:05
23.AŠvilponis Teet 2172 2006 2042 M 1970 Saku MK 030431 Enno Arulaid
2017-11-18 11:50:28
 
Marek Kolk: , Eesti Maleliit 2017