E T K N R L P
25. november
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Eestimaa Spordiliit Jõud meistrivõistlused kiirmales   ( id=176 )

Aeg 19. november 2017 (kell 10:00) - 19. november 2017 (kell 17:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kuimetsa rahvamajas Ajakontroll Ajakontroll 15 minutit + 2 sek käigule
Võistluspaik Võistluspaik Kuimetsa spordihoone, Kuimetsa küla, Kaiu vald, Rapla maakond Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 15. november 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Eestimaa Spordiliit JÕUD / Rapla Maakonna Spordiliit Info sisestaja Info sisestaja Hendrik Olde  (05. oktoober 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ee.uiak@okram ;ee.uiak@ovia - eevdliS oviA Viimati muutis Viimati muutis Hendrik Olde  (14. november 2017 )
 
Osavõtumaks Täiskasvanud- 6€; noored- 3€ (hilinejad + 3€)
LisainfoToimub 4 turniiri: A- täiskasvanud; B- s.a. 1999 ja nooremad; C- s.a. 2003 ja nooremad; D- s.a. 2007 ja nooremad.
KontaktAivo Sildvee - 5109491 Hendrik Olde - 5251623 (peakohtunik)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   D   

Turniirile registreeritud mängijad ( 100 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Burkova Milde 1857 1968 1968 N 1951 Saaremaa MK 030540 Marko Siil
2017-11-15 08:10:52
A
2. Heinmets Tõnu 2040 2108 2054 M 1991 Pärnumaa MK 040061 Eiki Lehemets
2017-11-13 20:24:30
A
3. Kallas Martin 1916 2037 2037 M 1968 Saaremaa MK 030120 Marko Siil
2017-11-15 08:11:07
A
4. Kass Viktor 1815 1885 1885 M 1945 Põlva MK 030136 Hendrik Olde
2017-11-14 14:45:02
A
5. Kiisk Heino   1621 1621 M 1943 Keila MK 150505 Olavi Pai
2017-11-12 20:31:16
A
6. Kilumets Rain 2081 2179 2179 M 1968 Saaremaa MK 030146 Marko Siil
2017-11-15 08:11:24
A
7. Laasner Ülle       N 1968 Rapla maleklubi u-4586 Olavi Pai
2017-11-15 22:33:53
A
8. Leštšenko Evi 1655 1582 1582 N 1936 Pärnumaa 030572 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:35:32
A
9. Linroos Monika 1615 1585 1585 N 1944 Pärnumaa MK 030574 Eiki Lehemets
2017-11-13 20:25:34
A
10. Liubchenko Sergei       M 1984 Põlvamaa 170587 Hendrik Olde
2017-11-14 14:43:00
A
11. Niinepuu Elmar 2061 1837 1837 M 1943 Keila MK 030272 Olavi Pai
2017-11-12 20:31:49
A
12. WFM Olde Margareth 2113 2141 2178 N 2000 Tallinna MK 080354 Margareth Olde
2017-11-15 19:15:29
A
13. Pailk Aimur   1733 1733 M 1944 Rapla MK 060106 Olavi Pai
2017-11-10 11:05:16
A
14. Põldoja Ants 1942 1917 1917 M 1959 Keila MK 030330 Olavi Pai
2017-11-12 20:30:59
A
15. Põlendik Tiina 1715 1719 1719 N 1948 - - - 030599 Olavi Pai
2017-11-14 10:13:14
A
16. Põvvat Aalo 1593 1610 1640 N 1932 - - - 070622 Andres Karba
2017-11-15 18:34:58
A
17. Rahusalu Riho 1677 1598 1598 M 1973 Harjumaa 060601 Riho Rahusalu
2017-11-14 11:00:20
A
18. Rooni Rein   1980 1980 M - - - 120163 Rein Rooni
2017-11-07 11:49:51
A
19. Sepp Mati 1989 1877 1877 M 1945 Saku MK 030377 Hendrik Olde
2017-11-17 09:43:35
A
20. Sulg Jaan 1989 1846 1846 M 1936 Rapla MK 050725 Olavi Pai
2017-11-10 10:59:06
A
21. Tammus Toivo   1651 1651 M 1975 Rapla MK 160138 Toivo Tammus
2017-11-08 21:46:04
A
22. Tiisler Tanel 1763 1923 1949 M 1997 Tartu Kalev 100701 Andres Karba
2017-11-15 18:35:34
A
23. Tominga Eke 2085 2091 2091 M 1997 Surju valla SK 040378 Hendrik Olde
2017-11-15 19:03:29
A
24. Turja Jaak 1906 1927 1927 M Saaremaa MK 030477 Marko Siil
2017-11-15 08:11:35
A
25. Uibokant Karl Oskar 1649 1759 1732 M 2004 Tallinna MK 130309 Karl Oskar Uibokant
2017-11-15 21:58:20
A
26. Uibokant Mathias Robert 1932 2026 2060 M 2002 Tallinna MK 121006 Mathias Robert Uibokant
2017-11-15 21:59:13
A
27. Uurits Karel 1875 1913 1913 M 1970 Saue MK 071202 Karel Uurits
2017-11-14 07:28:32
A
28. Vahar Valve   1581 1581 N 1939 Saue MK 110315 Karel Uurits
2017-11-14 07:28:50
A
29. Vahter Lea 1781 1599 1599 N 1961 Harjumaa 030622 Olavi Pai
2017-11-12 20:31:30
A
30. Viidu Raivo 1927 1851 1851 M 1950 Saue MK 030512 Karel Uurits
2017-11-14 07:29:25
A
31. Viitkar Enn   1618 1618 M Rapla MK 111112 Olavi Pai
2017-11-10 11:35:58
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Kaasik Jan   1458 1463 M 2001 Lahmuse Kool 160657 Jüri Hansen
2017-11-13 10:37:48
B
2. Karnatsevitš Voiteh 1298 1570 1570 M 2000 Järva Noorte MK 120700 Toomas Mihkelev
2017-11-12 12:03:24
B
3. Meier Toomas 1209 1201 1195 M 2002 Pärnumaa MK 110503 Eiki Lehemets
2017-11-15 20:02:06
B
4. Olde Grete 1853 1967 1985 N 2002 Tallinna MK 080355 Grete Olde
2017-11-15 19:12:46
B
5. Sooniste Pärtel Andres 1258     M 2002 Pärnu MK 121009 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:37:44
B
6. Sui Andres 1580 1546 1546 M 2001 Saaremaa MK 120604 Marko Siil
2017-11-15 08:11:57
B
7. Tankler Shrek   1582 1614 M 2002 Järva Noorte MK 110619 Toomas Mihkelev
2017-11-13 17:07:10
B
8. Tiisler Ander 1582 1764 1770 M 1999 Tartu Kalev 110211 Andres Karba
2017-11-15 18:35:34
B
9. Veri Hans Kristjan   1683 1636 M 1999 - - - 170807 Hans Kristjan Veri
2017-11-14 22:35:01
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aus Kaspar       M 2005 Pärnu Spordikool u-4511 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:56:31
C
2. Barkaševa Sofia 1628 1720 1706 N 2008 Malekool 64 150609 Mihhail Rõtšagov
2017-11-15 19:42:50
C
3. Beet Marcus   1383 1383 M 2004 Järva Noorte MK 140604 Toomas Mihkelev
2017-11-13 19:43:07
C
4. Einmann Anette 1182 1212 1212 N 2006 Pärnumaa MK 161266 Eiki Lehemets
2017-11-15 20:02:38
C
5. Gromov Ragne 1645 1482 1490 N 2003 Pärnumaa MK 120102 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:39:56
C
6. Karro Adeliis 1286 1451 1451 N 2006 Tartu Kalev 140610 Andres Karba
2017-11-15 18:38:43
C
7. Kõrts Aleksander   1249 1261 M 2005 Lahmuse Kool 170532 Jüri Hansen
2017-11-13 10:38:44
C
8. Liiv Karoliina 1700 1577 1591 N 2005 MK Areng 130305 Daimar Liiv
2017-11-15 21:33:14
C
9. Liiv Kristiina 1754 1809 1789 N 2003 Tallinna MK 120210 Daimar Liiv
2017-11-15 21:32:45
C
10. Link Kristjan 1187 1409 1409 M 2004 Surju valla SK 150300 Hendrik Olde
2017-11-15 19:03:46
C
11. Luik Ott-Robert 1618 1762 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-10-28 07:37:32
C
12. Mertins Ostap 1419 1731 1705 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-11-15 23:00:32
C
13. Moppel Miko   1625 1623 M 2004 Järva Noorte MK 130106 Toomas Mihkelev
2017-11-13 20:15:42
C
14. Õismets Kevin   1203 1203 M 2006 Lahmuse Kool 170533 Jüri Hansen
2017-11-13 10:38:17
C
15. Ojakäär Mihkel       M 2005 Lahmuse Kool 170812 Jüri Hansen
2017-11-13 10:39:05
C
16. Olde Karl Erik 1692 1866 1802 M 2005 Tallinna MK 120608 Karl Erik Olde
2017-11-15 19:10:35
C
17. Podekrat Joosep       M 2004 Põlvamaa 171111 Hendrik Olde
2017-11-15 18:52:23
C
18. Prangel Artur Johannes 1394 1543 1543 M 2003 Põlva MK 130506 Hendrik Olde
2017-11-14 14:38:58
C
19. Randrüüt Robin 1388 1610 1618 M 2006 Järva Noorte MK 140445 Toomas Mihkelev
2017-11-14 17:24:54
C
20. Rebane Romet 1360 1275 1287 M 2006 Pärnumaa MK 160411 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:31:33
C
21. Rätsep Randar 1404 1310 1244 M 2003 Pärnumaa MK 120805 Eiki Lehemets
2017-11-15 20:01:41
C
22. Sidorov Hannes   1382   M 2003 Tartu Kalev 171007 Andres Karba
2017-11-15 18:36:04
C
23. Tarsalainen Martti 1407 1533 1533 M 2004 Surju valla SK 120639 Hendrik Olde
2017-11-15 19:03:56
C
24. Tominga Uku 1261 1479 1479 M 2004 Surju valla SK 120633 Hendrik Olde
2017-11-15 19:03:29
C
25. Tomson Mihkel 1558 1619 1649 M 2006 Tartu Kalev 160614 Andres Karba
2017-11-15 18:38:20
C
26. Tõnisson Trent Asso 1640 1710 1722 M 2004 Mustamäe Loomingumaja 150311 Karel Uurits
2017-11-10 07:16:51
C
27. Šadrina Eva 1624 1731 1671 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-11-15 22:11:42
C

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aasma Sten Andreas   1657 1688 M 2007 Järva Noorte MK 161265 Toomas Mihkelev
2017-11-12 12:04:40
D
2. Aus Andreas 1303 1400 1469 M 2009 Pärnu Spordikool 160649 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:33:39
D
3. Belov Martin       M 2009 Põlvamaa 171117 Hendrik Olde
2017-11-15 18:54:30
D
4. Haapsal Maria Ioanna 1267 1503 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Maria Ioanna Haapsal
2017-11-15 09:35:08
D
5. Hannus Lola 1570 1639 1662 N 2007 Tartu Kalev 140425 Andres Karba
2017-11-15 18:37:10
D
6. Kaldmaa Janis 1590 1624 1639 M 2008 Tartu Kalev 130736 Andres Karba
2017-11-15 18:38:07
D
7. Karis Fredi 1411 1622 1563 M 2009 Tartu Kalev 160604 Andres Karba
2017-11-15 18:37:35
D
8. Kokk Karl Mattias 1611 1738 1670 M 2007 Tartu Kalev 160709 Andres Karba
2017-11-15 18:36:21
D
9. Kolsar Annabel       N 2008 Põlvamaa 171113 Hendrik Olde
2017-11-15 18:53:33
D
10. Lehes Erik Johannes 1542 1588 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Andres Karba
2017-11-15 18:36:43
D
11. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Andres Karba
2017-11-15 18:36:43
D
12. Liiv Karmen 1330 1411 1417 N 2008 Tallinna MK 160161 Daimar Liiv
2017-11-15 21:33:39
D
13. Liubchenko Lev       M 2009 Põlva MK 170560 Hendrik Olde
2017-11-14 14:43:32
D
14. Liubchenko Nikas       M 2012 Põlvamaa 171118 Hendrik Olde
2017-11-15 18:54:44
D
15. Luts Andri       M 2007 Põlvamaa 171112 Hendrik Olde
2017-11-15 18:52:55
D
16. Lutsar Enriko       M 2009 Põlvamaa 171114 Hendrik Olde
2017-11-15 18:54:03
D
17. Luup Grevo   1192 1192 M 2008 Pärnu MK 170566 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:38:18
D
18. Lääne Gregor 1306 1211 1200 M 2008 Pärnu Spordikool 160652 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:32:19
D
19. Martirosian Tigran 1432 1564 1603 M 2010 Tartu Kalev 160131 Andres Karba
2017-11-15 18:37:21
D
20. Mikko Rondo 1643 1855 1848 M 2007 Pärnu Spordikool 141215 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:30:42
D
21. Mäesalu Oliver 1490 1710 1648 M 2009 Tartu Kalev 150600 Andres Karba
2017-11-15 18:36:56
D
22. Oriehov Dagne 1333 1329 1335 N 2007 Pärnumaa MK 161208 Eiki Lehemets
2017-11-14 20:33:05
D
23. Ott Karl Eric 1350 1529 1553 M 2008 Tartu Kalev 160610 Andres Karba
2017-11-15 18:37:50
D
24. Ottisaar Ott       M 2009 Järva Noorte MK 170561 Toomas Mihkelev
2017-11-14 17:26:40
D
25. Pala Magnus       M 2009 Põlvamaa 171116 Hendrik Olde
2017-11-15 18:54:16
D
26. Parik Kerttu-Lisett 1292 1252 1252 N 2008 Saue MK 130716 Olavi Pai
2017-11-14 10:13:56
D
27. Piirsalu Kristiin       N 2008 Põlvamaa 171115 Hendrik Olde
2017-11-15 18:53:47
D
28. Pool Linda Maria 1492 1581 1590 N 2007 Tartu Kalev 141126 Linda Maria Pool
2017-11-15 18:32:19
D
29. Rammo Jako       M 2008 - - - 170462 Hendrik Olde
2017-11-14 14:40:09
D
30. Saar Kennet       M 2010 Surju valla SK 170804 Hendrik Olde
2017-11-16 08:20:46
D
31. Treumuth Mirtel   1286 1292 N 2007 Lahmuse Kool 170531 Jüri Hansen
2017-11-13 10:39:31
D
32. Vaher Liis Marii       N 2009 Põlvamaa 171120 Hendrik Olde
2017-11-17 09:40:24
D
33. Vool Karl-Markus 1374 1545 1545 M 2007 Põlva MK 150218 Hendrik Olde
2017-11-14 14:43:46
D
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017