E T K N R L P
20. oktoober
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

K-Järve linna noorte (U10) Lahtiste male EV 2017   ( id=177 )

Aeg 14. oktoober 2017 (kell 12:45) - 14. oktoober 2017 (kell 17:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kohtla-Järve, Spordikeskus Ajakontroll Ajakontroll 15min + 2sek/k. kuni partii lõpuni iga maletajale
Võistluspaik Võistluspaik Järveküla tee 44 Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 12. oktoober 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja K-Järve Spordiselts Kalev Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (05. oktoober 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@ustareglav Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (14. oktoober 2017 )
 
Osavõtumaks ei ole
LisainfoA-turniir (poisid), B-turniir (tüdrukud)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 32 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andreev Vyacheslav       M 2008 Lootus Maleklubi u-3901 Sergey Titov
2017-10-10 20:16:17
A
2. Andrejev Arseni 1196 1054 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:04:18
A
3. Burakov Nikita   1224 1224 M 2008 SK Valge Ratsu 161260 Svetlana Pritulina
2017-10-08 14:42:46
A
4. Derevjanko Denis       M 2010 Maleklubi Lootus u-3763 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:13:20
A
5. East Marek 1290 1375 1392 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 161259 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:06:26
A
6. Gertsman Timur 1492 1500 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:05:47
A
7. Hudilainen Mihhail 1468 1584 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:09:11
A
8. Linkevitš Jaroslav 1282 1418 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-10-12 22:07:23
A
9. Pepeliaev Andrei 1285 1265 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:11:28
A
10. Pepeliaev Artem 1054 1251 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:11:28
A
11. Petrov Kirill 1173 1370 1370 M 2007 Maleklubi Lootus 160443 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:11:28
A
12. Sizov Lev 1566 1676 1642 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150256 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:06:17
A
13. Taranov Mihhail 1379 1427 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:05:08
A
14. Tsõganov Jaroslav       M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:06:45
A
15. Valijev Aleksei 1271 1295 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:06:08
A
16. Šmutov Ivan       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-3960 Svetlana Pritulina
2017-10-12 20:30:09
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andreeva Olga       N 2010 Lootus Maleklubi u-3903 Sergey Titov
2017-10-10 20:30:21
B
2. Demina Karina 1149 1132 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2017-10-12 22:05:53
B
3. Filippova Evelina       N 2008 Lootus Maleklubi u-3900 Sergey Titov
2017-10-10 20:15:07
B
4. Ivanova Anna       N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-3961 Svetlana Pritulina
2017-10-12 20:41:10
B
5. Kuzmina Oleksandra       N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:11:28
B
6. Leontjeva Aleksandra 1491 1605 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:08:46
B
7. Maksimova Irena 1251 1251 1251 N 2007 Lootus Maleklubi u-3905 Sergey Titov
2017-10-10 20:31:15
B
8. Müürsepp Milena 1024 1171 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:11:28
B
9. Ostrjakova Maria 1181 1405 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:09:39
B
10. Panfilova Jelizaveta 1463 1515 1515 N 2007 Maleklubi Lootus 150245 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:08:43
B
11. Parthal Rozalia 1203 1310 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:09:35
B
12. Pritulina Nadezda 1313 1490 1406 N 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 160653 Svetlana Pritulina
2017-10-06 18:06:07
B
13. Rogaten Varvara 1608 1612 1640 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Svetlana Pritulina
2017-10-11 14:13:52
B
14. Sahharova Sabina       N 2009 Lootus Maleklubi u-3898 Sergey Titov
2017-10-10 20:11:43
B
15. Sala Ellen 1231 1381 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-10-11 23:09:06
B
16. Sobolev Evelin 1122 1201 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2017-10-10 20:13:17
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017