E T K N R L P
23. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Kiviõli linna MV males 2017   ( id=174 )

Aeg 16. detsember 2017 (kell 09:45) - 16. detsember 2017 (kell 15:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2    tabel 3   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kiviõli linn Ajakontroll Ajakontroll 15min. kuni partii lõpuni iga maletajale
Võistluspaik Võistluspaik Pargi 9, Kiviõli Vene Kool Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 10. detsember 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud arvestatakse
Korraldaja Korraldaja Lootuse MK Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (04. oktoober 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@96svotit Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (16. detsember 2017 )
 
Osavõtumaks ei ole
LisainfoTurniirid A ja B FIDE reitinguarvestus
Kontakt+3725527701 (Sergei Titov)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   C   

Turniirile registreeritud mängijad ( 122 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Abramov Roman 1910 1891 1940 M 1972 SK Diagonaal 110302 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 17:37:37
A
2. Aga Rihard 2029 1956 1873 M 2004 Narva SK Maletäht 110726 Maris Korstin
2017-12-04 16:38:49
A
3. Andrijaškin Deniss 1912 1898 1849 M 2005 Narva SK Maletäht 120100 Leonid Pelešev
2017-12-05 11:36:41
A
4. Bitkova Elizavetta 1652 1740 1791 N 2003 Maleklubi Lootus 120618 Sergey Titov
2017-11-20 18:31:38
A
5. Bondarevskaja Emilin 1575 1723 1712 N 2004 Maleklubi Lootus 120621 Sergey Titov
2017-11-20 18:43:34
A
6. Dunajev Nikolai 1753 1822 1824 M 1935 Maleklubi Lootus 050723 Sergey Titov
2017-11-20 18:40:51
A
7. Gromov Kirill 1588 1723 1697 M 1998 SK Diagonaal 060412 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:29:13
A
8. Jaksin Aleksandr 1627 1588 1606 M 1948 Maleklubi Lootus 120714 Sergey Titov
2017-11-20 18:41:42
A
9. Jurtov Aleksei 1759 1759 1759 M 1997 Lootus Maleklubi u-4855 Sergey Titov
2017-12-02 19:38:27
A
10. Kalvet Tõnu 1602 1692 1715 M 1970 MK Faalanks 130335 Sergey Titov
2017-12-02 20:55:29
A
11. Koppel Enn 1962 1895 1895 M 1941 Lääne-Virumaa 030165 Sergey Titov
2017-12-02 20:57:34
A
12. Krehhov Valentin 1474 1599 1630 M 1954 Maleklubi Lootus 070401 Sergey Titov
2017-11-20 18:41:15
A
13. Kruusa Rein 1642 1640 1652 M 1958 Maleklubi Lootus 061209 Sergey Titov
2017-11-20 18:40:26
A
14. Kuldmaa Tanel 1678 1686 1697 M 2002 Kohtla-Järve SK Kalev 120115 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:17:16
A
15. Kuzub Vjatseslav 1983 1900 1900 M - - - 150528 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 17:37:23
A
16. Laeks Taavi       M 1980 Lääne-Virumaa u-4934 Sergey Titov
2017-12-06 09:42:58
A
17. Liivak Sander       M 1972 Rakvere linn u-4861 Sergey Titov
2017-12-03 07:02:43
A
18. Metsala Heiki 2015 2006 1980 M 1961 Rakvere 030245 Sergey Titov
2017-12-02 19:26:36
A
19. Nazarova Veronika 1586 1715 1617 N 2001 Maleklubi Lootus 130114 Sergey Titov
2017-11-20 18:31:07
A
20. Nossov Boris 1530 1530 1530 M 1939 Rakvere vald u-4862 Sergey Titov
2017-12-03 07:04:00
A
21. Novikov Sergei 1729 1818 1847 M 1961 SK Diagonaal 100500 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:28:17
A
22. Nukk Oleg       M 1953 Rakvere Maleklubi u-5084 Peedu Vipper
2017-12-10 20:32:57
A
23. FM Olde Hendrik 2308 2326 2327 M 1966 Rapla MK 030281 Hendrik Olde
2017-12-10 22:14:37
A
24. Ovsjannikov Daniil 1668 1744 1709 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 121100 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:16:58
A
25. Pagar Kalev 2101 2038 2034 M 1960 Rakvere MK 030294 Sergey Titov
2017-12-02 19:12:38
A
26. Parviste Janek 1916 1879 1866 M 1970 Rakvere MK 070317 Sergey Titov
2017-12-02 20:59:20
A
27. Pedoson Georg Aleksander 2170 2254 2176 M 2004 MA Vabaettur 110715 Svetlana Pritulina
2017-12-13 15:00:38
A
28. Pitsevitš Georgi 1816 1785 1765 M 1947 - - - 130342 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 17:38:11
A
29. Protassov Vlad 1818 1966 1948 M 2005 Narva SK Maletäht 131130 Maris Korstin
2017-12-04 16:38:35
A
30. mk Rauk Tõnu 2171 2129 2083 M 1970 Kadrioru MK 030339 Tõnu Rauk
2017-12-06 11:04:24
A
31. Rozenblit David 1749 1749 1749 M 2001 T.Truusi MKK u-5048 Sergey Titov
2017-12-08 18:58:30
A
32. Sepandi Jaak 1687 1842 1800 M 1939 - - - 030376 Jaak Sepandi
2017-12-08 15:24:41
A
33. Shvedov Andrei 1614 1710 1710 M 2002 Maleklubi Lootus 110327 Sergey Titov
2017-11-20 18:42:10
A
34. GM Shvyrjov Igor 2376 2376 2376 M 1955 T.Truusi MKK u-4917 Sergey Titov
2017-12-05 19:35:50
A
35. Skladtsikov Andrei 1963 1999 2000 M 2000 Kohtla-Järve SK Kalev 071214 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 23:36:30
A
36. Smorodkin Andrey   1655   M 1968 - - - 170529 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:26:23
A
37. Smorodkin Kirill 1616 1848 1847 M 2005 - - - 120623 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:26:23
A
38. Svetlov Igor 1576 1560 1560 M 1996 Maleklubi Lootus 051007 Sergey Titov
2017-12-10 19:55:08
A
39. Timošin Andrei 1979 2009 2044 M 2003 Kohtla-Järve SK Kalev 110122 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:23:12
A
40. Uukivi Aimar 1528 1528 1528 M Rakvere linn u-4863 Sergey Titov
2017-12-03 07:05:46
A
41. mk Vaher Eino 2255 2207 2204 M 1961 Rakvere MK 030490 Sergey Titov
2017-12-02 19:10:53
A
42. Vaino Einar 1909 1948 1904 M 1951 SK Diagonaal 030493 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 17:35:17
A
43. Vaino Nikita 1862 1952 1956 M 2002 Narva SK Maletäht 090508 Maris Korstin
2017-12-07 15:18:59
A
44. Veerik Oleg 1547 1570 1605 M 2001 Kohtla-Järve SK Kalev 120117 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 19:34:25
A
45. Veitsurs Ervins 1636 1636 1636 M Viru-Nigula vald u-4864 Sergey Titov
2017-12-03 07:06:53
A
46. Videvik Edik 1881 1805 1805 M 1960 Rakvere 030510 Sergey Titov
2017-12-02 19:27:38
A
47. Zaitsev Boris 1964 1973 1986 M 1950 SK Diagonaal 030433 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 17:35:47
A
48. Zubehhin Aleksei 1862 1829 1871 M 2000 Narva SK Maletäht 080653 Maris Korstin
2017-12-04 16:38:18
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Aksjonova Alisa 1432 1526 1581 N 2005 Maleklubi Lootus 130714 Sergey Titov
2017-11-20 18:34:25
B
2. Beljaeva Diana 1597 1597 1597 N 2003 Lootus Maleklubi u-4860 Sergey Titov
2017-12-02 21:08:33
B
3. Blokhin Sofia 1736 1853 1812 N 2006 Tallinna MK 140712 Sofia Blokhin
2017-12-04 09:57:32
B
4. Danilina Diana 1471 1516 1604 N 2006 SK Valge Ratsu 140417 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:48:44
B
5. Dudakov Andrei 1482 1620 1613 M 2008 MA Vabaettur 160647 Sergey Titov
2017-12-10 19:48:22
B
6. Ganjukov Aleksei 1675 1693 1676 M 2004 Narva SK Maletäht 120186 Maris Korstin
2017-12-07 15:20:20
B
7. Geimonen Konstantin 1408 1495 1537 M 2006 Maleklubi Lootus 140718 Svetlana Pritulina
2017-12-12 13:42:05
B
8. Gertsman Timur 1481 1468 1500 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 150626 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:30:36
B
9. Hudilainen Mihhail 1420 1554 1584 M 2008 Maleklubi Lootus 160640 Sergey Titov
2017-11-20 18:37:20
B
10. Ivanova Ksenja 1489 1515 1527 N 2007 Narva SK Maletäht 150535 Leonid Pelešev
2017-12-07 17:33:09
B
11. Kozlov Valeri   1479 1526 M 2006 T. Truusi MKK 161247 Valeri Kozlov
2017-11-16 09:34:36
B
12. Krivenko Dion 1784 1735 1680 M 2005 Malekool 64 130513 Svetlana Pritulina
2017-12-11 13:20:08
B
13. Lazojev Mark 1634 1583 1570 M 2006 Narva SK Maletäht 150241 Maris Korstin
2017-12-07 15:19:45
B
14. Lehes Erik Johannes 1542 1599 1598 M 2007 Tartu Kalev 150603 Svetlana Pritulina
2017-12-12 13:52:56
B
15. Leontjeva Aleksandra 1460 1520 1605 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 150625 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:26:20
B
16. Luik Ott-Robert 1636 1798 1692 M 2006 MA Vabaettur 130328 Ott-Robert Luik
2017-12-03 19:19:55
B
17. Makarov Gleb 1612 1670 1665 M 2005 Kohtla-Järve SK Kalev 121127 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:25:01
B
18. Mertins Ostap 1405 1724 1655 M 2009 Tallinna MK 170220 Aleksander Dusman
2017-12-10 23:31:56
B
19. Mihhailov Nikita 1671 1544 1539 M 2003 Narva SK Maletäht 130343 Maris Korstin
2017-12-08 16:12:29
B
20. Mõskovski Deniss 1656 1730 1645 M 2004 Narva SK Maletäht 130704 Maris Korstin
2017-12-04 16:37:49
B
21. Nazarov Vladislav 1720 1684 1756 M 2006 Maleklubi Lootus 130117 Sergey Titov
2017-12-05 19:39:46
B
22. Nikitin Arseni 1800 1800 1800 M 2006 Narva SK Maletäht u-4935 Sergey Titov
2017-12-06 09:50:32
B
23. Nikitin Leonid 1425 1619 1625 M 2004 Maleklubi Lootus 120635 Sergey Titov
2017-11-20 18:34:02
B
24. Poluektova Arina 1677 1730 1705 N 2006 Narva SK Maletäht 140407 Leonid Pelešev
2017-12-05 11:37:44
B
25. Rikas Artur 1660 1694 1648 M 2005 Narva SK Maletäht 150238 Maris Korstin
2017-12-07 15:19:29
B
26. Rodin Robert 1556 1678 1596 M 2007 Narva SK Maletäht 150261 Leonid Pelešev
2017-12-07 17:34:08
B
27. Rogaten Varvara 1577 1594 1601 N 2008 Narva SK Maletäht 150244 Maris Korstin
2017-12-02 14:49:36
B
28. Sizov Lev 1534 1710 1593 M 2008 SK Valge Ratsu 150256 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:48:44
B
29. Slavinski Nikita 1619 1619 1619 M 2007 T.Truusi MKK u-4919 Sergey Titov
2017-12-05 19:39:14
B
30. Smirnova Jekaterina 1492 1628 1636 N 2006 Maleklubi Lootus 140717 Sergey Titov
2017-11-20 18:34:50
B
31. Snitsarenko Ilja 1319 1485 1458 M 2010 MA Vabaettur 161212 Tarass Snitsarenko
2017-12-09 16:33:46
B
32. Tropp Ainar 1453 1453 1453 M 2005 Lääne-Virumaa u-4933 Sergey Titov
2017-12-06 09:41:49
B
33. Šadrina Eva 1580 1716 1621 N 2008 Tallinna MK 160153 Aleksander Dusman
2017-12-10 16:54:21
B
34. Šilkin Aleksei 1673 1696 1654 M 2003 Narva SK Maletäht 110507 Leonid Pelešev
2017-12-09 11:44:42
B
35. Šnurov Daniil 1619 1679 1634 M 2006 Kohtla-Järve SK Kalev 160433 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:25:57
B

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andrejev Arseni 1177 1227 1054 M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev 170211 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:29:58
C
2. East Marek 1333 1415 1392 M 2008 SK Valge Ratsu 161259 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:48:44
C
3. Filippova Evelina   1201   N 2008 Maleklubi Lootus 171003 Sergey Titov
2017-11-20 18:36:52
C
4. Haapsal Maria Ioanna 1327 1494 1324 N 2009 Tallinna MK 170577 Aleksander Dusman
2017-12-10 07:13:49
C
5. Kaptein Hans-Kristjan 1159 1159 1159 M 2007 Lääne-Virumaa u-4927 Sergey Titov
2017-12-06 09:35:38
C
6. Karba Karoliina 1016 1140 1174 N 2010 Tartu Kalev 170558 Andres Karba
2017-12-07 20:02:39
C
7. Karba Kertu 1172 1272 1218 N 2009 Tartu Kalev 160707 Andres Karba
2017-12-07 20:02:08
C
8. Kikkas Daniel       M 2007 Lääne-Virumaa u-4931 Sergey Titov
2017-12-06 09:40:04
C
9. Kraav Rando 1227 1227 1227 M 2006 Lääne-Virumaa u-4928 Sergey Titov
2017-12-06 09:36:59
C
10. Laeks Loore       M 2007 Lääne-Virumaa u-4932 Sergey Titov
2017-12-06 09:41:04
C
11. Lavruhhina Anastassia 1054 1202   N 2009 Narva SK Maletäht 161271 Leonid Pelešev
2017-12-09 11:46:11
C
12. Lehes Ott Oskar 1169 1395 1385 M 2010 Tartu Kalev 161210 Svetlana Pritulina
2017-12-12 13:52:56
C
13. Linkevitš Jaroslav 1304 1371 1418 M 2008 SK Diagonaal 150624 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:33:36
C
14. Maksimova Irena   1296 1350 N 2007 Maleklubi Lootus 160646 Svetlana Pritulina
2017-12-11 13:19:47
C
15. Nikitina Anastasia   1061   N 2009 Narva SK Maletäht 170578 Leonid Pelešev
2017-12-05 11:50:01
C
16. Nikitina Anna       N 2011 Narva SK Maletäht 170579 Leonid Pelešev
2017-12-05 11:50:21
C
17. Novikov Savva   1141 1110 M 2006 - - - 160144 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:28:17
C
18. Ostrjakova Maria 1169 1342 1405 N 2008 Maleklubi Lootus 161223 Sergey Titov
2017-11-20 18:35:39
C
19. Parthal Rozalia 1205 1252 1310 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160659 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:31:50
C
20. Pepeliaev Andrei 1285 1291 1265 M 2009 Maleklubi Lootus 170242 Sergey Titov
2017-11-20 18:39:15
C
21. Pepeliaev Artem 1054 1260 1251 M 2009 Maleklubi Lootus 170243 Sergey Titov
2017-11-20 18:39:40
C
22. Petrov Kirill 1173 1259 1370 M 2007 Maleklubi Lootus 160443 Sergey Titov
2017-11-20 18:38:32
C
23. Pomaznev Aleksei 1417 1455 1419 M 2008 MK Avesta 161269 Sergey Titov
2017-12-10 19:49:26
C
24. Pritulina Nadezda 1304 1473 1406 N 2010 SK Valge Ratsu 160653 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:48:44
C
25. Päären Karl Alex       M 2007 Lääne-Virumaa u-4929 Sergey Titov
2017-12-06 09:38:24
C
26. Rasmus Laks       M 2007 Lääne-Virumaa u-4930 Sergey Titov
2017-12-06 09:39:10
C
27. Sala Ellen 1221 1322 1381 N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160122 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:31:14
C
28. Sala Emil 1143 1301 1272 M 2005 SK Diagonaal 130707 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:31:14
C
29. Serzhant Aleksandr 1347 1292 1252 M 2009 Narva SK Maletäht 160435 Svetlana Pritulina
2017-12-13 15:00:06
C
30. Skatškov Anton 1306 1335 1332 M 2005 SK Valge Ratsu 150530 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:48:44
C
31. Sobolev Evelin 1122 1189 1201 N 2008 Maleklubi Lootus 160642 Sergey Titov
2017-11-20 18:37:47
C
32. Suhhanov Egor 1196 1272 1243 M 2006 MK Areng 140733 Leonid Pelešev
2017-12-05 11:38:32
C
33. Taranov Mihhail 1432 1440 1427 M 2007 Kohtla-Järve SK Kalev 160436 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:27:18
C
34. Timofejeva Juliana 1298 1363 1418 N 2008 Narva SK Maletäht 161270 Leonid Pelešev
2017-12-08 12:00:57
C
35. Timofejeva Polina 1360 1330 1267 N 2004 SK Diagonaal 120619 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:33:02
C
36. Tsõganov Jaroslav 1217 1216   M 2010 Kohtla-Järve SK Kalev 170575 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 11:29:15
C
37. Vaino Jekaterina 1339 1312 1286 N 2007 Narva SK Maletäht 140716 Maris Korstin
2017-12-07 15:18:59
C
38. Valijev Aleksei 1213 1300 1295 M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 160115 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 17:58:38
C
39. Šilkin Maksim 1277 1280 1269 M 2009 Narva SK Maletäht 161233 Leonid Pelešev
2017-12-09 11:45:27
C
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017