E T K N R L P
22. jaanuar
EESTI MALE KALENDERPLAAN

nädal  kuu  aasta  Eesti MV     eelnev:  kuu  muudetud

esileheleEsileht  
Reitingud
Otsing
Küsimused/vastused

Registreeru kasutajaks

 

Sisene süsteemi
Kasutaja:
Salasõna:

Kiviõli linna Lahtised laste MV males 2017   ( id=173 )

Aeg 15. detsember 2017 (kell 14:45) - 15. detsember 2017 (kell 17:00)

Avalik eelregistreerimine on lõppenud.

reitinguarvestus    tabel 1    tabel 2   

Juhend Juhend Liik Liik kiirmale
Koht Koht Kiviõli linn Ajakontroll Ajakontroll 15min. kuni partii lõpuni iga maletajale
Võistluspaik Võistluspaik Pargi 9, Kiviõli Vene Kool Eesti reitinguarvestus Eesti reitingud arvestatakse
Eelregistreerimine Eelregistreerimine 10. detsember 2017 (kell 23:59) FIDE reitinguarvestus FIDE reitingud ---
Korraldaja Korraldaja Lootuse MK Info sisestaja Info sisestaja Svetlana Pritulina  (04. oktoober 2017 )
Kontaktaadress Kontakt ur.liam@96svotit Viimati muutis Viimati muutis Svetlana Pritulina  (16. detsember 2017 )
 
Osavõtumaks ei ole
Lisainfo1 voor - kell 15.00
Kontakt+3725527701 (Sergei Titov)
Alagrupid Turniiril on alagrupid   A   B   

Turniirile registreeritud mängijad ( 31 ) :

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Andreev Vyacheslav   1180 1192 M 2008 Maleklubi Lootus 160644 Sergey Titov
2017-11-20 17:59:04
A
2. Andreeva Olga   1005   N 2010 Maleklubi Lootus 171011 Sergey Titov
2017-11-20 17:54:58
A
3. Blokhin Georg 1257 1148   M 2010 Tallinna MK 170963 Aleksander Dusman
2017-12-04 10:10:07
A
4. Daletskaja Vitalija       N 2004 SK Diagonaal 120650 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 22:49:15
A
5. Demina Karina 1134 1172 1132 N 2007 SK Diagonaal 160112 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 22:50:00
A
6. Dolzenkov Rodion       M 2010 u-5066 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 18:15:30
A
7. Gildi Matvei       M 2008 SK Valge Ratsu 171009 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:52:41
A
8. Gridin Maksim       M 2011 Kohtla-Järve SK Kalev u-5067 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 18:16:51
A
9. Harlamov Pjotr       M 2006 SK Valge Ratsu u-4736 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:53:53
A
10. Ivanova Anna   1115   N 2008 Kohtla-Järve SK Kalev 171200 Svetlana Zainetdinova
2017-12-06 22:47:45
A
11. Kotkas David       M 2008 SK Valge Ratsu 171103 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:52:41
A
12. Kuzmina Oleksandra   1130   N 2009 Maleklubi Lootus 170304 Sergey Titov
2017-11-20 17:56:02
A
13. Luik Elo-Mirtel 990 1036   N 2010 MA Vabaettur 170813 Elo-Mirtel Luik
2017-12-03 19:17:00
A
14. Mazajeva Liza   1172 1169 N 2009 Maleklubi Lootus 170553 Sergey Titov
2017-11-20 17:57:16
A
15. Müürsepp Milena 1024 1125 1171 N 2009 Maleklubi Lootus 170244 Sergey Titov
2017-11-20 17:59:41
A
16. Nekljudov Aleks       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-5075 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 19:54:38
A
17. Prikhodko Jegor       M 2009 SK Valge Ratsu u-4737 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:54:24
A
18. Tero Ruslan       M 2009 Kohtla-Järve SK Kalev u-5078 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 19:57:37
A
19. Šmutov Ivan       M 2008 Kohtla-Järve SK Kalev u-5073 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 19:52:03
A

nr tiitel perenimi eesnimi tavamale kiirmale välkmale sugu sa klubi maa ID sisestasgrupp
1. Dadon Eva       N Kohtla-Järve SK Kalev u-5069 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 18:20:07
B
2. Derevjanko Denis       M 2010 Maleklubi Lootus u-4674 Sergey Titov
2017-11-20 18:02:12
B
3. Gerasimova Eva       N 2010 Lootus Maleklubi u-4677 Sergey Titov
2017-11-20 18:05:03
B
4. Groševa Sofia       N 2010 Lootus Maleklubi u-4679 Sergey Titov
2017-11-20 18:07:36
B
5. Ivanov Jaroslav       M 2010 SK Valge Ratsu 171101 Svetlana Pritulina
2017-11-26 22:52:41
B
6. Matskevitš Daniil       M 2010 Lootus Maleklubi u-4676 Sergey Titov
2017-11-20 18:04:27
B
7. Moskaljov Vladislav       M 2010 Lootus Maleklubi u-4678 Sergey Titov
2017-11-20 18:06:10
B
8. Neostus Amanda-mia       N 2008 SK Valge Ratsu u-4890 Svetlana Pritulina
2017-12-04 21:36:36
B
9. Sahharova Sabina       N 2009 Lootus Maleklubi u-4675 Sergey Titov
2017-11-20 18:03:06
B
10. Stepanova Eva-Sofija       N 2009 u-5077 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 19:55:52
B
11. Toome Tristian       M 2010 Lootus Maleklubi u-4680 Sergey Titov
2017-11-20 18:08:26
B
12. Šarkova Veronika       N 2012 Kohtla-Järve SK Kalev u-5068 Svetlana Zainetdinova
2017-12-10 18:18:09
B
 
Marek Kolk: ee.tu@klok.keram, Eesti Maleliit 2017